Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (9 μέλη και 52 επισκέπτες)

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
:orchestra:
Τελικά δεν πάμε καθόλου καλά ...Τι μαλακίες είναι αυτές ? και συνεχίζει να πηγαίνει κόσμος σε αυτούς ???

Γυμνή παίζει μα την γλύψεις τουλάχιστον η απλα για να τη βλέπεις;
 

Smith Poulos

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
105
Like
32
Πόντοι
1

...προσωπικα, βυζακια εγλυψα (οταν καποια στιγμη μ ειχε ανασκελα και εσκυψε απο πανω μου)...
...και τα χερακια μου επαιξαν αρκετα με τα κορμακια τους (παντα με μετρο βεβαια)
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
...προσωπικα, βυζακια εγλυψα (οταν καποια στιγμη μ ειχε ανασκελα και εσκυψε απο πανω μου)...
...και τα χερακια μου επαιξαν αρκετα με τα κορμακια τους (παντα με μετρο βεβαια)
κ για να πληρωσεις εβγαλεσ καταναλωτικο δανειο ?????  :headbang:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Επίσκεψη την Κυριακή στο μεταξα η οποία θα είναι και τελευταία λογο συμπεριφοράς ....περνώ τηλ κλείνω το ραντεβου με το που μπαίνω με πάνε στο σαλόνι και σε 5 λεπτα εμφανίζονται οι 4 παρουσίες του χορού (Έλλη,Ντίνα)Μου αναλύουν τον τιμοκατάλογο
40 ντυμένη
50 μετα εσώρουχα
60 γυμνή
60 με 2 κοπέλες ντυμένες
70 στοματικό ντυμένη
80 με τα εσώρουχα
90 γυμνή
90 στοματικό με 2 ντυμένες
120 γυμνές
(Εγώ όλες της φορες που πήγα μου έκαναν  προσφορά 50 εκτόνωση γυμνη και 80 στοματικο γυμνη το ίδιο και την κυριακη)
συμφονουμε στο σαλόνι για 50 εκτόνωση γυμνή με την Έλλη με πάνε στο δωμάτιο και σε 2 λεπτα μπαίνει και η Έλλη της ζητάω να κάνω πρωτα ενα ντουζακι πρωτα... φεύγω για το μπάνιο και παει η Έλλη στην κουζίνα με τις υπόλοιπες με το που γυρναω στο δωμάτιο και μπαίνει η Έλλη μου λέει σου κάναμε προσφορά ην προηγούμενη φορά τωρα θα τα  πληρωσεις 60 αμα θες να είμαι γυμνή.....σηκωθηκα και  έφυγα απο τα νεύρα μου ...δεν πάνε καλα....μην ξανά πατήσει κανεις αμα δεν αλλάξει νοοτροπία το μαγαζί..
μπραβο σου παντως μνημη που την εχεις να θυμασαι το τιμοκαταλογο απ εξω

δηλαδη αν πεις να πιασεις το ενα  :tits: παει 10 κ για τα δυο 20 κ παει λεγοντας

ποσο μαλακες μπορει να ειναι κ απορω πως δουλευουν αυτα τα κωλοχανια

μαυρο ρε να μη πατησει κανεις να δω τι θα κανουν οι καραγκιοζηδες  :jerking:

απορω πως κρατηθηκες κ δε τους πλακωσες στα σουτια
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
εμένα μου είπαν και άλλα προγράμματα
30 με παπούτσια η κοπέλα
40 με παντόφλες
50 η κοπέλα φοράει 2 αριστερές παντόφλες
45 η κοπέλα φοράει το ρολόι της
50 το βγάζει
55 αναμμένο φως
60 σβηστό φως και ανοιχτό μέχρι με τη μέση το στοράκι του παραθύρου

τελικά πήρα το πρόγραμμα "γυμνή με παντόφλες φορώντας το ρολόι σβηστό φως και ανοιχτό στοράκι"
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
καποτε το ΜΕΤΑΧΑ το μετρουσαν με αστερια ***

τωρα αυτο ποσα αστερια μαλακια να εχει αραγε  :birdman:

ας το βαθμολογησουν αυτοι που πηγαινουν
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Φιλέ humax σε επικοινωνία που ειχα με την τσατσά για να την κραξω μου είπε είμαστε foul γιατί προσφέρουμε τις καλύτερες υπηρεσίες και έχουμε επίπεδο στα κορίτσια και οι τιμες είναι αυτές γιατι τα λεφτά τα μοιράζονται μετα  κορίτσια και δεν δουλεύουν  με λιγότερα λεφτα τα κοριτσια .... Μάλλον δεν ξέρουν πως βγαίνουν τα λεφτά σημερα
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
541
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
καποτε το ΜΕΤΑΧΑ το μετρουσαν με αστερια ***

τωρα αυτο ποσα αστερια μαλακια να εχει αραγε  :birdman:

ας το βαθμολογησουν αυτοι που πηγαινουν


Τωρα το Μεταξα είναι σε ολες τις κηδείες. Για τα κλαματα.  :2funny:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Φιλέ humax σε επικοινωνία που ειχα με την τσατσά για να την κραξω μου είπε είμαστε foul γιατί προσφέρουμε τις καλύτερες υπηρεσίες και έχουμε επίπεδο στα κορίτσια και οι τιμες είναι αυτές γιατι τα λεφτά τα μοιράζονται μετα  κορίτσια και δεν δουλεύουν  με λιγότερα λεφτα τα κοριτσια .... Μάλλον δεν ξέρουν πως βγαίνουν τα λεφτά σημερα
δε νομιζω να υπαρχουν τοσα κοροιδα που να γεμιζει το μαγαζι

μαλλον πλακα σε εκανε πιστευω
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Ασ μην πατήσει κανέναν να δεις πως αλλαζουν αμέσως τιμες και συμπεριφορά... Θα παρακαλανε μετα
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Ασ μην πατήσει κανέναν να δεις πως αλλαζουν αμέσως τιμες και συμπεριφορά... Θα παρακαλανε μετα
Μετά απο την γενική κατακραυγή τα προγράμματα άλλαξαν ως ακολούθως:
1. Σεξ απλό σου δίνουν 70 ευρώ
2. Σεξ με στοματικό σου δίνουν 100ευρώ
3. Σεξ απλό με 2 κοπέλλες σου δίνουν 150 ευρώ
4. Σεξ με στοματικό απο 2 κοπέλλες σου δίνουν 200 ευρώ
Ακολουθούν έμαθα νέα ενισχυμένα προγράμματα μετά τις εκλογές.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Λίγα δίνουν Δεν πάω με τόσα .

 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Άπονε house, δείξε λίγο συγκατάβαση,δείξε λίγο συμπόνια, ζούμε δύσκολες εποχές.
 

mel123456

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
158
Like
153
Πόντοι
1
Επίσκεψη την Κυριακή στο μεταξα η οποία θα είναι και τελευταία λογο συμπεριφοράς ....περνώ τηλ κλείνω το ραντεβου με το που μπαίνω με πάνε στο σαλόνι και σε 5 λεπτα εμφανίζονται οι 4 παρουσίες του χορού (Έλλη,Ντίνα)Μου αναλύουν τον τιμοκατάλογο
40 ντυμένη
50 μετα εσώρουχα
60 γυμνή
60 με 2 κοπέλες ντυμένες
70 στοματικό ντυμένη
80 με τα εσώρουχα
90 γυμνή
90 στοματικό με 2 ντυμένες
120 γυμνές
(Εγώ όλες της φορες που πήγα μου έκαναν  προσφορά 50 εκτόνωση γυμνη και 80 στοματικο γυμνη το ίδιο και την κυριακη)
συμφονουμε στο σαλόνι για 50 εκτόνωση γυμνή με την Έλλη με πάνε στο δωμάτιο και σε 2 λεπτα μπαίνει και η Έλλη της ζητάω να κάνω πρωτα ενα ντουζακι πρωτα... φεύγω για το μπάνιο και παει η Έλλη στην κουζίνα με τις υπόλοιπες με το που γυρναω στο δωμάτιο και μπαίνει η Έλλη μου λέει σου κάναμε προσφορά ην προηγούμενη φορά τωρα θα τα  πληρωσεις 60 αμα θες να είμαι γυμνή.....σηκωθηκα και  έφυγα απο τα νεύρα μου ...δεν πάνε καλα....μην ξανά πατήσει κανεις αμα δεν αλλάξει νοοτροπία το μαγαζί..

Τζαμπα πραμααααααααααααα.
με 120 μπαινω σε μπαρακι, σταμπαρω τις 3 καλυτερες γκομενες και αρχιζω να τις κερναω. ειναι πιο στανταρακι να τις  :knockinb: :knockinb: :knockinb: και μου  :pipa2: :pipa2: :pipa2: και μετα να τις  :fuck2: :fuck2: :fuck2: και ξανα  :pipa2: :pipa2: :pipa2: και μετα  :fuck1: :fuck1: :fuck1:  :humpleg: :humpleg: :humpleg: :tits2: :tits2: :tits2:
Ρε μας δουλευετε? δινει ο κοσμος 120 γιουρια για να του κανουν πιπα 2 γκομενες ντυμενες? Ρε μπουρδελο να πατε και να πειτε στην τσατσα με 120 ποσα θα ριξω, θα σου κανει και πιπα η τσατσα και θα σε τριβει στα διαλλειματα.
παντως με 120 σε ενα απο τα ιδρυματα που συχναζω, ανετα θα εκανα ενα τριπλο (με 3 δικες μου!!!)
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Φίλε σαν την πίπα από ντυμένη γκόμενά Δεν έχει .
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Καλά που ντύνονται απ τη λαϊκή και κάθε έξτρα ρούχο που φοράνε είναι μόνο συν 20 ευρώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom