Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (4 μέλη και 16 επισκέπτες)

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Επειδη εχω χαθει λιγο απο το σπορ , εχω κανα 2 χρονια να παω σε μασατζιδικο , τελευταια φορα ηταν στη Μαγκυ στην Εγνατια , θα ηθελα λιγη βοηθεια . Ψαχνω κανενα καλο Ρουμανακι να με τριψει λιγο  :cum:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.209
Κριτικές
166
Like
27.098
Πόντοι
34.538
καλησπέρα παιδια....καλως ανταμώσαμε στο sait...
θελω να παραθεσω κι εγω την αποψη μου για τα μασαζια....
εχω παει 2φορες....την 1φορα πηγα στη δωδεκανισου(σε ένα στενο αυτης)δεν ξερω ποιο ιδρυμα ηταν,το βρηκα από αγγελιοφορο.η τιμη ηταν40ευρω.με υποδεχτηκαν 2κιουριες....εκανα το μπανακι μου,και περασα στο δωμα,οπου μετα από λιγο ηρθε η Ηρω....φωτια και λαβρα η Ηρω...μασας και φραπε ειχε η δουλεια και τιποτε παραπανω,αλλα ηταν πολύ ωραια.
τη 2η φορα πηγα στι μασατζιδικο στην μητροπόλεως "μενεξε"εκει πηγα με τον κολλητο μου.ειχε 2γιαβρια δυνατα.40ευρω και εκει και ειχε μασαζ και φραπε,αλλα....δεν αφηνουν οι γκομενες να τις αγγίξεις...για να βγαλουν ρουχα θελουν επιπλεον20ευρω(=60)και για να το βαλουν στο στομα θελουν αλλα 30(=70)...
αν εχετε να σχολιασετε κατι επ αυτου θα περιμενω...
Παλι καλα που δεν σε βαλανε να πληρωσεις και το ντουζακι...
Τυχερος εισαι!!!!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Τις προάλλες πήγα Μαριάννα. Πήρα μια νέα στο χώρο (είπε...), μικρή, μελαχρινή, όνομα δεν θυμάμαι να σας πω. Γενικά, συνεδρία που την ξέχασα μόλις βγήκα από το δωμάτιο. Όμορφο πρόσωπο, ελαφρά γεματούλι παιδακι (δεν με ενοχλεί), κοντοπούτανο. Από την προηγούμενη σύνθετη λέξη κρατείστε μόνο το πρώτο συνθετικό, γιατί το δεύτερο λείπει ολοκληρωτικά. ΚΟΜΟΔΙΝΟ! Δεν κουνιέται, δεν ανοίγει πόδια, δεν συμμετέχει και φυσικά δεν ξέρει να κάνει μασάζ. Μόνο η δροσιά της ηλικίας της αξίζει και τίποτα παραπάνω. Κατά τα άλλα, δεν υπήρχε κάτι καινούριο στο ίδρυμα. 
 
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
75
Like
12
Πόντοι
0
ρε παιδια,μηπως πρεπει να ξανα οργανώσουμε λιγο τον μασαζοκαταλογο??????δηλαδή εννοω,ονομa,prive ή οχι,αν δεν ειναι πριβε να δωθει και διευθυνση(ακριβης),τιμες,και αν το προτείνουμε...
ακουω εγω πηγε ο άλλος στη μαριαννα και αναρρωτιεμαι σαν βλακας,τι εστι μαριαννα....ισως είμαι ολιγον τι αδαης,επειδη είμαι καινούριος.
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Τις προάλλες πήγα Μαριάννα. Πήρα μια νέα στο χώρο (είπε...), μικρή, μελαχρινή, όνομα δεν θυμάμαι να σας πω. Γενικά, συνεδρία που την ξέχασα μόλις βγήκα από το δωμάτιο. Όμορφο πρόσωπο, ελαφρά γεματούλι παιδακι (δεν με ενοχλεί), κοντοπούτανο. Από την προηγούμενη σύνθετη λέξη κρατείστε μόνο το πρώτο συνθετικό, γιατί το δεύτερο λείπει ολοκληρωτικά. ΚΟΜΟΔΙΝΟ! Δεν κουνιέται, δεν ανοίγει πόδια, δεν συμμετέχει και φυσικά δεν ξέρει να κάνει μασάζ. Μόνο η δροσιά της ηλικίας της αξίζει και τίποτα παραπάνω. Κατά τα άλλα, δεν υπήρχε κάτι καινούριο στο ίδρυμα.   
Πάλι καλά που δεν ήτανε ΚΑΝΑΠΕΣ!!! graf θα χρειαζόσουν να πληρώσεις και μεταφορικά
  :2funny: :2funny:
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
καλησπέρα παιδια....καλως ανταμώσαμε στο sait...
θελω να παραθεσω κι εγω την αποψη μου για τα μασαζια....
εχω παει 2φορες....την 1φορα πηγα στη δωδεκανισου(σε ένα στενο αυτης)δεν ξερω ποιο ιδρυμα ηταν,το βρηκα από αγγελιοφορο.η τιμη ηταν40ευρω.με υποδεχτηκαν 2κιουριες....εκανα το μπανακι μου,και περασα στο δωμα,οπου μετα από λιγο ηρθε η Ηρω....φωτια και λαβρα η Ηρω...μασας και φραπε ειχε η δουλεια και τιποτε παραπανω,αλλα ηταν πολύ ωραια.
τη 2η φορα πηγα στι μασατζιδικο στην μητροπόλεως "μενεξε"εκει πηγα με τον κολλητο μου.ειχε 2γιαβρια δυνατα.40ευρω και εκει και ειχε μασαζ και φραπε,αλλα....δεν αφηνουν οι γκομενες να τις αγγίξεις...για να βγαλουν ρουχα θελουν επιπλεον20ευρω(=60)και για να το βαλουν στο στομα θελουν αλλα 30(=70)...
αν εχετε να σχολιασετε κατι επ αυτου θα περιμενω...
την 1φορα πηγα στη δωδεκανισου(σε ένα στενο αυτης)δεν ξερω ποιο ιδρυμα ηταν,το βρηκα από αγγελιοφορο.
δηλαδή δεν είναι πριβε!?? από αγγελιοφόρο πήγες!?? στον 5 όροφο???
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
νατα νατα τελικά όλα αγγελιοφοροΠριβε είναι  :jerking:
 

nobi3000

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
186
Like
8
Πόντοι
1
νατα νατα τελικά όλα αγγελιοφοροΠριβε είναι  :jerking:
Όλα τα Ιδρύματα απο τον Αγγελιοφόρο ξεκινάνε και μετά αφού κάνουν πελατολόγιο το παίζουν πριβέ! Μόλις σφίξουν τα πράγματα και πέφτει η κίνηση ξανά ο Αγγελιοφόρος να είναι καλά! Νάχαμαι να λέγαμε! Το prive πουλάειπολύ περισσότερο και προπάντως πολύ ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΑ!
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ο Νικόλας κ.καραμανλη διαφημίζει ότι έχει τα καλύτερα κορίτσια και το καλύτερο παράνομο στούντιο με σχετικό σαιτ με φωτογραφίες το Αντιστρες παιζη κλεφτοπόλεμο με τις αγγελίες Μαρία λαδάδικα μια απ τα ίδια Βασιλάκης κ.καραμανλη γυναίκες να σηκώνουν τηλέφωνο μονίμως :jerking: Μαρω κέντρο μη το πεις σε κανέναν! :jerking: όλα πριβε είναι :huh:
είναι να μη σκέφτεσαι διάφορα τι γίνεται επιτέλους σε αυτοί την πόλη  
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.664
Κριτικές
5
Like
699
Πόντοι
96
Ο Νικόλας κ.καραμανλη διαφημίζει ότι έχει τα καλύτερα κορίτσια και το καλύτερο παράνομο στούντιο με σχετικό σαιτ με φωτογραφίες το Αντιστρες παιζη κλεφτοπόλεμο με τις αγγελίες Μαρία λαδάδικα μια απ τα ίδια Βασιλάκης κ.καραμανλη γυναίκες να σηκώνουν τηλέφωνο μονίμως :jerking: Μαρω κέντρο μη το πεις σε κανέναν! :jerking: όλα πριβε είναι :huh:
είναι να μη σκέφτεσαι διάφορα τι γίνεται επιτέλους σε αυτοί την πόλη  
μαρια λαδαδικα εχει παει κανεις να μας ενημερωσει?
 
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
75
Like
12
Πόντοι
0
για δωστε ρε παιδια σας παρακαλω καμια ενημερωση για μαγκυ καμαρα(ακριβη οδο,τηλ.τιμες,υπηρεσιες,ποσα κορίτσια εχει....και αποψη αν αξιζει)ευχαριστω.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
μαρια λαδαδικα εχει παει κανεις να μας ενημερωσει?
Πήγα εγώ. Είχα καιρό να πάω, γι' αυτό πλην μιας, όλες ηταν νέες για μένα. Το προσωπικό της Μαρίας σε ψηλό επίπεδο, όπως πάντα. Πήρα μια ρωσοπόντια (όνομα δεν συγκράτησα). Όμορφη κοπέλα, πολύ ωραίο σώμα, στήθος 3+. Στις υπηρεσίες: Μασάζ αρκετά καλό. Στα πνευστά καλή, αλλά σύντομη. Στο υπόλοιπο πρόγραμμα, μη, όχι, δεν κλπ. Πολύ σφιγμένη γενικά, με υφάκι και κάποιο πρόβλημα συμπεριφοράς, δεν με ικανοποίησε.
Αν εξελιχθεί, θα είναι καλή περίπτωση.            
 
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
75
Like
12
Πόντοι
0
την 1φορα πηγα στη δωδεκανισου(σε ένα στενο αυτης)δεν ξερω ποιο ιδρυμα ηταν,το βρηκα από αγγελιοφορο.
δηλαδή δεν είναι πριβε!?? από αγγελιοφόρο πήγες!?? στον 5 όροφο???
ναι στον 5οροφο....το μωρο εν ονοματι Ηρω,ηταν πολύ δυνατο,αλλα το πρόγραμμα ειχε μονοεκτονωση 40ευρω....γραψε κι εσυ τις εντυπώσεις να μας πεις
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Εκτός από Ηρώ που είναι δυναμίτης τι άλλο έχουμε κατά εκεί... :sunglasses:
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ναι στον 5οροφο....το μωρο εν ονοματι Ηρω,ηταν πολύ δυνατο,αλλα το πρόγραμμα ειχε μονοεκτονωση 40ευρω  :2funny: :2funny:    ....γραψε κι εσυ τις εντυπώσεις να μας πεις
σου φτάνει οι θες και άλλες  εντυπώσεις  :2funny: :2funny: :2funny:
 

adela9

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2014
Μηνύματα
37
Like
6
Πόντοι
0
Αυτη η μαρια λαδαδικα δειχνει να εχει σχεδον παντα καλες κριτικες οσον αφορα την εμφανιση των κορασιδων,ειναι πριβε το μαγαζι η μπορουμε κ εμεις οι "newbie" να παρουμε καμμια εξτρα πληροφορια για το εν λογω μαγαζι?
Το κοστουμι δεν μας ειπες graf  :grin:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Αυτη η μαρια λαδαδικα δειχνει να εχει σχεδον παντα καλες κριτικες οσον αφορα την εμφανιση των κορασιδων,ειναι πριβε το μαγαζι η μπορουμε κ εμεις οι "newbie" να παρουμε καμμια εξτρα πληροφορια για το εν λογω μαγαζι?
Το κοστουμι δεν μας ειπες graf  :grin:
Πολύ PRIVE!
Το κουστούμι γνωστό κι ακατέβατο: 100
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.664
Κριτικές
5
Like
699
Πόντοι
96
Αυτη η μαρια λαδαδικα δειχνει να εχει σχεδον παντα καλες κριτικες οσον αφορα την εμφανιση των κορασιδων,ειναι πριβε το μαγαζι η μπορουμε κ εμεις οι "newbie" να παρουμε καμμια εξτρα πληροφορια για το εν λογω μαγαζι?
Το κοστουμι δεν μας ειπες graf  :grin:
πολλα....τουλαχιστον ειναι αρκετος ο χρονος?
απο υπηρεσιες?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
πολλα....τουλαχιστον ειναι αρκετος ο χρονος?
απο υπηρεσιες?
Χρόνος μια ωρα.
Υπηρεσιες ανέφερα παραπάνω.
Εχω περασει και πολύ καλύτερα εκεί.
Εξαρτάται πάντα από την κοπέλα, πόσο έμπειρη είναι και τι θέλει να δώσει. Η ομορφιά μόνη της δεν λέει κάτι. Αυτή που πήρα τις προάλλες όμορφη ήταν, αλλά από υπηρεσίες κομοδίνο.
Αρκετά παλιά είχε μία κοπέλα 20 χρονών. Είχε ήδη δύο γάμους στο ενεργητικό της και πολλούς - πολλούς εραστές και πελάτες. Μιλάμε για την απόλυτη πορνοστάρ, με πολλά χιλιόμετρα στο κοντέρ. Το καλύτερο μωρό ever στα μασατζίδικα. Αλλά την είχε μέσα της την πουτανιά.    
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom