Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (2 μέλη και 31 επισκέπτες)

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.569
Like
1.124
Πόντοι
216
παιδες να κανω μια ερωτηση...
πειτε οτι θελω να παω μονο για μασαζ...αλλα δεν τις λεω τιποτα τις κοπελες εκει...
υπαρχει περιπτωση η γκομενα απο μονη της να μου ποιασει το παπαρι σαν υπονοουμενο για φραπεδακι? η της το προτεινεις εσυ ???
 

akismouse

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2013
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
παιδες να κανω μια ερωτηση...
πειτε οτι θελω να παω μονο για μασαζ...αλλα δεν τις λεω τιποτα τις κοπελες εκει...
υπαρχει περιπτωση η γκομενα απο μονη της να μου ποιασει το παπαρι σαν υπονοουμενο για φραπεδακι? η της το προτεινεις εσυ ???
Αναλόγως που θα πας.Αν πας σε κανονικό μασατζίδικο θα φας και πετσέτα, αν πας σε πονηρό το πιο πιθανό είναι να κάνει η κοπέλα την πρώτη κίνηση.Πάντως ένα καλό φίλτρο για να δεις αν προσφέρουν εξτρά υπηρεσίες είναι η τιμή. Και εξηγούμε αν σου πούνε στο τηλέφωνο 25 ευρώ τα χ λεπτά, είναι μόνο μασάζ. Αν σου πούνε 50 ευρώ το πιο πιθανό είναι να παίζει μαλακία, αν σου πούνε ανάλογα το πρόγραμμα ξεκινάει από 50 μέχρι 100 τότε πιθανόν παίζει και μπριζόλασμα.
Δεν είναι κανόνας αυτό άλλα λίγο πολύ έτσι κυμαίνονται οι τιμές. 
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Παιδιά σε καθημερινή βάση διαβάζω το φόρουμ, αν κ στον "αγώνα" δεν έχω ριχτεί ακόμα για τα καλά. Παρόλα αυτά θέλω να αναφέρω κάτι ανησυχητικό (εφόσον ισχύει). Τις προάλλες βρέθηκα σε φαστφουντάδικο στην Βασ.Όλγας. Κάθομαι λοιπόν να απολαύσω το πιτόγυρο και μια παρέα από τρεις τύπους που κάθονταν πίσω μου, μιλούσαν για ένα σκηνικό που έγινε σε ένα μασατζίδικο στην Όλγας χωρίς όμως να αναφερθεί όνομα.. Ένας είπε στην "Όλγας χαμηλά"...  Λέγανε ότι ενώ ήταν κλειστό, έγινε έκρηξη και πετάχτηκε όλη η γειτονιά έξω και μαζεύτηκε πολύ αστυνομία, πυροσβεστική κλπ.
Δεν έχω διαβάσει τίποτα στο ιντερνετ και γι'αυτό το αναφέρω με επιφύλαξη. Αν κρίνει ο admin ότι είναι άκυρο το μήνυμα ας το διαγραψει
Ευχαριστώ
δυστυχως ειναι αληθεια η φαση εγινε σε ενα απο τα τα prive μεν αλλα απο τα καλυτερα της πολης
ηδη χασαμε 2 μεχρι στιγμης

η φαση ειναι οτι πονηρεψανε καποιοι κ ηδη ανεβασανε τιμες αλλα μη τσιμπατε η ριξτε της η μη πατε καθολου

πρωτος κ καλυτερος βασιλης κ καραμανλη  :jerking:
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
δυστυχως ειναι αληθεια η φαση εγινε σε ενα απο τα τα prive μεν αλλα απο τα καλυτερα της πολης
ηδη χασαμε 2 μεχρι στιγμης

η φαση ειναι οτι πονηρεψανε καποιοι κ ηδη ανεβασανε τιμες αλλα μη τσιμπατε η ριξτε της η μη πατε καθολου

πρωτος κ καλυτερος βασιλης κ καραμανλη  :jerking:
πρωτος κ καλυτερος βασιλης κ καραμανλη
καλά αυτός ο βλάκας έχει τον πιο άθλιο σπίτι θέλει τώρα 100!!!? ΜΑΚΡΥΑ!!!! δε πάω καλύτερα στα στούντιο με τις τσακουζαρες!!! ρε κοιτά μούρη ο πίθηκος που θέλει και 100  :jerking: :jerking:
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Στους φακελωμένους πελατες εχουν στειλει τηλ.μυνημα με το καινουργιο νουμερο...
Στο μαγαζί ειναι και οι δυο κανονικά άσχετα αν η Ελένη θα ανοίξει δικο της σύντομα.
Και σε αυτήν να πάρει κανεις δε θα του πει κατι διαφορετικό απο οτι η Ελίζα
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
δυστυχως ειναι αληθεια η φαση εγινε σε ενα απο τα τα prive μεν αλλα απο τα καλυτερα της πολης
ηδη χασαμε 2 μεχρι στιγμης

το ένα ήτανε ΕΒΙΤΑ το δεύτερο να υποθέσω ΕΥΑ ολγας :think:
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
γι αυτό προέβηκε σε δήλωση (ατόπημα) προ ημερών η ίδια!!!?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
δυστυχως ειναι αληθεια η φαση εγινε σε ενα απο τα τα prive μεν αλλα απο τα καλυτερα της πολης
ηδη χασαμε 2 μεχρι στιγμης

το ένα ήτανε ΕΒΙΤΑ το δεύτερο να υποθέσω ΕΥΑ ολγας :think:
 :thumbsup: ετσι ακριβως

οσο για τον πιθηκο εεεεε βασιλη πηγα να πω πιανει τα 120

βρε ουστ απο κει μακρια κ αγαπημενοι


 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ρε μαν πας καλά να ενδιαφερθούμε ΕΔΩ (στο τοπικ)!! για τηλεφωνακι όπως λες όταν έχω μπροστά μου ολόκληρο PC!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom