Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Κολατε ρε παιδια σε κατι πραγματα, μπαμ κανουν ποιοι ειναι εδω (και γενικα στα θρεντ της πολης) για ενημερωση και ποιοι ειναι ειτε προμοτωρες ειτε τα ιδια αφεντικα. Εδω γραφουν κριτικες και οι ιδιες οι κοπελες για τον εαυτο τους, πλακα κανετε  :grin:
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
αν μας έλεγες ποια Εύα
Κ ακόμη καλύτερα κ το όνομά της κοπέλας δε θα έκανες άσχημα
Φίλε kyska πολύ καχύποπτος είσαι
Το μυαλό σου είναι μόνιμα στο promotion
φίλε humax λίγο πολύ καχύποπτοι όλοι μας πρεπη να είμαστε μερικές φορές,για το promotion ίσα ίσα δεν το επιδίωξα ούτε το θέλω απλώς απάντησα
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Αν ήταν να περιμένουν μακροπρόθεσμα οικονομικά οφέλη θα επένδυαν σε μετοχές δε θα άνοιγαν μασατζίδικα.
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ο μασαζοκατάλογος πρέπει να ανανεωθεί. Έχουν ανοίξει νέα ιδρύματα, νέες  διευθύνσεις, νέες τιμές ανά ίδρυμα! Το σπουδαιότερο νέο ανθρώπινο δυναμικό!
Χρειάζεται επικαιροποίηση!
ρε nobi3000 παραγωγέ νέων ιδρυμάτων και τιμών ακατονόμαστα είναι αυτά τα ιδρύματα νέο ανθρώπινο δυναμικό!  μπες στον μασαζοκαταλογο και κανε μια επικαιροποίηση να τα εκτίμησή ο λαός
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
διακυβεύετε η υποβίβαση σου σε παράγωγο από παραγωγό :huh:
 

adela9

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2014
Μηνύματα
37
Like
6
Πόντοι
0
60-80 ευρω ειναι αρκετα "λογικη" τιμη αν φυσικα παρεχονται ολες οι υπηρεσιες.
π.χ σε αλλο μαγαζι εχει πολυ καλο μασαζ αλλα απο τα υπολοιπα ξεραιλα,σε αλλο μαγαζι σε χαιδευουν απλα αλλα εχει καλυτερο ζουμι στα υπολοιπα κτλ κτλ κτλ.
Το 80αρι πλεον δεν ειναι τοσο ευκολο να βγει απο την τσεπη παραπανω απο μια φορα το μηνα κ τα μαγαζια δεν ειναι κ τοσο "επαγγελματιες" με τους πιο πολλους πελατες.
Εκτος απο 2-3 κοπελες που πραγματικα αξιζουν τα λεφτα που δινεις (συνολο εμφανισης-υπηρεσιων) ολα τα υπολοιπα ειναι κατω του μετριου.....
Νεα μαγαζια δεν βλεπω κ πολυ δυσκολα θα μπεις στα "πριβε" οποτε κ να θελεις δεν εχεις κ πολλες επιλογες,επισης υπαρχει πρωτοφανης ελλειψη σε νεες κοπελες.
Τα κωλ γκιρλς απο την αλλη περιεχουν ενα ρισκο αλλα μετα απο 3-4 κασκαντεριλικια (κ με αρκετη βοηθεια απο τις ενημερωσεις του φορουμ) σιγουρα θα βρεις κατι καλο κ αξιοπιστο,στο τοπικ αυτο εχω να δω "καλη" κριτικη αρκετο καιρο κ φυσικα δεν βλεπω κ κανεναν "καλο" λογο να με ωθησει να ξαναεπισκεφτω τα μαγαζια που εχω προσβαση.
 

pa2004

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
  Πάντως με τις υπηρεσίες που προσφέρουν, την μη ανανέωση του προσωπικού τους και φυσικά τις τιμές μας ''αναγκάζουν'' ν' απέχουμε  :tickedoff:
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
541
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Βλέπω [size=10pt]ανοιχτη σιδερώστρα [/size] στις φωτογραφιες, οποτε μαλλον για Ζετα μου κάνει....

:cool2: :cool2: :cool2:

Πωωωωωω φτιαχτικα...... Θελω να με μασαζοσιδερωνει ξαπλωμενο στην σιδερωστρααααααααααα...Ισιωμα και τσακιση. :headbang2:
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
60-80 ευρω ειναι αρκετα "λογικη" τιμη αν φυσικα παρεχονται ολες οι υπηρεσιες.
π.χ σε αλλο μαγαζι εχει πολυ καλο μασαζ αλλα απο τα υπολοιπα ξεραιλα,σε αλλο μαγαζι σε χαιδευουν απλα αλλα εχει καλυτερο ζουμι στα υπολοιπα κτλ κτλ κτλ.
Το 80αρι πλεον δεν ειναι τοσο ευκολο να βγει απο την τσεπη παραπανω απο μια φορα το μηνα κ τα μαγαζια δεν ειναι κ τοσο "επαγγελματιες" με τους πιο πολλους πελατες.
Εκτος απο 2-3 κοπελες που πραγματικα αξιζουν τα λεφτα που δινεις (συνολο εμφανισης-υπηρεσιων) ολα τα υπολοιπα ειναι κατω του μετριου.....
Νεα μαγαζια δεν βλεπω κ πολυ δυσκολα θα μπεις στα "πριβε" οποτε κ να θελεις δεν εχεις κ πολλες επιλογες,επισης υπαρχει πρωτοφανης ελλειψη σε νεες κοπελες.
Τα κωλ γκιρλς απο την αλλη περιεχουν ενα ρισκο αλλα μετα απο 3-4 κασκαντεριλικια (κ με αρκετη βοηθεια απο τις ενημερωσεις του φορουμ) σιγουρα θα βρεις κατι καλο κ αξιοπιστο,στο τοπικ αυτο εχω να δω "καλη" κριτικη αρκετο καιρο κ φυσικα δεν βλεπω κ κανεναν "καλο" λογο να με ωθησει να ξαναεπισκεφτω τα μαγαζια που εχω προσβαση.

εν μέρη θα συμφωνήσω περίπου προσωπικά σπάνια θα ξαναπάω σε ιδρύματα λόγο των γεγονότων! την έχω κάνει γυριστή στο χοτελι και έχω το κεφαλάκι μου ήσυχο. θα μου πείτε ότι είναι λίγο πιο ακριβά! άλλα ο κάθε ένας από εμάς σκεφτόμαστε διαφορετικά
 

agricol

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Πωωωωωω φτιαχτικα...... Θελω να με μασαζοσιδερωνει ξαπλωμενο στην σιδερωστρααααααααααα...Ισιωμα και τσακιση. :headbang2:
γεια σου ρε Premium!! Θα παμε και πουκαμισα για πλυσιμο κ μετα σιδερωμα!!!  :2funny:
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
πριν μια εβδομάδα ετοιμάστηκα να κάνω πέρασμα άπω ζετα περιοχή ιποκρατιου και παρατήρησα πολύ κινητικότητα αναστάτωση άπω ενστόλους!! έξω άπω την οικοδομή και φυσικά στάθηκα απέναντι και συνέχισα την βόλτα μου!!
προσέχετε τελικά μη τσαλακωθείτε!  :huh:
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
δεν ξέρω γκαντεμιά! τι να πω τύχη ίσως! :-
 
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
75
Like
12
Πόντοι
0
καλησπέρα παιδια....καλως ανταμώσαμε στο sait...
θελω να παραθεσω κι εγω την αποψη μου για τα μασαζια....
εχω παει 2φορες....την 1φορα πηγα στη δωδεκανισου(σε ένα στενο αυτης)δεν ξερω ποιο ιδρυμα ηταν,το βρηκα από αγγελιοφορο.η τιμη ηταν40ευρω.με υποδεχτηκαν 2κιουριες....εκανα το μπανακι μου,και περασα στο δωμα,οπου μετα από λιγο ηρθε η Ηρω....φωτια και λαβρα η Ηρω...μασας και φραπε ειχε η δουλεια και τιποτε παραπανω,αλλα ηταν πολύ ωραια.
τη 2η φορα πηγα στι μασατζιδικο στην μητροπόλεως "μενεξε"εκει πηγα με τον κολλητο μου.ειχε 2γιαβρια δυνατα.40ευρω και εκει και ειχε μασαζ και φραπε,αλλα....δεν αφηνουν οι γκομενες να τις αγγίξεις...για να βγαλουν ρουχα θελουν επιπλεον20ευρω(=60)και για να το βαλουν στο στομα θελουν αλλα 30(=70)...
αν εχετε να σχολιασετε κατι επ αυτου θα περιμενω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom