Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
Καλησπέρα, μπορεί να μου δώσει κανεις το τηλέφωνο απο εντελβάϊς ?
6987***470

Παρακαλούμε όλα τα μέλη μας να διαβάσουν προσεκτικά τους κανόνες λειτουργίας του forum. Οι κανόνες λειτουργίας έχουν σκοπό την οργάνωση του forum και των πληροφοριών μέσα σε αυτό, και την προστασία του site, των δημιουργών του, και των μελών του.

Ο διαχειριστής (administrator) ή/και οι συντονιστές (moderators) του forum διατηρούν το δικαίωμα να επεξεργαστούν ή να διαγράψουν δημοσιεύσεις που δεν συμβαδίζουν με τους κανόνες χρήσης.

Εφόσον είστε εγγεγραμμένος/-η χρήστης/-τρια στο bourdela.com, μπορείτε να δημοσιεύετε τις απόψεις σας στο forum του site ή να απαντήσετε σε απόψεις άλλων.
Τους κανόνες αυτούς πρέπει να σέβεστε και να ακολουθείτε.

  • [li]11. Απαγορεύονται αυστηρότατα οι δημοσιεύσεις αριθμών τηλεφώνου, ακόμα και αν ο αριθμός έχει δημοσιευτεί σε εφημερίδα, περιοδικό, ή άλλο website[/li]

Ευχαριστούμε!
Καλή διασκέδαση.
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6

Ρε Μαν, εδω μεσα κανουμε ανταλλαγη πληροφοριων, ο ενας ενημερωνει τον αλλο!! εαν δε το θελουν καπoιοι αυτο ας μη μπαινουν και πιστεψε με ειναι αυτοι οι ιδιοι που ερχονται σε π.μ. και ρωτανε τα περισσοτερα !!

την επομενη φορα που θα θελησει πληροφορειες ο τυπος γραψτε του Τι Να Την Κανεις ?? LOL !!!
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Ρε Μαν, εδω μεσα κανουμε ανταλλαγη πληροφοριων, ο ενας ενημερωνει τον αλλο!! εαν δε το θελουν καπoιοι αυτο ας μη μπαινουν και πιστεψε με ειναι αυτοι οι ιδιοι που ερχονται σε π.μ. και ρωτανε τα περισσοτερα !!

την επομενη φορα που θα θελησει πληροφορειες ο τυπος γραψτε του Τι Να Την Κανεις ?? LOL !!!

Mastokavlidis κατι άλλο θα παίζει που δεν το κατάλαβες...Μην τρελαίνεσαι!
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Ρε Μαν, εδω μεσα κανουμε ανταλλαγη πληροφοριων, ο ενας ενημερωνει τον αλλο!! εαν δε το θελουν καπoιοι αυτο ας μη μπαινουν και πιστεψε με ειναι αυτοι οι ιδιοι που ερχονται σε π.μ. και ρωτανε τα περισσοτερα !!

την επομενη φορα που θα θελησει πληροφορειες ο τυπος γραψτε του Τι Να Την Κανεις ?? LOL !!!

Άκου να δεις τι γίνεται. Μερικά μαγαζιά από αυτά είναι prive. Δηλαδή άντε και έχεις το τηλέφωνο και παίρνεις. Ή που θα κάνεις ένα πολύ καλό μασάζ ή που δεν θα σου ανοίξουν (αν ανοίξουν μπορεί να σου πουν ότι είναι ladies only το κατάστημα!). Οπότε αν δεν πας συστημένος δεν γίνεται να γίνει κάτι.

Για να σε συστήσει κάποιος από εδώ μέσα είναι πιο tricky. Εγώ έχω συστήσει σ' ένα δυο μαγαζιά άτομα αλλά τους ήξερα προσωπικά και έβαζα το χέρι μου στην φωτιά. Αυτοί που με συστήσανε με γνωρίσανε, ήπιαμε και ένα ποτηράκι μαζί και έτσι έγινε το κονέ, καλή τους ώρα αν διαβάζουν!

Επίσης να ενημερώσω ότι μπαίνω πολύ σπάνια εδώ μέσα και το σπορ το έχω κόψει σχεδόν. Οπότε PM με συστάσεις αν τα δω θα τα δω πάρα πολύ αργά... ΑΝ! Έχει στις αγγελίες των εφημερίδων και στα site μαγαζιά που είναι free for all οπότε ο καθένας μπορεί να ξεκινήσει από εκεί την αναζήτησή του για να μπορέσει να κάνει practice τις απαραίτητες τεχνικές για να μπει και στα άλλα...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Ρε Μαν, εδω μεσα κανουμε ανταλλαγη πληροφοριων, ο ενας ενημερωνει τον αλλο!! εαν δε το θελουν καπoιοι αυτο ας μη μπαινουν και πιστεψε με ειναι αυτοι οι ιδιοι που ερχονται σε π.μ. και ρωτανε τα περισσοτερα !!

την επομενη φορα που θα θελησει πληροφορειες ο τυπος γραψτε του Τι Να Την Κανεις ?? LOL !!!


Τύπε επειδή δεν ξερεις τα πράγματα πως εχουν μη λες μαλακιες.
Δεν μπαίνουν ολοι εδώ για να μάθουν και να ενημερώσουν,ορισμένοι μπαίνουν απο το γραφείο και ρωτανε(ελπιζω να κατάλαβες)!!!
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Τύπε επειδή δεν ξερεις τα πράγματα πως εχουν μη λες μαλακιες.
Δεν μπαίνουν ολοι εδώ για να μάθουν και να ενημερώσουν,ορισμένοι μπαίνουν απο το γραφείο και ρωτανε(ελπιζω να κατάλαβες)!!!

Εγώ άλλα πιστεύω.
Η υπερβολικά σφιχτή ενημέρωση (πληροφόρηση αριθμών τηλεφώνων) έχει ως στόχο να περιβάλει με ένα πέπλο μυστηρίου ορισμένα "μαγαζιά" που λειτουργούν -λέμε τώρα- prive...

Εκτός και εάν τα  :police: κάνουν κάθε τόσο practice εκπαιδεύοντας κάποιους νέους (εάν είναι δυνατόν)... Οπότε σε αυτήν την περίπτωση πάω πάσο.

 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Το τηλέφωνο που πόσταρε ο παίχτης είναι φάουλ.
Ας το σβήσουν οι μοντς.Το έχω κάνει ήδη "αναφορά στον συντονιστή"
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Τύπε επειδή δεν ξερεις τα πράγματα πως εχουν μη λες μαλακιες.
Δεν μπαίνουν ολοι εδώ για να μάθουν και να ενημερώσουν,ορισμένοι μπαίνουν απο το γραφείο και ρωτανε(ελπιζω να κατάλαβες)!!!

Τυπε δεν σε ξερω για να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σου αλλα καποια πραματα τα γνωριζω πως λειτουργουν δεν ειναι και επιστημη, σιγουρα δεν εχω την δικια σου εμπειρεια σε αυτα γιαυτο αλλωστε εχω και το 1/10 απτα μυνηματα σου εδω μεσα ειμαι πολυ φρεσκος στο πληρωμενο Σεξ ...

Με εκνευριζουν ειρωνικες απαντησεις οπως του αλλου!! Δλδ αν σου ελεγε θελω να παρω τηλεφωνο να παω να γαμησω τι θα αλλαζε? θα καταλαβαινες οτι δεν ειναι στρουμφακι ?? @@ θα καταλαβαινες.

Και απο τα λεγομενα γραφεια που λες εσυ πιστευεις οτι δε τα γνωριζουν? Τα παντα ξερουν.
Η δουλεια αυτη ειναι ρισκο για αυτες που την κανουν και το ξερουν, βγαζουν πολλα λεφτα απο αυτο καλα κανουν και προβλημα τους οχι δικο μας.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Τυπε δεν σε ξερω για να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σου αλλα καποια πραματα τα γνωριζω πως λειτουργουν δεν ειναι και επιστημη, σιγουρα δεν εχω την δικια σου εμπειρεια σε αυτα γιαυτο αλλωστε εχω και το 1/10 απτα μυνηματα σου εδω μεσα ειμαι πολυ φρεσκος στο πληρωμενο Σεξ ...

Με εκνευριζουν ειρωνικες απαντησεις οπως του αλλου!! Δλδ αν σου ελεγε θελω να παρω τηλεφωνο να παω να γαμησω τι θα αλλαζε? θα καταλαβαινες οτι δεν ειναι στρουμφακι ?? @@ θα καταλαβαινες.

Και απο τα λεγομενα γραφεια που λες εσυ πιστευεις οτι δε τα γνωριζουν? Τα παντα ξερουν.
Η δουλεια αυτη ειναι ρισκο για αυτες που την κανουν και το ξερουν, βγαζουν πολλα λεφτα απο αυτο καλα κανουν και προβλημα τους οχι δικο μας.
πρώτον δε σε όρισε κανείς δικηγόρο να μιλάς για άλλον
Δεύτερον πού την είδες την ειρωνια, απλά θα του εξηγούσα ότι δε μπορεί να πάει χωρίς σύστασή
Κ τρίτον δε ξέρεις τίποτε από πριβε μαγαζιά όπως είπες αφού προχθές κ συ ζητούσες το τιηλ της Μαριάννας
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Μάγκες όλα καλά? Πέφτει πολύ αγαμία η μου φαίνεται... :sunglasses:
 

PACOS

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
πρώτον δε σε όρισε κανείς δικηγόρο να μιλάς για άλλον
Δεύτερον πού την είδες την ειρωνια, απλά θα του εξηγούσα ότι δε μπορεί να πάει χωρίς σύστασή
Κ τρίτον δε ξέρεις τίποτε από πριβε μαγαζιά όπως είπες αφού προχθές κ συ ζητούσες το τιηλ της Μαριάννας
προσπαθούν όλοι να σου δείξουν να καταλάβεις ότι είσαι αγενής και μάλλον πρέπει να πας για κανένα ξεμπούκωμα ,
τι δεν καταλαβαίνεις ??
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Τυπε δεν σε ξερω για να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σου αλλα καποια πραματα τα γνωριζω πως λειτουργουν δεν ειναι και επιστημη, σιγουρα δεν εχω την δικια σου εμπειρεια σε αυτα γιαυτο αλλωστε εχω και το 1/10 απτα μυνηματα σου εδω μεσα ειμαι πολυ φρεσκος στο πληρωμενο Σεξ ...

Με εκνευριζουν ειρωνικες απαντησεις οπως του αλλου!! Δλδ αν σου ελεγε θελω να παρω τηλεφωνο να παω να γαμησω τι θα αλλαζε? θα καταλαβαινες οτι δεν ειναι στρουμφακι ?? @@ θα καταλαβαινες.

Και απο τα λεγομενα γραφεια που λες εσυ πιστευεις οτι δε τα γνωριζουν? Τα παντα ξερουν.
Η δουλεια αυτη ειναι ρισκο για αυτες που την κανουν και το ξερουν, βγαζουν πολλα λεφτα απο αυτο καλα κανουν και προβλημα τους οχι δικο μας.



Συμφωνώ σε αρκετα απο αυτα που λες αλλα και εμείς δεν μπορουμε να δίνουμε στεγνά σε καθε ενα νεο μέλος που κάνει έγγραφη εδώ ουτε τις καβατζες μας αλλα ουτε και τα τηλέφωνα τους.
Οταν λέμε οτι το μαγαζί ειναι πριβέ,διέγραψε το απο το μυαλο σου(γενικά μιλάω)ετσι απλα.
Δεν ειμαι υπέρ αλλα τι να κανουμε,ετσι ειναι τα κόλπα!!!
Και γω εχω φάει πολλα άκυρα,αμα δεις αρκετές σελίδες πίσω βρίζω και καταριέμαι για τα πριβέ μαγαζιά.
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
πρώτον δε σε όρισε κανείς δικηγόρο να μιλάς για άλλον
Δεύτερον πού την είδες την ειρωνια, απλά θα του εξηγούσα ότι δε μπορεί να πάει χωρίς σύστασή
Κ τρίτον δε ξέρεις τίποτε από πριβε μαγαζιά όπως είπες αφού προχθές κ συ ζητούσες το τιηλ της Μαριάννας

Ok man ισως μιλησα καπως δε γνωριζω απο πριβε χωρους αλλα προσπαθω να μαθω, σορρυ για την ενταση.
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Συμφωνώ σε αρκετα απο αυτα που λες αλλα και εμείς δεν μπορουμε να δίνουμε στεγνά σε καθε ενα νεο μέλος που κάνει έγγραφη εδώ ουτε τις καβατζες μας αλλα ουτε και τα τηλέφωνα τους.
Οταν λέμε οτι το μαγαζί ειναι πριβέ,διέγραψε το απο το μυαλο σου(γενικά μιλάω)ετσι απλα.
Δεν ειμαι υπέρ αλλα τι να κανουμε,ετσι ειναι τα κόλπα!!!
Και γω εχω φάει πολλα άκυρα,αμα δεις αρκετές σελίδες πίσω βρίζω και καταριέμαι για τα πριβέ μαγαζιά.

καταλαβαινω κ εκτιμω τα οσα εχεις γραψει κατα καιρους κ βοηθησανε αρκετα.... εχεις δικιο  ;)
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
Το τηλέφωνο που πόσταρε ο παίχτης είναι φάουλ.
Ας το σβήσουν οι μοντς.Το έχω κάνει ήδη "αναφορά στον συντονιστή"
το τηλ παιχτη ειναι σωστο 1000 τισ εκατο!!!εγω μαλακιεσ και ψετικα τηλ δεν δινω πουθενα!!τωρα αν το σβησανε και δεν το σβησανε στα @@ μου ναουμε!!!δηλαδη τι?σασ πειραξε ναουμε που το ποσταρα χυμα?εδω τα στρουνφακια ξερουν οχι μονο τα τηλ απο ολα τα μασαζομπουρδελομαγαζα αλλα πολλα περισσοτερα που δεν φανταζετε ο καθενασ μασ !!τι τουσ εχετε για λακιεσμα?για να ερθουμε στα ισια μασ!!! Αγγελα εντελβαισ με χιλια!!!νταρντανοαλβανακι απο τα λιγα!!!νικοσ ευοσμοσ 3!!!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
το τηλ παιχτη ειναι σωστο 1000 τισ εκατο!!!εγω μαλακιεσ και ψετικα τηλ δεν δινω πουθενα!!τωρα αν το σβησανε και δεν το σβησανε στα @@ μου ναουμε!!!δηλαδη τι?σασ πειραξε ναουμε που το ποσταρα χυμα?εδω τα στρουνφακια ξερουν οχι μονο τα τηλ απο ολα τα μασαζομπουρδελομαγαζα αλλα πολλα περισσοτερα που δεν φανταζετε ο καθενασ μασ !!τι τουσ εχετε για λακιεσμα?για να ερθουμε στα ισια μασ!!! Αγγελα εντελβαισ με χιλια!!!νταρντανοαλβανακι απο τα λιγα!!!νικοσ ευοσμοσ 3!!!
Βρε Νικολάκη έχεις ένα θεματάκι να καταλάβεις τι γράφουμε? Πως να στο κάνω πιο λιανά?Η δημοσίευση τηλεφώνων απαγορεύεται απ τους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ,για να έχει το μαγαζί(το σάιτ-φόρουμ δλδ)το κεφάλι του όσο το δυνατόν ήσυχο.Ποιος σου είπε αν έδωσες σωστό ή λάθος τηλέφωνο? Το να δίνεις οποιοδήποτε τηλέφωνο εδώ δημόσια,απαγορεύεται.
 

nobi3000

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
186
Like
8
Πόντοι
1
Ρε παιδια, λιγο κεφι και ζωντανια, δε ζητησα μιστικα της NASA

Σωστά, ο λόγος ύπαρξης είναι η ενημέρωση!!
Για τους φίλους που είναι απο μακριά, μια ανανέωση του καταλόγου των μασαζοιδρυμάτων είναι ιδιαίτερα θετική και εκτιμάται πάντα δεόντως!
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
789
Πόντοι
96
Καλησπέρα σε όλους.

Επίσκεψη προ μερικών ημερών στο μασαζοίδρυμα της Ζέτας στην περιοχή Ιπποκρατείου.
Ο χώρος είναι ένα παλίο σχετικά διαμέρισμα με κοινό μπάνιο.
Παρουσίες 3:
1. Ζέτα (GR), 25 ετών ξανθιά με πιασίματα, γεματούλα και με προύπηρεσία στο μαγαζί του Άγγελου  για όσους θυμούνται.
2. Αγάπη (RU), 38 ετών, ξανθιά με σφιχτό και νεανικό κορμί και προύπηρεσία στα studio της περιοχής FiX.
3. Μαρία, 38 ετών, μελαχροινή αλλά αδιάφορη κατά τα άλλα παρουσία.

Τιμές:
30 min : 60 ευρώ
60 min : 80 ευρώ
60 min με δύο κορίτσια : 120 ευρώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom