Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (2 μέλη και 30 επισκέπτες)

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
υπάρχουν άλλα μασαζομαγαζα με αντίστοιχες υπηρεσίες αυτων της Όλγας (ευζην, day spa);
 

nektarios1960

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2013
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
House of fun...ktl  αυτος δηλαδη δεν ειναι προμοτορας?και μου ειχατε πρηξει τα αρχιδια εμενα...κωλοστημενοι....]
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ..
ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΜΑΡΙΑΝΝΑ. ΚΑΘΙΣΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΑΚΙ, ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΗΝ ΒΟΤΚΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΨΙΛΟΚΟΥΒΕΝΤΙΑΣΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 10ΛΕΠΤΟ. ΕΙΧΕ 4 ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΝΙΝΑ, ΝΕΦΕΛΗ, ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ, ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΠΕΡΑΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΣΤΕΛΛΑ. ΑΥΤΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΒΓΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΠΑΘΟΣ. ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑ ΝΤΟΥΖΑΚΙ,  ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ, ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΙΣΩ ΚΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΧΙΣΕ ΣΤΑ ΒΑΘΙΑ ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΑ. ΔΕΝ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ...ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ. ΤΗΝ ΓΥΡΙΣΑ ΑΝΑΠΟΔΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΗΣ ΓΛΥΦΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΑ :grin:. ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΓΙΑ ΠΙΠΑ. ΓΥΡΙΣΕ ΓΙΑ ΠΙΠΑ ΚΑΙ ΚΑΘΙΣΕ 69. ΜΟΥ ΕΙΠΕ " ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΓΛΕΙΨΕΙΣ ΤΟ ΜΟΥΝΑΚΙ, ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΒΑΣΑΝΙΖΕΙΣ? ΜΟΛΙΣ ΕΧΥΣΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΓΥΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΟΡΑΕΙ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ, ΚΑΘΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΒΑΘΙΑ. ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΗΡΘΑ ΕΓΩ ΑΠΟ ΠΑΝΩ. ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΛΙΓΟ ΧΑΛΑΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΣ ΠΕΡΑΣΑ ΤΟ ΕΝΑ ΠΟΔΙ ΨΗΛΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΔΙΕΙΣΔΥΣΗ ΓΙΝΟΤΑΝ ΟΛΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΟΤΕΡΗ. ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΥΡΙΖΩ ΣΤΑ 4. (ΕΔΩ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΒΙΤΣΙΟ ΜΟΥ ΑΓΡΙΟ ΣΕΞ ΣΤΑ 4 ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΛΟΣΚΑΜΠΙΛΟ ΚΑΙ ΒΡΙΣΙΜΟ). ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΓΥΡΙΣΑ ΣΤΑ  4 ΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕ ΥΦΟΣ "ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ, ΜΗ ΜΕ ΛΥΠΗΘΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ..." ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΦΩΣ. ΞΕΚΙΝΑΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΓΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ 2 ΣΚΑΜΠΙΛΙΑ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΤΣΟΥΞΙΜΟ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ "ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΡΓΙΟΛΗ ΞΕΣΚΙΣΕ ΜΕ ΘΕΛΩ ΠΟΝΟ". ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΑ 20 ΛΕΠΤΟ ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΜΕ ΡΥΘΜΟ 2 ΜΕΣΑ 1 ΣΦΑΛΙΑΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΒΡΙΣΙΜΟ ΜΕ ΕΠΙΘΕΤΑ ΟΠΩΣ ΞΕΚΩΛΙΑΡΑ, ΚΑΥΛΟΜΟΥΝΑ ΒΡΩΜΟΠΟΥΤΑΝΟ Κ.Α. ΤΟ ΠΙΟ ΕΞΟΥΘΕΝΩΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΥΝΝΑΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΑΓΡΙΑ ΓΑΜΗΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ. ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΕΞΟΥΘΕΝΩΘΕΙ ΑΠΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΝΟΙΩΘΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ΜΙΑ ΠΙΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ. ΜΕ ΓΥΡΙΖΕΙ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΜΙΑ ΒΑΘΙΑ  ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΥΓΡΗ ΠΙΠΑ ΟΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΚΑΤΑΠΙΕ Ο Λ Α !!! ΕΠΕΣΑ ΑΠΟΚΑΜΩΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΟΡΘΩΣΩ ΛΕΞΗ. Η ΣΤΕΛΛΑ ΞΑΠΛΩΣΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣΕ ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΙΔΕΥΕ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ. ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΚΑΙ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΤΡΕΚΛΙΖΩΝΤΑΣ, ΜΑΖΕΨΕ ΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ. ΚΟΙΤΑΞΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ 1 ΩΡΑ ΚΑΙ 40 ΛΕΠΤΑ. ΠΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΕΡΑΣΕ Η ΓΑΜΗΜΕΝΗ Η ΩΡΑ. ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΣΑΡΔΟΝΙΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ " ΘΑ ΣΕ ΣΚΟΤΩΣΩ, ΣΑΣ ΑΚΟΥΣΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΟΣΙΑ ΞΕΝΗ, ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΣΟΥ, ΣΕ ΕΧΕΙ ΑΔΥΝΑΜΙΑ"
[/quote]
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Προσπαθώ να καταλάβω αλλά μερικές φορές το γέρικο μυαλό μου με προδίδει.
Όσο για την (αν κατάλαβα καλά) "ουσία" της "κρίσης" του ....θιγόμενου φίλου μας, ας ρίξει μια ματιά εδώ


Και ναι το αρχικό ποστ εμπεριέχει σκοπιμότητα αλλά δεν είμαι σίγουρος αν ο σκοπός είναι η "προώθηση" ή το εντελώς αντίθετο.
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Την καλησπέρα μου στο φόρουμ.
Πέρασα πριν λίγες μέρες από Μάρω μετά από αρκετή αποχή λογω οικονομικών.
Άλλη μια υπέροχη συνεδρία.
Την βρίσκω VFM και όπως πάντα πέρασα καλά.
Δε θα μπω σε λεπτομέρειες μιας και τα έχω ξαναπεί.
Μη με περάσετε και για προμότορα....  :grin:
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
336
Κριτικές
11
Like
618
Πόντοι
291
Την καλησπέρα μου στο φόρουμ.
Πέρασα πριν λίγες μέρες από Μάρω μετά από αρκετή αποχή λογω οικονομικών.
Άλλη μια υπέροχη συνεδρία.
Την βρίσκω VFM και όπως πάντα πέρασα καλά.
Δε θα μπω σε λεπτομέρειες μιας και τα έχω ξαναπεί.
Μη με περάσετε και για προμότορα....  :grin:
Συμφωνω και επαυξανω.Φουλ διαθεση,χαμογελο,περιποιηση.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Συμφωνω και επαυξανω.Φουλ διαθεση,χαμογελο,περιποιηση.
Καλή είναι, μπορεί να γίνει και καλύτερη στο θέμα του οικήματος και στη σχέση με τον πελάτη. Η Μαριάννα δεν παίζεται σ' αυτά. 
 

heelmann

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2014
Μηνύματα
19
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, μπορεί να μου δώσει κανεις το τηλέφωνο απο εντελβάϊς ?

 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
να το κανεις τι
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Χάλασε το δικό του μάλλον.
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom