Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
789
Πόντοι
96
αν ειναι να  :knockinb: με αγχος εεεεεεε να κανουμε μασαζ ηθελα να πω

παω εκει που παω κ καθομαι μια ωρα κ δε μου λενε κ τπτ
Μιας και θιγετε το θεμα της διαρκειας των συνεδριών ηθελα να αναφερω τουλαχιστον απο αυτα που γνωριζω οτι μονο στη Μαριανα η διαρκεια της συνεδριας φτανει τη μια ωρα και περιλαμβανει μαλιστα τη δυνατοτητα διπλης εκτονωσης χωρις extra χρεωσεις και η διαρκεια αυτη ακριβώς δημιουργει προσφορο εδαφος για τη δημιουργια πιο gfe καταστασεων στον εν λογω χωρο. Αν κάποιος διαφωνει εχοντας να προτεινει κατι καλυτερο ας το κάνει!
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
..ή αλλιώς ας σωπάσει για πάντα  :2funny:
Σοβαρά μιλώντας τώρα, ναι, έχεις δίκιο. Στο θέμα χρόνος νομίζω ότι πρωτοπορεί..

... προσφορο εδαφος για τη δημιουργια πιο gfe καταστασεων ...
Πουλάκι μου, καλά σε είχα μυριστεί εγώ τι μέρος του λόγου είσαι... :2funny:
 

Leonhart

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
κ στο εντελβαις καθεσαι μια ώρα κ δε τρέχει τίποτε
ουδέποτε έτυχε να με πει κάτι η ΕΥΑ

τη. καλημέρα μου σε όλους
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
φιλε μου και η δικη μου εμπειρια ειναι ελαχιστη!!!Εχω παει σε 3 μασατζιδικα ολο κι ολο!!!Αυτο ειναι και νουργιο ειναι ωραιο σαν χωρος το θεμα ειναι να πεσεις σε κοπελα που να εχει ορεξη να περασει-ς καλα!Και νομιζω αυτο ειναι και λιγο και σε σενα αν εχεις σωστη και εξυπνη σταση(ανθρωποι ειναι και επειρεαζονται απο τον απεναντι τους!)

Συνάδελεφε στα ίδια είμαστε μιας και αυτό ήταν το τέταρτο ίδρυμα που έχω επισκεφθεί οπότε δεν έχω δει όσα κάποιοι άλλοι εδώ. Ελπίζω κάποτε να καταφέρω να τους φτάσω!!
Αν και δεν είμαι από Θεσ/νικη όποτε έχω ευκαιρία πετάγομαι για κάποια βόλτα στα ιδρύματα της πόλης μιας και στην επαρχία που μένω δεν υπάρχει τίποτα καλό.
 

nikos.thessaloniki

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
102
Like
187
Πόντοι
1
Καλησπέρα κύριοι και κυρίες,
καταρχήν να κάνω μια πρόταση που θα μας βγάλει όλους από την δύσκολη θέση...οι κύριοι και οι κυρίες που προμοτάρουν το μαγαζί τους, και καλά κάνουν, ας κάνουν ένα νέο foroum όπου απλά θα μας ενημερώνουν με ακριβές υλικό για το τι υπηρεσίες παρέχουν, τι κόστος και με ποια κορίτσια. Θα μπορούσαν να αναγράφουν και τις υπηρεσίες που προσφέρει το κάθε κορίτσι...κ.ο.κ. ενώ εμείς απλά θα λέμε την γνώμη μας...έτσι αυτοί θα βελτιώνονται, θα μας προσφέρουν ότι μας αρέσει και θα διώχνουν τα κορίτσια που δεν μας ικανοποιούν. Μια απλή πρόταση που θα βοηθήσει το site.
Τώρα, ενημέρωση από επίσκεψη σε μασατζίδικο στο Κολωνάκι πριν λίγες ημέρες. Καθαρός χώρος, εκπληκτικό ντους...κάτι σαν μαρία λαδάδικα δλδ, δύο μέτριες Ελληνίδες, μια μουνάρα ουκρανή και ένα απίστευτο θηλυκό από Τσεχία το οποί και προτιμήθηκε, η ατμόσφαιρα χαλαρωτική με κεράκια και όμορφους πίνακες σε χρώματα που σε έκαναν να νιώθεις άνετα με το χώρο...μασάζ κανονικό και εντυπωσιακά καλό και έπειτα το κερασάκι υπέροχο σεξ με τελείωμα τι νομίζετε??? σοκολατάκια και ένα υπέροχο λικέρ!!! μάγκες ήταν πολύ καλή εμπειρία.Αλλά μείον η τιμή..100€ unfortunately.

Μέτα από αυτό...Βασίλης Κωλέτη...Νόρα...και kinky κατάσταση...αυτό το κορίτσι το έχει πραγματικά.
 

gamikos1

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
89
Like
40
Πόντοι
0
Συνάδελεφε στα ίδια είμαστε μιας και αυτό ήταν το τέταρτο ίδρυμα που έχω επισκεφθεί οπότε δεν έχω δει όσα κάποιοι άλλοι εδώ. Ελπίζω κάποτε να καταφέρω να τους φτάσω!!
Αν και δεν είμαι από Θεσ/νικη όποτε έχω ευκαιρία πετάγομαι για κάποια βόλτα στα ιδρύματα της πόλης μιας και στην επαρχία που μένω δεν υπάρχει τίποτα καλό.
  ΦΙΛΕ ΜΗΝ ΑΝΧΟΝΕΣΑΙ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ! ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕΣΑ ΘΑ ΤΙΣ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ! ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΔΑΝΑΗ ΣΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ ΚΩΛΕΤΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑ ΣΕ ΑΝΤΙΣΤΡΕΣ, SMILE, ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΜΑΡΙΑ ΛΑΔΑΔΙΚΑ ! ΜΟΝΟ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΚΑΝΑ ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΝ ! ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΞΕΝΕΣ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΑΜΙΑ 20ΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΥΚΛΟ !
 

Varbatos

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν, εντελώς φιλικά:
1. Αν έβαζες λίιιγο το μυαλό σου να δουλέψει θα βρισκες κάποιες απαντήσεις.
2. Πάνω-κάτω το "μαλλί" είναι γνωστό.
3. Το ρήμα πρέπει είναι εξαιρετικά ατυχές. Άκου "πρέπει"...
4. Το στυλ σου είναι αρκετά, ας πούμε "αγενές"

Εν πάση περιπτώσει, να μην μείνεις και με το παράπονο, μπορείς να δοκιμάσεις:
- Στα αδελφάκια
και
με τιμές στα 60/80, με αρκετό υφάκι και ΧΩΡΙΣ full

- Στα πετσετάδικα

- Το AVIS θα ταν καλό για την περίπτωση σου, αλλά νομίζω ότι έκλεισε

- Υπάρχει κι αυτή η ανεξάρτητη:...
...τώρα βέβαια νεαρή, υπολόγισε 40+. Πουλάει λίγο τρελλίτσα, αλλά το πνίγει το κουνέλι. Έχει κολλήσει αρκετά ένσημα στο χώρο του delivery, πολλάααα χρόνια πριν.

- Δεν δοκιμάζεις και στην Εβίτα, στην Καλαβρύτων? Της άνοιξαν ξεχωριστό thread παραπλεύρως. Αν τελικά πας, θα ταν πολύ ενδιαφέρον να μας πεις εντυπώσεις


Σέυχαριστω για την απαντηση σου  treflejack 

οσο για το πρέπει,εννουσα διευθηνση - τηλεφωνο

4. Το στυλ σου είναι αρκετά, ας πούμε "αγενές"

δεν ειναι αγενες,απλα εβλεπα ,οτι δεν επαιρνα απαντηση









































 

Nikos291

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2012
Μηνύματα
18
Like
4
Πόντοι
0
Χαιρετω την παρεα. Αν και Θεσσαλονικιος, εμενα πολλα χρονια Αθηνα, οποτε δεν εχω εικονα απο το τι παιζει στη Θεσσαλονικη. Η εως τωρα εμπειρια μου ειναι μονο στο venus spa, εγνατια με αγ. σοφιας. Ωραιο μαγαζι, πολυ καθαρο με ντους στο δωματιο. Πολυ καλο μασαζ, αλλά μονο μασαζ. Το λενε απο την αρχη βεβαια, οποτε ειναι τιμιο. Ειχε αρκετες κοπελες, σχετικα καλες.
Υπάρχει μαγαζι που δουλευει και αργα βραδυ? Από όσο βλέπω όλα ειναι μεχρι 10-11 το βραδυ, εκτος απο το prive spa.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα κύριοι και κυρίες,
καταρχήν να κάνω μια πρόταση που θα μας βγάλει όλους από την δύσκολη θέση...οι κύριοι και οι κυρίες που προμοτάρουν το μαγαζί τους, και καλά κάνουν, ας κάνουν ένα νέο foroum όπου απλά θα μας ενημερώνουν με ακριβές υλικό για το τι υπηρεσίες παρέχουν, τι κόστος και με ποια κορίτσια. Θα μπορούσαν να αναγράφουν και τις υπηρεσίες που προσφέρει το κάθε κορίτσι...κ.ο.κ. ενώ εμείς απλά θα λέμε την γνώμη μας...έτσι αυτοί θα βελτιώνονται, θα μας προσφέρουν ότι μας αρέσει και θα διώχνουν τα κορίτσια που δεν μας ικανοποιούν. Μια απλή πρόταση που θα βοηθήσει το site.
Τώρα, ενημέρωση από επίσκεψη σε μασατζίδικο στο Κολωνάκι πριν λίγες ημέρες. Καθαρός χώρος, εκπληκτικό ντους...κάτι σαν μαρία λαδάδικα δλδ, δύο μέτριες Ελληνίδες, μια μουνάρα ουκρανή και ένα απίστευτο θηλυκό από Τσεχία το οποί και προτιμήθηκε, η ατμόσφαιρα χαλαρωτική με κεράκια και όμορφους πίνακες σε χρώματα που σε έκαναν να νιώθεις άνετα με το χώρο...μασάζ κανονικό και εντυπωσιακά καλό και έπειτα το κερασάκι υπέροχο σεξ με τελείωμα τι νομίζετε??? σοκολατάκια και ένα υπέροχο λικέρ!!! μάγκες ήταν πολύ καλή εμπειρία.Αλλά μείον η τιμή..100€ unfortunately.

Μέτα από αυτό...Βασίλης Κωλέτη...Νόρα...και kinky κατάσταση...αυτό το κορίτσι το έχει πραγματικά.
να κανω μια παρατηρηση καλοπροαιρετη παντα

μας ανελυσες για την αθηναια που στην ουσια δε νομιζω να ενδιαφερει κανενα απο θεσσαλονικη

κ για τη νορα που ειναι εδω κ θα μπορουσαμε να παμε τη περασες στο ντουκου
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
789
Πόντοι
96
Καλά λέει ο συνάδελφος! Να γράψεις κριτική για την επισκεψή σου στον Βασίλη στη Κωλλέτη και να αναφέρεις και τα χρώματα που χρησιμοποιεί στους πίνακες του χώρου του ο Βασίλης! :s&m_3:

Κατα τα άλλα με την πρόταση που ανέφερες συμφωνώ απόλυτα! Ωστόσο πρέπει να πώ οτι αν εφαρμοζόταν η προτασή σου τα μαγαζιά θα γινόταν πιο ανταγωνιστικά μεταξύ τους και στο θέμα των τιμών αλλά και στο θέμα της ποιότητας των παρεχομένων υπηρεσιών τους! Ωστόσο κατι τέτοιο είναι προφανές οτι τους περισσότερους μαγαζάτορες δεν τους βολευει και γι αυτό συνεχίζουν να προμοτάρουν τα μαγαζιά τους από δω μέσα κατηγορώντας περισσότερο τους άλλους! Και επειδη η αγορά των μασατζίδικων στη Θεσσαλονίκη είναι πολύ μικρότερη από αυτή της Αθήνας είναι και πιο έυκολο γι΄αυτούς να δημιουργήσουν ένα ιδιότυπο καρτέλ και στο θέμα των τιμών!
 

gamikos1

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
89
Like
40
Πόντοι
0
Καλά λέει ο συνάδελφος! Να γράψεις κριτική για την επισκεψή σου στον Βασίλη στη Κωλλέτη και να αναφέρεις και τα χρώματα που χρησιμοποιεί στους πίνακες του χώρου του ο Βασίλης! :s&m_3:

Κατα τα άλλα με την πρόταση που ανέφερες συμφωνώ απόλυτα! Ωστόσο πρέπει να πώ οτι αν εφαρμοζόταν η προτασή σου τα μαγαζιά θα γινόταν πιο ανταγωνιστικά μεταξύ τους και στο θέμα των τιμών αλλά και στο θέμα της ποιότητας των παρεχομένων υπηρεσιών τους! Ωστόσο κατι τέτοιο είναι προφανές οτι τους περισσότερους μαγαζάτορες δεν τους βολευει και γι αυτό συνεχίζουν να προμοτάρουν τα μαγαζιά τους από δω μέσα κατηγορώντας περισσότερο τους άλλους! Και επειδη η αγορά των μασατζίδικων στη Θεσσαλονίκη είναι πολύ μικρότερη από αυτή της Αθήνας είναι και πιο έυκολο γι΄αυτούς να δημιουργήσουν ένα ιδιότυπο καρτέλ και στο θέμα των τιμών!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ! ΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΤΗ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΚΡΙΤΙΚΗ ! ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΑΚΟΥΜΠΑΜΕ ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΟ ΤΑΔΕ ΜΑΓΑΖΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΗ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ  ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ! Η ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΣΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ! ΕΣΕΙΣ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΦΕΡΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΛΟΓΟ ! ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΠΑΖΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙΟΥΤΕΡ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ ! ΜΠΑΖΑ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ !
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
φιλε γαμηκο και γω την εψαχνα την Δαναη απο τον βασιλη την ειχα χασει ...τι παιζει εκει στα λαδαδικα ...τρως πετσετα ?? εχουμε τηλεφωνο τιμες ???
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
Ολα ειναι σχετικα..
ομορφος περιποιημενος χωρος απο τους καλυτερους που εχω δει εγω τουλαχιστον..
τωρα ως προς τα κοριτσια ειναι θεμα προσωπικου γουστου αλλα ναι υπαρχει η Δαναη.. και εφοσον την ηξερες απο Βασιλη δεν νομιζω να εχεις προβλημα θα εγγυηθει εκεινη για εσενα : )
:rolleyes:
φιλε γαμηκο και γω την εψαχνα την Δαναη απο τον βασιλη την ειχα χασει ...τι παιζει εκει στα λαδαδικα ...τρως πετσετα ?? εχουμε τηλεφωνο τιμες ???
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Μερικές παρατηρήσεις με πολλή θετική διάθεση:

Πρώτον και κυριότερον.
Μάλλον λησμονείτε ότι τα περισσότερα "καλά" μαγαζιά, για τα οποία γίνεται και ο περισσότερος λόγος στο forum, λειτουργούν πριβέ ή περίπου πριβέ. Δεν έχουν αγγελίες, διαφημίσεις και λειτουργούν μόνο με γνωστούς πελάτες ή συστημένους από γνωστούς. Άρα πώς περιμένετε ν' αρχίσουν να διαλαλούν στο διαδίκτυο την πραμάτεια τους έτσι απλά;  :huh: :huh: Από δε τα μη πριβέ καναδυό έχουν δικιά τους ιστοσελίδα όπου.. τι άλλο να ζητήσει κανείς;  :huh:
Δεύτερον
- Σε συνέχεια του προηγούμενου, και σχετικά με το promotoring, αγαπουλίζειν κλπ., θάθελα όποιος αναφέρεται να γίνεται πιό συγκεκριμένος και να είναι έτοιμος να δεχθεί καλόπιστα τον αντίλογο. Αλλιώς δημιουργείται μια ατμόσφαιρα εξαιρετικά αρνητική για τον σκοπό του forum, ποιοτικά αλλά και ποσοτικά, μια και τα spamαρίζοντα και trollαρίζοντα ποστ πέφτουν βροχή. Μήπως της κοντής της ψωλής οι τρίχες της φταίνε;

προς γαμικον1: Μη γράφεις συνέχεια κεφαλαία pls

κ για τη νορα που ειναι εδω κ θα μπορουσαμε να παμε τη περασες στο ντουκου
Ε, πες μας τώρα ότι δεν ξέρεις την Νόρα, να τρελλαθούμε τελείως :o
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
  ΦΙΛΕ ΜΗΝ ΑΝΧΟΝΕΣΑΙ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ! ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕΣΑ ΘΑ ΤΙΣ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ! ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΔΑΝΑΗ ΣΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ ΚΩΛΕΤΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑ ΣΕ ΑΝΤΙΣΤΡΕΣ, SMILE, ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΜΑΡΙΑ ΛΑΔΑΔΙΚΑ ! ΜΟΝΟ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΚΑΝΑ ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΝ ! ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΞΕΝΕΣ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΑΜΙΑ 20ΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΥΚΛΟ !

Φίλε μου το θέμα είναι ότι δεν μπορείς να τα γυρίσεις όλα μιας και πολλά λειτουργούν πριβέ και χρειάζεσαι συστάσεις.
Από την άλλη εγώ δεν θα παρακαλέσω κανέναν να με συστήσει οπότε θα συνεχίσω να ενημερώνω για όσα πηγαίνω και όσο μου το επιτρέπουν τα οικονομικά γιατί κακά τα ψέμματα δεν μπορούμε να ξοδεύουμε και πολλά πλέον.
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Οι πριβέ καταστάσεις πράγματι είναι πάντα ενοχλητικές για τους απ' έξω.  Δεν ξέρω αν καλώς ή κακώς υπάρχουν, πάντως υπάρχουν. Κι εγώ έχω έναν καημό για ένα μαγαζί που μόνο εξ 'ακοής' από τα θρυλούμενα εδώ γνωρίζω. :(
Όσο για την επίσημη παρουσίαση μαγαζιών μέσω του site, η μόνη περίπτωση (απ' όσο τουλάχιστον θυμάμαι) παρόχου υπηρεσιών μασάζ κλπ., που βγήκε στα ίσια και είπε είμαι αυτή, επικοινωνήστε, ρωτήστε κλπ. ήταν η
[move]:smitten: μικρή νυφίτσα :smitten:[/move]

Παρ' όλον ότι η περίπτωση της είχε ιδιομορφίες και προκάλεσε την μήνιν γνωστού μεγαθηρίου (κυριολεκτικά ε :2funny: :2funny:) του χώρου, η ατυχής κατάληξη του εγχειρήματος της δείχνει πόσο δύσκολη είναι μια τέτοια πρωτοβουλία.

ΥΓ. Φυσικά, εύχομαι και θέλω να πιστεύω ότι για την ίδια η εξέλιξη ήταν για το καλό της. Για τους πολυάριθμους fun της όμως ήταν αληθινή τραγωδία
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Μερικές παρατηρήσεις με πολλή θετική διάθεση:

Πρώτον και κυριότερον.
Μάλλον λησμονείτε ότι τα περισσότερα "καλά" μαγαζιά, για τα οποία γίνεται και ο περισσότερος λόγος στο forum, λειτουργούν πριβέ ή περίπου πριβέ. Δεν έχουν αγγελίες, διαφημίσεις και λειτουργούν μόνο με γνωστούς πελάτες ή συστημένους από γνωστούς. Άρα πώς περιμένετε ν' αρχίσουν να διαλαλούν στο διαδίκτυο την πραμάτεια τους έτσι απλά;  :huh: :huh: Από δε τα μη πριβέ καναδυό έχουν δικιά τους ιστοσελίδα όπου.. τι άλλο να ζητήσει κανείς;  :huh:
Δεύτερον
- Σε συνέχεια του προηγούμενου, και σχετικά με το promotoring, αγαπουλίζειν κλπ., θάθελα όποιος αναφέρεται να γίνεται πιό συγκεκριμένος και να είναι έτοιμος να δεχθεί καλόπιστα τον αντίλογο. Αλλιώς δημιουργείται μια ατμόσφαιρα εξαιρετικά αρνητική για τον σκοπό του forum, ποιοτικά αλλά και ποσοτικά, μια και τα spamαρίζοντα και trollαρίζοντα ποστ πέφτουν βροχή. Μήπως της κοντής της ψωλής οι τρίχες της φταίνε;

προς γαμικον1: Μη γράφεις συνέχεια κεφαλαία pls
Ε, πες μας τώρα ότι δεν ξέρεις την Νόρα, να τρελλαθούμε τελείως :o
λοιπον εχουμε κ λεμε

πρωτον εχεις δικιο

δευτερον εχεις δικιο

κ Ω ΝΑΙ τη νορα δε τη γνωριζω γιατι εχω να παω στο βασιλη απο το καιρο μελινα δαναη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom