Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
M'αρεσει που εχει "ιδιαιτερες τιμες για συνταξιουχους" ...
Κι αν τους μεινει κανας παππους στο κρεβατι? (αν και στην ελλαδα οι μισοι συνταξιουχοι ειναι μεταξυ 40-50)
καλα αυτο το γραφουν κι αλλοι στις αγγελειες (οπως η Μαριαννα) μαλλον θεωρουν οτι οι συνταξιουχοι κουραζουν τα κοριτσια λιγοτερο! χαχαχαχ Αν πετυχουν τπτ πιλοτους που βγαινουν στα 40 θα γελανε χαχαχαχχααχαχα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Πάντως μη το γελάτε γιατί κοπέλα σε γνωστό μαγαζί μου είπε παλιότερα πως πάνε αρκετοί μεγάλης ηλικίας.
Η ίδια πάντως επειδή ήταν και μικρούλα δε της άρεσε που ερχόταν συνέχεια παπούδες. Μακάρι να ήταν όλοι πιο νέοι σαν κι εσένα μια χαρά θα περνούσαμε μου ειπε. Humax τ ακούς?  :2funny:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Πάντως μη το γελάτε γιατί κοπέλα σε γνωστό μαγαζί μου είπε παλιότερα πως πάνε αρκετοί μεγάλης ηλικίας.
Η ίδια πάντως επειδή ήταν και μικρούλα δε της άρεσε που ερχόταν συνέχεια παπούδες. Μακάρι να ήταν όλοι πιο νέοι σαν κι εσένα μια χαρά θα περνούσαμε μου ειπε. Humax τ ακούς?  :2funny:
τα ίδια συμβαίνουν όμως παντού και στα μπου και στα ct ... πολλά γερόντια... εξάλλου τα φράγκα αυτοί τα έχουν όχι ο πιτσιρικάς.

Γι αυτή τη Στέλλα που λέτε εγώ την είχα πετύχει στο μπελαμί πριν 15-20 μέρες. Άρα μήπως μούφα είναι η διάσπαση και απλά είναι ένα τρικάκι?
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
τα ίδια συμβαίνουν όμως παντού και στα μπου και στα ct ... πολλά γερόντια... εξάλλου τα φράγκα αυτοί τα έχουν όχι ο πιτσιρικάς.

Γι αυτή τη Στέλλα που λέτε εγώ την είχα πετύχει στο μπελαμί πριν 15-20 μέρες. Άρα μήπως μούφα είναι η διάσπαση και απλά είναι ένα τρικάκι?
Aπο οσα βγαινουν και απο προηγουμενα ποστ χωρισαν οι 2 συνεταιροι του "Νεμεας"!Ο ενας εμεινε εκει και ο αλλος ητανε στο Μπελαμι.Αυτος εκανε και το καινουργιο στην Ολγας οποτε μετεφερε τη Στελλα και τη Χριστινα απο το Μπελαμι! Βεβαια οι μουφες που παιζονται ειναι εως ολα τα ιδρυματα να ανοικουν σε εναν η δυο μεγαλους και να πλασαρονται ανεξαρτητα για "ποικιλια" αυτο ειναι κατι που δεν το ξερει κανεις!Εμας μας νοιαζει να περνουμε καλες υπηρεσιες σε καλη τιμη!   :pipa2: :pipa1: :zfuck: :knockinb: :fuck2:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Πάντως μη το γελάτε γιατί κοπέλα σε γνωστό μαγαζί μου είπε παλιότερα πως πάνε αρκετοί μεγάλης ηλικίας.
Η ίδια πάντως επειδή ήταν και μικρούλα δε της άρεσε που ερχόταν συνέχεια παπούδες. Μακάρι να ήταν όλοι πιο νέοι σαν κι εσένα μια χαρά θα περνούσαμε μου ειπε. Humax τ ακούς?  :2funny:
μωρε πολλοι θα θελανε να εχουν τα χρονια μου  :woldman:

μουχουν δωσει κ πασο κ δινω τα μισα  :happy:

αλλα για φωτο δε ζητανε προσωπο αλλα  :bigdick:
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
    Παραθεση απο Humax
μωρε πολλοι θα θελανε να εχουν τα χρονια μου  

μουχουν δωσει κ πασο κ δινω τα μισα

 Ωχ!!!  Πως γινεται αυτο συναγωνιστα????  :woldman:   :rockon: :rockon: :rockon:
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
House αυτο ειναι το καινουργιο.Μιλησα στο τηλ.το σηκωσε η Στελλα aka deepthroat!! Ειναι κοριτσια απο το νεμεας και απο οτι μου ειπε γινανε μετα απο διασπαση συνεταιρισμου!Θα παω μια απο αυτες τις μερες και θα ενημερωσω!

Εγώ πάντως που πήγα έμεινα πολύ ευχαριστημένος αν και όπως σας είπα δεν έχω μεγάλη εμπειρία στον χώρο.
Προσωπικά θα το ξανατιμήσω είτε για να δοκιμάσω και την άλλη κοπέλα που είδα είτε για την ίδια αφού με ικανοποίησε τόσο πολύ.
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
team Ιόλη/Γιώτα/Έλενα (+/-)  ???
Τελικά απ' ότι φαίνεται το επιχειρηματικό σχήμα είναι πιό ολιγομελές.
Σαν τόπος της επένδυσης επιλέχθηκε οδός που παραπέμπει σε μειωμένο ΦΠΑ. Προφανώς με τον συμβολικό αυτό τρόπο η δυναμική επιχειρηματίας θέλησε να καταδείξει πόσο υφεσιακό και καταστροφικό για την υγιή επιχειρηματικότητα μέτρο ήταν η εκτόξευση του φόρου αυτού.  :2funny:
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
789
Πόντοι
96
Καλά το έθεσες πάλι: για την υγειή επιχειρηματικότητα! Ελπίζω να μην εντάσεις και αυτή την κίνηση στην υγειή επιχειρηματικοτητα, εκτός και αν μου πεις οτι κόβουν αποδείξεις! Δωσε σε παρακαλώ αναλυτικά στοιχεία για την περαιτέρω αξιολογήση του χώρου! Κανα τηλ. ας πουμε!
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Δεν ξέρω τηλέφωνο. Αληθώς! Αλλά θα μαθευτεί φαντάζομαι.. Εξ άλλου εγώ είμαι κυρίως του πολιτικού ρεπορτάζ.... :2funny:
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
για να το κανεις πρεπει ναχεις κ καποια ηλικια παιδι μου  :woldman: :coffee:
:2funny: :2funny: :2funny:
mmmmmmmmmmmmmm τα 55 καλα ειναι??Να τ'αφησω???(οπως λεγανε και οι μπακαλιδες στα χρονια μας!!)

  Επισκεψη προ ολιγου στο καινουργιο Μαρτιου με Ολγας!! # κοριτσια ολα απο πρωην Νεμεας!Στελλα γνωστη για τις επιδωσεις της στην δια του στοματος εξαφανισην των ανδρικων μοριων ανεξαρτητως κυβικων!  :pipa1: :pipa1: :pipa2: :pipa2:
Σισυ λεπτη ξανθια ωραιο μωρο δεν δοκιμασα ελπιζω συντομα να πω γνωμη!!!
Χριστινα κορμαρα απο Αλβανια αυτη που εγραψε τα καλα σχολια ο συναγωνιστης  MAGOYLIS εχω δοκιμασει παλιοτερα και συμφωνω απολυτα!Πολυ καλο κορμι και ωραιος τυπος με καλο σερβις!
Για σημερα προτιμηθεικε η Στελιτσα λογω επιθυμειας  :pipa1:!!  Οπως παντα πιπα για σεμιναριο!!!!!!! συστηνεται ανεπιφυλακτα!!Α το κοριτσι ειναι γεματουλα στυλ BBW! μη βγει κανενας ξυπνιος και μου πει οτι μιλησα για κορμαρα! μιλαω για ΒΒW με τελεια πιπα -καραμπαλικινγκ!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
mmmmmmmmmmmmmm τα 55 καλα ειναι??Να τ'αφησω???(οπως λεγανε και οι μπακαλιδες στα χρονια μας!!)
:2funny: :2funny: :2funny: εγω ειμαι μαθητουδι τοτε   :happy:

ετσι λεγαμε για το τυρι απ οτι θυμαμαι  :P

ριξε κ ηλικιες των μωρων κ κυβικα

 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Φίλε MItsos Dimitris δεν έχω την εμπειρία σου αλλά όπως είπα το κατάστημα μου φάνηκε πολύ καλό και μου συμπεριφέρθηκαν άψογα.
Γι αυτό θα προτιμηθεί ξανά όταν θα υπάρχει η οικονομική δυνατότητα πάντα.
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: εγω ειμαι μαθητουδι τοτε   :happy:

ετσι λεγαμε για το τυρι απ οτι θυμαμαι  :P

ριξε κ ηλικιες των μωρων κ κυβικα

 Να ριξω αλλα δεν καταλαβα ποιοω μωρων!!Αν λεμε για τα κοριτσια του νεου μασατζιδικου
Στελλα καπου 24χρονων BBW,
Χριστινα γυρω στα 25 αδυνατη ψηλη αλλα οχι skiny! ωραιο μωρο!
Σισσυ την κανω περιπου 30 λιγο πιο αδυνατη ωραιο κορμι!

Φίλε MItsos Dimitris δεν έχω την εμπειρία σου αλλά όπως είπα το κατάστημα μου φάνηκε πολύ καλό και μου συμπεριφέρθηκαν άψογα.
Γι αυτό θα προτιμηθεί ξανά όταν θα υπάρχει η οικονομική δυνατότητα πάντα.
φιλε μου και η δικη μου εμπειρια ειναι ελαχιστη!!!Εχω παει σε 3 μασατζιδικα ολο κι ολο!!!Αυτο ειναι και νουργιο ειναι ωραιο σαν χωρος το θεμα ειναι να πεσεις σε κοπελα που να εχει ορεξη να περασει-ς καλα!Και νομιζω αυτο ειναι και λιγο και σε σενα αν εχεις σωστη και εξυπνη σταση(ανθρωποι ειναι και επειρεαζονται απο τον απεναντι τους!)
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Έχουν όμως ένα θεματάκι με το χρόνο ή είναι ιδέα μου; Ο χρόνος είναι 40 λεπτά, τα εξής 30, στο 15λεπτο έχεις αλλά 5.. κάτι σαν τους σοφούς της αρχαίας Ελλάδας. Συν κάτι επαναλαμβανόμενα βηξίματα έξω από τη πόρτα (στο πρώην Νεμέας τουλάχιστον) μετά το 20λεπτο. Μήπως τα παραλέω; :hmm:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
αν ειναι να  :knockinb: με αγχος εεεεεεε να κανουμε μασαζ ηθελα να πω

παω εκει που παω κ καθομαι μια ωρα κ δε μου λενε κ τπτ
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Ο χρονος οπως μου ειπανε ειναι 45'. Δεν κρατησα το ρολοι ειναι η αληθεια αλλα σε καμμια περιπτωση δεν θα ελεγα οτι ενοιωσα βιασυνη!Απλα το μασαζ τους ειναι κρεμο-λαδοχαδο!!!
[size=16pt]Και αν ξερει κανεις θελω να μαθω πως ελεγχουμε μια φωτο αν υπαρχει σε πολλα μερη στο νετ ωστε να καταλαβουμε οτι ειναι φεικ![/size]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom