Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

French Boy

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα, πως μπορώ να βρω το τηλέφωνο τις εβίτας για να κλείσω ραντεβού? Μπορεί κανεις να μου το στείλει?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.135
Κριτικές
166
Like
26.964
Πόντοι
34.538

Giannis Sperminator

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα συνάδελφε πως γίνεται να πάω σ' αυτό το μασατζίδικο?

καλησπερα συνάδελφε καλό ειναι να ξέρεις καποιον για να σε βάλει μέσα γιατι ειναι λιγακι επιφυλακτικες
 

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
Κύριοι,

Δεν γράφω συχνά, μάλλον δεν γράφω χωρίς λόγο...
Πολύ ίντριγκα και κακό, ζήλια και χαζωμάρα διακρίνω όποτε μπαίνω.

Δεν δημοσιεύω γιατί δεν υπάρχει λόγος. Καμιά 5-6 άτομα θα με καταλάβουν.
Πολλοί άλλοι θα σπάνε πλάκα με πολλά από αυτά που γράφονται κατά καιρούς,
σχεδόν καθημερινά δηλαδή.

Ο νοών νοείτω...

Άσχετο, αλλά επειδή πολλές φορές ρωτούν πολλοί για διάφορα, από την προσωπική
μου εμπειρία στα 49 από τα 50 μασαζίδικα κάτι παίζει.

Μόνο σε ένα δεν τα έχω καταφέρει ακόμη...

Μην με ρωτήσετε πού. Το άθλημα είναι ατομικό! Πιστέψτε με! Αλλιώς πάπαλα...
Δεν το παίζω μούρη, την αλήθεια σας λέω.

Καλή εβδομάδα σε όλους 
θα συμφωνησω εν μερη με τον φιλο συναγωνιστη ειδικοτερα για την πρωτη παραγταφο...και γω ειμαι απαυτους που δεν γραφουν συχνα παρα μονο αν εχω να παρουσιασω κατι επι της ουσιας..παντως οποτε χρειαστηκε να δωσω βοηθεια ακομα και τηλεφωνο το εκανα με μεγαλη ευχαριστηση σε αντιθεση με καποιους οι οποιοι τα κρατουν για τον εαυτο τους και εισπρατουν μονο πληροφοριες...εδω πιστευω ειμαστε για να ανταλασουμε ιδεες αλλα και τηλεφωνα αν χρειαστει!!!
και τελειωνοντας αν καποιος γνωριζει το τηλ.της Κλειω πρωην σμαιλ ας μου το στειλει σε πμ.(η κοπελα με γνωριζει την πειρα μερικες φορες στον Βασιλη αλλα εχασα τα ιχνη της)οποτε δεν θα ειναι προβλημα να μου στειλει καποιος το τηλ.
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
θα συμφωνησω εν μερη με τον φιλο συναγωνιστη ειδικοτερα για την πρωτη παραγταφο...και γω ειμαι απαυτους που δεν γραφουν συχνα παρα μονο αν εχω να παρουσιασω κατι επι της ουσιας..παντως οποτε χρειαστηκε να δωσω βοηθεια ακομα και τηλεφωνο το εκανα με μεγαλη ευχαριστηση σε αντιθεση με καποιους οι οποιοι τα κρατουν για τον εαυτο τους και εισπρατουν μονο πληροφοριες...εδω πιστευω ειμαστε για να ανταλασουμε ιδεες αλλα και τηλεφωνα αν χρειαστει!!!
και τελειωνοντας αν καποιος γνωριζει το τηλ.της Κλειω πρωην σμαιλ ας μου το στειλει σε πμ.(η κοπελα με γνωριζει την πειρα μερικες φορες στον Βασιλη αλλα εχασα τα ιχνη της)οποτε δεν θα ειναι προβλημα να μου στειλει καποιος το τηλ.
1. Πράγματι γράφεις μόνον όταν έχεις κάτι να παρουσιάσεις επί της ουσίας. Είναι ολοφάνερο :2funny: :2funny:
2. Φυσικά, τι πρόβλημα να είναι άλλωστε... καλύτερα να βάλει αγγελία στην εφημερίδα η κοπέλα :jerking:
3. Η Κλειώ ΙΔΙΩΤΕΥΕΙ, πόσες φορές πρέπει να το γράψουμε γαμώ το κέρατο μου :tickedoff:
 

toliis

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2012
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
πηγα ESCAPE η ζετα ειχε ρεπο η αγαπη μου ειχε ρεπο  :S ειχε ο χωροσ ωραια ατμοσφαιρα και δεν ηθελα να φιγω επελεξα λιζα 20 χρονων μελανουρι απο χανια χειλαρεσ στενη μουναρα τελεια  :knockinb:
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
πηγα ESCAPE η ζετα ειχε ρεπο η αγαπη μου ειχε ρεπο  :S ειχε ο χωροσ ωραια ατμοσφαιρα και δεν ηθελα να φιγω επελεξα λιζα 20 χρονων μελανουρι απο χανια χειλαρεσ στενη μουναρα τελεια  :knockinb:
Ο ύπνος τρέφει τα μωρά
κι ο ήλιος τα μοσχάρια
και το ολίγον κέρατο
τα νεαρά ζευγάρια
;)
Ζετούλα pls μην απαντήσεις... Αστειεύομαι..
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
και αν ησουν πελατης σε ετσουζε ο κωλος σου να σκασεις το κατοσταρικο...ρε για μαλακες μας περνατε επιτελους?
Ρε gagarin δεν έγινε ακόμα σαφές ποιός+ποιά είναι ο tolis tsakas; Τόλμη και γοητεία το κάναμε...
 

darkabio

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
85
Like
4
Πόντοι
0
Φτάνει πια μωρή.... βγάλε το κοπρόσκυλο καμια βόλτα κ μην μας πουλάς τρέλλα εδώ μέσα λες κ είμαστε καθυστερημένοι...ακούς χοντρέ tsaka ?
 

French Boy

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Να είστε καλά για την βοήθεια. Εγώ απλώς προτείνω στον administrator να κάνει ένα ξεχωριστό forum στο οποιο ίσως λέω ίσως κάποιος να έχει την όρεξη να βοηθάει και τους νέους....
 

mindthess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Επισκεψη σε σιγουρα λιμερια...Μαριαννα. Περασα με Ηρω. Πολυ καλη...ομορφη γλυκια ευγενικη. σε ολα πολυ καλη.Επισης ειναι και μια Ζωη. Ψιλη ξανθια με ωραιο κορμι. αλλες δεν ειδα αλλα απο οτι ξερω ηταν η φοιβη . ....πηγε κανεις κολωτη με μια που δουλευει μονο Δευτερα τριτη?
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Επισκεψη σε σιγουρα λιμερια...Μαριαννα. Περασα με Ηρω. Πολυ καλη...ομορφη γλυκια ευγενικη. σε ολα πολυ καλη.Επισης ειναι και μια Ζωη. Ψιλη ξανθια με ωραιο κορμι. αλλες δεν ειδα αλλα απο οτι ξερω ηταν η φοιβη . ....πηγε κανεις κολωτη με μια που δουλευει μονο Δευτερα τριτη?

Aν ενοεέις την Ελβίρα Κωλέττη, μάλλον σταμάτησε.
 

mindthess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Επισκεψη σε σιγουρα λιμερια...Μαριαννα. Περασα με Ηρω. Πολυ καλη...ομορφη γλυκια ευγενικη. σε ολα πολυ καλη.Επισης ειναι και μια Ζωη. Ψιλη ξανθια με ωραιο κορμι. αλλες δεν ειδα αλλα απο οτι ξερω ηταν η φοιβη . ....πηγε κανεις κωλετη με μια που δουλευει μονο Δευτερα τριτη?

 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Επίσκεψη Βασίλη Κωλέττη.

Ηλέκτρα, 22άρα γλυκιά και μικρή.

Νόρα, 25 άρα Μαυρομάλα ΑΣΤΕΡΙ.

Ελένη, 26άρα Ξανθό σπαστό μαλλί, ωραίο σώμα και καταγάλανο μάτι, προσωπική εμπειρία για τα λοιπά δεν έχω.

Νάντια, απουσιάζε όταν πήγα.

 

Giannakis 32

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα αδέλφια. γραφω πρωτη φορα, και διαβαζω συνεχεια τα σχολια σας θέλω να πω κάτι σημαντικό κατά τη γνώμη μου. πέρασα απο τη μαριαννα πήρα τη Ζωη καλή πίπα, πολύ καυλιάρα ΑΛΛΑ (πάντα υπάρχει ένα αλλά) ξενέρωσα και φοβήθηκα γιατί μου είπε για σεξ χωρίς καπότα με 10 ευρω συν. Σηκώθηκα και έφυγα, είπαμε να  :knockinb: οχι να αρρωστήσουμε.
το αφεντικό της ειναι ενημερωμένο ή οχι ξέρει κανένας
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Κωλεττη εχθές.Πηρα Ναντια που ειπε ο αλκινος που δουλευει δευτεροτριτα.Απ τις καλυτερες πιπες που μου χουν κανει.Για διπλο ρωτησα για να ξερω και ειναι στα 120 για μια ωρα.Απο βδομαδα και βλεπουμε.Απογευματακι Παρασκευης Μαρια λαδαδικα με συναγωνιστη .Δεν περασαμε γιατι ειχε αρκετη δουλεια και μονο 2 κοπελες ελευθερες,η μια μετρια και η ψηλη Δαναη νομιζω εφευγε εκτακτως.Θα επανερθω οταν ξαναπαω.Και μια γενικη παρατηρηση και πειτε μου αν συμφωνειτε.Οταν πηγαινω πρωινα μεχρι πολυ νωρις απογευμα περναω παντα καλυτερα.Πιστευω πως παιζει ρολο οτι ειναι ξεκουραστες οι κοπελες.Οταν εχω παει αργα σπανια εχω περασει καλα.Και μιλαω και για οταν εχω παρει την ιδια κοπελα.
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
καλησπέρα αδέλφια. γραφω πρωτη φορα, και διαβαζω συνεχεια τα σχολια σας θέλω να πω κάτι σημαντικό κατά τη γνώμη μου. πέρασα απο τη μαριαννα πήρα τη Ζωη καλή πίπα, πολύ καυλιάρα ΑΛΛΑ (πάντα υπάρχει ένα αλλά) ξενέρωσα και φοβήθηκα γιατί μου είπε για σεξ χωρίς καπότα με 10 ευρω συν. Σηκώθηκα και έφυγα, είπαμε να  :knockinb: οχι να αρρωστήσουμε.
το αφεντικό της ειναι ενημερωμένο ή οχι ξέρει κανένας

Πλακα κανεις φιλε η σοβαρα μιλαμε τωρα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom