Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς - KINA !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PIPINOKYNHGOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 154K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
P

PIPINOKYNHGOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
HHHHH KOLAAAAARA !!! WRAIA ANAMNHSH, ALLA, EAN THN KSANABRW 8A THN PERIPOIH8W ...THN KOLAARAA...
 

amore tai

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
φιλε χθες διαβασα για πρωτη φορα τα γραφομενα σου νασε καλα για την αναλυτικη περιγραφη θελω ομως να μου πεις κατι αν φυσικα ξερεις...υπαρχει κανενα σαιτ γνωριμιων με κινεζες
 

Aaron

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
792
Like
0
Πόντοι
6
έλα ρε πιπινοκυνηγέ που χάθηκες;ελπίζω να τα περνάς καλά.όποτε βρεις χρόνο ρίξε από τα report που μόνο εσύ ξέρεις ;)
 
OP
OP
P

PIPINOKYNHGOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
έλα ρε πιπινοκυνηγέ που χάθηκες;ελπίζω να τα περνάς καλά.όποτε βρεις χρόνο ρίξε από τα report που μόνο εσύ ξέρεις ;)
Glyfw ena kinezaki...oneiro..., alla den ginete na grapsw perissotera. katalabaineis... Ta leme!
 
OP
OP
P

PIPINOKYNHGOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
φιλε χθες διαβασα για πρωτη φορα τα γραφομενα σου νασε καλα για την αναλυτικη περιγραφη θελω ομως να μου πεις κατι αν φυσικα ξερεις...υπαρχει κανενα σαιτ γνωριμιων με κινεζες
Geia sou file. 8a sou pw argotera. Nai, yparxoun.
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Glyfw ena kinezaki...oneiro..., alla den ginete na grapsw perissotera. katalabaineis... Ta leme!
γιατι ρε παιχτη με την γλωσσα γραφεις;  :2funny: :2funny: :2funny: ριξε καμια πινελια και για μας και οταν μπορεσεις βαλε καμια φωτο αντε καλο βολι
 
OP
OP
P

PIPINOKYNHGOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
Μάγκες αυτές τις μέρες σκεφτόμουν την κατάσταση στην πατρίδα.H μιζέρια και η ξερομουνία στην Ελλάδα προκαλεί εγκεφαλομαλάκινση. Για αυτό προσοχή!!! O νοών νοητω...
 

amore tai

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
να περνας παντα καλα <πιπινοκυνεγε>  να εισαι παντα αξιος εκπροσωπος τις ελλαδος και μακαρι ολοι να μπορουσαμε να ειμαστε εκει γιατι εδω παει η  :bigdick: συννεφο
 

amore tai

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
εγω αν ολα πανε καλα λεω νοεμβριο να την κανω για καμποτζη εκτος κι αν μου αλαξουν τα μυαλα
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Πιπινοκυνηγε μου φαινεται οτι τελικα μας δουλευεις.
Πιπινοκινηγε μου φαινεται το οσο εσυ εισαι στην Κινα, αλλο τοσο εγω ειμαι Κινεζος.
Πιπινοκινηγε μου φαινεται οτι μας γραφεις απο την "Ανω Ραχουλα"
Πιπινοκινηγε...........
 
OP
OP
P

PIPINOKYNHGOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
Πιπινοκυνηγε μου φαινεται οτι τελικα μας δουλευεις.
Πιπινοκινηγε μου φαινεται το οσο εσυ εισαι στην Κινα, αλλο τοσο εγω ειμαι Κινεζος.
Πιπινοκινηγε μου φαινεται οτι μας γραφεις απο την "Ανω Ραχουλα"
Πιπινοκινηγε...........
Λευτερη, πρώτα από όλα δεν προσπαθώ να αποδείξω τίποτα. Eχω γράψει επανελημένως το λόγο που ποστάρω σε αυτό το site. Μετά, ένας λόγος που έχω αγωνιστεί στη ζωή μου είναι να έχω τη δυνατότητα να κάνω ότι γουστάρω, να μην έχω αφεντικό, και να διαλέγω αυτούς που εγώ θέλω να κάνω παρέα. Nομίζω καταλαβαινόμαστε... λοιπόν, από πρώτη Σεπτεμβρίου έως και πέντε Σεπτεμβρίου θα είμαι στη Dongguan (το κέντρο του "πιπινοπαζαρου" στην Κίνα), γιατί η εταιρεία μου έχει περίπτερο σε διεθνή έκθεση εκεί. Εάν θέλεις πέρασε να κεράσω καφέ να δεις τα προϊόντα του εργοστασιου μας τους συνεργάτες μου (Κινέζους) και μερικές μοντέλες που έχω για διακόσμηση.
Τα λέμε!
Σημ.: οποτε είσαι έτοιμος πες μου να σου δώσω "πληλοφοριες" που θα με βρείς στη Dongguan.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Λευτερη, πρώτα από όλα δεν προσπαθώ να αποδείξω τίποτα. Eχω γράψει επανελημένως το λόγο που ποστάρω σε αυτό το site. Μετά, ένας λόγος που έχω αγωνιστεί στη ζωή μου είναι να έχω τη δυνατότητα να κάνω ότι γουστάρω, να μην έχω αφεντικό, και να διαλέγω αυτούς που εγώ θέλω να κάνω παρέα. Nομίζω καταλαβαινόμαστε... λοιπόν, από πρώτη Σεπτεμβρίου έως και πέντε Σεπτεμβρίου θα είμαι στη Dongguan (το κέντρο του "πιπινοπαζαρου" στην Κίνα), γιατί η εταιρεία μου έχει περίπτερο σε διεθνή έκθεση εκεί. Εάν θέλεις πέρασε να κεράσω καφέ να δεις τα προϊόντα του εργοστασιου μας τους συνεργάτες μου (Κινέζους) και μερικές μοντέλες που έχω για διακόσμηση.
Τα λέμε!
Σημ.: οποτε είσαι έτοιμος πες μου να σου δώσω "πληλοφοριες" που θα με βρείς στη Dongguan.
Οκ κυνηγε. Νο problem. Ομως ουτε αφεντικο σου σου ζητησα να γινω, ουτε να κανουμε παρεα. Ενα τηλεφωνο ειπα να ριξεις, ετσι να πουμε ενα γεια τιποτα παραπανω, και εσυ απαντας."FILE EIMAI APOKLHSMENOS LOGO BROXHS" ( :2funny: :2funny: :2funny: εδω γελανε ομως. Παραδεξου το)
Πως το λενε δηλαδη? "Μια ο Γιαννης δεν μπορει, μια ο κωλος του πονει"
Τελος παντων το θεμα θεωρειτε ληξαν, και δεν εχω προθεση (και συ ειμαι σιγουρος το ιδιο) να ερθω σε κοντρα με κανενα, για τιποτα.
Καλη επιτυχια στην εκθεση. Εγω μαλλον στις 26 την κανω για Ελλαδα.
Καλα να περνας. :thumbsup:
 
OP
OP
P

PIPINOKYNHGOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
Οκ κυνηγε. Νο problem. Ομως ουτε αφεντικο σου σου ζητησα να γινω, ουτε να κανουμε παρεα. Ενα τηλεφωνο ειπα να ριξεις, ετσι να πουμε ενα γεια τιποτα παραπανω, και εσυ απαντας."FILE EIMAI APOKLHSMENOS LOGO BROXHS" ( :2funny: :2funny: :2funny: εδω γελανε ομως. Παραδεξου το)
Πως το λενε δηλαδη? "Μια ο Γιαννης δεν μπορει, μια ο κωλος του πονει"
Τελος παντων το θεμα θεωρειτε ληξαν, και δεν εχω προθεση (και συ ειμαι σιγουρος το ιδιο) να ερθω σε κοντρα με κανενα, για τιποτα.
Καλη επιτυχια στην εκθεση. Εγω μαλλον στις 26 την κανω για Ελλαδα.
Καλα να περνας. :thumbsup:
Ληξαν, kαλα να περνας και εσυ!
 
OP
OP
P

PIPINOKYNHGOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
εγω αν ολα πανε καλα λεω νοεμβριο να την κανω για καμποτζη εκτος κι αν μου αλαξουν τα μυαλα
File, Nοεμβριο sτην Kαμποτζη einai wraia giati o kairos einai polu kalos. 8a sou dwsw plhrofories gia oti 8eleis. H εταιρεία μου έχει ergostaseio ekei kai kanw 2-3 taksidia to xrono.
Exw an8rwpous na se boh8hsoun me oti 8eleis, aplws pes mou prin pas na sou dwsw oti xriazete.
Τα λέμε!
 

amore tai

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
σε ευχαριστω πολυ φιλε <θα ηθελα πολυ τις χρησιμες πληροφοριες σου γιατι σκοπευω να φυγω για μονιμα 7μηνες τον χρονο καιθα ηθελα να εχω μια πρωτη αποψη>
 
OP
OP
P

PIPINOKYNHGOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
σε ευχαριστω πολυ φιλε <θα ηθελα πολυ τις χρησιμες πληροφοριες σου γιατι σκοπευω να φυγω για μονιμα 7μηνες τον χρονο καιθα ηθελα να εχω μια πρωτη αποψη>
Sto prwsopiko sou mynhma 8a breis tis plhrofories pou 8eleis. Τα λέμε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom