Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
828
Κριτικές
4
Like
1.259
Πόντοι
206
νομιζω πως καπου ειχε παρει το ματι μου μια αγγελια καπου ειχε βαλει
Κατά καιρούς βάζει αγγελία και δουλεύει στο σπίτι της. Δουλεύει λίγο και έχει κρατήσει τη πελατεία της
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
366
Κριτικές
5
Like
848
Πόντοι
81
Πρόσφατη επίσκεψη στον γαλαξία χωρίς ραντεβού. Δάνης στην υποδοχή. Ευγενικός του είπα μισάωρη συνεδρία κόστος 35€ και δεν ζήτησα κάποια θεραπεύτρια εφόσον είχα διαβάσει εδώ τι παίζει. Έκανα ντουζ στην είσοδο περίπου, έκανα τον γύρο του θριάμβου με την πετσέτα και κατέβηκα στο δωμάτιο. Εκεί ήταν η Μελίνα ή Λίνα ξανθιά αδύνατη γύρω στα 50 ομορφούλα. Συστάσεις και ξάπλα γυμνός. Ύπουλα περάσματα, μασαζάκι συμπαθητικό. Γύρισμα από την καλή γρήγορα μπήκαμε στον φραπέ έπειτα από ερώτηση της αν θέλω έξτρα. Φραπές όχι πολύ τεχνικός βιαστικός θα έλεγα. Ευγενική η ίδια αλλά από την αρχή μου έλεγε χαριτολογώντας στο μισάωρο τι θα προλάβουμε κτλ. τελείωμα όχι απολαυστικό ιδιαίτερα και μετά μου έκανε και λίγο μασάζ στο κεφάλι και της είπα για ντουζ. Της άφησα 15€ τα ρέστα από το 50αρικο και με έβαλε στο δωμάτιο με το τζακούζι στα μουλωχτά. Την ώρα που τελείωσα το ντουζ και σκουπιζόμουν μπήκε η αριστούλα μάλλον δεν με περίμενε να είμαι εκεί μέσα γιατί μετά έβαλε πελάτη. Συστάσεις χαμόγελα και με συνόδεψε πίσω στο δωμάτιο. Λέει στη θεραπεύτρια τους ωραίους πελάτες τους κρατάς για εσένα είναι να τον πιεις στο ποτήρι και ωραίο σώμα και όλο φιλοφρονήσεις. Επιθετικό μάρκετινγκ η υποδοχή και φάνηκε έμπειρη στη διαχείριση των μυστών. Η θεραπεύτρια έδειξε βιασύνη γιατί μου έβαλε τα ρούχα στο μασαζοκρεβατο και με χαιρέτισε. Βγαίνοντας η αριστούλα πολύ ευγενική έλεγε ελπίζω να πέρασατε καλά και με ξέβγαλε λέγοντας μου να τα ξαναπούμε.
Συναισθηματα ανάμεικτα, καθώς είναι τσιμπημένο, έδειξε βιασύνη αλλά ήταν πολύ ευγενικές. Δεν ξέρω αν θα ξαναπάω.

Υγ μπαίνοντας μπήκε μαζί μου και η ρατου αλλά από την κάτω είσοδο. Ωραίο κομμάτι.
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
565
Πόντοι
81
Μασάζ με πένυ από Γκάλαξι γιατί με ιμτριγκαρατε με τόσες ερωτήσεις για αυτήν... Ψηλή πολύ αδύνατη ξανθιά με κοντό μαλλί ωραίο πρόσωπο κοντά στα 35 , το μόνο αρνητικό είναι το μικρό βυζί αλλά το τσιμπούκι τούμπανο. Είχα καιρό να πάρω σε μασατζιδικο τόσο καλή στην πίπα. Φουλ σάλιο και περιποιείται όλη την περιοχή με την γλώσσα της . Προφανως και την συστήνω ανεπιφύλακτα για τους λάτρεις του Καλαμακίου
Πως μπορούμε να την βρούμε την κοπέλα;
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
671
Κριτικές
3
Like
3.230
Πόντοι
446
Πρόσφατη επίσκεψη στον γαλαξία χωρίς ραντεβού. Δάνης στην υποδοχή. Ευγενικός του είπα μισάωρη συνεδρία κόστος 35€ και δεν ζήτησα κάποια θεραπεύτρια εφόσον είχα διαβάσει εδώ τι παίζει. Έκανα ντουζ στην είσοδο περίπου, έκανα τον γύρο του θριάμβου με την πετσέτα και κατέβηκα στο δωμάτιο. Εκεί ήταν η Μελίνα ή Λίνα ξανθιά αδύνατη γύρω στα 50 ομορφούλα. Συστάσεις και ξάπλα γυμνός. Ύπουλα περάσματα, μασαζάκι συμπαθητικό. Γύρισμα από την καλή γρήγορα μπήκαμε στον φραπέ έπειτα από ερώτηση της αν θέλω έξτρα. Φραπές όχι πολύ τεχνικός βιαστικός θα έλεγα. Ευγενική η ίδια αλλά από την αρχή μου έλεγε χαριτολογώντας στο μισάωρο τι θα προλάβουμε κτλ. τελείωμα όχι απολαυστικό ιδιαίτερα και μετά μου έκανε και λίγο μασάζ στο κεφάλι και της είπα για ντουζ. Της άφησα 15€ τα ρέστα από το 50αρικο και με έβαλε στο δωμάτιο με το τζακούζι στα μουλωχτά. Την ώρα που τελείωσα το ντουζ και σκουπιζόμουν μπήκε η αριστούλα μάλλον δεν με περίμενε να είμαι εκεί μέσα γιατί μετά έβαλε πελάτη. Συστάσεις χαμόγελα και με συνόδεψε πίσω στο δωμάτιο. Λέει στη θεραπεύτρια τους ωραίους πελάτες τους κρατάς για εσένα είναι να τον πιεις στο ποτήρι και ωραίο σώμα και όλο φιλοφρονήσεις. Επιθετικό μάρκετινγκ η υποδοχή και φάνηκε έμπειρη στη διαχείριση των μυστών. Η θεραπεύτρια έδειξε βιασύνη γιατί μου έβαλε τα ρούχα στο μασαζοκρεβατο και με χαιρέτισε. Βγαίνοντας η αριστούλα πολύ ευγενική έλεγε ελπίζω να πέρασατε καλά και με ξέβγαλε λέγοντας μου να τα ξαναπούμε.
Συναισθηματα ανάμεικτα, καθώς είναι τσιμπημένο, έδειξε βιασύνη αλλά ήταν πολύ ευγενικές. Δεν ξέρω αν θα ξαναπάω.

Υγ μπαίνοντας μπήκε μαζί μου και η ρατου αλλά από την κάτω είσοδο. Ωραίο κομμάτι.
Η αριστουλα σε καβλωνει πιο πολύ απο όλες τις υπόλοιπες εκεί μέσα.
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.309
Κριτικές
4
Like
3.099
Πόντοι
456
Η αριστουλα σε καβλωνει πιο πολύ απο όλες τις υπόλοιπες εκεί μέσα.
Έχει τον τρόπο της η ρουφιανα… cock teaser.. αλλά κρατάει απόσταση … και ούτε κουβέντα για παρακάτω…
 

tarifas pirea

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
48
Κριτικές
5
Like
403
Πόντοι
20
Η αριστουλα σε καβλωνει πιο πολύ απο όλες τις υπόλοιπες εκεί μέσα.
και κανει καβλωτικο μασαζ...ειχα γραψει πιο παλια οταν ειχαν κολλησει καποιες κορονοιο κ με ανελαβε αυτη στο α μερος...χαιδευε καβλωτικα μπρουμητα εγω κ χερια στην περιοχη του κωλου με πονηρα περασματα προς αρχιδια αλλα με τροπο...στο β μερος ηρθε μια θειτσα....αθηνα το ονομα...πραγματικα καυλωσα τοσο με αριστουλα που αν φραπεδιαζε θαχε μαζεψει ολο το χαρτι
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.309
Κριτικές
4
Like
3.099
Πόντοι
456
και κανει καβλωτικο μασαζ...ειχα γραψει πιο παλια οταν ειχαν κολλησει καποιες κορονοιο κ με ανελαβε αυτη στο α μερος...χαιδευε καβλωτικα μπρουμητα εγω κ χερια στην περιοχη του κωλου με πονηρα περασματα προς αρχιδια αλλα με τροπο...στο β μερος ηρθε μια θειτσα....αθηνα το ονομα...πραγματικα καυλωσα τοσο με αριστουλα που αν φραπεδιαζε θαχε μαζεψει ολο το χαρτι
Έχω ζήσει κι εγώ το ίδιο την εποχή εκείνη . Θα συμφωνήσω
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.931
Like
9.715
Πόντοι
1.056
Πως μπορούμε να την βρούμε την κοπέλα;
Είσαι μαλάκας ρε τύπε; . ... Αφού σου γράφει ξεκαθαρα ο άλλος, του οποίου μηνυμα εκανες παράθεση. ΠΕΝΥ ΑΠΟ GALAXY. Τράβα εκεί να τη βρεις.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.134
Πόντοι
456

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.931
Like
9.715
Πόντοι
1.056
Πλέον τίποτα δεν με εκπλήσει :angry:
εε ναι εχουμε δει και χειρότερα...

Εχουμε δει αναρτήσεις να γραφει η αλλη: "Κάνω τα πάντα όλα ..με τόσα λεφτα ...τηλέφωνο ...τάδε διευθυνση ταδε...."

και θα πεταχτει κάποιος μαλακας από κάτω να ρωτήσει..
" Κούκλα πως σε βρίσκουμε, τι πρόγραμμα κάνεις και με πόσα λεφτα;"
 

zefyrinho

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2023
Μηνύματα
47
Like
114
Πόντοι
0
Εγώ δεν κατάλαβα κάτι. Πόσες εισόδους έχει τη μαγαζί; Και τι εννοείς έκανα ντουζ στην είσοδο και μετά έκανα τον γύρο του θριάμβου;
 

tarifas pirea

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
48
Κριτικές
5
Like
403
Πόντοι
20
Εγώ δεν κατάλαβα κάτι. Πόσες εισόδους έχει τη μαγαζί; Και τι εννοείς έκανα ντουζ στην είσοδο και μετά έκανα τον γύρο του θριάμβου;
πριν την ανακαινιση ειχε ντους μονο στο δωματιο του τζακουσι και πηγαινες μετα με ελαφρα πηδηματακια στο αλλο δωματιο για μασαζ...μετα βαλανε ντουζ σε καθε δωματιο εκτος απο 1 η 2 μικρα που ειναι στον κατω οροφο.απλα παλια αν καποιος ηταν στο τζακουσι δεν μπορουσες καν να κανεις ντουζ...μεγαλη μαλακια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom