Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
667
Κριτικές
3
Like
3.214
Πόντοι
446

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.152
Πόντοι
5.595
Πριν λίγο καιρό απόλαυσα ένα υπέροχο μασάζ στα τέσσερα χέρια με έναν πολύ αισθησιακό φραπέ στο Moment με την Alexa και μια συνάδελφο από καλύτερες εποχές. Έχει κανείς ιδέα που μπορώ να πάρω κάτι τέτοιο στην Αθήνα;

έχουν περάσει πάνω από δύο χρόνια. Έκτοτε άλλαξαν την πολιτική τους. Δεν ξέρω πώς είναι σήμερα.
Τι σκατα ελληνικα ειναι αυτα; τι παει να πει "και μια συναδελφο απο καλυτερες εποχες";
Επισης γραφεις: "πριν λιγο καιρο" και μετα γραφεις "έχουν περάσει πάνω από δύο χρόνια". Μας δουλευεις;
 

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
127
Κριτικές
1
Like
479
Πόντοι
21
Υπάρχει κάποιος συναγωνιστής που να έχει δοκιμάσει το galaxy massage?
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
208
Κριτικές
8
Like
1.203
Πόντοι
481
Υπάρχει κάποιος συναγωνιστής που να έχει δοκιμάσει το galaxy massage?
Kαλημερα φιλε μου. Εγω πολλες φορες. καλο μασαζ ,καλος χωρος , και στο τελος αν θες ζητας τον φραπε σου απο κοπελες....
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
667
Κριτικές
3
Like
3.214
Πόντοι
446
Χαχα 10ρικο μόνο η Εμυ που κάνει χάλια φραπέ κιόλας......το 20ρικο έχει γίνει κανόνας φοβάμαι πολύ. Άσε που με έχει καταεκνευρισει το ότι πλέον προπληρωνεις κιόλας.
 

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
58
Like
236
Πόντοι
20
Χαχα 10ρικο μόνο η Εμυ που κάνει χάλια φραπέ κιόλας......το 20ρικο έχει γίνει κανόνας φοβάμαι πολύ. Άσε που με έχει καταεκνευρισει το ότι πλέον προπληρωνεις κιόλας.
Ο φραπες με την Εμυ είναι σκέτη μαλακία......
 

greek0588

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
145
Like
349
Πόντοι
21
Πάντως πριν από περίπου 2 μήνες που επισκέφθηκα για πρώτη φορά το Galaxy μου πασαραν την Μαρία από την οποία έλαβα ένα συμπαθητικό μασάζ και πολύ καλή φραπεδιά.
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
825
Κριτικές
4
Like
1.257
Πόντοι
206
Χαχα 10ρικο μόνο η Εμυ που κάνει χάλια φραπέ κιόλας......το 20ρικο έχει γίνει κανόνας φοβάμαι πολύ. Άσε που με έχει καταεκνευρισει το ότι πλέον προπληρωνεις κιόλας.
Τελευταία φορά πήγα πριν 3 βδομάδες. Ποτέ δεν έχω προπληρώσει. Τρεις φορές που έχω πάει συνολικά 10αρικο άφησα. Αν άλλαξαν τώρα πολιτική οι λαδοκόρες δεν το ξέρω
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
35
Like
3.162
Πόντοι
5.355
Καλησπέρα σε όλους.
Πριν τις θερινές διακοπές του Αυγούστου, δούλευε στο Galaxy μια ψηλή κοπέλα η Κατερίνα.
Είναι ακόμα εκεί, ξέρει κάποιος κάτι?
 

FLODIM

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.
Πριν τις θερινές διακοπές του Αυγούστου, δούλευε στο Galaxy μια ψηλή κοπέλα η Κατερίνα.
Είναι ακόμα εκεί, ξέρει κάποιος κάτι?
Δεν δουλεύει πλέον έχει φύγει εξωτερικό.
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
208
Κριτικές
8
Like
1.203
Πόντοι
481
Πάντως πριν από περίπου 2 μήνες που επισκέφθηκα για πρώτη φορά το Galaxy μου πασαραν την Μαρία από την οποία έλαβα ένα συμπαθητικό μασάζ και πολύ καλή φραπεδιά.
Την Μαρια την εχω παρει και εγω πιο παλια. Ειναι απο τις πρωτες στο galaxy. κανει πολυ καλο μασαζ και ωραιο φραπε. με χαιδεματακια....Την συστήνω και γω στους μασαζοφραπεδιαριδες !!!!!
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
667
Κριτικές
3
Like
3.214
Πόντοι
446
Θα συμφωνήσω για τη Μαρία. Κ καλό μασάζ κ πολύ ωραίο φραπέ. Μέχρι εκεί όμως.
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
87
Like
246
Πόντοι
20
Kαλημερα φιλε μου. Εγω πολλες φορες. καλο μασαζ ,καλος χωρος , και στο τελος αν θες ζητας τον φραπε σου απο κοπελες....
Ναι,επίσης πληρώνεις ένα 60αρι,και η εμφάνιση των λαδοκορων είναι άστα να πάνε...επίσης ,το κακό είναι ότι δεν κάνουν σχεδόν καθόλου αισθησιακά χαιδεματα μόνο μια ξερή μαλακία στο τέλος...
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
667
Κριτικές
3
Like
3.214
Πόντοι
446
Ναι,επίσης πληρώνεις ένα 60αρι,και η εμφάνιση των λαδοκορων είναι άστα να πάνε...επίσης ,το κακό είναι ότι δεν κάνουν σχεδόν καθόλου αισθησιακά χαιδεματα μόνο μια ξερή μαλακία στο τέλος...
Συμφωνώ σε όλα, εξαίρεση η Μαρία που θεωρω ότι και μασαζ ξερει πολυ καλο κ εχει πολυ ωραιο αισθησιακό αγγιγμα, ανεβαίνει και πανω στο κρεβατι και δεν εχω καταλαβει ακριβως τι μου κανει αλλα ειναι τελειο. Μαλιστα την πρωτη φορα που τη συναντησα μου εδειξε με νοηματα οτι οι περισσοτερες απλα κανουν πανω κατω τον πουτσο, ενω εκεινη στη συνεχεια μου εδειξε τον τροπο τον σωστο τον αισθησιακο, με σεβασμό στον ανδρα και την ψωλή του. Μπραβο ρε Μαρακι. Από εμφάνηση αρκετά μετρια βεβαια.
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Περασμα απο Elenas day spa.
Παντα ευγενικες και με καθαρο χωρο.
Ελειπε η Μαργαριτα που μου αρεσει πολυ , οποτε ειδα μια νεα που ειχε ερθει ονοματι Ζωη αν θυμαμαι καλα.
Μικρη γυρω στα 22-25 , γυμνασμενο σωμα , ωραιο προσωπο και αρκετα τατουαζ.
Μετριο προς καλο μασαζ , ωραιος φραπες και ωραια βυζακια εφηβικα που οι ρωγες ανταποκρινονται αμεσως.
Καλησπέρα Συναγωνιστή!
Εκεί πως συνενοείσαι για φραπέ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom