Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
319
Like
359
Πόντοι
21
Επίσκεψη το Σ/Κ που μας πέρασε στο. Flowers massage στην Καλλιθέα.. είχε μια Ελληνίδα την Δέσποινα, 20χρονων , σωματαρα,μαυρομαλλα, πολύ ωραίο μωρό γενικά... Δουλευε στο μασατζιδικο της Λενορμαν νου είπε... μασάζ καλό το μωρό με πίεση όπου έπρεπε... Παίδες η αλήθεια είναι ότι δεν την ρώτησα για κάτι παραπάνω γιατί δεν είδα κ από αυτήν κάποια κίνηση κ κολωσα ο μαλακας εγώ...μπορεί επειδή η κοπέλα είναι καινούργια να μην κάνει κίνηση ή να ανήκει όντως στα ΔΕΝ... ξέρει κάποιος? Την έχει δοκιμάσει κανείς εδώ ή στο παλιό μαγαζί??
 
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
31
Like
98
Πόντοι
0
Επισκέψη στην Κατερίνα στο Galaxy λογικά μετα τον Βαγγ. Η κοπέλα μου είπε οτι είμαι ο 2ος πελάτης της. Οποτε κάτι ίσως παίχτηκε εκεί με τις Κατερινες. 1.77 μελαχρινη με μεγάλο στήθος 23-25 ηλικία και σιγουρα όχι απο Ελλάδα. Στα του μασάζ κάνει καλό μασαζάκι χαλαρωτικο - μετα στο γύρισμα ειναι πολύ δοτική (οριακά θα με κανε να τελειωσω και 2η φορα σερί )- αφού της έκανα μια νύξη μου είπε δεν θα τον αφήσουμε παραπόνεμενο (είχε κανει περασματα απο πάντου γυρω γυρω μέχρι να το αναφέρω). Μετά το τελείωμα έκανε φιλική κουβεντούλα φαινεται πολυ καλό τυπάκι. Της άφησα ενα 10ρικο ακολουθόντας τα τιπς του μεγάλου kritwn. Ο καθένας αφήνει ότι του περισσεύει θεωρώ. Θα επισκεπτόμουν πολύ ανετα ξανά 9/10.(περιμενω τα Pm σας)
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
Επισκέψη στην Κατερίνα στο Galaxy λογικά μετα τον Βαγγ. Η κοπέλα μου είπε οτι είμαι ο 2ος πελάτης της. Οποτε κάτι ίσως παίχτηκε εκεί με τις Κατερινες. 1.77 μελαχρινη με μεγάλο στήθος 23-25 ηλικία και σιγουρα όχι απο Ελλάδα. Στα του μασάζ κάνει καλό μασαζάκι χαλαρωτικο - μετα στο γύρισμα ειναι πολύ δοτική (οριακά θα με κανε να τελειωσω και 2η φορα σερί )- αφού της έκανα μια νύξη μου είπε δεν θα τον αφήσουμε παραπόνεμενο (είχε κανει περασματα απο πάντου γυρω γυρω μέχρι να το αναφέρω). Μετά το τελείωμα έκανε φιλική κουβεντούλα φαινεται πολυ καλό τυπάκι. Της άφησα ενα 10ρικο ακολουθόντας τα τιπς του μεγάλου kritwn. Ο καθένας αφήνει ότι του περισσεύει θεωρώ. Θα επισκεπτόμουν πολύ ανετα ξανά 9/10.(περιμενω τα Pm σας)
Θα εννοούσε για σήμερα . Γιατί από προχθές έχει αναφερθεί η Κατερίνα . Είναι Ελληνίδα μεγαλωμένη στο εξωτερικό . Δεν θα αναφέρω που κλπ για να μην εκθσουμε κανέναν. Είχανε συζήτηση περί αυτού στην αρχή λόγω διακοπών κλπ.
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Επίσκεψη το Σ/Κ που μας πέρασε στο. Flowers massage στην Καλλιθέα.. είχε μια Ελληνίδα την Δέσποινα, 20χρονων , σωματαρα,μαυρομαλλα, πολύ ωραίο μωρό γενικά... Δουλευε στο μασατζιδικο της Λενορμαν νου είπε... μασάζ καλό το μωρό με πίεση όπου έπρεπε... Παίδες η αλήθεια είναι ότι δεν την ρώτησα για κάτι παραπάνω γιατί δεν είδα κ από αυτήν κάποια κίνηση κ κολωσα ο μαλακας εγώ...μπορεί επειδή η κοπέλα είναι καινούργια να μην κάνει κίνηση ή να ανήκει όντως στα ΔΕΝ... ξέρει κάποιος? Την έχει δοκιμάσει κανείς εδώ ή στο παλιό μαγαζί??
στο ιντερνετ αναφερει flower asian massage λενε οτι εχει ασιατισες !!!ειδες κι αλλες κοπελες? ποσο κοστιζει το μασαζ ? ρωτησες για να κανεις χωρις εσωρουχο?
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
319
Like
359
Πόντοι
21
στο ιντερνετ αναφερει flower asian massage λενε οτι εχει ασιατισες !!!ειδες κι αλλες κοπελες? ποσο κοστιζει το μασαζ ? ρωτησες για να κανεις χωρις εσωρουχο?
Είχε άλλη μια φιλιπινεζα και την ιδιοκτήτρια. Χωρίς εσωρουχο έκανα μόνο με πετσέτα. 1 ώρα 35ε
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
362
Κριτικές
14
Like
1.638
Πόντοι
2.472
Παίδες όταν αναφερόμαστε σε κάποιο ίδρυμα , καλό είναι να δίνουμε κ το link, είτε είναι site, είτε fb, είτε insta.. Mη ψάχνουμε να βρούμε πληροφορίες στην αναζήτηση, που πολλές φορές μας παραπέμπουν κ αλλού..

Εδώ γνωρίζουμε τίποτα?

Εμπειρίες μασάζ στην Αθήνα - Anouar Boutique Massage


τηλεφώνησα κ όταν ρώτησα πως τελειώνει το μασάζ , η απάντηση με μπέρδεψε...
"θα φύγετε ανακουφισμένος" πως ερμηνεύεται αυτό? :think:
Στα ΔΕΝ μου φάνηκε..
Υπάρχει εμπειρία?
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Παίδες όταν αναφερόμαστε σε κάποιο ίδρυμα , καλό είναι να δίνουμε κ το link, είτε είναι site, είτε fb, είτε insta.. Mη ψάχνουμε να βρούμε πληροφορίες στην αναζήτηση, που πολλές φορές μας παραπέμπουν κ αλλού..

Εδώ γνωρίζουμε τίποτα?

Εμπειρίες μασάζ στην Αθήνα - Anouar Boutique Massage


τηλεφώνησα κ όταν ρώτησα πως τελειώνει το μασάζ , η απάντηση με μπέρδεψε...
"θα φύγετε ανακουφισμένος" πως ερμηνεύεται αυτό? :think:
Στα ΔΕΝ μου φάνηκε..
Υπάρχει εμπειρία?
σιγουρα ειναι υπονοουμενο για εκτονωση αλλα μπορει και οχι,χρειαζεται δοκιμη
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
362
Κριτικές
14
Like
1.638
Πόντοι
2.472
σιγουρα ειναι υπονοουμενο για εκτονωση αλλα μπορει και οχι,χρειαζεται δοκιμη

Είναι η ίδια η ιδιοκτήτρια , επομένως μπορεί μετά από κάποιες συνεδρίες, αν γίνεις πελάτης ίσως να προχωράει, έστω σε φραπέ..
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Παίδες όταν αναφερόμαστε σε κάποιο ίδρυμα , καλό είναι να δίνουμε κ το link, είτε είναι site, είτε fb, είτε insta.. Mη ψάχνουμε να βρούμε πληροφορίες στην αναζήτηση, που πολλές φορές μας παραπέμπουν κ αλλού..

Εδώ γνωρίζουμε τίποτα?

Εμπειρίες μασάζ στην Αθήνα - Anouar Boutique Massage


τηλεφώνησα κ όταν ρώτησα πως τελειώνει το μασάζ , η απάντηση με μπέρδεψε...
"θα φύγετε ανακουφισμένος" πως ερμηνεύεται αυτό? :think:
Στα ΔΕΝ μου φάνηκε..
Υπάρχει εμπειρία?
" Ανακουφισμένος " σημαίνει τουλάχιστον εκτόνωση …
Έτσι δεν λέμε στο τέλος όταν δεν γίνεται η κίνηση ανακούφισης από την φόρτωση κατα την διάρκεια του μασαζ ?
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
" Ανακουφισμένος " σημαίνει τουλάχιστον εκτόνωση …
Έτσι δεν λέμε στο τέλος όταν δεν γίνεται η κίνηση ανακούφισης από την φόρτωση κατα την διάρκεια του μασαζ ?
Υποτίθεται ότι πας πονεμένος και μετά ανακουφίζεδαι απτο μασάζ .
 

wasted years

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Οκτ 2021
Μηνύματα
187
Κριτικές
12
Like
920
Πόντοι
1.011
Παίδες όταν αναφερόμαστε σε κάποιο ίδρυμα , καλό είναι να δίνουμε κ το link, είτε είναι site, είτε fb, είτε insta.. Mη ψάχνουμε να βρούμε πληροφορίες στην αναζήτηση, που πολλές φορές μας παραπέμπουν κ αλλού..

Εδώ γνωρίζουμε τίποτα?

Εμπειρίες μασάζ στην Αθήνα - Anouar Boutique Massage


τηλεφώνησα κ όταν ρώτησα πως τελειώνει το μασάζ , η απάντηση με μπέρδεψε...
"θα φύγετε ανακουφισμένος" πως ερμηνεύεται αυτό? :think:
Στα ΔΕΝ μου φάνηκε..
Υπάρχει εμπειρία?

η απάντηση τους αφήνει υποσχέσεις αλλά βλέπω μόνο μια γυναίκα και έναν άνδρα. Άραγε υπάρχουν κι άλλες στο ρόστερ;
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
362
Κριτικές
14
Like
1.638
Πόντοι
2.472
η απάντηση τους αφήνει υποσχέσεις αλλά βλέπω μόνο μια γυναίκα και έναν άνδρα. Άραγε υπάρχουν κι άλλες στο ρόστερ;

Μάλλον όχι, είναι αδέρφια μεταξύ τους, οικογενειακή επιχείρηση, οι τιμές δεν είναι χαμηλές όμως, θα γίνει καταδρομική με την πρώτη ευκαιρία..
Πολύ θα ήθελα αυτή την τύπισσα να μου κάνει μασάζ, με τα βυζιά της να χαϊδεύουν το πρόσωπό μου..:rockon::rockon:
έχει κ μια τέτοια εικόνα άλλωστε..
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
208
Κριτικές
8
Like
1.203
Πόντοι
481
Mπραβο παιδια, τσιμπησατε με τον κράχτη - προμοτορα.
Φιλε μου ... ακου να σου πω. Δεν ειμαι κανενα παιδακι . Σιγα μην κανω διαφημιση στο galaxy. Eγω πηγα σας τα εγραψα οπως εγιναν με την Κατερινα. Και οπως ειπαν και αλλοι συναγωνιστες που πηγαν μαζι της.... Μην βιαζεσαι να βγαλεις συμπερασμα αλλη φορα.....
 

krait

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2021
Μηνύματα
21
Like
73
Πόντοι
0
Λοιπόν, πήγα πάλι προηγούμενη εβδομάδα Galaxy. το feedback μου είναι το εξής:

Λέιλα: έκανε το καλύτερο μασάζ (σχετικά με τις υπόλοιπες, όχι σχετικά με την αγορά) αλλά δεν έδωσε κανένα σημάδι ότι προχωράει σε φραπέ.
Ελένη: δεν κάνει μασαζ, απλά χαιδεύει, αλλά από φραπέ βάζει ψυχή και γενικά είναι δοτική
Ζήνα: ωραία εμφανισιακά, μιλφ, μέτριο μασάζ, αλλά ο φραπές πολύ ψόφιος και απλά για να ξεμπερδεύουμε.
Κατερίνα δεν έχω προλάβει ακόμα.
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
362
Κριτικές
14
Like
1.638
Πόντοι
2.472
Λοιπόν, πήγα πάλι προηγούμενη εβδομάδα Galaxy. το feedback μου είναι το εξής:

Λέιλα: έκανε το καλύτερο μασάζ (σχετικά με τις υπόλοιπες, όχι σχετικά με την αγορά) αλλά δεν έδωσε κανένα σημάδι ότι προχωράει σε φραπέ.
Ελένη: δεν κάνει μασαζ, απλά χαιδεύει, αλλά από φραπέ βάζει ψυχή και γενικά είναι δοτική
Ζήνα: ωραία εμφανισιακά, μιλφ, μέτριο μασάζ, αλλά ο φραπές πολύ ψόφιος και απλά για να ξεμπερδεύουμε.
Κατερίνα δεν έχω προλάβει ακόμα.

Συνεπώς έχουμε εικόνα για όλες τις λαδοκόρες..
Πράγματι η Ελένη είναι πιο λειτουργική κ κοινωνική, στο δεύτερο μέρος έχει πλεονέκτημα, θέλει να σε ικανοποιήσει.
Η Ζήνα είναι ελκυστική milf αλλά μου φάνηκε ψυχρή κ απόμακρη, στο φραπέ διεκπεραιωτική θα έλεγα..
Η Κατερίνα δεν έχει δοκιμαστεί, αλλά έχουν ακουστεί πολλά από έτερους συναγωνιστές..
Υπηρεσίες μασάζ λέμε για να έχουμε..
Η Λάιλα μου είναι αδιάφορη ούτως ή άλλως..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom