Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Συνεπώς έχουμε εικόνα για όλες τις λαδοκόρες..
Πράγματι η Ελένη είναι πιο λειτουργική κ κοινωνική, στο δεύτερο μέρος έχει πλεονέκτημα, θέλει να σε ικανοποιήσει.
Η Ζήνα είναι ελκυστική milf αλλά μου φάνηκε ψυχρή κ απόμακρη, στο φραπέ διεκπεραιωτική θα έλεγα..
Η Κατερίνα δεν έχει δοκιμαστεί, αλλά έχουν ακουστεί πολλά από έτερους συναγωνιστές..
Υπηρεσίες μασάζ λέμε για να έχουμε..
Η Λάιλα μου είναι αδιάφορη ούτως ή άλλως..
Ωραία σύνοψη σε συνδυασμό με τις εμπειριες του φίλου … η κατάληξη είναι ότι το τι προσλαμβάνουμε είναι πολλές φορές θεμα στιγμής !
Τελικά Αριστουλα δεν δοκίμασε κάποιος για να δούμε αν βαδίζει στον ίδιο δρόμο με τις θεραπεύτριες της ?
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
δοκιμη με Κατερινα galaxy ,εμφανισιμο κοριτσι,οχι μοντελο,μεγαλο στηθος, ξερει μασαζ,απλα δεν εχει πολυ εμπειρια,καινουργια στον χωρο του μασαζ,γι αυτο ας ειμαστε προσεκτικοι να μην φυγει !!! δοκιμαστηκα ειναι και θα δει τι θα κανει ! θα παει διακοπες συντομα ...δεν της αρεσει να μιλαμε για χρηματα,για εξτρα,μου ειπε αναλογα πως αισθανεται με τον καθενα !! μου εκανε φραπε και 2η φορα θα δουμε για το αν θα παμε και γι αλλα !! πολυ ευχαριστη και χαμογελαστή !!! φραπε +10 ευρω στο τελος της συνεδριας χωρις να αναφερει εκεινη καποιο χρηματικο ποσο !!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
στο galaxy εχει παρει καποιος παραπανω απο φραπε? αν θελετε και με προσωπικο μηνυμα,για να μην καψουμε την κοπελα !!!
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Η Κατερίνα έχει ακριβώς την ίδια περιγραφή με την Ελένη.. πόσο πιο νέα είναι; Άλλη περιγραφή;
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
35
Like
3.162
Πόντοι
5.355
Καλησπέρα σε όλους, η κοπέλα από το Galaxy massage από τη φωτογραφία βέβαια δείχνει εξαιρετική. Ξέρετε από ποια χώρα είναι?
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
Δοκιμή με Ζήνα από GAlaxy μιας και η Κατερίνα δεν μπορούσε. Ευτυχώς δεν ήταν ξενερωτη όπως φάνηκε στον συναγωνιστή, οπότε δεν κλαίω τα λεφτά μου. Αισθησιακό μασαζακι απτήν κυρία η οποία βγάζει ρούχα και πάει καλαμάκι ανετοτατα!
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Κατερίνα galaxy όπως τα περιγράφετε. Αματουρ και χωρίς τιμοκατάλογο. Όπως νιώσει εκείνη την στιγμή μου είπε και εμένα. Πήρα φραπέ σαν πρώτο ραντεβού με +20 από μόνος μου .
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
Η Κατερίνα έχει ακριβώς την ίδια περιγραφή με την Ελένη.. πόσο πιο νέα είναι; Άλλη περιγραφή;
Σύντομη περιγραφή για Κατερίνα, ψηλή 1.75+ κανονικό σώμα, με μεγάλο στήθος , μελαμψή και πολύ μακρυά μαλλιά ( η Ελένη έχει κόκκινα και κοντά ) πολύ όμορφο πρόσωπο. Είναι απτις δυνατές προσθήκες και νέα στον χώρο . Μην την κάψετε . Είναι ιδιαίτερη περίπτωση και θέλει ηρεμία
 
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
12
Like
38
Πόντοι
0
Ρε μύστες επειδή δεν έχω πάει ποτέ όντας 21 . Σεντόνια τέτοια αλλάζουν; η όλοι στο ίδιο; δεν ξέρω καν πως είναι βασικά
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
362
Κριτικές
14
Like
1.638
Πόντοι
2.472
Ρε μύστες επειδή δεν έχω πάει ποτέ όντας 21 . Σεντόνια τέτοια αλλάζουν; η όλοι στο ίδιο; δεν ξέρω καν πως είναι βασικά
Όταν θα επισκεφθείς έναν τέτοιο χώρο, θα δεις κ θα σχηματίσεις προσωπική άποψη..

Πάντως σεντόνια δεν υπάρχουν..

Πήγαινε μια φορά, πιστεύω θα σου αρέσει κ ίσως κολλήσεις,, βέβαια γούστα είναι αυτά..
 

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
133
Like
98
Πόντοι
1
Καλημέρα, φωτογραφία της Κατερίνας από galaxy υπάρχει κάπου?
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
362
Κριτικές
14
Like
1.638
Πόντοι
2.472
Καλημέρα, φωτογραφία της Κατερίνας από galaxy υπάρχει κάπου?

Όχι (ακόμα), έχουν δοθεί ωστόσο πάμπολες φορές περιγραφές της από συναγωνιστές, ακριβώς δύο ποστ παραπάνω είναι η τελευταία..

όλοι έχουμε εικόνα για το πως είναι εμφανισιακά..

θα έλεγα πως η φωτογραφία της πλέον περιττεύει..
 

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
133
Like
98
Πόντοι
1
Όχι (ακόμα), έχουν δοθεί ωστόσο πάμπολες φορές περιγραφές της από συναγωνιστές, ακριβώς δύο ποστ παραπάνω είναι η τελευταία..

όλοι έχουμε εικόνα για το πως είναι εμφανισιακά..

θα έλεγα πως η φωτογραφία της πλέον περιττεύει..
Νομίζω ότι φωτογραφία από την κάθε κοπέλα (τουλάχιστον σαν σωματότυπο) , θα ήταν χρήσιμη στο τι θα δούμε από κοντά.
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
362
Κριτικές
14
Like
1.638
Πόντοι
2.472
Νομίζω ότι φωτογραφία από την κάθε κοπέλα (τουλάχιστον σαν σωματότυπο) , θα ήταν χρήσιμη στο τι θα δούμε από κοντά.
Σε έναν χώρο ευεξίας προκρίνονται οι υπηρεσίες που λαμβάνουμε, αυτές έχουν προτεραιότητα, φυσικά η λαδοκόρη παίζει το δικό της ρόλο, προκειμένου να μας απογειώσει..

Από τη στιγμή όμως που έχω αναλυτική περιγραφή της, δε καίγομαι προσωπικά να τη δω κ σε φωτογραφία..

Όταν κλείσεις ραντεβού με μια καινούρια οδοντίατρο, ζητάς προηγουμένως τη φωτογραφία της ?? :think: :hi:
 

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
133
Like
98
Πόντοι
1
Σε έναν χώρο ευεξίας προκρίνονται οι υπηρεσίες που λαμβάνουμε, αυτές έχουν προτεραιότητα, φυσικά η λαδοκόρη παίζει το δικό της ρόλο, προκειμένου να μας απογειώσει..

Από τη στιγμή όμως που έχω αναλυτική περιγραφή της, δε καίγομαι προσωπικά να τη δω κ σε φωτογραφία..

Όταν κλείσεις ραντεβού με μια καινούρια οδοντίατρο, ζητάς προηγουμένως τη φωτογραφία της ?? :think: :hi:
Ε δεν είναι το ίδιο.....η εμφάνιση σίγουρα παίζει ρόλο περισσότερο σε μια μασεζ παρά σε μια οδοντίατρο
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Like
3.126
Πόντοι
456
Ε δεν είναι το ίδιο.....η εμφάνιση σίγουρα παίζει ρόλο περισσότερο σε μια μασεζ παρά σε μια οδοντίατρο
Το σίγουρο είναι ότι και οι δύο μας ξεδοντιάζουν πάντως ,κοντά είναι !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom