Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Ζητάει από μόνη της να στον παίξει η είναι ιδέα μου; Άσε που ζητάει πολλά. Τι 10€ έλεγε ο άλλος
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Μαρία ,μέτρια εμφάνιση δεν αφήνει χέρι όμως ,εξαιρετικό μασάζ ,εύκολα πήρα και φραπεδάκι +20 από μόνος μου στο τέλος , θα ξαναπήγαινα για το μασάζ γιατί αξίζει!
Τι έγινε μωρη κουφάλα γριά , πήγες ? Πηγές και έδωσες το εικοσαρικο της σύνταξης ? Γουστάρεις Ασία μωρη κυρία ?
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Να σου πω πως εγινε. Με το εσωρουχο ειμουν μεσα. Μολις ηρθε η κοπελα στο δωματιο μιλησα μαζι της και το εβγαλα. Δεν ειπα τιποτα εξω στην υπεύθυνη . Με την κοπελα το κανονισα στο δωματιο. Και για τον φραπε μεσα με την κοπελα μιλησα .
Εσώρουχο ειδικό που το προμηθεύει το κατάστημα ή με το δικό σου ?Αν είναι με το δικό σου ευκολα γεμίζει λαδια
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
208
Κριτικές
8
Like
1.203
Πόντοι
481
Εσώρουχο ειδικό που το προμηθεύει το κατάστημα ή με το δικό σου ?Αν είναι με το δικό σου ευκολα γεμίζει λαδια
Φιλε μου υπαρχει εσωρουχο μιας χρησης πανω στο κρεβατι
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
2
Like
1.076
Πόντοι
81
Καλησπέρα στην παρέα
Επίσκεψη στο galaxy με την Μαρία
Ωραία μασάζ και φραπεδιά με εχτρα ευρώ
Ξέρετε αν η υπεύθυνη κάνει μάζας μαζί με φραπέ;
 
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
31
Like
98
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα
Επίσκεψη στο galaxy με την Μαρία
Ωραία μασάζ και φραπεδιά με εχτρα ευρώ
Ξέρετε αν η υπεύθυνη κάνει μάζας μαζί με φραπέ;
Καλησπέρα και σε εσένα 20 πήρε φίλε γιατί κάποιοι ανέφεραν 10ρικο στην αρχή;
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Καλησπέρα στην παρέα
Επίσκεψη στο galaxy με την Μαρία
Ωραία μασάζ και φραπεδιά με εχτρα ευρώ
Ξέρετε αν η υπεύθυνη κάνει μάζας μαζί με φραπέ;
Ένα τηλέφωνο και μια ερώτηση ..Ειδική επικοινωνίας είναι. Για το δεύτερο καλό το ερώτημα σου
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
578
Κριτικές
20
Like
2.396
Πόντοι
1.196
χθεσινη επισκεψη στο Galaxy massage μετα απο οσα θετικα διαβασα απο φιλους ο χωρος απλα φανταστικος οπως και η ιδιοκτητρια(Αριστεα)πολυ ευγενικη και επικοινωνιακη πηρα προγραμμα μιας ωρας με 40 ευρω το οποιο ολοκληρωθηκε με φραπεδακι(+10),η συννενοηση εγινε με την κοπελα μεσα στο δωματιο
Καλησπέρα και σε εσένα 20 πήρε φίλε γιατί κάποιοι ανέφεραν 10ρικο στην αρχή;
Παρακαλώ μπορεί μας πει κάποιος στα σίγουρα, τι θα ισχύει από αύριο Δευτέρα 26/6 τελικά σαν έξτρα φραπέ, το +10 ή το +20, προς αποφυγή παρεξηγήσεων;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Burn12

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
208
Κριτικές
8
Like
1.203
Πόντοι
481
Παρακαλώ μπορεί μας πει κάποιος στα σίγουρα, τι θα ισχύει από αύριο Δευτέρα 26/6 τελικά σαν έξτρα φραπέ, το +10 ή το +20, προς αποφυγή παρεξηγήσεων;
προς αποφυγη παρεξηγησεων..... εγω και αλλοι που εχουμε παει 2 φορες δωσαμε 10 ευρω. εγω και τις 2 φορες το κανονισα με την κοπελα στο δωματιο. Aπο οτι ειδα ενας φιλος εδωσε απο μονος του στην κοπελα 20 ευρω . Τωρα αν σε καποιον ζητησε 20 αρικο για φραπε δεν μπορω να ξερω τι ειπαν στο δωματιο. παντως οι κοπελες ειναι ανετες. ολα θελουν τον τροπο τους...
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Like
3.126
Πόντοι
456
προς αποφυγη παρεξηγησεων..... εγω και αλλοι που εχουμε παει 2 φορες δωσαμε 10 ευρω. εγω και τις 2 φορες το κανονισα με την κοπελα στο δωματιο. Aπο οτι ειδα ενας φιλος εδωσε απο μονος του στην κοπελα 20 ευρω . Τωρα αν σε καποιον ζητησε 20 αρικο για φραπε δεν μπορω να ξερω τι ειπαν στο δωματιο. παντως οι κοπελες ειναι ανετες. ολα θελουν τον τροπο τους...
σε μένα τουλάχιστον προσέφερε φραπέ χωρίς να ζητήσει τιμή εκείνη την στιγμή ,εγώ από μόνος μου στο τέλος έδωσα το +20
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Έχει λάγνο βλέμμα η υπεύθυνη δεν το κρύβω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Burn12

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.152
Πόντοι
5.595
προς αποφυγη παρεξηγησεων..... εγω και αλλοι που εχουμε παει 2 φορες δωσαμε 10 ευρω. εγω και τις 2 φορες το κανονισα με την κοπελα στο δωματιο. Aπο οτι ειδα ενας φιλος εδωσε απο μονος του στην κοπελα 20 ευρω . Τωρα αν σε καποιον ζητησε 20 αρικο για φραπε δεν μπορω να ξερω τι ειπαν στο δωματιο. παντως οι κοπελες ειναι ανετες. ολα θελουν τον τροπο τους...
Αρχιδια ανετες ειναι . Μονο η ασιατισσα φραπεδιαζει. Μην παραπληροφορειτε τον κοσμο. Τις εχεις παρει ολες δηλαδη και ξερεις οτι ειναι ανετες; εκτος αν κανεις διαφημισουλα.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
578
Κριτικές
20
Like
2.396
Πόντοι
1.196
προς αποφυγη παρεξηγησεων..... εγω και αλλοι που εχουμε παει 2 φορες δωσαμε 10 ευρω. εγω και τις 2 φορες το κανονισα με την κοπελα στο δωματιο. Aπο οτι ειδα ενας φιλος εδωσε απο μονος του στην κοπελα 20 ευρω . Τωρα αν σε καποιον ζητησε 20 αρικο για φραπε δεν μπορω να ξερω τι ειπαν στο δωματιο. παντως οι κοπελες ειναι ανετες. ολα θελουν τον τροπο τους...
Είναι καλό που μας ενημερώνεις ότι η βασική τιμή για έξτρα φραπέ είναι τα +10 e.
Από κει κ πέρα ο κάθε πελάτης ανάλογα με τις οικ. δυνατότητες του κ το πόσο έμεινε ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες της κοπέλας, μπορεί αν θέλει, προαιρετικά, να δώσει κ κάτι παραπάνω, δλδ 10 + ότι έχει ευχαρίστηση.
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
προς αποφυγη παρεξηγησεων..... εγω και αλλοι που εχουμε παει 2 φορες δωσαμε 10 ευρω. εγω και τις 2 φορες το κανονισα με την κοπελα στο δωματιο. Aπο οτι ειδα ενας φιλος εδωσε απο μονος του στην κοπελα 20 ευρω . Τωρα αν σε καποιον ζητησε 20 αρικο για φραπε δεν μπορω να ξερω τι ειπαν στο δωματιο. παντως οι κοπελες ειναι ανετες. ολα θελουν τον τροπο τους...
εχεις δει καποια αλλη εκτος την Μαρια ασιατισα στο σαλονι? ή μόνο αυτή υπάρχει,κι αν τυχον εχεις εμπειρια με καποια αλλη
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
203
Κριτικές
6
Like
310
Πόντοι
21
Αρχιδια ανετες ειναι . Μονο η ασιατισσα φραπεδιαζει. Μην παραπληροφορειτε τον κοσμο. Τις εχεις παρει ολες δηλαδη και ξερεις οτι ειναι ανετες; εκτος αν κανεις διαφημισουλα.
Εγω φιλε 2 φορες πηγα και πηρα διαφορετικες κοπελες που μου εκαναν φραπε. Το μαγαζι προσφερει φραπε.....η αλλη ηταν μια ρωσιδα Τατιανα αν θυμαμαι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom