Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.591
Κριτικές
40
Like
25.071
Πόντοι
11.096
Με το συμπάθιο, αλλά νομίζω ότι ο χαρακτηρισμός αυτός είναι υπερβολικός και μάλιστα άδικος...
Μήν το ψάχνεις από την αρχή που άνοιξε το Medusa τί ίδιο βιολί βαρανε :jerking: ούτε τό μεροκάματο νά είχε κόψει σέ ορισμένους , μία καλή κουβέντα δεν λένε.
Έκλεισε τό Andromeda καί ήρθε ή καταστροφή :2funny: λες καί δεν υπάρχουν άλλα ίδιου στυλ.

Δεν πειράζει λαρισα γλεντα τούς όσο μπορείς :grin:
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.113
Like
3.126
Πόντοι
456
Με το συμπάθιο, αλλά νομίζω ότι ο χαρακτηρισμός αυτός είναι υπερβολικός και μάλιστα άδικος...
Καθόλου ,άλλωστε όλα αυτά τα μαγαζιά εδώ και χρόνια δεν έχουν καμιά σχέση με το μασάζ ,πρόφαση είναι ,ουσιαστικά έχουν μετεξελιχθεί σε στούντιο .
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
362
Κριτικές
14
Like
1.640
Πόντοι
2.472
Έχει γίνει μπουρδέλο,και μάλιστα χαμηλού επιπέδου...

Με το συμπάθιο, αλλά νομίζω ότι ο χαρακτηρισμός αυτός είναι υπερβολικός και μάλιστα άδικος...

Μήν το ψάχνεις από την αρχή που άνοιξε το Medusa τί ίδιο βιολί βαρανε :jerking: ούτε τό μεροκάματο νά είχε κόψει σέ ορισμένους , μία καλή κουβέντα δεν λένε.
Έκλεισε τό Andromeda καί ήρθε ή καταστροφή :2funny: λες καί δεν υπάρχουν άλλα ίδιου στυλ.

Δεν πειράζει λαρισα γλεντα τούς όσο μπορείς :grin:

Συγχωρέστε με αλλά επειδή γράφω σε αρκετά forum, (άλλης θεματολογίας) θα ξεφύγω για λίγο, αναλύοντας με αλληγορικό τρόπο όσα διαβάζω..
Έχω την εντύπωση πως έχουμε μπερδευτεί και δεν ξέρουμε τι ζητάμε, θα έλεγα πως είμαστε όλοι φυλακισμένοι μέσα σε ένα μεγάλο ναό (χαρακτηρίστε τον όπως εσείς νομίζετε) και δεν γνωρίζουμε τι ακριβώς ζητούμε, αλήθεια ποιο είναι το ζητούμενο?

Είναι περίεργο, γιατί αυτό που ζητάμε είναι κάτι που θα αντικαταστήσει την πληρότητα του εαυτού μας και της δικής μας αλήθειας και αξιοθεσίας, στην πορεία όμως της ζωής συναντάμε "έτοιμες αλήθειες", λησμονώντας πως έτσι δημιουργείται μια πελώρια αντίφαση, είμαστε εντελώς αφοσιωμένοι σε μια περατότητα, απαιτούμε το απόλυτο μέσα στη δική μας σχετικότητα, τη λογική μέσα στον παραλογισμό, την ελευθερία μέσα στη φυλακή που ανέφερα παραπάνω, την απόλυτη γνώση και την απόλυτη ζωή (χωρίς θάνατο δηλαδή) όντας όλοι μας φθαρτοί, θνητοί και αδαείς..

Όθεν, η αλήθεια που αντιλαμβανόμαστε είναι ενδοκοσμική μόνο? Ή μήπως υπάρχουν ίχνη και μιας άλλης ύπαρξης που είναι απ΄ έξω μας? (εξωσυμπαντικά)..

Ας αφήσουμε λοιπόν, τους υπόλοιπους φίλους, να εκφράζονται ελεύθερα, βλέποντας ο καθένας τον κόσμο μέσα από τη δική του αντιληπτική ικανότητα..:hi:
 

mani1982

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2022
Μηνύματα
25
Like
78
Πόντοι
0
Πολύ πιθανό σενάριο
και εγώ κάτι τέτοιο φαντάζομαι για το σε μασατζιδικα 20 χρονια τώρα πρώτη φορά βλέπω άντρα μέσα.... μάλλον επειδή άλλαξαν τα πράγματα με τα χρόνια ίσως γιαυτο.....
Αλλά πολύ θα ήθελα να μάθω αν έχουν γυναίκες πελάτισσες η απλά είναι δροσερός όπως λες για δροσερους
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
και εγώ κάτι τέτοιο φαντάζομαι για το σε μασατζιδικα 20 χρονια τώρα πρώτη φορά βλέπω άντρα μέσα.... μάλλον επειδή άλλαξαν τα πράγματα με τα χρόνια ίσως γιαυτο.....
Αλλά πολύ θα ήθελα να μάθω αν έχουν γυναίκες πελάτισσες η απλά είναι δροσερός όπως λες για δροσερους
Φίλε μου θα σε στεναχωρήσω αν ψάχνεις για κάποιον δροσερό κλπ . Πάει και κανονικός κόσμος που θέλει μόνο μασάζ όπως σε όλα τα μασάζ άλλωστε. Στο κάτω όροφο υπάρχει και αισθητική, οπότε πάνε και γυναίκες . Είναι δε και παλαιό φΛηρο . Τώρα για το ότι ο χώρος δεν είναι ωραίος και δεν άρεσε σε κάποιον γιατί είναι " μεγάλο διαμέρισμα " θα διαφωνήσω.
 

mani1982

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2022
Μηνύματα
25
Like
78
Πόντοι
0
Φίλε μου θα σε στεναχωρήσω αν ψάχνεις για κάποιον δροσερό κλπ . Πάει και κανονικός κόσμος που θέλει μόνο μασάζ όπως σε όλα τα μασάζ άλλωστε. Στο κάτω όροφο υπάρχει και αισθητική, οπότε πάνε και γυναίκες . Είναι δε και παλαιό φΛηρο . Τώρα για το ότι ο χώρος δεν είναι ωραίος και δεν άρεσε σε κάποιον γιατί είναι " μεγάλο διαμέρισμα " θα διαφωνήσω.
μπα δεν στεναχωριέμαι μην ανησυχείς δεν ψάχνω κάτι τέτοιο..... βασικά δεν με απασχολεί τι κάνει ο καθένας στην ζωή του.....άμα θέλει να είναι το παλικάρι ας είναι....
δεν έχω δει ποτέ γυναίκα εκεί μέσα σαν πελάτη ομως.....
δεν διαφωνούμε είναι καλός χώρος και πάνω από όλα καθαρος
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
μπα δεν στεναχωριέμαι μην ανησυχείς δεν ψάχνω κάτι τέτοιο..... βασικά δεν με απασχολεί τι κάνει ο καθένας στην ζωή του.....άμα θέλει να είναι το παλικάρι ας είναι....
δεν έχω δει ποτέ γυναίκα εκεί μέσα σαν πελάτη ομως.....
δεν διαφωνούμε είναι καλός χώρος και πάνω από όλα καθαρος
Ίσως να έτυχε. Μόνο αν κάτσεις όλη μέρα θα ξέρεις. Όντως πολύ καθαρός ο χώρος και περιποιημένος ωραία .
 

mani1982

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2022
Μηνύματα
25
Like
78
Πόντοι
0
Ίσως να έτυχε. Μόνο αν κάτσεις όλη μέρα θα ξέρεις. Όντως πολύ καθαρός ο χώρος και περιποιημένος ωραία .
Ναι ίσως να έτυχε κάθε φορά που πάω να μην έχει..... πάντως από όποια πλευρά και να το δεις είναι έξυπνο αν τον έχει εκεί για κοπέλες..... Η αν τον έχει για το άλλο και τραβάει ιδιαίτερη πελατεία
 

gkas1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
86
Like
218
Πόντοι
20
Συγχωρέστε με αλλά επειδή γράφω σε αρκετά forum, (άλλης θεματολογίας) θα ξεφύγω για λίγο, αναλύοντας με αλληγορικό τρόπο όσα διαβάζω..
Έχω την εντύπωση πως έχουμε μπερδευτεί και δεν ξέρουμε τι ζητάμε, θα έλεγα πως είμαστε όλοι φυλακισμένοι μέσα σε ένα μεγάλο ναό (χαρακτηρίστε τον όπως εσείς νομίζετε) και δεν γνωρίζουμε τι ακριβώς ζητούμε, αλήθεια ποιο είναι το ζητούμενο?

Είναι περίεργο, γιατί αυτό που ζητάμε είναι κάτι που θα αντικαταστήσει την πληρότητα του εαυτού μας και της δικής μας αλήθειας και αξιοθεσίας, στην πορεία όμως της ζωής συναντάμε "έτοιμες αλήθειες", λησμονώντας πως έτσι δημιουργείται μια πελώρια αντίφαση, είμαστε εντελώς αφοσιωμένοι σε μια περατότητα, απαιτούμε το απόλυτο μέσα στη δική μας σχετικότητα, τη λογική μέσα στον παραλογισμό, την ελευθερία μέσα στη φυλακή που ανέφερα παραπάνω, την απόλυτη γνώση και την απόλυτη ζωή (χωρίς θάνατο δηλαδή) όντας όλοι μας φθαρτοί, θνητοί και αδαείς..

Όθεν, η αλήθεια που αντιλαμβανόμαστε είναι ενδοκοσμική μόνο? Ή μήπως υπάρχουν ίχνη και μιας άλλης ύπαρξης που είναι απ΄ έξω μας? (εξωσυμπαντικά)..

Ας αφήσουμε λοιπόν, τους υπόλοιπους φίλους, να εκφράζονται ελεύθερα, βλέποντας ο καθένας τον κόσμο μέσα από τη δική του αντιληπτική ικανότητα..:hi:
φιλαρακι δεν ξερω τι πινεις
αλλα θελω κ εγω λιγο!
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Ειρηνη Σολωμου 33 3ος μονο φραπε δινει και χαμουρεμα, δεν αφηνει να αγγιξω νιμου με τιποτα βαρεθηκα εκει μεσα της εκανα τον κωλο κοκκινο ομως για τιμωρια να μην το παιζει μικρη χουανα η παρθενα σε μεταγλωτισση βαζω 7,5 στα 10 μεσο ορο σαν φραπε βαζω 8,5 στα δεκα λεπτο και ευρω η φασαια θελει γαι 45 λεπτα μαλαζει αντε να δειξει και βυζι αφηνει πιπιλισμα αλλα μουνι δεν αφηνει και ξενερωνω δεν ξαναπαω μεχρι να φτιαξει τις υπηρεσιες καλαμακι μου κανει φαντασου το χειροτερα απο υπουργος τουλαχιστον να εδινε ενα χαρτινο παχυ παχυ σαν την κωλαρα της αν και μερικοι θα μου πουν αδυνατη ειναι , δε λεω αδυνατη αλλα με παχια ανοικτη λεκανη αν δωσει το λοκο της θα παρει 10.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
τι μας λες ρε ιβλη εδω δε δινει καλαμακι λες να δωσει λοκο?
ιδανικο να εδινε συνδυασμο, ο τυχερος κωδικος μετα τις διαφημισεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εκει αυτη το χαβα της. τρελος ιερεας.
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
2
Like
1.076
Πόντοι
81
Καλησπέρα
Ξέρουμε αν δουλεύει η Κατερίνα στο galaxy;
 

Larexjohdee

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2019
Μηνύματα
41
Like
60
Πόντοι
0
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

 

Larexjohdee

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2019
Μηνύματα
41
Like
60
Πόντοι
0
Οι 2 συγκρίμενες είχε γραφτεί οτι δεν έκαναν μόνο μασαζ οσο ήταν Αθήνα. Τώρα φαίνεται να είναι Ζάκυνθο.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.080
Κριτικές
191
Like
51.916
Πόντοι
41.443
Με το συμπάθιο, αλλά νομίζω ότι ο χαρακτηρισμός αυτός είναι υπερβολικός και μάλιστα άδικος...

Μήν το ψάχνεις από την αρχή που άνοιξε το Medusa τί ίδιο βιολί βαρανε :jerking: ούτε τό μεροκάματο νά είχε κόψει σέ ορισμένους , μία καλή κουβέντα δεν λένε.
Έκλεισε τό Andromeda καί ήρθε ή καταστροφή :2funny: λες καί δεν υπάρχουν άλλα ίδιου στυλ.

Δεν πειράζει λαρισα γλεντα τούς όσο μπορείς :grin:
και εν τω μεταξυ (το γελιο ή και γελοιο ακομα της υποθεσης) ειναι οτι ολοι αυτοι που γραφουν οτι γραφουν για το νεο ιδρυμα και λενε τα δικα τους,ειναι οι ιδιοι που σε αλλα νηματα ρωτανε ο ενας τον αλλον,αν πηραν φραπε εκει που πηγαν,ποσο κοστισε,αν εφτασε σε πιπα η κοπελλα,αν γαμησαν στο τελος και με ποσο αντιτιμο,ποιες κοπελλες πανε μεχρι πιπα ή μεχρι τερμα με σεξ κοκ.
τωρα που ολα αυτα τους προσφερονται στο πιατο,λενε οτι εγινε μπουρδελο.
εγω παραδινομαι. με τον ψυχακια δεν τα βαζεις ποτε. :2funny:
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.591
Κριτικές
40
Like
25.071
Πόντοι
11.096
και εν τω μεταξυ (το γελιο ή και γελοιο ακομα της υποθεσης) ειναι οτι ολοι αυτοι που γραφουν οτι γραφουν για το νεο ιδρυμα και λενε τα δικα τους,ειναι οι ιδιοι που σε αλλα νηματα ρωτανε ο ενας τον αλλον,αν πηραν φραπε εκει που πηγαν,ποσο κοστισε,αν εφτασε σε πιπα η κοπελλα,αν γαμησαν στο τελος και με ποσο αντιτιμο,ποιες κοπελλες πανε μεχρι πιπα ή μεχρι τερμα με σεξ κοκ.
τωρα που ολα αυτα τους προσφερονται στο πιατο,λενε οτι εγινε μπουρδελο.
εγω παραδινομαι. με τον ψυχακια δεν τα βαζεις ποτε. :2funny:
:thumbsup:
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
362
Κριτικές
14
Like
1.640
Πόντοι
2.472
Καλησπέρα
Ξέρουμε αν δουλεύει η Κατερίνα στο galaxy;

Μέχρι την Κυριακή το ρόστερ του ιδρύματος είναι η νεπαλέζα, η Ζήνα κ η Ελένη..

Η Κατερίνα είναι άγνωστο πότε και εάν θα επιστρέψει..
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
2
Like
1.076
Πόντοι
81
Οκκκ ευχαριστώ πολύ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom