Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Στο Ανδρομέδα σπα στα Εξάρχεια παίζει τίποτα; Έχει πάει κάνεις;
Έχω παει εγώ, τελευταία φορά πριν... μπορεί και χρόνο!
Όσες φορές έχω πάει, έχω ζητήσει το "Τουρκικο Μπάνιο".
Είναι ωραία φάση, καθώς είσαι γυμνος σε εναν χώρο που έχει ενα μαρμαρινο παγκο, στον οποιο ξαπλωνεις (τρέχουν νερα, ατμοι, εχει ζεστη γενικα) και ειναι και η κοπελα, που συνηθως ειναι με μαγιό (και εχει 1,2 ωραιες κοπελες) και σου κανουν μασαζ και σε λουζουν με σαπουνια. Όλες τις φορές κάνουν κατι υποπτα περασματα (εισαι ολογυμνος ετσι και αλλιως) αλλα δεν εχει προχωρήσει ποτέ. Για 1 φορά αξίζει, αλλά μετα μενεις τόσο μαλακας που δεν προχωρανε, που δεν ξερω πως θα σου φανεί.

Καποια περιοδο, μου εστελνε ενας τύπος, εδώ στο μπου, και ελεγε οτι καταφερε με την Εβελίνα και πήρε φράπα κανονική. Δεν τον πιστεψα, αλλά, απλά το αναφέρω.
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Οκ σ ευχαριστώ! Ναι ακούγεται όντως ωραία φαση... Κρίμα βέβαια που δεν παίζει κάτι παραπάνω γιατί όντως είναι λίγο κάπως...
 

Trohalos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
30
Like
144
Πόντοι
0
Έχω παει εγώ, τελευταία φορά πριν... μπορεί και χρόνο!
Όσες φορές έχω πάει, έχω ζητήσει το "Τουρκικο Μπάνιο".
Είναι ωραία φάση, καθώς είσαι γυμνος σε εναν χώρο που έχει ενα μαρμαρινο παγκο, στον οποιο ξαπλωνεις (τρέχουν νερα, ατμοι, εχει ζεστη γενικα) και ειναι και η κοπελα, που συνηθως ειναι με μαγιό (και εχει 1,2 ωραιες κοπελες) και σου κανουν μασαζ και σε λουζουν με σαπουνια. Όλες τις φορές κάνουν κατι υποπτα περασματα (εισαι ολογυμνος ετσι και αλλιως) αλλα δεν εχει προχωρήσει ποτέ. Για 1 φορά αξίζει, αλλά μετα μενεις τόσο μαλακας που δεν προχωρανε, που δεν ξερω πως θα σου φανεί.

Καποια περιοδο, μου εστελνε ενας τύπος, εδώ στο μπου, και ελεγε οτι καταφερε με την Εβελίνα και πήρε φράπα κανονική. Δεν τον πιστεψα, αλλά, απλά το αναφέρω.
Θυμάσαι καθόλου ώρα και κόστος?
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
987
Κριτικές
29
Like
2.056
Πόντοι
1.416

zounis.zounis

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
172
Like
286
Πόντοι
21
Πρόσφατη επίσκεψη στο grace στο Μαρούσι. Όπως έχουμε πει δύσκολο parking και ακόμα δυσκολότερο πλέον. Κλείσιμο ραντεβού ένα μισάωρο νωρίτερα με την Κατερίνα για το passion των 30' στα 40€. Στην αρχή ζήτησα 40' και μου αναφέρθηκε τηλεφωνικά πως πλέον δεν υφίσταται αυτό το πρόγραμμα και ότι στο 30' υπάρχει έντονη μάλαξη. Είσοδος, χαιρετούρα και ρωτάει η Κατερίνα που μου άνοιξε αν έχουμε ξαναπεράσει μαζί. Της λέω όχι, επόμενη ερώτηση της αν έχω ξαναέρθει και όταν της είπα πως έχω ξαναέρθει, χαιρετώντας παράλληλα τη Φαίη σαν να καθυσηχαστηκε. Ντουζακι και τα συναφή, έρχεται μέσα μασαζ πολύ χαλαρο χωρίς κάποια ιδιαίτερη πίεση και έπειτα γυρισμα, αφού είχαν προηγηθεί τα τυχαία περάσματα που έχουν προαναφερθει. Λίγο μασαζακι μπροστά και ξεκίνημα ενός φραπέ, χωρις βλεμματικη επαφή, χλυαρος θα ελεγα και τελείωμα μισοκαυλωμενος. Στα θετικά όμορφη κοπελίτσα μικρουλα. Θα ξαναπερνουσα μόνο σε 4 hands μαζί της, καθώς πιστεύω με τη Φαιη στο τιμόνι θα περνούσα καλύτερα, αν συμφέρει και το αντίτιμο βέβαια.
Αυτές είναι αδελφές έτσι έχει ακουστεί
 

zounis.zounis

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
172
Like
286
Πόντοι
21
Πρόσφατη επίσκεψη στο grace στο Μαρούσι. Όπως έχουμε πει δύσκολο parking και ακόμα δυσκολότερο πλέον. Κλείσιμο ραντεβού ένα μισάωρο νωρίτερα με την Κατερίνα για το passion των 30' στα 40€. Στην αρχή ζήτησα 40' και μου αναφέρθηκε τηλεφωνικά πως πλέον δεν υφίσταται αυτό το πρόγραμμα και ότι στο 30' υπάρχει έντονη μάλαξη. Είσοδος, χαιρετούρα και ρωτάει η Κατερίνα που μου άνοιξε αν έχουμε ξαναπεράσει μαζί. Της λέω όχι, επόμενη ερώτηση της αν έχω ξαναέρθει και όταν της είπα πως έχω ξαναέρθει, χαιρετώντας παράλληλα τη Φαίη σαν να καθυσηχαστηκε. Ντουζακι και τα συναφή, έρχεται μέσα μασαζ πολύ χαλαρο χωρίς κάποια ιδιαίτερη πίεση και έπειτα γυρισμα, αφού είχαν προηγηθεί τα τυχαία περάσματα που έχουν προαναφερθει. Λίγο μασαζακι μπροστά και ξεκίνημα ενός φραπέ, χωρις βλεμματικη επαφή, χλυαρος θα ελεγα και τελείωμα μισοκαυλωμενος. Στα θετικά όμορφη κοπελίτσα μικρουλα. Θα ξαναπερνουσα μόνο σε 4 hands μαζί της, καθώς πιστεύω με τη Φαιη στο τιμόνι θα περνούσα καλύτερα, αν συμφέρει και το αντίτιμο βέβαια.
Αυτές είναι αδελφές έτσι έχει ακουστεί
 

dimitris_7

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2022
Μηνύματα
88
Like
62
Πόντοι
0
κατερινα απο grace τι προσφερει και σε ποιο προγραμμα?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.043
Πόντοι
41.443

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.803
Πόντοι
3.556
επειδη περι φραπε και καλαμακι δεν γνβριζω γτ ειμαι καινουριοσ στο σαιτ μπορειτε να μου τα εξηγησετε
στειλε πμ τύπε καλυτερα. δεν λέγονται ετσι χυμα αυτα τα πραματα :undecided::undecided::undecided:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
επειδη περι φραπε και καλαμακι δεν γνβριζω γτ ειμαι καινουριοσ στο σαιτ μπορειτε να μου τα εξηγησετε
τι να σου εξηγησουμε τυπε, κανεις μασας και σε ταιζουν...
professional-masseur-is-feeding-beautiful-woman-with-strawberry-after-procedure-massage-beautiful-relaxed-young-girl-is-lying-massaging-table-eating-berry-outdoors-health-body-care_157823-1682.jpg

απλα το μενου ειναι περιορισμενο, καλαμακια, μπριζολακια και φραπε μονο
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.924
Like
9.683
Πόντοι
1.056
επειδη περι φραπε και καλαμακι δεν γνβριζω γτ ειμαι καινουριοσ στο σαιτ μπορειτε να μου τα εξηγησετε
Φυσικα φιλε.. μετα χαράς να σε βοθήσουμε..
Ακου να δεις πως έχουν τα πράγμαστα. Μερικα μασατζιδικα, οταν εχει κοσμο και σε εχουν αναμονη στο σαλονι και περιμένεις μέχρι να αδειάσει δωμάτιο, σε κερνανε κανα φραπεδακι οσο περιμενεις... Αυτο βασικά, γινοταν παλια,πριν απο καμμια 15αρια χρονια που όλοι πίναμε φραπέ, γι'αυτο εμεινε η φραση οτι το ταδε μασατζιδικο κερναει φραπε...
Τωρα που εχουν αλλάξει οι μόδες κερνάνε φρέντο εσπρέσσο.
Κάποια άλλα κερνανε και κανα ποτάκι και φερνουν για συνοδευτικό κανα τυρακι και κανα σαλαμάκι. Μην το πιεις ξεροσφύρι δηλαδη... και εμεις κοροιδευτικά λέμε το σαλαμακι, μπριζόλα.
Πήγα δηλαδη στο ταδε μασατζιδικο και είχε μπριζόλα στο μενου...κάπως έτσι
Ελπίζω να σε βοήθησα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom