Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

antegeia20000

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
26
Like
6
Πόντοι
0
Παιδιά καλημέρα!! Έχουμε κανένα νέο από το λενορμαν 233 oiseu libre??. Υπάρχει αυτή τη περίοδο κάνενα κορίτσι που να.προχωραει; Εχω κανένα χρόνο να το επισκεφτώ.. παλιά κάτι μπορούσες να φας..
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Κάλεσα πριν 5 λεπτα στο τηλεφωνο του "nuru.gr". Πλέον, δεν κανουν "nuru", λογικά απο την στιγμή που εσκασε το σκανδαλο με τον ιδιοκτητη. Κρίμα, και τα κοριτσια φαινονταν δυνατά!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Κάλεσα πριν 5 λεπτα στο τηλεφωνο του "nuru.gr". Πλέον, δεν κανουν "nuru", λογικά απο την στιγμή που εσκασε το σκανδαλο με τον ιδιοκτητη. Κρίμα, και τα κοριτσια φαινονταν δυνατά!
φίλε τι συνέβει γιατί παλιά όταν ήταν ακόμη Υψηλάντου είχα 3-4 φορές και το σκεφτόμουνα αυτόν τον καιρό να ξαναπάω στο νέο κατάστημα.
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
φίλε τι συνέβει γιατί παλιά όταν ήταν ακόμη Υψηλάντου είχα 3-4 φορές και το σκεφτόμουνα αυτόν τον καιρό να ξαναπάω στο νέο κατάστημα.
δεν εννοει αυτο. Αναφερεται στο andromeda spa
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Καλησπέρα παιδιά.

Σήμερα το απογευμα, μετα απο τη δουλειά, επισκεφτηκα το κλασικό "spa" που βρίσκεται στη Συγγρου-Φιξ, στο υψος της Εθνικης Τραπεζας, σε ενα στενάκι. Για την ακριβεια, ειναι αυτή η αγγελία:


Ήταν η τριτη φορα που το επισκεπτομαι, αλλά μου είχε λειψει λίγο το καθαρο Ασιατικό μασαζ, σε πολυ ωραιο χωρο (ομολογουμένως, τα δωμάτια του Spa ειναι εξαιρετικά, με όμορφο φωτισμό και ωραιο χτιστό ντουζ) με ενα ωραιο τέλος.

Έδωσα τα κλασικά 40ε για 45 λεπτά, και μπηκα για ντουζάκι. Σκουπίζομαι, ξαπλωνω στο κρεβάτι, έρχεται μια κοπέλα που δεν εχω ξαναδει. Της λεω "Hello", μου λεει "Hello", καταλαβαινω οτι τελικα δεν ειναι Ασιατισσα, επειδη ειχε Ελληνικη προφορά. Της λεω "Ελληνίδα?", "ναι" μου λεει. Πριν ξεκινησει το μασαζ, μου λεει "Θα ηθελες τιποτα εξτρα, μετα το μασαζ, τύπου εκτόνωση?""Ναι αμέ" της λεω και της δινω 20ε.

Ξεκιναει το μασαζ, πολυ ωραιο και σιγουρα καλυτερο απο εκεινο των 2 κοριτσιων απο την Ασία (το οποιο ειχε τεχνική - μεχρι και στο κρεβατι ανεβαιναν, σαν πιθηκακια, και σε ετριβαν απο κει), αλλά η κοπελίτσα (Παολα την λενε) εβαζε μεράκι. Ωραιες τεχνικές, και πιέσεις που καταλαβαινεις οτι ξερει να κανει αληθινο μασαζ, οχι χαδάκια στην πλατη, αλλα και με ολοσωστα περασματα απο τα επιμαχα, με αργες και ερωτικες κινήσεις. Οπότε, απο εκει που ελεγα "πωπω, σε Ελληνιδα πεσαμε, θα κλαιμε τα λεφτα μας", πηγαμε στο "Εδώ είμαστε...".

Καποια στιγμή με γυρναει και ανασκελα, αρχιζει κατι τρομερα περασματα παλι, αλλα συνεχιζει και το αρτιο, τεχνικα, μασαζ στο σώμα μου, μεχρι που εκανε την "μεταβαση" στο "happy ending" πολυ διακριτικα και ομορφα. Σε καποια φαση, αρχισα να τρέμω, διοτι δεν ξερω ακριβώς τι έκανε. Εκει που νομιζα οτι θα παρει ωριτσα να τελειωσω, ξαφνικα εκανε κατι με τα χερια της και σε δευτερολεπτα εφυγαν ποτάμια, τρομερό! Επισης, σε αντιθεση με τις Κινεζουλες, η Παολα, κατα τη διαρκεια του "παιξίματος" δεν ηταν παγοκολώνα, αλλα ηταν αισθησιακή και στις κινήσεις της αλλά και στον τροπο που μιλουσε, ανασαινε και κινούταν, της το δινω και αυτό.

Όταν τελείωσα, ειχαμε και ενα μικρο "τσατ" σε χαλαρο ρυθμο, δεν εφυγε τρεχοντας σαν κρύα επαγγελματίας, που το εκτιμώ επισης!
Την ρωτησα ποσο καιρο ειναι εδω, μιας και τις περασμενες 2 φορες δεν την ειχα δει. Μου απαντησε πως ειναι 5 μερες στο μαγαζι (δουλευε στη Γαλλία 9 χρονια, ειπε) και πως αυτες τις 5 μερες εχουν τρελαθει στα τηλεφωνα να κλεισουν ραντεβου μαζι της (δεν ξερω αν λεει παπατζες, παντως και οταν μου εκανε μασαζ, την φωναξε η ιδιοκτητρια και της ειπε για ενα ακομα νεο ραντεβου που μολις καλεσε στο τηλ.

Γενικα, περασα παρα πολυ ωραια. Χαλάρωσα και σιγουρα θα το ξανα-επισκεπτώ, μιας και ειναι μια ευχαριστη εμπειρια το συγκεκριμενο μασατζιδικο.

Σας ευχαριστώ για το χρονο σας :)
 
Τελευταία τροποποίηση:

sssniper

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
32
Like
53
Πόντοι
0
Πείτε με περίεργο, αλλά προσωπικά το βρίσκω πιο ενδιαφέρον να πάω εκεί όντως μόνο για μασάζ, αλλά να καταλήξει σε φραπα. Όχι ότι δεν θα πήγαινα για φραπα εξεπιτουτου, απλά το να καταλήξει σε φραπα ενώ δεν ήταν αυτός ο αρχικός σκοπός με εξιτάρει περισσότερο. καλή ώρα, η αισθητικός που μου κάνει αποτρίχωση (ναι, κάνω αποτρίχωση :cheesy:) καμιά φορά μου κερνάει και έναν φραπέ απλά γιατί γουστάρει, χωρίς να επηρεάζεται το κόστος των υπηρεσιών
Πως το κατάφερες αυτό συναγωνιστή; Κι εγώ κάνω αποτρίχωση, αλλά η δική μου είναι αρκετά αποστειρωμένη (και επίπονη). Μήπως ήρθε η ώρα να αλλάξω αισθητικό;
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
2
Like
1.076
Πόντοι
81
καλησπερα παιδια
Τι κανετε?
λεω να παω για φραπε εδω https://www.xe.gr/health/MASER|ad-720241521.html
τι λετε?
πηρα τηλ και μου ειπε η κοπελα πως ειναι μονο μασαζ , τι παιζει?
τι να κανω , τι προτινετε?
ευχαριστω
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
καλησπερα παιδια
Τι κανετε?
λεω να παω για φραπε εδω https://www.xe.gr/health/MASER|ad-720241521.html
τι λετε?
πηρα τηλ και μου ειπε η κοπελα πως ειναι μονο μασαζ , τι παιζει?
τι να κανω , τι προτινετε?
ευχαριστω
Μόνο μασάζ λογικά...20€ γράφει....Τώρα με κάνα εξτραδακι δε ξέρω....
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.780
Πόντοι
41.443
καλησπερα παιδια
Τι κανετε?
λεω να παω για φραπε εδω https://www.xe.gr/health/MASER|ad-720241521.html
τι λετε?
πηρα τηλ και μου ειπε η κοπελα πως ειναι μονο μασαζ , τι παιζει?
τι να κανω , τι προτινετε?
ευχαριστω
τιποτα δεν παιζει. εγω δεν θυμαμαι να εχει γραψει καποιος για κατι παραπανω απο μασαζ.
τελευταια αναφορα που βρηκα ειναι αυτη




επισκεψη στο oisue libre λενορμαν 233. Μια σαν φιλιπινεζα μια ωραια κοπελιτσα μελαχρινη εμοιαζε με ρωσιδα και μια μαυρουλα ονοματι Joanna.
πηγα στο δωματιο με την μαυρουλα η οποια ηταν ευγενικη και γελαστη. ξαπλωσα γυμνος μπρούμητα και εκανε μασαζ σε ολο το σωμα. όταν γυρισα ανασκελα μου εβαλε πετσετα. προς το τελος της προτεινα το κατι παραπανω και πηρα τ @@ μου. Για 25 ευρω καλα ητανε. θα ηταν καλυτερα να μου εδινε κι άλλη επιλογή.
αν καποιος εχει παει και εχει φαει , οι συμβουλες καλοδεχουμενες
 

Θέμης88

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
51
Like
5.429
Πόντοι
11.836
τιποτα δεν παιζει. εγω δεν θυμαμαι να εχει γραψει καποιος για κατι παραπανω απο μασαζ.
τελευταια αναφορα που βρηκα ειναι αυτη
Στα δεν το εν λόγω λοιπόν....
Οπότε μονο μασάζ για χαλαρουιτα
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.485
Πόντοι
496
Νομίζω είναι για φραπέ σίγουρο αν πας παραπάνω φορές.
Σημείωση: έχω πάει μόνο μια φορά.
Κάνεις ντούς αν θες και κάνεις μασάζ γυμνος.
Άρα αν κάποια κοπέλα το πάει το γράμμα κάτι θα παίξει.
Εκτός εάν το παίζουν έτσι ότι τάχα την επόμενη φορά θα πάρεις φραπέ μέχρι να σου πάρουν 100€ και να φύγεις αηδιασμενος
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
47
Like
7.281
Πόντοι
5.646
Νομίζω είναι για φραπέ σίγουρο αν πας παραπάνω φορές.
Σημείωση: έχω πάει μόνο μια φορά.
Κάνεις ντούς αν θες και κάνεις μασάζ γυμνος.
Άρα αν κάποια κοπέλα το πάει το γράμμα κάτι θα παίξει.
Εκτός εάν το παίζουν έτσι ότι τάχα την επόμενη φορά θα πάρεις φραπέ μέχρι να σου πάρουν 100€ και να φύγεις αηδιασμενος
Εαν είναι να φτάνει τόσο ψηλά το κασέ δεν πιστεύω ότι αξίζει.Λεω 'γω τώρα....
 

joran

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2011
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Μόνο μασάζ λογικά...20€ γράφει....Τώρα με κάνα εξτραδακι δε ξέρω....
Παίζει φραπέ με εξτραδακι δεκαρικο.... δύο φορές έχω πάει μια Πολωνέζα δεν θυμάμαι όνομα..... αλλά ήταν φάση αγχωμενη μαλακια...
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Παίζει φραπέ με εξτραδακι δεκαρικο.... δύο φορές έχω πάει μια Πολωνέζα δεν θυμάμαι όνομα..... αλλά ήταν φάση αγχωμενη μαλακια...
Και;;;εμφάνιση έλεγε τίποτα η Πολωνέζα;
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
319
Like
359
Πόντοι
21
Πείτε με περίεργο, αλλά προσωπικά το βρίσκω πιο ενδιαφέρον να πάω εκεί όντως μόνο για μασάζ, αλλά να καταλήξει σε φραπα. Όχι ότι δεν θα πήγαινα για φραπα εξεπιτουτου, απλά το να καταλήξει σε φραπα ενώ δεν ήταν αυτός ο αρχικός σκοπός με εξιτάρει περισσότερο. καλή ώρα, η αισθητικός που μου κάνει αποτρίχωση (ναι, κάνω αποτρίχωση :cheesy:) καμιά φορά μου κερνάει και έναν φραπέ απλά γιατί γουστάρει, χωρίς να επηρεάζεται το κόστος των υπηρεσιών
Θέλω να αλλάξω αισθητικό αδερφέ μου...
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Συναγωνιστές καλησπέρα επειδή βρίσκομαι με μηχανή και είμαι στο δρόμο ψάχνω κάπου γι μασάζ και γι φραπέ από κάποια με καλή διάθεση να μη μας πιάσουν το κωλο και κατά προτίμηση όχι βόρεια επίσης πήρα Φωτεινή Σβετα δε το σηκώνει
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
620
Πόντοι
81
Καλησπέρα παιδιά.

Σήμερα το απογευμα, μετα απο τη δουλειά, επισκεφτηκα το κλασικό "spa" που βρίσκεται στη Συγγρου-Φιξ, στο υψος της Εθνικης Τραπεζας, σε ενα στενάκι. Για την ακριβεια, ειναι αυτή η αγγελία:


Ήταν η τριτη φορα που το επισκεπτομαι, αλλά μου είχε λειψει λίγο το καθαρο Ασιατικό μασαζ, σε πολυ ωραιο χωρο (ομολογουμένως, τα δωμάτια του Spa ειναι εξαιρετικά, με όμορφο φωτισμό και ωραιο χτιστό ντουζ) με ενα ωραιο τέλος.

Έδωσα τα κλασικά 40ε για 45 λεπτά, και μπηκα για ντουζάκι. Σκουπίζομαι, ξαπλωνω στο κρεβάτι, έρχεται μια κοπέλα που δεν εχω ξαναδει. Της λεω "Hello", μου λεει "Hello", καταλαβαινω οτι τελικα δεν ειναι Ασιατισσα, επειδη ειχε Ελληνικη προφορά. Της λεω "Ελληνίδα?", "ναι" μου λεει. Πριν ξεκινησει το μασαζ, μου λεει "Θα ηθελες τιποτα εξτρα, μετα το μασαζ, τύπου εκτόνωση?""Ναι αμέ" της λεω και της δινω 20ε.

Ξεκιναει το μασαζ, πολυ ωραιο και σιγουρα καλυτερο απο εκεινο των 2 κοριτσιων απο την Ασία (το οποιο ειχε τεχνική - μεχρι και στο κρεβατι ανεβαιναν, σαν πιθηκακια, και σε ετριβαν απο κει), αλλά η κοπελίτσα (Παολα την λενε) εβαζε μεράκι. Ωραιες τεχνικές, και πιέσεις που καταλαβαινεις οτι ξερει να κανει αληθινο μασαζ, οχι χαδάκια στην πλατη, αλλα και με ολοσωστα περασματα απο τα επιμαχα, με αργες και ερωτικες κινήσεις. Οπότε, απο εκει που ελεγα "πωπω, σε Ελληνιδα πεσαμε, θα κλαιμε τα λεφτα μας", πηγαμε στο "Εδώ είμαστε...".

Καποια στιγμή με γυρναει και ανασκελα, αρχιζει κατι τρομερα περασματα παλι, αλλα συνεχιζει και το αρτιο, τεχνικα, μασαζ στο σώμα μου, μεχρι που εκανε την "μεταβαση" στο "happy ending" πολυ διακριτικα και ομορφα. Σε καποια φαση, αρχισα να τρέμω, διοτι δεν ξερω ακριβώς τι έκανε. Εκει που νομιζα οτι θα παρει ωριτσα να τελειωσω, ξαφνικα εκανε κατι με τα χερια της και σε δευτερολεπτα εφυγαν ποτάμια, τρομερό! Επισης, σε αντιθεση με τις Κινεζουλες, η Παολα, κατα τη διαρκεια του "παιξίματος" δεν ηταν παγοκολώνα, αλλα ηταν αισθησιακή και στις κινήσεις της αλλά και στον τροπο που μιλουσε, ανασαινε και κινούταν, της το δινω και αυτό.

Όταν τελείωσα, ειχαμε και ενα μικρο "τσατ" σε χαλαρο ρυθμο, δεν εφυγε τρεχοντας σαν κρύα επαγγελματίας, που το εκτιμώ επισης!
Την ρωτησα ποσο καιρο ειναι εδω, μιας και τις περασμενες 2 φορες δεν την ειχα δει. Μου απαντησε πως ειναι 5 μερες στο μαγαζι (δουλευε στη Γαλλία 9 χρονια, ειπε) και πως αυτες τις 5 μερες εχουν τρελαθει στα τηλεφωνα να κλεισουν ραντεβου μαζι της (δεν ξερω αν λεει παπατζες, παντως και οταν μου εκανε μασαζ, την φωναξε η ιδιοκτητρια και της ειπε για ενα ακομα νεο ραντεβου που μολις καλεσε στο τηλ.

Γενικα, περασα παρα πολυ ωραια. Χαλάρωσα και σιγουρα θα το ξανα-επισκεπτώ, μιας και ειναι μια ευχαριστη εμπειρια το συγκεκριμενο μασατζιδικο.

Σας ευχαριστώ για το χρονο σας :)
Φιλε η κοπελα εβγαλε καθολου βυζια στη συνεδρια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom