Νέα

Μασατζίδικα που ΔΕΝ γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 602K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
322
Like
363
Πόντοι
21
Η lalunafem είναι ότι πιο amateur φάση έχω γνωρίσει... Να καταλάβετε ανταλλαξαμε πάνω από 5 μηνύματα όταν ήμουν στο δωμάτιο για το αν θα την ρωτήσουν στην reception που πάει, και μήπως θα πρέπει νσ κατέβω να την παραλάβω από έξω από το prive... Επίσης όταν της έστειλα το δωματιο του prive... 206 με ρώτησε σε ποιον όροφο είναι αυτό... Επίσης στο τέλος που τελείωσε η συνεδρία την φόρτωσα στο αυτοκίνητο και την πήγα στο Μοναστηράκι να περπατήσει και να κάνει βόλτα... Εντελώς αμστουρι... Το οποίο θα μείνει στην Ελλάδα μόνο 2 βδομάδες... Στα του αγώνα μια ώρα μασαζ 60 ευρώ τελείωμα μόνο με το χέρι... Εγώ τελείωσα 2 φορές γιατί όταν λέει ώρα κάνει ώρα... Το μασαζ το κάνει μόνο με εσώρουχα.. Σουτιέν έβγαλα και εγλυψα βυζι, αλλά το κάτω δεν το έβγαλε αλλά χουφτωσα αρκετά... Αρκετά καλό μασαζακι...ασχολείται αρκετή ώρα με την περιοχή, είναι γύρω στα 30 με ωραίο κορμί, αλλά μικρό βυζι με πολύ πεταχτη Ρογα. Φοράει γυαλάκια μυωπίας καβλα.. Μάλιστα της έλεγα όταν μου τον έπαιζε ότι είναι καβλα και γέλαγε γιατί δεν καταλάβαινε Χριστό.. Σύνολο μαζί με χοτελ βγήκε 84 ευρώ...
Υ. Γ. Το βαιμπερ της έχει πρόβλημα και δεν διαβάζει όλα τα μηνύματα..εμένα μου έστειλε άλλο νούμερο στην πορεία για καλύτερη επικοινωνία.. Οπότε πάρτε τηλ καλύτερα..
Έχουμε τηλ??
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Ενδιαφέρουσα περίπτωση φαίνεται... ΝΑ υποθέσω ότι όλη αυτή η επικοινωνία στα αγγλικά ε;
Παντως για άτομο που έρχεται πρώτη φορά στην Ελλάδα και θα κάτσει μονο 15 μέρες, να έμαθε το σαϊτ και γράφτηκε για να ψαρέψει πελάτες, δε μου κάνει για πολυ αματούρι
Μάλλον θα υπάρχει " σύμβουλος " και την προωθεί
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Μιλούσα μαζί της πριν λίγες ώρες.... Μου ξεδιπλώθηκε η κοπέλα έχει .... προστάτες από πισω που την πάνε και σε άλλες χώρες... Κύκλωμα ξεκάθαρο και ύποπτο για μένα...Προσοχή λοιπόν.... εγώ δεν θα μπω στον κόπο καν...

Ο άλλος την έβαλε και στο αμάξι του :2funny::2funny::headbang::headbang::headbang:
ωραιος ο φιλος ,ακυρωσα το σημερινο μου ραντεβου
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Ενδιαφέρουσα περίπτωση φαίνεται... ΝΑ υποθέσω ότι όλη αυτή η επικοινωνία στα αγγλικά ε;
Παντως για άτομο που έρχεται πρώτη φορά στην Ελλάδα και θα κάτσει μονο 15 μέρες, να έμαθε το σαϊτ και γράφτηκε για να ψαρέψει πελάτες, δε μου κάνει για πολυ αματούρι
Σωστότατος!!!!!!!!!!!!!!!!
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
Μάγκες ξαναπήγα με λαλούνα... Είναι ότι πιο ερασιτεχνικο έχω γνωρίσει εδώ μέσα... Κάτσαμε σχεδόν 1,5 ώρα έδωσα 60 ευρώ... Μασαζ πάρα πολύ καλό και φραπεδια πολύ ωραια... Απλά φεύγει Σάββατο. Μπορεί να ξαναπάω άλλη μια φορά πριν φύγει.. Την θεωρώ τίμια επιλογή.. Για τηλέφωνο οποίος θέλει πμ... Δεν λειτουργεί το viber της
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.982
Like
9.973
Πόντοι
1.056
Μάγκες ξαναπήγα με λαλούνα... Είναι ότι πιο ερασιτεχνικο έχω γνωρίσει εδώ μέσα... Κάτσαμε σχεδόν 1,5 ώρα έδωσα 60 ευρώ... Μασαζ πάρα πολύ καλό και φραπεδια πολύ ωραια... Απλά φεύγει Σάββατο. Μπορεί να ξαναπάω άλλη μια φορά πριν φύγει.. Την θεωρώ τίμια επιλογή.. Για τηλέφωνο οποίος θέλει πμ... Δεν λειτουργεί το viber της
Έτσι εξηγείται γιατί δειχνει συνεχώς εκτός λειτουργίας ακόμα και σε κλήσεις εκτός viber
 

xxppaadd

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2015
Μηνύματα
21
Like
73
Πόντοι
0
Προσυπογράφω για Λαλούνα... Καλό κομμάτι από Λετονία.. Αξίζει σίγουρα μια δοκιμή... Όσοι ψωνίζουν από οσμος, ντελουξ κλπ αξίζει 1000 φορές η λαλούνα στον φραπέ... Κόστος 60
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.982
Like
9.973
Πόντοι
1.056
Στο δικό της νήμα έχει ανέβει μια φωτογραφία. Εσείς που τη συναντήσατε έχει καμμία σχέση η φωτογραφία με την πραγματικότητα;
 
Τελευταία τροποποίηση:

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.481
Πόντοι
41.447
Στο Σιλβερ σπα που ανήκει στην κατηγορία των μαγαζιών με φουλ πρόγραμμα υπάρχει μια κοπέλα η Νικολέτα που προσφέρει πάρα πολύ καλό μασάζ και εκτόνωση.δεν προχωράει δηλ σε φουλ πρόγραμμα. Είναι πολύ τίμια σε αυτά που κάνει. Το γράφω εδώ γιατί υπάρχουν αρκετοί παίκτες που ψάχνουν καλό μασάζ και εκτόνωση χωρίς να τους ενδιαφέρει κάτι περισσότερο
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Στο Σιλβερ σπα που ανήκει στην κατηγορία των μαγαζιών με φουλ πρόγραμμα υπάρχει μια κοπέλα η Νικολέτα που προσφέρει πάρα πολύ καλό μασάζ και εκτόνωση.δεν προχωράει δηλ σε φουλ πρόγραμμα. Είναι πολύ τίμια σε αυτά που κάνει. Το γράφω εδώ γιατί υπάρχουν αρκετοί παίκτες που ψάχνουν καλό μασάζ και εκτόνωση χωρίς να τους ενδιαφέρει κάτι περισσότερο
ωραιος ζερο,γνωριζεις τιμουλα για νικολετα?
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Silver Spa 60 ευρω η μιση ωρα και 80 ευρω η μια ωρα ..Δοκιμη με Τζουλια,ρωσιδα 35-40 καλο σωμα επικοινωνιακη καλο μασαζ καλο σεξακι.Η Νικολετα ηταν δωματιο για 2ωρο προγραμμα !! μα καλα τι κανει ο τυπος 2 ωρες μεσα? μονο μασαζ και χερι απ οτι λενε !!!
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Silver Spa 60 ευρω η μιση ωρα και 80 ευρω η μια ωρα ..Δοκιμη με Τζουλια,ρωσιδα 35-40 καλο σωμα επικοινωνιακη καλο μασαζ καλο σεξακι.Η Νικολετα ηταν δωματιο για 2ωρο προγραμμα !! μα καλα τι κανει ο τυπος 2 ωρες μεσα? μονο μασαζ και χερι απ οτι λενε !!!
Μπορεί να κάνει πολύ καλό μασαζ η θεραπεύτρια … χρονικά μια συνεδρία σωστού και αποδοτικού μασαζ είναι πάνω από 1.5 και δυο ώρες … Το χέρι ποσο να κρατήσει ?? Εκτός αν γίνεται δυο φορές ! Μια φορά στην ωρα και δεύτερη στο τέλος
 
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
31
Like
98
Πόντοι
0
60 ευρώ η ώρα 40 ευρώ η μιση
Καλησπέρα Ζero και στην λοιπή παρέα. Επισκέφθηκα χθες το εν λόγω κατάστημα για την Νικόλ. Η Νικόλ όντως είναι εμφάνιση κοντούλα με σχετικά μεγάλο στήθος. Πρώτη μου φορά ήθελα να πάω για έναν φραπέ με καλό μασάζ και πήρα αυτό ακριβώς. Πολύ καλό μασάζ 8,5-9/10 και ένα φραπέ στο τέλος που ήταν τίμιος , όχι κάτι να πετάξεις την σκούφια σου. Ωστόσο θέλω να πω ότι η τιμουλες που μας έδωσες ή δεν ισχύουν ή που με είδε αμπαλο και λέει ας του πω 60 το μισάωρο. Εγώ ένα 50ρικο είχα πάνω μου σε κας και εν τέλει τόσα έδωσα , αλλά το θέμα είναι ότι 60€ για μισή ώρα μόνο φραπέ ήταν κάπως ακριβό.
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
362
Κριτικές
2
Like
284
Πόντοι
21
έπεσα πάνω σε ένα "MANSION MASSAGE"...το ξέρει κανείς;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom