Νέα

Μασατζίδικα που ΔΕΝ γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 602K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.982
Like
9.973
Πόντοι
1.056
Ελπίζω να σημαίνει ναι χαχα. εχεις καμία κοπελα που προτεινεις; Δεν βρήκα πολλά στο φόρουμ
Πιο μαλάκας , πεθαίνεις.
Πήγαινε σε άλλο φορουμ ρε σουρουκλεμε. Μπορεί το φορουμ να λέγεται bourdela αλλα εχει επίπεδο.. Δεν του αξίζουν μέλη τόσο ηλίθια όπως εσύ.
 
Εγγρ.
18 Δεκ 2022
Μηνύματα
9
Like
24
Πόντοι
0
Καλημερα ! Εισαι Αθήνα ; Πως μπορουμε να επικοινωνησ

Καλημερα ! Εισαι Αθήνα ; Πως μπορουμε να επικοινωνησουμε;
καλησπερα . πιθανον μετα της 10 Ιανουαριου θα είμαι στην Ελλαδα, τωρα ειμαι εκτος Ελλαδας στη πατριδα μου. συγγνωμη χρησιμοποιω google μεταφραση.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.982
Like
9.973
Πόντοι
1.056
καλησπερα . πιθανον μετα της 10 Ιανουαριου θα είμαι στην Ελλαδα, τωρα ειμαι εκτος Ελλαδας στη πατριδα μου. συγγνωμη χρησιμοποιω google μεταφραση.
Μη μας πρήζεις τότε τα παπάρια. Όταν ερθεις και αποφασίσεις να ασχοληθείς σοβαρά και να μας παρέχεις σαφή πληροφόρηση, θα σε πάρουμε κι εμείς στα σοβαρά. Συγνώμη αν η google δεν σου μεταφράσει σωστά τα "ΠΑΠΑΡΙΑ"

Άκου εκεί όνομα... Laluna.. σιγά μωρή μην είσαι και η SailorMoon
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.213
Κριτικές
36
Like
3.261
Πόντοι
5.595
Μη μας πρήζεις τότε τα παπάρια. Όταν ερθεις και αποφασίσεις να ασχοληθείς σοβαρά και να μας παρέχεις σαφή πληροφόρηση, θα σε πάρουμε κι εμείς στα σοβαρά. Συγνώμη αν η google δεν σου μεταφράσει σωστά τα "ΠΑΠΑΡΙΑ"

Άκου εκεί όνομα... Laluna.. σιγά μωρή μην είσαι και η SailorMoon
καλημέρα χρονια πολλά, βλέπω οτι η μαγκιά έχει ξεχειλίσει απο τα παντελόνια που δεν φοράς και εκτιμώ ότι ρουφάς πολλά παπάρια εκεί στο Πέραμα, πρέπει να ξέρεις τι σημαίνει σεβασμός. Λογικά τα παπάρια που ρουφάς δεν σε σέβονται οπότε δεν έχει μάθει τι σημαίνει σεβασμός.

καλά Χριστούγεννα.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.982
Like
9.973
Πόντοι
1.056
καλημέρα χρονια πολλά, βλέπω οτι η μαγκιά έχει ξεχειλίσει απο τα παντελόνια που δεν φοράς και εκτιμώ ότι ρουφάς πολλά παπάρια εκεί στο Πέραμα, πρέπει να ξέρεις τι σημαίνει σεβασμός. Λογικά τα παπάρια που ρουφάς δεν σε σέβονται οπότε δεν έχει μάθει τι σημαίνει σεβασμός.

καλά Χριστούγεννα.
βρε καλως τον προμότορα της λαλουλας.. τι εγινε ρε Ζορρό, σου θίξαμε την πουτάνα;;;

Πες μου τι μάρκα πληκτρολογίο έχεις ρε λουστράκο να πάρω το ίδιο και να γίνω κι εγώ μάγκας με σεβασμό σαν κι εσένα.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.213
Κριτικές
36
Like
3.261
Πόντοι
5.595
βρε καλως τον προμότορα της λαλουλας.. τι εγινε ρε Ζορρό, σου θίξαμε την πουτάνα;;;

Πες μου τι μάρκα πληκτρολογίο έχεις ρε λουστράκο να πάρω το ίδιο και να γίνω κι εγώ μάγκας με σεβασμό σαν κι εσένα.
Επειδή έχω δει τη μαγκιά που πουλάς σε κάποιους εδώ για αυτό ήθελα να σου γράψω. Promotion δεν κάνω σε κανέναν ούτε ψευτομαγκια. Πίσω από μια οθόνη μπορεί εσυ, μπορεί να νιώθεις άνετα, αλλά είσαι ένας υποτακτικός τύπος. Για αυτό λαρωσε..
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.982
Like
9.973
Πόντοι
1.056
Επειδή έχω δει τη μαγκιά που πουλάς σε κάποιους εδώ για αυτό ήθελα να σου γράψω. Promotion δεν κάνω σε κανέναν ούτε ψευτομαγκια. Πίσω από μια οθόνη μπορεί εσυ, μπορεί να νιώθεις άνετα, αλλά είσαι ένας υποτακτικός τύπος. Για αυτό λαρωσε..
Αν τη θεωρείς ψεύτικη ,έλα να την δεις και απο κοντα ρε μουνάκι. Εχω πλυντηριο αυτοκινήτων στη Λεωφόρο Δημοκρατίας 101 στο Πέραμα (Castrol point) απέναντι απο τη εκκλησία του Αγίου Γεωργίου. Θα είμαι εδώ ως τις 8 το βράδυ. Πάρε όμως και μια σημερινή εφημερίδα και βγαλε φωτογραφία που να φαίνεται η ημερομηνια της εφημεριδας με την ταμπελα του μαγαζιου μου και ανεβασέ την εδώ, για να μην γραφεις μετα μαλακίες ότι ήρθες και δε με βρηκες.
Αν και θα σε καταλαβω αμέσως. Θα δω εναν μαλάκα που θα κραταει εφημερίδα και θα βγάζει φωτογραφίες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.982
Like
9.973
Πόντοι
1.056
Θα περάσεις ρε μουνόπανο Νικολάκη;; Σε μια ώρα κλείνω...
Μαγκιά κλανιά και κώλο φινιστρίνι εισαι ρε Νίκο Ζωγ.
Γράφεις στο προφιλ σου ρε καρνάβαλε αρλεκίνε, ότι δε σου αρεσει να προσβάλεις κανέναν και οτι δεν είσαι επιθετικός... Αλλα μου επιτέθηκες με προσβολές χωρίς να σου απευθυνω το λόγο. Ελα ρε μουνι να δουμε ποιος ρουφάει παπάρια. Θα σε περιμένω και τις υπόλοιπες μέρες αν έχεις τα αρχίδια να φανείς.

ΥΓ: για τους φίλους εννοείται ότι μπορείτε να περάσετε να πιούμε καφεδάκι όποτε θέλετε..
 

ARIONAS71

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
J. G MASSAGE
Ξερει κάποιος αν στο συγκεκριμένο παρέχονται εξτρα υπηρεσιες ή οχι;-Ευχαριστω
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.982
Like
9.973
Πόντοι
1.056
Κάνεις καταδρομικό κασκαντεριλίκι και ερχεσαι μετά να ενημερώσεις και τους αλλους.
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.619
Κριτικές
7
Like
3.177
Πόντοι
736
πέρασμα από Mary's hammam, πλεον lousma.μου τόνισαν χωρίς να ρωτήσω ή να ζητήσω κάτι ότι πλέον έχει αλλάξει διεύθυνση, όταν με ρωτήσανε αν έχω ξαναπαεί και είπα ναι αρκετές φορές...δε ξέρω τι παίζει.συμπαθητικα είναι, αλλά τίποτα ερωτικο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom