Νέα

Μασατζίδικα που ΔΕΝ γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 602K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
πέρασμα από Mary's hammam, πλεον lousma.μου τόνισαν χωρίς να ρωτήσω ή να ζητήσω κάτι ότι πλέον έχει αλλάξει διεύθυνση, όταν με ρωτήσανε αν έχω ξαναπαεί και είπα ναι αρκετές φορές...δε ξέρω τι παίζει.συμπαθητικα είναι, αλλά τίποτα ερωτικο
Ναι, μπορεί να θέλαν να βγάλουν την "ρετσινιά" από πάνω τους...
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Εχω κουραστει απο την δουλεια και το κουβαλημα. Ξεκαθαρα θα χρειαστω μασαζ αλλα μονο μασαζ, αλλα καλο μασαζ να γινω αλοιφη. Απλα θελω να με τριψει γυναικα κι ας ειναι οπως διαολο ειναι. Δεν θελω φραπεδες κτλ.
Ποιο να μου προτεινετε;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.982
Like
9.973
Πόντοι
1.056
Εχω κουραστει απο την δουλεια και το κουβαλημα. Ξεκαθαρα θα χρειαστω μασαζ αλλα μονο μασαζ, αλλα καλο μασαζ να γινω αλοιφη. Απλα θελω να με τριψει γυναικα κι ας ειναι οπως διαολο ειναι. Δεν θελω φραπεδες κτλ.
Ποιο να μου προτεινετε;
την μόνη που ξέρω σύμφωνα με αυτά που ζητάς είναι αυτή εδώ
 

thomas4

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2022
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
0
Ομοιοπαθης με τον Βοργία. Θέλω καλό μασάζ και μόνο μασαζ. Έχετε κάτι εγγυημένο να προτείνετε;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.982
Like
9.973
Πόντοι
1.056

anal-lytis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
159
Κριτικές
6
Like
261
Πόντοι
281
Το ιδανικό θα ήταν να ρίχνεις και εναν κρύο στην κοπελίτσα αλλά δυστυχώς από όσο ξέρω στο μαγαζί αυτό ούτε φραπέ δεν έχει.

Μόνο καφέ αχτύπητο και για οτιδήποτε παραπάνω δίνεις μια περιουσία
Screenshot_2023-01-19-11-22-47-32_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: jik

Καντηλανάφτης

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.170
Κριτικές
38
Like
4.720
Πόντοι
5.646
Το ιδανικό θα ήταν να ρίχνεις και εναν κρύο στην κοπελίτσα αλλά δυστυχώς από όσο ξέρω στο μαγαζί αυτό ούτε φραπέ δεν έχει.

Μόνο καφέ αχτύπητο και για οτιδήποτε παραπάνω δίνεις μια περιουσία
Screenshot_2023-01-19-11-22-47-32_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg

αυτό είναι μαρκέτινγκ. Μια καλή "βιτρίνα" και να οι πελάτες να συνωστίζονται περιμένοντας μπας και πάρουν κανά φραπεδάκι
 

anal-lytis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
159
Κριτικές
6
Like
261
Πόντοι
281
αυτό είναι μαρκέτινγκ. Μια καλή "βιτρίνα" και να οι πελάτες να συνωστίζονται περιμένοντας μπας και πάρουν κανά φραπεδάκι
Ανα γειά σου, βάλανε εκεί μια κοπελίτσα που βγήκε miss Hellas , και μερικές ακόμα κατα διάστημα ντυμένες ξεκωλε για να τραβάνε κόσμο
 

Καντηλανάφτης

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.170
Κριτικές
38
Like
4.720
Πόντοι
5.646
Ανα γειά σου, βάλανε εκεί μια κοπελίτσα που βγήκε miss Hellas , και μερικές ακόμα κατα διάστημα ντυμένες ξεκωλε για να τραβάνε κόσμο

έχουν καταλάβει το νόημα. Πάμε παρακάτω
 

Panos374

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2023
Μηνύματα
12
Like
16
Πόντοι
0
Έχει δοκιμάσει κανείς στο massage ritual στο Μαρούσι, πρώην λε μασαζ, αν υπάρχει κάτι αξιόλογο? Οχι απαραίτητα πονηρό έστω κάποια ελκυστική μασερ ή έστω καλο μασάζ!
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
Δοκίμασε κανείς την laluna
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.982
Like
9.973
Πόντοι
1.056
Τελικά αφού δεν μου απάντησε κανείς, με αναγκασατε να κάνω τον κασκαντέρ και να παω
Μαλλον εισαι ο πρώτος που πήγε αφου εμφανίστηκε τωρα πριν μερικές μέρες η λαδοκόρη.
Αφου έκανες το κασκαντεριλίκι περιμένουμε και την κριτική σου.
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
Η lalunafem είναι ότι πιο amateur φάση έχω γνωρίσει... Να καταλάβετε ανταλλαξαμε πάνω από 5 μηνύματα όταν ήμουν στο δωμάτιο για το αν θα την ρωτήσουν στην reception που πάει, και μήπως θα πρέπει νσ κατέβω να την παραλάβω από έξω από το prive... Επίσης όταν της έστειλα το δωματιο του prive... 206 με ρώτησε σε ποιον όροφο είναι αυτό... Επίσης στο τέλος που τελείωσε η συνεδρία την φόρτωσα στο αυτοκίνητο και την πήγα στο Μοναστηράκι να περπατήσει και να κάνει βόλτα... Εντελώς αμστουρι... Το οποίο θα μείνει στην Ελλάδα μόνο 2 βδομάδες... Στα του αγώνα μια ώρα μασαζ 60 ευρώ τελείωμα μόνο με το χέρι... Εγώ τελείωσα 2 φορές γιατί όταν λέει ώρα κάνει ώρα... Το μασαζ το κάνει μόνο με εσώρουχα.. Σουτιέν έβγαλα και εγλυψα βυζι, αλλά το κάτω δεν το έβγαλε αλλά χουφτωσα αρκετά... Αρκετά καλό μασαζακι...ασχολείται αρκετή ώρα με την περιοχή, είναι γύρω στα 30 με ωραίο κορμί, αλλά μικρό βυζι με πολύ πεταχτη Ρογα. Φοράει γυαλάκια μυωπίας καβλα.. Μάλιστα της έλεγα όταν μου τον έπαιζε ότι είναι καβλα και γέλαγε γιατί δεν καταλάβαινε Χριστό.. Σύνολο μαζί με χοτελ βγήκε 84 ευρώ...
Υ. Γ. Το βαιμπερ της έχει πρόβλημα και δεν διαβάζει όλα τα μηνύματα..εμένα μου έστειλε άλλο νούμερο στην πορεία για καλύτερη επικοινωνία.. Οπότε πάρτε τηλ καλύτερα..
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
17
Like
2.789
Πόντοι
1.206
Η lalunafem είναι ότι πιο amateur φάση έχω γνωρίσει... Να καταλάβετε ανταλλαξαμε πάνω από 5 μηνύματα όταν ήμουν στο δωμάτιο για το αν θα την ρωτήσουν στην reception που πάει, και μήπως θα πρέπει νσ κατέβω να την παραλάβω από έξω από το prive... Επίσης όταν της έστειλα το δωματιο του prive... 206 με ρώτησε σε ποιον όροφο είναι αυτό... Επίσης στο τέλος που τελείωσε η συνεδρία την φόρτωσα στο αυτοκίνητο και την πήγα στο Μοναστηράκι να περπατήσει και να κάνει βόλτα... Εντελώς αμστουρι... Το οποίο θα μείνει στην Ελλάδα μόνο 2 βδομάδες... Στα του αγώνα μια ώρα μασαζ 60 ευρώ τελείωμα μόνο με το χέρι... Εγώ τελείωσα 2 φορές γιατί όταν λέει ώρα κάνει ώρα... Το μασαζ το κάνει μόνο με εσώρουχα.. Σουτιέν έβγαλα και εγλυψα βυζι, αλλά το κάτω δεν το έβγαλε αλλά χουφτωσα αρκετά... Αρκετά καλό μασαζακι...ασχολείται αρκετή ώρα με την περιοχή, είναι γύρω στα 30 με ωραίο κορμί, αλλά μικρό βυζι με πολύ πεταχτη Ρογα. Φοράει γυαλάκια μυωπίας καβλα.. Μάλιστα της έλεγα όταν μου τον έπαιζε ότι είναι καβλα και γέλαγε γιατί δεν καταλάβαινε Χριστό.. Σύνολο μαζί με χοτελ βγήκε 84 ευρώ...
Υ. Γ. Το βαιμπερ της έχει πρόβλημα και δεν διαβάζει όλα τα μηνύματα..εμένα μου έστειλε άλλο νούμερο στην πορεία για καλύτερη επικοινωνία.. Οπότε πάρτε τηλ καλύτερα..

καλή περίπτωση ακούγεται αλλά με λίγο τσιμπημένη τιμή
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Η lalunafem είναι ότι πιο amateur φάση έχω γνωρίσει... Να καταλάβετε ανταλλαξαμε πάνω από 5 μηνύματα όταν ήμουν στο δωμάτιο για το αν θα την ρωτήσουν στην reception που πάει, και μήπως θα πρέπει νσ κατέβω να την παραλάβω από έξω από το prive... Επίσης όταν της έστειλα το δωματιο του prive... 206 με ρώτησε σε ποιον όροφο είναι αυτό... Επίσης στο τέλος που τελείωσε η συνεδρία την φόρτωσα στο αυτοκίνητο και την πήγα στο Μοναστηράκι να περπατήσει και να κάνει βόλτα... Εντελώς αμστουρι... Το οποίο θα μείνει στην Ελλάδα μόνο 2 βδομάδες... Στα του αγώνα μια ώρα μασαζ 60 ευρώ τελείωμα μόνο με το χέρι... Εγώ τελείωσα 2 φορές γιατί όταν λέει ώρα κάνει ώρα... Το μασαζ το κάνει μόνο με εσώρουχα.. Σουτιέν έβγαλα και εγλυψα βυζι, αλλά το κάτω δεν το έβγαλε αλλά χουφτωσα αρκετά... Αρκετά καλό μασαζακι...ασχολείται αρκετή ώρα με την περιοχή, είναι γύρω στα 30 με ωραίο κορμί, αλλά μικρό βυζι με πολύ πεταχτη Ρογα. Φοράει γυαλάκια μυωπίας καβλα.. Μάλιστα της έλεγα όταν μου τον έπαιζε ότι είναι καβλα και γέλαγε γιατί δεν καταλάβαινε Χριστό.. Σύνολο μαζί με χοτελ βγήκε 84 ευρώ...
Υ. Γ. Το βαιμπερ της έχει πρόβλημα και δεν διαβάζει όλα τα μηνύματα..εμένα μου έστειλε άλλο νούμερο στην πορεία για καλύτερη επικοινωνία.. Οπότε πάρτε τηλ καλύτερα..
απο π ειναι το κοριτσι ?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.982
Like
9.973
Πόντοι
1.056
Η lalunafem είναι ότι πιο amateur φάση έχω γνωρίσει... Να καταλάβετε ανταλλαξαμε πάνω από 5 μηνύματα όταν ήμουν στο δωμάτιο για το αν θα την ρωτήσουν στην reception που πάει, και μήπως θα πρέπει νσ κατέβω να την παραλάβω από έξω από το prive... Επίσης όταν της έστειλα το δωματιο του prive... 206 με ρώτησε σε ποιον όροφο είναι αυτό... Επίσης στο τέλος που τελείωσε η συνεδρία την φόρτωσα στο αυτοκίνητο και την πήγα στο Μοναστηράκι να περπατήσει και να κάνει βόλτα... Εντελώς αμστουρι... Το οποίο θα μείνει στην Ελλάδα μόνο 2 βδομάδες... Στα του αγώνα μια ώρα μασαζ 60 ευρώ τελείωμα μόνο με το χέρι... Εγώ τελείωσα 2 φορές γιατί όταν λέει ώρα κάνει ώρα... Το μασαζ το κάνει μόνο με εσώρουχα.. Σουτιέν έβγαλα και εγλυψα βυζι, αλλά το κάτω δεν το έβγαλε αλλά χουφτωσα αρκετά... Αρκετά καλό μασαζακι...ασχολείται αρκετή ώρα με την περιοχή, είναι γύρω στα 30 με ωραίο κορμί, αλλά μικρό βυζι με πολύ πεταχτη Ρογα. Φοράει γυαλάκια μυωπίας καβλα.. Μάλιστα της έλεγα όταν μου τον έπαιζε ότι είναι καβλα και γέλαγε γιατί δεν καταλάβαινε Χριστό.. Σύνολο μαζί με χοτελ βγήκε 84 ευρώ...
Υ. Γ. Το βαιμπερ της έχει πρόβλημα και δεν διαβάζει όλα τα μηνύματα..εμένα μου έστειλε άλλο νούμερο στην πορεία για καλύτερη επικοινωνία.. Οπότε πάρτε τηλ καλύτερα..
Ενδιαφέρουσα περίπτωση φαίνεται... ΝΑ υποθέσω ότι όλη αυτή η επικοινωνία στα αγγλικά ε;
Παντως για άτομο που έρχεται πρώτη φορά στην Ελλάδα και θα κάτσει μονο 15 μέρες, να έμαθε το σαϊτ και γράφτηκε για να ψαρέψει πελάτες, δε μου κάνει για πολυ αματούρι
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
785
Like
1.171
Πόντοι
206
Ενδιαφέρουσα περίπτωση φαίνεται... ΝΑ υποθέσω ότι όλη αυτή η επικοινωνία στα αγγλικά ε;
Παντως για άτομο που έρχεται πρώτη φορά στην Ελλάδα και θα κάτσει μονο 15 μέρες, να έμαθε το σαϊτ και γράφτηκε για να ψαρέψει πελάτες, δε μου κάνει για πολυ αματούρι

Μιλούσα μαζί της πριν λίγες ώρες.... Μου ξεδιπλώθηκε η κοπέλα έχει .... προστάτες από πισω που την πάνε και σε άλλες χώρες... Κύκλωμα ξεκάθαρο και ύποπτο για μένα...Προσοχή λοιπόν.... εγώ δεν θα μπω στον κόπο καν...

Ο άλλος την έβαλε και στο αμάξι του :2funny::2funny::headbang::headbang::headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom