Νέα

Μαρία Βούσουλα έμπαινες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SEXTYPHOON
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

999r

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
71
Like
150
Πόντοι
0
Ξεροχύνουμε και με κορινα γεωργιου, νομιζω δεν εχει νήμα, ανοιξτε ενα
Η Κορινα Γεωργίου πολύ σκυλοφατσα.! Να την γαμας απο κωλο και μετά να την χύσεις στα κωλομαγουλα.! Καυλα σκέτη.!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Ξεροχύνουμε και με κορινα γεωργιου, νομιζω δεν εχει νήμα, ανοιξτε ενα
Σωστό.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ποια βουσουλα ρε μαγκες, Λένα φλυτζανη και χάνουν οι πέτρες
Δικό μας κορίτσι ,το στηρίζουμε εμείς οι Βόρειοι.
 
OP
OP
S

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
105
Κριτικές
19
Like
453
Πόντοι
291
Δεν ξέρω . Ειναι και παντρεμένη διάβασα, άσε μην κλείσουμε κανένα σπιτικό..:buck2:
Μη σου πω ότι τό χω και τύψεις τώρα γιατί πραγματικά δεν το ήξερα όσο την έβλεπα στην τηλεόραση............... να μας συγχωρέσει ο σύζυγος
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.940
Κριτικές
8
Like
2.948
Πόντοι
506
Ποια βουσουλα ρε μαγκες, Λένα φλυτζανη και χάνουν οι πέτρες
Η Βούσουλα είναι για άγριο ξεκώλιασμα. Είναι για παρτούζες και χύσιμο στη μάπα. Θέλει το βρώμικο γαμήσι. Η Λένα από την άλλη βγάζει κάτι πιο χαλαρό και ήρεμο στο σεξ. Θα την βγάλεις για φαγητό, θα κάνεις ένα ωραίο σεξ μαζί της και μετά θα την πάρεις και αγκαλιά να δείτε Netflix. ( Ναι εννοείτε την ξεκώλιαζα και την Λένα )
 

ιουνιος88

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2023
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Η Βούσουλα είναι για άγριο ξεκώλιασμα. Είναι για παρτούζες και χύσιμο στη μάπα. Θέλει το βρώμικο γαμήσι. Η Λένα από την άλλη βγάζει κάτι πιο χαλαρό και ήρεμο στο σεξ. Θα την βγάλεις για φαγητό, θα κάνεις ένα ωραίο σεξ μαζί της και μετά θα την πάρεις και αγκαλιά να δείτε Netflix. ( Ναι εννοείτε την ξεκώλιαζα και την Λένα )

Θα τις ήθελα και τις δύο στο κρεβάτι
:grin:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.664
Κριτικές
42
Like
28.889
Πόντοι
28.246
Δεν είναι και κάτι το ιδιαίτερο απο ομορφιά, αλλά εντάξει , κάτι γίνεται . Απο κοντά ειναι καλυτερη. Την έχω δει απο κοντά σε ρεπορτάζ στο Συνταγμα και ήταν πολύ φιλική με τον καμεραμαν και κάποιους που την ήξεραν και της φώναζαν απο μακριά ΜΑΡΙΑΑΑΑΑΑ.... Αθάνατοι γυπαετοί μου..:grin:
Τολμω να πω απο τις φωτο και το βιντεο που την βλεπω οτι το 150αρι το υποστηριζει. Για πες μας και εσυ κατα ποσο συμφωνεις που την εχεις δει απο κοντα. Φτανουν ή να βαλουμε παραπανω;
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.076
Κριτικές
8
Like
32.150
Πόντοι
6.536
Τολμω να πω απο τις φωτο και το βιντεο που την βλεπω οτι το 150αρι το υποστηριζει. Για πες μας και εσυ κατα ποσο συμφωνεις που την εχεις δει απο κοντα. Φτανουν ή να βαλουμε παραπανω;
Εμένα για όρθιο στυλιάρι μου κάνει....
Έχει και κάτι απροσδιόριστα ντεκαβλέ.....

:coffee:
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Η Βούσουλα είναι για άγριο ξεκώλιασμα. Είναι για παρτούζες και χύσιμο στη μάπα. Θέλει το βρώμικο γαμήσι. Η Λένα από την άλλη βγάζει κάτι πιο χαλαρό και ήρεμο στο σεξ. Θα την βγάλεις για φαγητό, θα κάνεις ένα ωραίο σεξ μαζί της και μετά θα την πάρεις και αγκαλιά να δείτε Netflix. ( Ναι εννοείτε την ξεκώλιαζα και την Λένα )
Eξειδικευση...ωραίος!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι...από εκεί θα σε αφήσει!:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.309
Κριτικές
22
Like
7.140
Πόντοι
3.446
Τολμω να πω απο τις φωτο και το βιντεο που την βλεπω οτι το 150αρι το υποστηριζει. Για πες μας και εσυ κατα ποσο συμφωνεις που την εχεις δει απο κοντα. Φτανουν ή να βαλουμε παραπανω;
Φτάνουν, μην το παρακάνουμε. Αλλά πρώτα θα πρέπει να δώσει το οκ ο σύζυγος..:buck2:
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
380
Like
418
Πόντοι
21
Δαπιτισσα της Παντείου που της άρεσαν οι μεγαλύτεροι
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Και παντρεμένη να προσθέσω
Mπράβο ζαφκο, για αυτό είναι το bou, να έχουμε την πληροφορια που κάνει την διαφορά, εγώ για ανθυποβίζιτα την έκοβα, insta tik tok κάμερα και άγιος ο θεός αλλά τελικά είναι σοβαρή κοπέλα.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Δαπιτισσα της Παντείου που της άρεσαν οι μεγαλύτεροι
Μπράβο Αρίστιπε για αυτό είναι το bou, να έχουμε την πληροφορια που κάνει την διαφορά εγώ την είχα για σοβαρή κοπέλα.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.473
Like
27.690
Πόντοι
5.506
χονδρη....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εμένα για όρθιο στυλιάρι μου κάνει....
Έχει και κάτι απροσδιόριστα ντεκαβλέ.....

:coffee:
καλα εσυ εισαι βαζελας....απο γουστο δεν τοχετε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom