Νέα

Μαρία Σολωμού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cm615et
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 660
  • Εμφανίσεις 271K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
903
Κριτικές
2
Like
2.466
Πόντοι
446
f32c4a9bf7f24653b035d78489f6ca53.jpg
:jerking2:
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.177
Κριτικές
18
Like
3.562
Πόντοι
1.446
Πόσα μνημόνια θέλει αυτή η χώρα για να σταματήσουμε να πληρωνουμε άγαμες θυγατέρες του δημοσίου?
Αυτές θα τις πληρώνουμε μέχρι να σβήσει ο ήλιος, όσα μνημόνια και να γίνουν, γιατί οι μπαμπάδες τους είναι αυτοί στους οποίους βασίζεται και αναπαράγεται το υφιστάμενο σύστημα...
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
714
Κριτικές
26
Like
3.476
Πόντοι
1.436
Την έχω πετύχει σε πλοίο για Κρήτη . Κοντό αδύνατο μαυροτσούκαλο , με υφος χιλίων καρδιναλίων . Κιούσπα ολκής, να μασάς κουκιά και να τη φτύνεις . Απλά ρε γαμωτο σου βγάζει ένα μυστήριο πράγμα , ότι αν σε βάλει κάτω , θα σου κάνει αρρωστημένο γαμησι. Αρρωστημένο και βρώμικο

Ξερω , αντιφατικό αυτο που λέω , αλλά έτσι μου το εβγαλε. Από τη μια την έβλεπα και έλεγα σαλτα και γαμησου μωρή που έχεις και ύφος , και από την άλλη σκεφτόμουν την εικόνα να την έχω κόντρα τοίχο κι εγώ να το παίζω Nacho Vidal

Γιατρέ μου θα γίνω καλά ;;
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
191
Like
4.401
Πόντοι
15.775
Σιγα μην γαμιεται καλα αυτη..Ελειηνιδα 100% μονο οταν επαιζε στο πρωτο Singles αξιζε..
 

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
784
Κριτικές
39
Like
8.436
Πόντοι
7.613
Να βάλει κιλά
Να αλλάξει το μαλλί
Μετά της έριχνα ένα κωλογαμήσι με πούτσα πασπαλισμένη με ψιλή άμμο (για να της μείνει κουσούρι στο κουλούρι)
Μετά χύσιμο μάπα
Και τέλος

Αχώνευτη, βολεψάκιας και φ ε σ α τ ζ ο ύ (το τελευταίο το ξέρω από πρώτο χέρι)
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.302
Κριτικές
62
Like
44.960
Πόντοι
9.297
τι ειδους μυαλο μανας ειναι αυτο που λεει τετοιες μαλακιες Δημοσια ? ενταξει ολοι και ολες πηδιομαστε κλπ, πρεπει να το ξερουν τα ανηλικα παιδια μας?
Οι καλλιτέχνες και οι δημοσιογράφοι ΔΕΝ είναι για σπίτι...το έχουν κάψει με τις αθε'ι'στικες και κοσμοπολίτικες κοσμοθεωρίες και αυτό φαίνεται σε κάθε πτυχή της ύπαρξης τους.
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.375
Like
4.569
Πόντοι
456
Οι καλλιτέχνες και οι δημοσιογράφοι ΔΕΝ είναι για σπίτι...το έχουν κάψει με τις αθε'ι'στικες και κοσμοπολίτικες κοσμοθεωρίες και αυτό φαίνεται σε κάθε πτυχή της ύπαρξης τους.
συμφωνοι αλλα τα Ανηλικα, δεν το καταλαβαινουν το παραπανω.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.103
Κριτικές
32
Like
26.289
Πόντοι
8.346
Οι καλλιτέχνες και οι δημοσιογράφοι ΔΕΝ είναι για σπίτι...το έχουν κάψει με τις αθε'ι'στικες και κοσμοπολίτικες κοσμοθεωρίες και αυτό φαίνεται σε κάθε πτυχή της ύπαρξης τους.
...γτ θεωρεις οτι ενας αθεος δεν ειναι για σπιτι? Οπως επισης ποιον θεωρεις περισσοτερο "καμμενο" , εναν αθεο ή εναν ενθεο (οποιασδηποτε θρησκειας) ?!?!? :hi:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.302
Κριτικές
62
Like
44.960
Πόντοι
9.297
...γτ θεωρεις οτι ενας αθεος δεν ειναι για σπιτι? Οπως επισης ποιον θεωρεις περισσοτερο "καμμενο" , εναν αθεο ή εναν ενθεο (οποιασδηποτε θρησκειας) ?!?!? :hi:
Με τον όρο "σπίτι" συμπεριλαμβάνονται αξίες που διατήρησαν τον Ελληνισμό στο πέρασμα των αιώνων.
Ενώ αυτοί θα μεταδίδουν την λσθρολαγνεια,"όλοι είμαστε το ίδιο","αγάπη μόνο","δεν υπάρχουν σύνορα" και λοιπές πίπες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odin_

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.103
Κριτικές
32
Like
26.289
Πόντοι
8.346
Με τον όρο "σπίτι" συμπεριλαμβάνονται αξίες που διατήρησαν τον Ελληνισμό στο πέρασμα των αιώνων.
Ενώ αυτοί θα μεταδίδουν την λσθρολαγνεια,"όλοι είμαστε το ίδιο","αγάπη μόνο","δεν υπάρχουν σύνορα" και λοιπές πίπες...
...εξακολουθει ομως να ειναι ατοπος ο συσχετισμος της Αθεϊας με ολα τα παραπανω που αναφερεις! Ελληνικο πολιτισμο και αξιες ειχαμε κ πριν τον χριστιανισμο (αλλωστε ο Ελληνισμος δεν φωτισε τον κοσμο επι χριστιανισμου αλλα πριν) και ενδεχομενως να εχουμε και μετα! Μπορει για οσα αναφερεις να φταινε οι διαφορες κοινωνιολογικες θεωρησεις αλλα οχι η Αθεϊα! :hi:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.302
Κριτικές
62
Like
44.960
Πόντοι
9.297
...εξακολουθει ομως να ειναι ατοπος ο συσχετισμος της Αθεϊας με ολα τα παραπανω που αναφερεις! Ελληνικο πολιτισμο και αξιες ειχαμε κ πριν τον χριστιανισμο (αλλωστε ο Ελληνισμος δεν φωτισε τον κοσμο επι χριστιανισμου αλλα πριν) και ενδεχομενως να εχουμε και μετα! Μπορει για οσα αναφερεις να φταινε οι διαφορες κοινωνιολογικες θεωρησεις αλλα οχι η Αθεϊα! :hi:
Άθεοι ,αναρχικοί και δικαιωματιστες μεταδίδουν αυτά τα εμεσματα στις συνειδήσεις των παιδιών τους που θα γίνουν ιδεολογικοί γενίτσαροι και συνεχιστές της κατηφορας που μας έφερε στα σημερινα ηθικά χάλια.
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.158
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Την έχω πετύχει σε πλοίο για Κρήτη . Κοντό αδύνατο μαυροτσούκαλο , με υφος χιλίων καρδιναλίων . Κιούσπα ολκής, να μασάς κουκιά και να τη φτύνεις . Απλά ρε γαμωτο σου βγάζει ένα μυστήριο πράγμα , ότι αν σε βάλει κάτω , θα σου κάνει αρρωστημένο γαμησι. Αρρωστημένο και βρώμικο

Ξερω , αντιφατικό αυτο που λέω , αλλά έτσι μου το εβγαλε. Από τη μια την έβλεπα και έλεγα σαλτα και γαμησου μωρή που έχεις και ύφος , και από την άλλη σκεφτόμουν την εικόνα να την έχω κόντρα τοίχο κι εγώ να το παίζω Nacho Vidal

Γιατρέ μου θα γίνω καλά ;;
Θα κάνει καλό γαμήσι, και θα είναι ξινή. Άρα γκόμενα για λιγο

Π
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.302
Κριτικές
62
Like
44.960
Πόντοι
9.297
...εξακολουθει ομως να ειναι ατοπος ο συσχετισμος της Αθεϊας με ολα τα παραπανω που αναφερεις! Ελληνικο πολιτισμο και αξιες ειχαμε κ πριν τον χριστιανισμο (αλλωστε ο Ελληνισμος δεν φωτισε τον κοσμο επι χριστιανισμου αλλα πριν) και ενδεχομενως να εχουμε και μετα! Μπορει για οσα αναφερεις να φταινε οι διαφορες κοινωνιολογικες θεωρησεις αλλα οχι η Αθεϊα! :hi:
Πολύ σωστό ότι αξίες είχαμε προ χριστιανισμού .
Άλλωστε για αυτό μιλάμε για Ελληνο -Χριστιανικο Πολιτισμό.( Με συμμετοχή και του αρχαιοελληνικού πνεύματος).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom