Νέα

Mαρία η Σέρβα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdelos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 104
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να επιστρέψει η Μαρία η Σέρβα;

  • Ναι

    Ψήφοι: 11 78,6%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν με ενδιαφέρει

    Ψήφοι: 3 21,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    14
OP
OP
bourdelos

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
722
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
ειναι αληθεια οτι παντρευτηκε και ζει στην ελλαδα?
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Παντρέυτηκε και ζεί Ελλάδα όντως ετσι λένε!Προφανώς καποιο πελάτη :dancing:
 

Unexperienced

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
ναι παιδια το κοπελι παντρευτηκε φραγκατο πελατη και μενει ελλαδα, καλη ηταν
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

klearxoskontos

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2013
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Οχι μονο ομορφη κοπελα, αλλα και πολυ καλο τυπακι. Προς το παρον χλομο να επιστρεψει
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
Αφου οπως ανεφέρθηκε παντρεύτηκε , παει το χάσαμε το κορμι πατριώτες........
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Δεν νομίζω να ξαναδουλέψει το κορίτσι. Κρίμα για μας. Καλό για εκείνη  ;)
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Ειχα την ευτυχια να συνευρεθω μαζι της οταν ηταν ακομα στο διδυμου 16 αν δεν κανω λαθος τον αριθμο και πρεπει να ταν και απο τις πρωτες της μερες.
Ουτε αγγλικα μιλαγε,ουτε ελληνικα,τιποτα,μονο σερβικα!
Εγω λογω του οτι μιλαω λιγα βουλγαρικα και ενεκα του οτι εχουν κοινη ριζα με τα σερβικα αρχισα της μιλαω και μολις με ακουσε φωτισε το προσωπο της!!!
Μιλαμε το κοριτσι πεταγε απο τη χαρα της που επιτελους βρηκε καποιον να πει 2 κουβεντες...
Αφου μου επαιρνε πιπα και χαμογελαγε κ μου μιλαγε...
Μετα δε,εκανε ενα σεξ απιστευτο...
Ξαναπηγα μετα απο μερικες μερες αλλα ειχε ηδη μαθευτει οτι ηταν ενας μουναρος εκει και κανανε ουρα τα πελατακια...
Ε,μετα απο λιγες μερες πηρε προαγωγη στα στουντιο που δεν ακολουθησα εκει για τι δεν θα δινα 50 για κατι που το ειχα με 20...
Θεωρω οτι πρεπει να ειναι απο τις πιο ωραιες γυναικες που εχουν περασει στην  περιοχη,πριν την αυξητικη γιατι νομιζω καποια στιγμη μεγαλωσε τα βυζια της...εμενα οι σιλικονες δε μου αρεσουν...
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Ειχα την ευτυχια να συνευρεθω μαζι της οταν ηταν ακομα στο διδυμου 16 αν δεν κανω λαθος τον αριθμο και πρεπει να ταν και απο τις πρωτες της μερες.
Ουτε αγγλικα μιλαγε,ουτε ελληνικα,τιποτα,μονο σερβικα!
Εγω λογω του οτι μιλαω λιγα βουλγαρικα και ενεκα του οτι εχουν κοινη ριζα με τα σερβικα αρχισα της μιλαω και μολις με ακουσε φωτισε το προσωπο της!!!
Μιλαμε το κοριτσι πεταγε απο τη χαρα της που επιτελους βρηκε καποιον να πει 2 κουβεντες...
Αφου μου επαιρνε πιπα και χαμογελαγε κ μου μιλαγε...
Μετα δε,εκανε ενα σεξ απιστευτο...
Ξαναπηγα μετα απο μερικες μερες αλλα ειχε ηδη μαθευτει οτι ηταν ενας μουναρος εκει και κανανε ουρα τα πελατακια...
Ε,μετα απο λιγες μερες πηρε προαγωγη στα στουντιο που δεν ακολουθησα εκει για τι δεν θα δινα 50 για κατι που το ειχα με 20...
Θεωρω οτι πρεπει να ειναι απο τις πιο ωραιες γυναικες που εχουν περασει στην  περιοχη,πριν την αυξητικη γιατι νομιζω καποια στιγμη μεγαλωσε τα βυζια της...εμενα οι σιλικονες δε μου αρεσουν...


Σίγουρα ήταν αυτή;Νόμιζα ότι δεν έχει εργαστεί σε άλλα μαγαζιά εκτός από Κασσάνδρας και Κροκέων...
 

natasha srbija

Ιερόδουλη
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
186
Like
0
Σίγουρα ήταν αυτή;Νόμιζα ότι δεν έχει εργαστεί σε άλλα μαγαζιά εκτός από Κασσάνδρας και Κροκέων...



Siga na min eitane Maria sto Didimou  :2funny:
O filos mas pio pano kani latos Mono duleve sto Kasandras,Krokeon ke merikes fores Triggrta.
Ke kati alo Maria milai aglika apo proti mera pou ehi erti Ellada !!!
E,kei kati alo mporo na sas po mono pos eine poli kala kei eftihizmeni  ;) (OTI TIS AKSIZI PRAGMATIKA )
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Siga na min eitane Maria sto Didimou  :2funny:
O filos mas pio pano kani latos Mono duleve sto Kasandras,Krokeon ke merikes fores Triggrta.
Ke kati alo Maria milai aglika apo proti mera pou ehi erti Ellada !!!
E,kei kati alo mporo na sas po mono pos eine poli kala kei eftihizmeni  ;) (OTI TIS AKSIZI PRAGMATIKA )

Γεια σου Νατάσσα,και εγώ δεν νομίζω να εργαζόταν εκεί,μάλλον λάθος έχει κάνει συναγωνιστής...Μπορεί όμως σε λίγο καιρό να ξαναγυρίσει έτσι δεν είναι...Ούτε η ίδια δεν ξέρει ακόμη βέβαια...
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Εγω ειμαι βεβαιος οτι ηταν αυτη γιατι οταν πηρε την προαγωγη στο στουντιο εψαξα και ειδα τις φωτογραφιες της.
Επισης,οταν ξαναπηγα μετα απο μερες ξανα στη Δυδυμου ελειπε και ρωτησα την τσατσα και μου ειπε οτι πηγε σε στουντιο και οτι τι θα περιμενα,να κατσει τετοια γυναικα σε μπουρδελο?Ακριβως αυτα ηταν τα λογια της και οτι πολυ εκατσε...
Τωρα τι μου λετε εσεις τα ακουω βερεσε...
Δεν ειναι αναγκη να κρυβεις νατασα απο που ξεκινησε,δεν ειναι ντροπη ουτε χανει την αξια της...
Απλα,ημασταν τυχεροι αυτοι που τη γευτηκαμε φτηνα πριν ανεβασει το κασε της...
 
OP
OP
bourdelos

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
722
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
Siga na min eitane Maria sto Didimou  :2funny:
O filos mas pio pano kani latos Mono duleve sto Kasandras,Krokeon ke merikes fores Triggrta.
Ke kati alo Maria milai aglika apo proti mera pou ehi erti Ellada !!!
E,kei kati alo mporo na sas po mono pos eine poli kala kei eftihizmeni  ;) (OTI TIS AKSIZI PRAGMATIKA )
επειδη ετυχε να τη γνωρισω, ειναι και πολυ καλο παιδι...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Siga na min eitane Maria sto Didimou  :2funny:
O filos mas pio pano kani latos Mono duleve sto Kasandras,Krokeon ke merikes fores Triggrta.
Ke kati alo Maria milai aglika apo proti mera pou ehi erti Ellada !!!
E,kei kati alo mporo na sas po mono pos eine poli kala kei eftihizmeni  ;) (OTI TIS AKSIZI PRAGMATIKA )
την αννα την σερβα εννοει ο τυπος
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
Γεια σου Νατάσσα,και εγώ δεν νομίζω να εργαζόταν εκεί,μάλλον λάθος έχει κάνει συναγωνιστής...Μπορεί όμως σε λίγο καιρό να ξαναγυρίσει έτσι δεν είναι...Ούτε η ίδια δεν ξέρει ακόμη βέβαια...
εχεις πληροφοριες για επιστροφη απο το Μαράκι ??? αν είναι να λαδώσουμε τα εργαλία μας ;)
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
την αννα την σερβα εννοει ο τυπος
Λες να ηταν η Αννα και να κανω τοσο μεγαλο λαθος ρε τυπε????
Θυμαμαι ενα θηριο,ξανθια μουναρα...
Εχουμε καμια φωτο της να δω?
Μπορει να κανω λαθος,σερβα η μια,σερβα η αλλη...
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
εχεις πληροφοριες για επιστροφη απο το Μαράκι ??? αν είναι να λαδώσουμε τα εργαλία μας ;)


Πιστεύω πως θα ξαναεπιστρέψει,χωρίς να είμαι σίγουρος...Έχει και πολύ ζήτηση απ'ότι βλέπω...  :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Λες να ηταν η Αννα και να κανω τοσο μεγαλο λαθος ρε τυπε????
Θυμαμαι ενα θηριο,ξανθια μουναρα...
Εχουμε καμια φωτο της να δω?
Μπορει να κανω λαθος,σερβα η μια,σερβα η αλλη...
η αννα η σερβα ειχε θητευσει για λιγο σε μπουρδελο στην διδυμου
ειχα παει 2 φορες μπας και μπω αλλα η σειρα αναμονης ηταν μεγαλυτερη απο δημοσιο νοσοκομειο
και την εκανα
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
η αννα η σερβα ειχε θητευσει για λιγο σε μπουρδελο στην διδυμου
ειχα παει 2 φορες μπας και μπω αλλα η σειρα αναμονης ηταν μεγαλυτερη απο δημοσιο νοσοκομειο
και την εκανα

Γιατί δεν έδωσες κανένα ψηλό παράπανω να αγοράσεις χαρτάκι προτεραίοτητας?  ;) :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom