Νέα

Lost

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 106K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Σας αρεσε το φιναλε του Lost?

  • Οχι

    Ψήφοι: 4 21,1%
  • Ναι

    Ψήφοι: 6 31,6%
  • Μετριο

    Ψήφοι: 3 15,8%
  • Περιμενα κατι αλλο....

    Ψήφοι: 6 31,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    19

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
με το smallville τι γινεται ρε παιδια.
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

αντιστροφη μετρηση λεμε! αντε να τελειωσουν οι γιορτες να εχω χρονο να κανω ενα μαραθωνιο lost να τα θυμηθω ολα.
κι οποιος πει ρεεε get a life να παει να γαμηθει προκαταβολικα  :rockon: :rockon: :rockon:
δεν βαριεσαι ρε;εγω τον μονο μαραθωνιο που εχω αντεξει ειναι married with childrens και simspons.
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
μη χαλας το θρεντ με το αριστουργημα για να μας πεις για το μικροχωρι.  :tickedoff:

(δεν εχω ιδεα!)
καλα σου αρεσει το get lost και δεν ξερεις το smallville!!!!σε λιγο θα μου πεις οτι δεν γνωριζεις ουτε το supernatural!! :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

αντιστροφη μετρηση λεμε! αντε να τελειωσουν οι γιορτες να εχω χρονο να κανω ενα μαραθωνιο lost να τα θυμηθω ολα.
κι οποιος πει ρεεε get a life να παει να γαμηθει προκαταβολικα  :rockon: :rockon: :rockon:
σαν το κολλημα που'χα φαει με το πριζον δε εχει..
 

Επισκέπτης
δεν βαριεσαι ρε;εγω τον μονο μαραθωνιο που εχω αντεξει ειναι married with childrens και simspons.

ειμαι junkie (και) με τις σειρες! εχω καψει αμεεετρητα σκ να βλεπω csi las vegas!

καλα σου αρεσει το get lost και δεν ξερεις το smallville!!!!σε λιγο θα μου πεις οτι δεν γνωριζεις ουτε το supernatural!! :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

προσεχε τα λογια σου, θα σκοτωθουμε!! το ξερω ρε το μικροχωρι απλα δε μ'αρεσει! το ξερω και το supernatural αλλα δεν το βλεπω.

 

Επισκέπτης
σαν το κολλημα που'χα φαει με το πριζον δε εχει..

α και με αυτο ειχα πορωθει. δεν ειχα και γκομενο τοτε και ειχα  :cum: με το μαναρι  :rolleyes:
ειδα ολη την πρωτη σεζον μονοκοπανια και μετα ξεροσταλιαζα στο btjunkie να ανεβασουν το επομενο. ειδα και την 2η σεζον και μετα ξενερωσα. την τριτη δεν την ειδα καθολου.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
α και με αυτο ειχα πορωθει. δεν ειχα και γκομενο τοτε και ειχα  :cum: με το μαναρι  :rolleyes:
ειδα ολη την πρωτη σεζον μονοκοπανια και μετα ξεροσταλιαζα στο btjunkie να ανεβασουν το επομενο. ειδα και την 2η σεζον και μετα ξενερωσα. την τριτη δεν την ειδα καθολου.
:tickedoff: :tickedoff:
 

Επισκέπτης
1 σεζον νιπ τακ σε ενα σ/κ

αχ και με αυτον τον κωλογιατρο ημουν ερωτευμενη  :jerking: :jerking:
απο τοτε που επαιζε στο the charmed  :rolleyes:

το weeds το εχει δει κανεις? 1η 2η σεζον απιιιστευτο χιουμορ! η 3η μαλακιστηκε, αλλα η 4η τα σπασε παλι!
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
αχ και με αυτον τον κωλογιατρο ημουν ερωτευμενη  :jerking: :jerking:
απο τοτε που επαιζε στο the charmed  :rolleyes:

το weeds το εχει δει κανεις? 1η 2η σεζον απιιιστευτο χιουμορ! η 3η μαλακιστηκε, αλλα η 4η τα σπασε παλι!
δεν μου λες εσυ εχεις ερωτευθει ολους τους πρωταγωνισται των σειρωνε; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
δεν μου λες εσυ εχεις ερωτευθει ολους τους πρωταγωνισται των σειρωνε; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

α ναι δεν το κρυβω!! σε καθε σειρα εβρισκα κι εναν! χαχαχα

ο πρωτος μου ερωτας ηταν ο μωλντερ  :smitten: :smitten: :smitten:

μετα ακολουθησαν πολλοι! εχω μεγαλη καρδια  :rolleyes:
 

Επισκέπτης
2 Lost seasons σε 2 σαββατοκύριακα    :hmm:


α ειμαι περηφανη γι αυτο! ανακαλυψα το λοστ απο την αρχη! απο τοτε που διαφημιζαν το πιλοτικο επεισοδιο και το ειχα δει στη νοβα. να ναι καλα ο μπαμπας που μου τα εγραφε και τα εστελνε οταν δεν ειχα ιντερνετ.. αχ.. LOST..  

:rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom