Νέα

Lost

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 106K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Σας αρεσε το φιναλε του Lost?

  • Οχι

    Ψήφοι: 4 21,1%
  • Ναι

    Ψήφοι: 6 31,6%
  • Μετριο

    Ψήφοι: 3 15,8%
  • Περιμενα κατι αλλο....

    Ψήφοι: 6 31,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    19
OP
OP
N

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Στο βιντεακι ειναι σκηνες απο το προηγουμενο κυκλο η απο τον νεο που περιμενουμε;

Από τον προηγούμενο, και με σχολιασμούς του δημιουργού του τρέιλερ (ιδιώτης).
Ουσιαστικα είναι μία από τις προτάσεις του κοινού.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
τελικα 02/02??
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.032
Like
1.792
Πόντοι
216
ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

σεξ και μαλακιες! αρχιζει το λοστ σε 2 βδομαδες ρεεεεεεεεεεεε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

εγω γιατι ειχα την εντυπωση οτι τελειωσε και οτι το ειχα δει ολο ? παντος εγω παντα αφηνω να μαζευτουν 4-5 επεισοδεια και μετα τα βλεπω !!! να βλεπεις ενα καθε βδομαδα δεν το πολυ γουσταρω!
 

Επισκέπτης
μεχρι τοτε βλεπουμε :grin:

στις 3/2 (τοτε που θα το δουμε εμεις) ακολουθει καψιμο. πρωτα βλεπουμε το επεισοδιο και μετα αναλυση στο greektvsubs. δεν υπαρχει μεγαλυτερη ηδονη!  :rockon: :rockon:

(ναι εχω πορωθει λιγο τωρα!  :sunglasses: )

εγω γιατι ειχα την εντυπωση οτι τελειωσε και οτι το ειχα δει ολο ? παντος εγω παντα αφηνω να μαζευτουν 4-5 επεισοδεια και μετα τα βλεπω !!! να βλεπεις ενα καθε βδομαδα δεν το πολυ γουσταρω!

σε πολλες σειρες το κανω αυτο, για το λοστ δεν μπορω!
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.032
Like
1.792
Πόντοι
216
στις 3/2 (τοτε που θα το δουμε εμεις) ακολουθει καψιμο. πρωτα βλεπουμε το επεισοδιο και μετα αναλυση στο greektvsubs. δεν υπαρχει μεγαλυτερη ηδονη!  :rockon: :rockon:

(ναι εχω πορωθει λιγο τωρα!  :sunglasses: )

σε πολλες σειρες το κανω αυτο, για το λοστ δεν μπορω!

ειναι οντος καψιμο !!! αλλα αξιζει να περιμενεις για μερικα επεισοδια να τα δεις μαζεμενα !!! μπορει να σου ρθει και κανας πολαπλος μιας και μιλας για ηδονη !!!
 

Επισκέπτης
ειναι οντος καψιμο !!! αλλα αξιζει να περιμενεις για μερικα επεισοδια να τα δεις μαζεμενα !!! μπορει να σου ρθει και κανας πολαπλος μιας και μιλας για ηδονη !!!

αχαχα!! δεν εχεις αδικο εδω που τα λεμε! το λοστ ειναι καυλα  :rockon: :rockon:
αλλα καθε βδομαδα στηνομαστε στο πισι!
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.032
Like
1.792
Πόντοι
216
εγω τα κατεβαζω hd και τα βλεπω παντα στην τβ !! στο πσ τα εβλεπα μονο οταν ημουν φοιτιτακος... καλες παλιες εποχες !!!

τι σταση περνεις στο πσ ?
 

Επισκέπτης
εγω τα κατεβαζω hd και τα βλεπω παντα στην τβ !! στο πσ τα εβλεπα μονο οταν ημουν φοιτιτακος... καλες παλιες εποχες !!!

τι σταση περνεις στο πσ ?

εγω εχω μεινει σε κεινες τις παλιες καλες εποχες ακομα και τα βλεπω στο λαπτοπ!  :rolleyes:
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.032
Like
1.792
Πόντοι
216
εγω εχω μεινει σε κεινες τις παλιες καλες εποχες ακομα και τα βλεπω στο λαπτοπ!  :rolleyes:

εισαι φοιτητρια βελβυ?

μαλλον δεν εχεις ιδεα του πως να συνδεσεις την τβ με το πσ !!!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
1) οχι. αν και σημερα με εκαναν για 19χρονη!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

2)ναι!  :rolleyes:
γκουχου-γκουχου
1-2,ακουομαι??


Η μαγικη λεξη λεγεται καλωδιο HDMI..Φυσικα απαραιτητη προυποθεση ειναι να εχεις τηλεοραση που να'ναι fullHD,h HD-ready.. :rolleyes:
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.032
Like
1.792
Πόντοι
216
1) οχι. αν και σημερα με εκαναν για 19χρονη!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

2)ναι!  :rolleyes:

1)χμμ πιστευω πρεπει να σου εφτιαξε την  μερα αυτος !!!

2)αν θες παντος καποια συμβουλη περι συνδεσμολογιας πες μου !!! οχι οτι ειμαι τιποτα ειδικος αλλα προσφερομαι για την ανεση σου !!!!

3) ποσο εισαι ? αν θες απαντας !
 

Επισκέπτης
γκουχου-γκουχου
1-2,ακουομαι??


Η μαγικη λεξη λεγεται καλωδιο HDMI..Φυσικα απαραιτητη προυποθεση ειναι να εχεις τηλεοραση που να'ναι fullHD,h HD-ready.. :rolleyes:

μμμ ψοφος  :sunglasses:

γι αυτο δεν ξερω την μαγικη λεξουλα! ειναι παλια η τιβι  :-

1)χμμ πιστευω πρεπει να σου εφτιαξε την  μερα αυτος !!!

2)αν θες παντος καποια συμβουλη περι συνδεσμολογιας πες μου !!! οχι οτι ειμαι τιποτα ειδικος αλλα προσφερομαι για την ανεση σου !!!!

3) ποσο εισαι ? αν θες απαντας !

1)καλα δεν το παιρνω και τοις μετρητοις, μια γριουλα ηταν! αχαχαα :2funny:

2)ευχαριστωωω!αλλα νταξ δεν καιγομαι κιολας να πω την αληθεια! ειμαι ευκολος ανθρωπος!

3)βαλε αλλα 7 χρονια  :sunglasses:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
γκουχου-γκουχου
1-2,ακουομαι??


Η μαγικη λεξη λεγεται καλωδιο HDMI..Φυσικα απαραιτητη προυποθεση ειναι να εχεις τηλεοραση που να'ναι fullHD,h HD-ready.. :rolleyes:
φιλε δεν ειμαστε ολοι γκατζετακηδες πλουσιοι.... :2funny:
γεια σου βελβι...γουσταρω που εισαι απλο κοριτσι και το λες και το χαιρεσαι.... :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom