Νέα

Lost strippers!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 265K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

MotorcycleBoy

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2009
Μηνύματα
43
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν η Μέλανι η κοντή μελαχροινή ειναι ακόμα στο Ερότικα?
Ειχε χαθεί απο τον Ιούνιο
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Θα κλείσω  τα  μάτια ...
 

Επισκέπτης
[youtube=200,150]BVO64z9HHYU[/youtube]

Αντε να ρθει ο χειμώνας να τα σπάμε...γιατί το καλοκαίρι μου φαίνεται πρέπει να τη βγάζουμε κάτω απ'το a/c...
 

Επισκέπτης
Γιατί να κάνω πλάκα...

Όταν τρώω ήττες...χαλιέμαι πάρα πολύ...

Βγες καμια βόλτα ρε συ...
(κοιτα ποιος μιλάει)


Πάντως αν βρω ανοιχτο βενζινάδικο θα κυκλοφορήσω στη Σχιστου... αν με πετυχεις κάνουμε καμια ψευτοκοντριτσα να φυγει η καηλα...
 

Επισκέπτης
Πάντως αν βρω ανοιχτο βενζινάδικο θα κυκλοφορήσω στη Σχιστου... αν με πετυχεις κάνουμε καμια ψευτοκοντριτσα να φυγει η καηλα...

Ανοιχτό (24/7) βενζινάδικο ΕΤΕΚΑ...στο άμμος (άσ'τη να λέει)...δίπλα...Λ.Βουλιαγμένης....ύψος κωλόμπαρου Μούσσες...κάθετα με Θησέως...:grin:

Και μην κάνεις κόντρες με saxο..δεν είναι δίκαιο...
 

Επισκέπτης
Ανοιχτό (24/7) βενζινάδικο ΕΤΕΚΑ...στο άμμος (άσ'τη να λέει)...δίπλα...Λ.Βουλιαγμένης....ύψος κωλόμπαρου Μούσσες...κάθετα με Θησέως...:grin:

Και μην κάνεις κόντρες με saxο..δεν είναι δίκαιο...

οχι βρε.. ποτε δεν κάνω πραγματικές κόντρες...

κανα βενζ πιο κοντά σε μένα δεν έχει?
 

Επισκέπτης
οχι βρε.. ποτε δεν κάνω πραγματικές κόντρες...

κανα βενζ πιο κοντά σε μένα δεν έχει?

κοντά που ? στείλε περιοχή..να σου πω...λογικά θα ξέρω...λόγω δουλειάς...:grin: (θα πω αν έχει καλή μπενζίνα...αμα εχει νερό..δε λεω)!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Κοίτα  μέινε  στο ουίσκυ , τη  βενζίνα  που  ήπιες  χτες  κατά  λάθος  τη  βάλανε  οι σκωτσέζοι στη φιάλη !
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Γεράκο..στείλε τα 250€...να πάμε σε καμιά πόρνη...γιατί δε μας βλέπω καλά...:grin:
Αύριο  πρωϊ πρωϊ διότι  και εμένα  σήμερα  , πανω  καω  ο λογαριασμός  τόσο θα  μου  έρθει !
 

sidewalker

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
παιδες να ρωτησω και εγω με την σειρα μου... τα κοριτσουδια του Dolls (Βαρης - Κορωπιου) που μεταναστευσανε? Κυριως ψαχνω την Κατια (κοντοπτανακι με μαυρο μαλλι και χαρακτηριστικο γελιο και μαλλον ο καλυτερος χορος του μαγαζιου) και την Ελενα (η πιο ψηλη και η πιο μεγαλη ηλικιακα εκει μεσα, καστανοξανθη με πρασσινα ματια). Ευχαριστω και καλες-καλυτερες-καλυτεροτερες τσαρκες  :grin:
 

gg45

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2008
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
η κατια πριν κανα χρονο περιπου ητανε γκραντ ριτορνο...δεν ξερω αμα ειναι ακομα εκει...η ελενα σταματησε εαν μιλαμε για την ιδια
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Ολες τις παλιές καλές milfares τελικά τις έχει μαζέψει το grand ritorno :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom