Νέα

Live Cyber Cams Sex site/links

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα T0my
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 674
  • Εμφανίσεις 229K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Έχετε κάνει ήλεκτρονικό sex !!

  • Φυσικά.

    Ψήφοι: 27 55,1%
  • Ελάχιστες φορές.

    Ψήφοι: 11 22,4%
  • Καθόλου.

    Ψήφοι: 7 14,3%
  • Δέν μου άρέση.

    Ψήφοι: 4 8,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    49

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
...κανένα site στο οποίο κάνει sex το avatar  σου με το avatar κάποιας άλλης?

Δεν νομίζω να έχει προχωρήσει τόσο πολύ η τεχνολογία    :2funny:

Κι όμως... ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ Κ ΑΥΤΟ Αγρίμι μου...

 

shy_rider

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1
Προσοχή !!!

Το cyber sex βλάπτει σοβαρά την .... σωματική ακεραιότητα :

[youtube=425,350]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="
"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:γαματο!!!!!!πολυ καλο!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

akousma

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
23
Like
1
Πόντοι
0

akousma

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
23
Like
1
Πόντοι
0

Παίδες μούφα η υπόθεση. Για να έχεις δυνατότητα cybersex με τις γυναικες επισκέπετες του site χρειάζεται συνδρομή 15 ευρώ.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.049
Like
1.837
Πόντοι
216
to cyber ειναι καλο αλλα θελει μετρο !! Αλλιως μετα το μουνι θα το βλεπεις μονο μεσα απο τα κυαλια. λολ

υπαρχει προγραμμα που καταγραφει ολες της βιντεοκλησης απο το μσν και δεν αξιζει πια.

Ασε που μετα αυτο το βιντεακι μπορει να το παιζει σε αλλους  και καλα οτι ειναι αυτος !!! λολ

 

Casual_Style

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
μαγκες εγω παντως εκανα cyber με μια χοντρουλα προχτες με καμερες! δεν μου ειχε ξανατυχεί.
λοιπον οι παρατηρησεις μου ειναι οι εξης.
ειναι σαν να βλεπεις τσοντα αλλα με μια πιο φυσικη γκομενα οπου μπορεις να αλλαζεις και λιγο το σεναριο, π.χ την εβαζα να βαζει 2 δαχτυλα στο μουνακι της και μετα τα εβαζε στο στομα και τα πιπιλαγε, να κανει κοντινα στο μουνακι ενω μαλακιζοτανε.. η μαλακια ειναι οτι χυνεις στο πληκτολογιο :grin: και αφου τα κανεις ολα πουτανα και θες να σηκωθεις να πλυθεις και να την κλεισεις, αρχιζει τα " μωρο μου", "τι ωραια ηταν", κτλ
εγω παντως θα το κυνηγαω!
υ.γ την ψαρεψα απο το ζοο και την δευτερη μερα μιλησαμε απο μσν και ενω την πηγαινα απο την αρχη την κουβεντα στο γαμησι γιατι τα εριχνε και αυτη τα πονηρα της, μου ελεγε "δε κανω cyber μην συνεχιζεις"..στο τελος ομως ο επιμενων νικησε!!
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.049
Like
1.837
Πόντοι
216
μαγκες εγω παντως εκανα cyber με μια χοντρουλα προχτες με καμερες! δεν μου ειχε ξανατυχεί.
λοιπον οι παρατηρησεις μου ειναι οι εξης.
ειναι σαν να βλεπεις τσοντα αλλα με μια πιο φυσικη γκομενα οπου μπορεις να αλλαζεις και λιγο το σεναριο, π.χ την εβαζα να βαζει 2 δαχτυλα στο μουνακι της και μετα τα εβαζε στο στομα και τα πιπιλαγε, να κανει κοντινα στο μουνακι ενω μαλακιζοτανε.. η μαλακια ειναι οτι χυνεις στο πληκτολογιο :grin: και αφου τα κανεις ολα πουτανα και θες να σηκωθεις να πλυθεις και να την κλεισεις, αρχιζει τα " μωρο μου", "τι ωραια ηταν", κτλ
εγω παντως θα το κυνηγαω!
υ.γ την ψαρεψα απο το ζοο και την δευτερη μερα μιλησαμε απο μσν και ενω την πηγαινα απο την αρχη την κουβεντα στο γαμησι γιατι τα εριχνε και αυτη τα πονηρα της, μου ελεγε "δε κανω cyber μην συνεχιζεις"..στο τελος ομως ο επιμενων νικησε!!

απο ζοο υπαρχουν παρα πολλες εχω ψωνισει κ εγω πολλες και οχι χοντρουλες!!!!
 

Casual_Style

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
συναγωνιστη leon ειπα ηταν η πρωτη μου εμπειρια, οτι μου αρεσε και θα το κυνηγαω απο εδω και μπρος! οι χοντρουλες ηταν για τα δοκιμαστικα :grin:
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.049
Like
1.837
Πόντοι
216
πολλα παληκαρια στο ζοο το παιζουν γκομενες προσεχε !!!
 

Casual_Style

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
ε,ναιρε..ειπαμε με καμερες απο το μσν.
μονο πληκτρολογιο δε το σκεφτομαι καν
 

Επισκέπτης
Υπάρχουν κάτι site με κάτι γκόμενες που τα πετάνε όλα μέσω webcam αλλά όλα θέλουν να πληρώσεις. Ξέρετε κανένα free?

edit sonyp900:  Γράφε με μικρά Ελληνικά και τον τίτλο του θέματος.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Να ξερεις παντως παικτη οτι αυτα τα σαιτ εχουν spyware και ιστοριες..
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Να ξερεις παντως παικτη οτι αυτα τα σαιτ εχουν spyware και ιστοριες..

σε αυτο που του γραψα ειχα μπει πιο παλια και δεν εχει κατι
ειναι απλο στην χρηση,κανεις μια εγγραφη και συνεχιζεις σαν απλο μελος,φυσικα οι δυνατοτητες ειναι περιορισμενες σε σχεση με τα πριμιουμ μελη
αλλα εχει λιστες με ατομα,γυναικες ζευγαρια και οτι αλλο θες,ριχνεις ματια και διαλεγεις
για να της μιλησεις θελει φραγκα
για ματι ομως που καταλαβα οτι ενδιαφερει τον φιλο ειναι καλο
και παιζουν και αματερ φασεις....
πουναι πιο καυλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom