Νέα

Live Cyber Cams Sex site/links

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα T0my
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 674
  • Εμφανίσεις 229K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Έχετε κάνει ήλεκτρονικό sex !!

  • Φυσικά.

    Ψήφοι: 27 55,1%
  • Ελάχιστες φορές.

    Ψήφοι: 11 22,4%
  • Καθόλου.

    Ψήφοι: 7 14,3%
  • Δέν μου άρέση.

    Ψήφοι: 4 8,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    49

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
αυτη η μαλακια ζηταει πιστωτική... :idiot:
Ωρε σου ζηταει πιστωτικη για να διαπιστωθει οτι εισαι ανω των 18 ετων.Δε χρεώνεσαι κάτι,γιατι εγγραφεσαι σαν free lifetime member ,οπως  υποθέτω οτι θα είδες στην αρχικη σελίδα. ;)
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
Ωρε σου ζηταει πιστωτικη για να διαπιστωθει οτι εισαι ανω των 18 ετων.Δε χρεώνεσαι κάτι,γιατι εγγραφεσαι σαν free lifetime member ,οπως  υποθέτω οτι θα είδες στην αρχικη σελίδα. ;)


διαβασε λιγο καλυτερα φιλε... This membership provides 24/7 access to the non-premium areas of the site.  However, some credit card companies require a nominal $1.00 charge to verify the validity of a credit card.  If the user sees a $1.00 charge on his statement
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
διαβασε λιγο καλυτερα φιλε... This membership provides 24/7 access to the non-premium areas of the site.  However, some credit card companies require a nominal $1.00 charge to verify the validity of a credit card.  If the user sees a $1.00 charge on his statement



και μην βγει κανεις και με πει γυφτο για ενα δολάριο..οπως η κυρια...ξερει ποια!αλλα αμα ξεκινάμε ετσι,να λεει φρεε και μετα να σου κοτσαρει ενα δολαριο ποιος ξερει μετα τι θα ακολουθήσει...
 

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
και μην βγει κανεις και με πει γυφτο για ενα δολάριο..οπως η κυρια...ξερει ποια!αλλα αμα ξεκινάμε ετσι,να λεει φρεε και μετα να σου κοτσαρει ενα δολαριο ποιος ξερει μετα τι θα ακολουθήσει...
Απο όσο γνωρίζω,  ορισμένες τράπεζες δεν επιτρεπουν οι καρτες τους να χρησιμοποιουνται σε adult site τουλαχιστον στο εξωτερικο.
Αυτο έχει οδηγήσει κάποιες επιχειρήσεις που έχουν εσωτερικο επεξεργαστή πληρωμης (οπως το συγκεκριμένο) , να συνεργαζονται και με άλλους payment processors οπως η 2Checkout , την Epoch κτλ, που πίθανον προκειμένου να ελεγθεί η εγκυρότητα μιας κάρτας να τραβάνε αυτό το 1$ που λες (0,70 euro για την ακριβεια).

Το βρίσκω λογίκο , απο τη στιγμή που το PayPal για να βάλεις στο συστημα τους την πιστωτικη σου απλως, σου τραβαει 2,2 ευρο και όχι 0,7ευρο που προανέφερες.
Ποια κυρια σε είπε γυφτο?
Εγω προσωπικά ποτε δεν είδα καποια περιεργη χρέωση στην κάρτα μου ,αλλα ακομη και να εβλεπα αυτα τα 70sent , δε θα είχα πρόβλημα , γιατι τα πραγματα που έχει καποιος δωρεάν στο site που συζυτάμε αλλοι τα χρεώνουν δεκάδες η εκατοντάδες δολλαρια. ;)
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
Απο όσο γνωρίζω,  ορισμένες τράπεζες δεν επιτρεπουν οι καρτες τους να χρησιμοποιουνται σε adult site τουλαχιστον στο εξωτερικο.
Αυτο έχει οδηγήσει κάποιες επιχειρήσεις που έχουν εσωτερικο επεξεργαστή πληρωμης (οπως το συγκεκριμένο) , να συνεργαζονται και με άλλους payment processors οπως η 2Checkout , την Epoch κτλ, που πίθανον προκειμένου να ελεγθεί η εγκυρότητα μιας κάρτας να τραβάνε αυτό το 1$ που λες (0,70 euro για την ακριβεια).

Το βρίσκω λογίκο , απο τη στιγμή που το PayPal για να βάλεις στο συστημα τους την πιστωτικη σου απλως, σου τραβαει 2,2 ευρο και όχι 0,7ευρο που προανέφερες.
Ποια κυρια σε είπε γυφτο?
Εγω προσωπικά ποτε δεν είδα καποια περιεργη χρέωση στην κάρτα μου ,αλλα ακομη και να εβλεπα αυτα τα 70sent , δε θα είχα πρόβλημα , γιατι τα πραγματα που έχει καποιος δωρεάν στο site που συζυτάμε αλλοι τα χρεώνουν δεκάδες η εκατοντάδες δολλαρια. ;)


μην συγκρινεις ανομία πραγματα...PayPal με ενα τσοντοcam site...στο ενα εισαι 100%σιγουρος και στο αλλο λεει free και μετα σου κοτσαρει 0.70...και αυτη που με ειπε γυφτο παρακαλω να εμφανιστεί...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τσίπη σε είπα ρε, δε χρησιμοποιώ το χαρακτηρισμό γύφτος χαχαχχαχαχαχαχχχ  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Όχι φίλε μου ,δεν ειναι ανάγκη να πας πριβέ, ακόμα και στο free chat ανοιγεις την κάμερα σου , ΤΖΑΜΠΑ εννοείται !
Άμα δεις τα screen shots που έχω ανεβάσει θα δεις δεξιά να λεει "My Video" , εκει άμα κάνεις κλικ , σε ρωτάει το flash object , αν μπορει το site να αποκτησει προσβαση στην καμερά σου ,(δηλαδή να αρχίσει να στέλνει video) πατας "yes" και η γκομενα σε βλέπει.
Βασικά ειναι το μοναδικο site παγκοσμίως που έχει αυτο το χαρακτηριστικό,όπως και το να παρακολουθείς χωρίς χρέωση recorded πριβε shows :dancing:
Σε άλλα site που ούτε καν μπορεις να δεις την κοπέλα live , παρα μόνο να κάνεις text chat  ,τα recorded prive shows , κοστίζουν απο 3euro/min μέχρι 5euro/min. ΕΛΕΟΣ!:cussing:

Για αυτο το λόγο σας το έδωσα αυτο το site , γιατι έχει τζάμπα , ότι σε άλλα site πληρώνεις χρυσάφι  :grin:
πωπω καιμενες κοπελες ποσους βλεπουν καθε μερα... κανονικα αμα δεν εισαι πριβε δεν μπορεις να ανοιξεις καμερα.....
 

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
πωπω καιμενες κοπελες ποσους βλεπουν καθε μερα... κανονικα αμα δεν εισαι πριβε δεν μπορεις να ανοιξεις καμερα.....
Ναι βλεπουνε πολλους,μιας και ειναι το μοναδικο site που μπορεις να ανοίγεις καμερα στο free chat,αλλα άμα εισαι καλούτσικος όπως εμείς οι ελληναράδες  :P , έχεις ιδιαίτερη μεταχείριση. :dancing:
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Παίδες ο τυπάς απλά μας δουλεύει..... :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
Η διεύθυνση του site είναι το . Το link που έδωσε ] είναι ένα link που παίρνει αυτός που θέλει να διαφημίσει το site και να έχει κάποιο κέρδος.(ο λεγώμενος affiliate για τους γνώστες) Δηλ. αν γραφτεί κάποιος στο site μέσω του link και αναλόγως τι θα ξοδέψει θα αποφέρει ένα κέρδος στον κύριο freiheit... Πόσο?? Δείτε εδώ.. affiliate/

Προτείνω να μαστιγωθεί στην πλατεία του χωριού....  :s&m_3: :s&m_3:  :s&m_2::s&m_1:
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
Παίδες ο τυπάς απλά μας δουλεύει..... :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
Η διεύθυνση του site είναι το . Το link που έδωσε ] είναι ένα link που παίρνει αυτός που θέλει να διαφημίσει το site και να έχει κάποιο κέρδος.(ο λεγώμενος affiliate για τους γνώστες) Δηλ. αν γραφτεί κάποιος στο site μέσω του link και αναλόγως τι θα ξοδέψει θα αποφέρει ένα κέρδος στον κύριο freiheit... Πόσο?? Δείτε εδώ.. affiliate/

Προτείνω να μαστιγωθεί στην πλατεία του χωριού....  :s&m_3: :s&m_3:  :s&m_2::s&m_1:



ααα.γιαυτο ελεγε γραφτείτε ειναι ολα οκ κτλ...ποσο μαλακας εισαι ρε freiheit?
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Δεν χρειάζεται να τον βρίζουμε... όποιος θέλει να γραφτεί απλά το κάνει μέσω του www.webcams.com]www.webcams.com[/url] και δεν θα πάρει ούτε cent!...;)
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ναι βλεπουνε πολλους,μιας και ειναι το μοναδικο site που μπορεις να ανοίγεις καμερα στο free chat,αλλα άμα εισαι καλούτσικος όπως εμείς οι ελληναράδες  :P , έχεις ιδιαίτερη μεταχείριση. :dancing:
ναι καλα μια χαρα θυμαμαι οταν ημουν σε web, απλα δεν ανοιγαμε καμερα σε κανεναν (αμα δεν ηταν πριβε)... δλδ η δουλευεις η διασκεδαζεις ετσι δεν ειναι?
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
Δεν χρειάζεται να τον βρίζουμε... όποιος θέλει να γραφτεί απλά το κάνει μέσω του www.webcams.com]www.webcams.com[/url] και δεν θα πάρει ούτε cent!...;)


τι λες ρε φιλε?ας βγει αντρίκια και να πει..ειναι καλο σαιτ και να κανετε λογαριασμό απο το λινκ αυτο γιατι θα βγαλω κατι και εγω..
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Δεν χρειάζεται να τον βρίζουμε... όποιος θέλει να γραφτεί απλά το κάνει μέσω του www.webcams.com]www.webcams.com[/url] και δεν θα πάρει ούτε cent!...;)
Δεν ισχύει αυτό. Γιατί τις περισσότερες φορές μένει στον υπολογιστή σου κάποιο cookie όταν πάτησες το λινκ του διαφημιστή(affiliate) για να μπεις. Και αν δεν γραφτείς τότε, την επόμενη φορά που θα πας έστω και από το θα ενεργοποιηθεί το cookie και αν γραφτείς πάλι θα πληρωθεί!!! 
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Και για να εμβαθύνουμε λίγο, όταν ένα λινκ που σε πηγαίνει κάπου να γίνεις μέλος είτε είναι πορνογραφικό υλικό είτε αγώνες στοιχήματος αν είναι από affiliate έχει συνήθως την μορφή . Ο 1556 είναι ο διαφημιστής. Τώρα επειδή οι πιο πολλοί το έμαθαν το κόλπο μπορεί και να δοθεί λινκ χωρίς να έχει την παραπάνω μορφή, όπως αυτό . Υπάρχουν βέβαια και άλλοι πολλοί τρόποι.....
 

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Τι μαλάκες που ειστε όλοι!
Αυτο το λινκ μου το έστειλε ένας ξάδερφος μου , γιατι είναι δώρεάν η είσοδος μέσω αυτού!
Άν γραφτήτε πληκτρολόντας αυτούσια την διευθυνση πληρώνετε τα εξής :
1)5$ με το registration.
2)38$ κάθε μήνα.

Και άν ξοδέψετε σε πριβέ ανεβαίνει στο κόστος.

Εγώ παρακαλώ άν γράφτηκε καποιος να βγεί και να πει αν ειμαι ψευτης σε όσα είπα.Αυτό μονο.

Γιατι στο να κατηγορούν όλοι οι κομπλεξικοι ειναι πρώτοι!
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Τι μαλάκες που ειστε όλοι!
Αυτο το λινκ μου το έστειλε ένας ξάδερφος μου , γιατι είναι δώρεάν η είσοδος μέσω αυτού!
Άν γραφτήτε πληκτρολόντας αυτούσια την διευθυνση πληρώνετε τα εξής :
1)5$ με το registration.
2)38$ κάθε μήνα.

Και άν ξοδέψετε σε πριβέ ανεβαίνει στο κόστος.

Εγώ παρακαλώ άν γράφτηκε καποιος να βγεί και να πει αν ειμαι ψευτης σε όσα είπα.Αυτό μονο.

Γιατι στο να κατηγορούν όλοι οι κομπλεξικοι ειναι πρώτοι!
1ον Να μιλάς με ποιο κομψό τρόπο
2ον Είτε να μπείς να γραφτείς από το λινκ που έδωσες είτε από το webcams.com στην ίδια σελίδα θα πας
3ον Μπορεί ούτε εσύ ούτε ο ξάδερφος να μην έχετε ιδέα από αυτά που είπα. Αλλά ο τρόπος που καλούσες τον κόσμο να πάει να γραφτεί με προβλημάτισε. Γιατί έτσι δουλεύει το σύστημα με τις διαφημίσεις. Δίνεις λινκ σε φορουμ που έχουν μεγάλη επισκεψιμότητα και κράζεις για το πόσο καλό είναι κτλ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom