Νέα

Live Cyber Cams Sex site/links

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα T0my
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 674
  • Εμφανίσεις 229K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Έχετε κάνει ήλεκτρονικό sex !!

  • Φυσικά.

    Ψήφοι: 27 55,1%
  • Ελάχιστες φορές.

    Ψήφοι: 11 22,4%
  • Καθόλου.

    Ψήφοι: 7 14,3%
  • Δέν μου άρέση.

    Ψήφοι: 4 8,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    49

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
[quote ααα.γιαυτο ελεγε γραφτείτε ειναι ολα οκ κτλ...ποσο μαλακας εισαι ρε freiheit?
[/quote]

Κατα πρώτον επειδή είσαι ανίδεος, σου λεω οτι το συγκεκρίμένο site ειναι άκρως επαγγελματικο και τίμιο σε όλες τις συναλλαγές του,παραλληλα ότι πληροφοριες έδωσα είναι 100% αληθείς.
Άν θές γράψου για να το διαπιστώσεις με τα μάτια σου , και στα στέλνω εγώ τα 0.70ευρα που φοβάσαι ότι θα χρεωθείς μέσω της τράπεζας μου :sunglasses:
Κατα δεύτερον εγώ δε σε αποκάλεσα ούτε μαλακα ούτε τιποτα.

Δέν ειναι κακό να φερόμαστε και λίγο ώριμα...
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
[quote ααα.γιαυτο ελεγε γραφτείτε ειναι ολα οκ κτλ...ποσο μαλακας εισαι ρε freiheit?


Κατα πρώτον επειδή είσαι ανίδεος, σου λεω οτι το συγκεκρίμένο site ειναι άκρως επαγγελματικο και τίμιο σε όλες τις συναλλαγές του,παραλληλα ότι πληροφοριες έδωσα είναι 100% αληθείς.
Άν θές γράψου για να το διαπιστώσεις με τα μάτια σου , και στα στέλνω εγώ τα 0.70ευρα που φοβάσαι ότι θα χρεωθείς μέσω της τράπεζας μου :sunglasses:
Κατα δεύτερον εγώ δε σε αποκάλεσα ούτε μαλακα ούτε τιποτα.

Δέν ειναι κακό να φερόμαστε και λίγο ώριμα...



να αλλαξεις το αρχικό λινκ σε το λινκ του σαιτ!!!
 

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
1ον Να μιλάς με ποιο κομψό τρόπο
2ον Είτε να μπείς να γραφτείς από το λινκ που έδωσες είτε από το webcams.com στην ίδια σελίδα θα πας
3ον Μπορεί ούτε εσύ ούτε ο ξάδερφος να μην έχετε ιδέα από αυτά που είπα. Αλλά ο τρόπος που καλούσες τον κόσμο να πάει να γραφτεί με προβλημάτισε. Γιατί έτσι δουλεύει το σύστημα με τις διαφημίσεις. Δίνεις λινκ σε φορουμ που έχουν μεγάλη επισκεψιμότητα και κράζεις για το πόσο καλό είναι κτλ...
Να σου πω θα μου το παίξεις εσυ έξυπνος τώρα?Περι κομψότητας κτλ δε νομίζω ότι έχεις δικαίωμα να μιλάς μιας και εσυ βγήκες και με κατηγόρησες ανοιχτα σε φόρουμ με μεγάλη επισκεψιμότητα , οτι λέω ψέμματα και οτι σας δουλευω, ενω θα μπορούσες θα ότι απορία έχεις να με ρωτήσεις κατι σε pm.

Προσωπικα το ξέρω οτι το link είναι κάποιου διαφημηστη , αλλα δε με αφορά καθολου , μιας και το site είναι απλα κορυφή αναμεσα στα αλλα του είδους.
Δέν έχω πληρώσει φράγκο, εχω γαμήσει camgirl,ένα άλλο μου έδωσε skype και συχνα μου τα δείχνει όλα μέσα απο εκει και όχι μέσα απο το site,το οποίο θα έρθει ελλαδα οκτωμβριο,όπως και ένα άλλο απο λετονια, και 2-3 περιπτώσεις άλλες που βαριεμαι τωρα να κάθομαι να γράφω.

Αυτός είναι και ο λόγος που το δημοσιοποιησα , διότι ήμουνα ενθουσιασμενος τις "εξελίξεις".
Αλλα παρατηρησα ότι ο πραγματικός λόγος της λάσπης που έτρεξες όλο παθος να μου ρίξεις ειναι επειδή "φοβήθηκες" ότι κάποιος μπορει να βγάζει κάποια χρήματα , και οχι τόσο άν οι πληροφορίες που έδωσα ειναι αληθής η όχι..

Για το χαρακτήρα σου βγάλε συμπεράσμα μόνος σου , εγώ απέχω  :sunglasses:
 

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
ναι καλα μια χαρα θυμαμαι οταν ημουν σε web, απλα δεν ανοιγαμε καμερα σε κανεναν (αμα δεν ηταν πριβε)... δλδ η δουλευεις η διασκεδαζεις ετσι δεν ειναι?



Εδώ αλλάζουν τα δεδομένα καλη μου :grin:
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Να σου πω θα μου το παίξεις εσυ έξυπνος τώρα?Περι κομψότητας κτλ δε νομίζω ότι έχεις δικαίωμα να μιλάς μιας και εσυ βγήκες και με κατηγόρησες ανοιχτα σε φόρουμ με μεγάλη επισκεψιμότητα , οτι λέω ψέμματα και οτι σας δουλευω, ενω θα μπορούσες θα ότι απορία έχεις να με ρωτήσεις κατι σε pm.

Προσωπικα το ξέρω οτι το link είναι κάποιου διαφημηστη , αλλα δε με αφορά καθολου , μιας και το site είναι απλα κορυφή αναμεσα στα αλλα του είδους.
Δέν έχω πληρώσει φράγκο, εχω γαμήσει camgirl,ένα άλλο μου έδωσε skype και συχνα μου τα δείχνει όλα μέσα απο εκει και όχι μέσα απο το site,το οποίο θα έρθει ελλαδα οκτωμβριο,όπως και ένα άλλο απο λετονια, και 2-3 περιπτώσεις άλλες που βαριεμαι τωρα να κάθομαι να γράφω.

Αυτός είναι και ο λόγος που το δημοσιοποιησα , διότι ήμουνα ενθουσιασμενος τις "εξελίξεις".
Αλλα παρατηρησα ότι ο πραγματικός λόγος της λάσπης που έτρεξες όλο παθος να μου ρίξεις ειναι επειδή "φοβήθηκες" ότι κάποιος μπορει να βγάζει κάποια χρήματα , και οχι τόσο άν οι πληροφορίες που έδωσα ειναι αληθής η όχι..

Για το χαρακτήρα σου βγάλε συμπεράσμα μόνος σου , εγώ απέχω  :sunglasses:
Καταρχάς χαίρομαι που ξέρεις για το τι μιλάω.

Γιατί δεν έδωσες την κανονική σελίδα όμως του site, με τις εξαίσιες υπηρεσίες και έδωσες άλλο link που ήξερες ότι ήταν διαφημιστή? Αυτό και μόνο από μόνο του βρωμάει!

Και επαναλαμβάνω ο τρόπος που καλούσες τον κόσμο να πάει να γραφτεί με προβλημάτισε και τελικώς τα είπα. Γιατί έτσι δουλεύει το σύστημα....
Στα @@ το κέρδος. Η ενημέρωση των χρηστών πάνω απ'όλα.
 

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Καταρχάς χαίρομαι που ξέρεις για το τι μιλάω.

Γιατί δεν έδωσες την κανονική σελίδα όμως του site, με τις εξαίσιες υπηρεσίες και έδωσες άλλο link που ήξερες ότι ήταν διαφημιστή? Αυτό και μόνο από μόνο του βρωμάει!

Και επαναλαμβάνω ο τρόπος που καλούσες τον κόσμο να πάει να γραφτεί με προβλημάτισε και τελικώς τα είπα. Γιατί έτσι δουλεύει το σύστημα....
Στα @@ το κέρδος. Η ενημέρωση των χρηστών πάνω απ'όλα.
Aντε να πω ποιο καθαρα μπας και γίνει κατανοητο...
Γιατι αυτο το λινκ δίνει τελείως τζαμπα είσοδο στο site! Απο αυτο γράφτηκα και εγω εξαλλου
Aμας εγγραφεις κανονικα πληκρολογωντας την διευθυνση , πληρώνεις $4.99 την εγγραφή , και $39.98 το μήνα , χώρια τα πριβέ.

Δηλαδή ρε παιδια έλεος σας δίνω τετοιο site τζαμπα και με κατηγορείτε απο πανω? :headbang:

 

leman28

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Συναθλητές καλησπέρα!
Ήθελα να εξομολογηθώ μια περιπέτεια που είχα αν και στο μέλλον έχω προετοιμάσει και έδαφος για άλλες τέτοιες περιπέτειες... :fuck1:

Το 2007 έτυχε να μιλάω μέσα από ένα webcam sex site , με μια γκόμενα από ρουμανια,32 χρονών μουναρα, βιζάρες τούμπανο, κωλαράκι φωτιά , αλλά φάτσα έτσι και έτσι.
Χαθήκαμε για κάποιο διάστημα αλλά μετά με βρήκε μέσω facebook , όπου και αναθερμάνθηκαν οι σχέσεις μας , μέχρι που αρχές Αυγούστου μου έστειλε ότι θα ερχόταν στη μάνα σαλονίκη για 4 μέρες...Μεσ'την τρελή χαρά εγώ , που έλειπαν και η δικοί μου διακοπές , και το σπίτι ήταν άδειο...Πέρασα παρά πολύ καλά με το μωρό αυτές τις 4 μέρες  :knockinb: θα τις θυμάμαι για πολύ!

Προσωπικά εγώ , ένα webcam sex site , το χρησιμοποιώ σαν dating site , και θα σας περιγράφω παρακάτω τον τρόπο και την τεχνική , για να κάνετε και τα δικά σας κονέ καθώς υποθέτω ότι θα έχετε κάνει ban τις ελλεεινίδες όπως και εγώ ;)

Πάμε στο ψητό τώρα...
Παίζω μπάλα μόνο σε ένα μονό site , και αυτό γιατί σου δίνει την δυνατότητα να ανοίγεις την webcam σου τζάμπα, αυξάνοντας τις πιθανότητες άμα αρέσεις στη γκόμενα να σου δώσει προσωπικές πληροφορίες όπως skype , η yahoo (απο προσωπική εμπειρία , ρουμανες κτλ χρησιμοποιούνε yahoo , ενώ από Αμερική και Κολομβία msn , ενώ οι Ρωσίδες skype συνήθως)οπότε το αμέσως επόμενο βήμα είναι η ανταλλαγή τηλεφώνων.

Συνήθως αρκετές από αυτές "ψάχνονται" και με τον όρο ψάχνονται εννοώ να γνωρίσουν online αρχικά τουλάχιστον έναν νορμάλ άνθρωπο να μιλήσουνε. Συνήθως στο site αυτό μου λένε ορισμένες ότι υπάρχουν πολύ άσχημα και τελείως ανώμαλα αμερικανάκια, καποιοι μουνοδουλοι Γάλλοι και Ιταλοί , ενώ οι Έλληνες είναι καινούριο είδος εκεί..χεχεχε

Όταν λοιπόν θέλετε να πιάσετε στον πρόλογο μια κοπέλα από εκεί , μην αρχίσετε να της λέτε να γδυθεί κτλ , παίξτε τον άνετο και κυριλέ τύπο με επίπεδο , αν η γκόμενα σας βρεί ωραίο , θα σας δώσει skype κτλ , για να παίζετε με την webcam όση ώρα θέλετε.

Αυτό μου έχει συμβεί με μια Ρωσίδα μιλφ , στην οποία από το mailing system του site , της έστειλα το facebook μου , με έκανε add , και μετά από λίγη ώρα μου ζήτησε skype για να με δει καλύτερα...
Τα είπαμε 1-2 ώρες περί ανέμων και υδάτων (εγώ δεν έδειξα ότι θέλω να την δω γυμνή , αν και πέθαινα να την δω )μέχρι που μετά από λίγο άρχισε να μου κάνει κοπλιμέντα , να δαγκώνει τα χείλια της, και να πιάνει μέσα από το σουτιέν τις τεράστιες στης ρόγες :tits2: , λέγοντας μου "σε θέλω"...

Εγώ τρελάθηκα .... :o , και το θεϊκό εκεί που από μέσα μου έμεινα μαλάκας ήταν που όταν "τελιώσαμε" (τα είδα τα χύσια της ολοκάθαρα) μου είπε και ευχαριστώ...από ελληνίδα πρώην μου δεν άκουσα ποτέ ευχαριστώ για τίποτα........ :headbang:

Τώρα πια είναι η φάση όμως... ότι η γκόμενα θέλει να έρθει με μία φίλη της παρέα στην πόλη μου , για να συναντηθούμε :dancing: (που φυσικά αυτός ήταν και ο απώτερος σκοπός μου , η συνάντηση από κοντά, γιατί καλό το webcam sex δε λεω , αλλα το real  :knockinb: καλύτερο , όπως μου είπε και η ίδια.

Πέρα από αυτή έχω ψήσει μια άλλη να έρθει (Ρουμάνα) , όπου εκείνη ήταν πολύ ποιο ευθύς,23 ετών , μελαχρινή....(και εκείνη ενδιαφέρεται για face 2 face γνωριμία)

Κάτι άλλο που αξίζει προσοχής είναι ότι κάποιες από το συγκεκριμένο site πάνε διακοπές κάθε χρόνο Ελλάδα σε ένα συγκεκριμένο μέρος  :dancing:

Θα μπορούσα να πω και για άλλες αλλά θα γίνω κουραστικός.... :(

Επιγραμματικά λοιπόν...
1)Εντοπίστε το κορίτσι που σας αρέσει.
2)Ρωτήστε την τι κάνει , πως τα περνάει κτλ, κάντε αρκετό χιούμορ βοηθάει πολύ
3)Αν η γκόμενα φαίνεται σοβαρή και όχι χαζοχαρούμενο ,ανοίξτε κάμερα στοχεύοντας το πρόσωπο σας και όχι τον πούτσο σας.
4)Αν σας αρέσει τόσο πολύ κάποια κοπέλα , στείλτε της ένα mail , μη χρησιμοποιήσετε όμως το σύμβολο @ αλλά το at , αν θέλετε να τις δώσετε msn , yahoo , η skype. Αυτό γιατί φιλτράρονται τα μηνύματα που περιέχουν e-mail adresses από ένα ειδικό script που έχουν ενσωματωμένο στο κώδικα του site.
5)Φλερτάρετε αλλά πάντα με μέτρο και χωρίς υπερβολές , γιατί αυτές αντιμετωπίζουν πολλές υπερβολές αρκετά συχνά. Με άλλα λόγια να μην φέρεστε σαν αμερικανάκια γιατί δε τα συμπαθούνε καθόλου.
6)Μη δείχνετε λιγούρηδες σε καμιά περίπτωση. Υπάρχουν 2 κοπέλες εκεί που δεν είναι συχνά online,και είναι τύπου παμελας αντερσον ίσως και ποιο αισθησιακές, η μια είναι Ρουμάνα (εξακριβωμένα)είχα πετύχει έναν ελληναρά τις προάλλες την είχε πιάσει πρόλογο,η άλλη δε ξέρω είναι τελείως απλησίαστη , μονό σε πριβε υποθέτω ότι ίσως δώσει κάποια πληροφορία για το ποιών της.

Τώρα για εκείνους που δε ψάχνουν τίποτα άλλο από το να δούμε γκόμενες γυμνές , λόγω γυναικάς , κοπέλας κτλ , είναι και εκείνοι στο κατάλληλο μέρος μιας και αρκετές τα πετάνε όλα στο free chat  :tits2:
Όταν λοιπόν κάποιος κάνει registration το οποίο είναι φυσικά δωρεάν και εφόρου ζωής, αποκτάει τα εξής προνόμια  :
1)Να μιλάει τζάμπα με όποια γκόμενα θέλει.
2)10$ δώρο στο λογαριασμό του, συνιστώ όμως να μη τα χρησιμοποιήσετε για πριβε , αλλά για να κάνετε tip το model ,το τι θα κάνει για εσάς είναι κατόπιν συμφωνιας. Καποια κορίτσια γαμιούνται κανονικά με δονητές κτλ άμα λάβουν tips των 5$ από 2-3 άτομα.
3)Να ανοίγετε την κάμερα σας κατά βούληση, δωρεάν φυσικά
4)Πρόσβαση σε πάνω από 4000 recorded prive shows  και φωτογραφίες ...δωρεάν και αυτό, ενώ σε άλλα site πληρώνεις 3 ευρα το λεπτό minimum :uglystupid:


Αρκετές φορές πετυχαίνω γκόμενες σαν και αυτές στο free chat να κάνουν  :tits2::

Αυτά λοιπόν συναθλητες! Για να γραφτείτε ακολουθήστε το παρακάτω link

Για να γνωρίζετε, κατα το registration θα χρειαστει να δώσετε πιστωτική κάρτα (προσωπικά εγώ χρησιμοποίησα προπληρωμένη της τραπεζας Πειραιώς)  , αλλα μην αγχώνεστε τα στοιχεία σας ειναι ασφαλή, όσους μήνες το χρησιμοποιώ ποτέ δεν τραβηχτήκαν χρήματα, ουτε είδα κάποιες περίεργες κινήσεις στην κάρτα.

Σας εύχομαι τα καλύτερα ;)

Γραφτηκα φιλε εγω  δεν αντεξα με έφαγε η περιεργια...
Οντως ειχες δικιο σε ολα μπορουσα να δειχνω τη καμερα μου στο free συν τα υπολοιπα που ανεφερες :P
Κατι που μου αρεσε σε αυτο το σιτε (περα απο το οτι καποιες κοπελες τα δειχνουν στο free chat) αν και εχω γραφτει σε πολλα κατα διαστηματα ηταν οτι δε σε υποχρεωνει να αγορασεις χρονο για πριβε οταν γραφεσαι οπως πχ στο livejasmin.

Thanks!
 

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Γραφτηκα φιλε εγω  δεν αντεξα με έφαγε η περιεργια...
Οντως ειχες δικιο σε ολα μπορουσα να δειχνω τη καμερα μου στο free συν τα υπολοιπα που ανεφερες :P
Κατι που μου αρεσε σε αυτο το σιτε (περα απο το οτι καποιες κοπελες τα δειχνουν στο free chat) αν και εχω γραφτει σε πολλα κατα διαστηματα ηταν οτι δε σε υποχρεωνει να αγορασεις χρονο για πριβε οταν γραφεσαι οπως πχ στο livejasmin.

Thanks!
Hehe  :P
Eτσι για να σε φτιάξω θα σου δείξω τα καλύτερα μωρα απο Ρουμανία (αληθεια ο romouniaris που ειναι? )που δουλευουνε σε αυτο το site...σου σηκώνεται αυτομάτως με το που τις βλέπεις...τελείως θεόμουνα! :thumbsup:
Με τη σειρα που εμφανίζονται είναι οι εξής:

1)SEXtasyDiva
2)xPetiteDollx
3)CuteNuria
4)jaminax
5)PerfectTits

:rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • SEXtasyDiva.jpg
    SEXtasyDiva.jpg
    13 KB · Εμφανίσεις: 37
  • xPetiteDollx.jpg
    xPetiteDollx.jpg
    25,9 KB · Εμφανίσεις: 39
  • CuteNuria.jpg
    CuteNuria.jpg
    10,7 KB · Εμφανίσεις: 34
  • jaminax.jpg
    jaminax.jpg
    35 KB · Εμφανίσεις: 37
  • PerfectTits.jpg
    PerfectTits.jpg
    11 KB · Εμφανίσεις: 30

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
Γραφτηκα φιλε εγω  δεν αντεξα με έφαγε η περιεργια...
Οντως ειχες δικιο σε ολα μπορουσα να δειχνω τη καμερα μου στο free συν τα υπολοιπα που ανεφερες :P
Κατι που μου αρεσε σε αυτο το σιτε (περα απο το οτι καποιες κοπελες τα δειχνουν στο free chat) αν και εχω γραφτει σε πολλα κατα διαστηματα ηταν οτι δε σε υποχρεωνει να αγορασεις χρονο για πριβε οταν γραφεσαι οπως πχ στο livejasmin.

Thanks!

εσυ δεν πρεπει να εισαι κλωναρι...
 

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Η αδυναμία μου ειναι η τελευταία...Η Μις Τελεια Βυζια!
Την τελευταια φορα που την πέτυχα ...μιλουσε με έναν Δημήτρη .. το έχουνε πιάσει το νόημα αρκετουτσικοι ελληναράδες μου φαίνεται  :P
 

miden

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
απορώ φίλε αναλπριζον πως σου πέρασε απτο μυαλό οτι ο τύπος κάνει διαφημιση. κλασσική περίπτωση αγαθοεργίας
 

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Απλα μια ενημέρωση η KittyXXX δειχνει τα βυζακια της χυμα :P
Δεν έχω πάρει καποια πληροφορια απο αυτη ,γιατι εχω στανταρ κοπελες που έχουμε επικοινωνια, οποτε πιάστε της παρλα :dancing:
 

toto3

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2006
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Δεν έχω μπει στο site που μας λες φίλε freiheit και δεν έχω σκοπό να μπώ. Δεν έχω κάτι εναντίον σου, ούτε αμφισβητώ τις προθέσεις σου... απλά γενικά είμαι καχύποπτος απέναντι σε τέτοιου είδους διαδικτυακές υπηρεσίες.
Έχω μερικές κανα-δυο απορίες όμως, αν θες διαφώτισέ με:
1) Το streaming βίντεο που παρακολουθείς με τις "κυρίες" είναι live ή μαγνητοσκοπημένο; Διακρίνω ένα υδατογράφημα που τεχνικά είναι κάπως δύσκολο να μπαίνει real-time στην εικόνα. Άν ισχύει το δεύτερο (μιλάμε για μαγνητοσκοπημένα βιντεάκια) δε νομίζω πως αξίζει τον κόπο η διαδικασία... το internet είναι γεμάτο με τέτοια.
2) Chat κάνεις με τις ίδιες ή μπορεί να να μιλάς και με τον Billy τον ανθρακωρύχο και να μην το ξέρεις; Μου έιναι δύσκολο στην τελευταία foto ας πούμε να φανταστώ οτι η τύπισσα έχει και ένα πληκτρολόγιο μπροστά της και σου γράφει.

Πάντως, εγώ δεν θα άνοιγα την camera μου εύκολα σε κάποιον που δεν είμαι σίγουρος για τις προθέσεις του. Είμαι σίγουρος πάντως πως οι εν λόγω "κυρίες" δεν έχουν και μεγάλη κάψα να δούνε τη φάτσα σου... δεν ξέρω γιατί το ζητάνε λοιπόν.

Δεν έχω ασχοληθεί μέ το "άθλημα", οπότε αν ρώτησα τίποτε αφελές... δείξε κατανόηση ;-)
 

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Δεν έχω μπει στο site που μας λες φίλε freiheit και δεν έχω σκοπό να μπώ. Δεν έχω κάτι εναντίον σου, ούτε αμφισβητώ τις προθέσεις σου... απλά γενικά είμαι καχύποπτος απέναντι σε τέτοιου είδους διαδικτυακές υπηρεσίες.
Έχω μερικές κανα-δυο απορίες όμως, αν θες διαφώτισέ με:
1) Το streaming βίντεο που παρακολουθείς με τις "κυρίες" είναι live ή μαγνητοσκοπημένο; Διακρίνω ένα υδατογράφημα που τεχνικά είναι κάπως δύσκολο να μπαίνει real-time στην εικόνα. Άν ισχύει το δεύτερο (μιλάμε για μαγνητοσκοπημένα βιντεάκια) δε νομίζω πως αξίζει τον κόπο η διαδικασία... το internet είναι γεμάτο με τέτοια.
2) Chat κάνεις με τις ίδιες ή μπορεί να να μιλάς και με τον Billy τον ανθρακωρύχο και να μην το ξέρεις; Μου έιναι δύσκολο στην τελευταία foto ας πούμε να φανταστώ οτι η τύπισσα έχει και ένα πληκτρολόγιο μπροστά της και σου γράφει.

Πάντως, εγώ δεν θα άνοιγα την camera μου εύκολα σε κάποιον που δεν είμαι σίγουρος για τις προθέσεις του. Είμαι σίγουρος πάντως πως οι εν λόγω "κυρίες" δεν έχουν και μεγάλη κάψα να δούνε τη φάτσα σου... δεν ξέρω γιατί το ζητάνε λοιπόν.

Δεν έχω ασχοληθεί μέ το "άθλημα", οπότε αν ρώτησα τίποτε αφελές... δείξε κατανόηση ;-)
Μου άρεσε το ποστ σου και θα σου απαντησω σε όλα, λογικο ειναι αμα δε ξερει καποιος να έχει αποριες :)
Με το "άθλημα" ασχολούμαι  απο το καλοκαιρι του 2004, το πρωτο σιτε που βρεθηκα ειχε παρα πολλες κοπέλες ,όπου τελικα κατεληξα να μιλαω καθημερινα με μια τσεχα απο Ostrava.
Τωρα πλεον αυτα τα site και ας μη ξεχναμε οτι ειναι online επειχηρησεις δε ρισκαρουν να βαζουν οτι και ότι μεσα να εκπεμπουν βιντεο.Κατα τη διαδικασια εγγραφης μιας κοπελας ως performer λοιπον αναγραφεται οτι εχει πληρη ευθυνη για την ακριβεια των στοιχειων της , και οτι ειναι υπευθυνη των στοιχειων που δηλωνει οτι ειναι αληθη.
Κατι σαν την δικια μας την υπευθυνη δηλωση δηλαδη.

Τωρα κοπελα στη τελευταια φώτο ενοείται οτι δεν εκανε chatting εκεινη τη στιγμη, ειναι απλα μια φωτο απο το προφιλ της , οπως και στις αλλες 4.

Η εκπομπη βιντεο, μεσω flash ,ειναι τεχνικα πολυπλοκο και απαιτει πολυ bandwidth,το συγκεκριμενο site εκπεμπει αν δε κανω λαθος χρησιμοποιωντας servers της Akamai Technolgies (το λεω αυτο γιατι οταν το εχω ανοιχτο βλεπω συνδέσεις με servers της akamai στο firewall) για να παραδίδει το video στους τελικους χρηστες αξιοπιστα χωρις διακοπες κτλ.

Δεν υπαρχει περίπτωση ουτε 1 στις 1000 να βλεπεις υποτειθεται κοπελα στο βιντεο και να σου βγει αντρας! Αυτα γίνονται μόνο στο msn κτλ.
Επεισης πολλες κοπελες χρησιμοποιουνε και ηχο , οποτε καταλαβαινεις πολλα απο εκει, η δε πληκτολογουνε καθολου και απαντανε φωνητικα στις όποιες ερωτησεις,αναλογως τη διαθεση τους βεβαια.

Εν κατακλειδι το βίντεο ειναι live , και μιλάς όντως με κοπελες.
Εχω ανταλαξει yahoo και skype με καποιες απο εκει , και ποτέ δεν βρέθηκα προεκπλήξεως , παρα μονο οταν μια μιλφ μου πεταξε τις βυζαρες έξω (ισως να ποσταρω screenshot με αυτην κρυβωντας όμως το προσωπο της για αυνοητους λογους).

Εγω προσωπικα ειμαι πολυ ευχαριστημένος και ελπιζω να σε καλυψα.

PS:Η KittyXXX ειναι Ρουμανακι τελικα.
 

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
πες μας που πανε διακοπες ???
Τελευταία ενημέρωση που έχω απευθείας απο ρουμανια , ειναι ότι αυριο θα καταφθάσουν απο Suceava και Bucharest, λεωφορεία στον δήμο Παραλίας Κατερίνης για 10ημερες διακοπες.
Εγω προσωπικά θα πάω να δω αυθημερόν κατι φίλες που θα έρθουν το απογευματακι....
 

pussy_lover

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
Η εκπομπη βιντεο, μεσω flash ,ειναι τεχνικα πολυπλοκο και απαιτει πολυ bandwidth,το συγκεκριμενο site εκπεμπει αν δε κανω λαθος χρησιμοποιωντας servers της Akamai Technolgies (το λεω αυτο γιατι οταν το εχω ανοιχτο βλεπω συνδέσεις με servers της akamai στο firewall) για να παραδίδει το video στους τελικους χρηστες αξιοπιστα χωρις διακοπες κτλ.
Αν παίζει Akamai στη μέση τότε σίγουρα δεν είναι real-time...
 

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Αν παίζει Akamai στη μέση τότε σίγουρα δεν είναι real-time...
Τοτε πως γίνεται να μιλαω με κοπελες με ανοιχτη καμερα και ήχο,να μιλαω και να απαντανε σαν μια κατα προσωπο κουβεντα?
 

pussy_lover

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
Τοτε πως γίνεται να μιλαω με κοπελες με ανοιχτη καμερα και ήχο,να μιλαω και να απαντανε σαν μια κατα προσωπο κουβεντα?
Προφανώς το video με καθυστέρηση...
Δες στο site τι κάνει η Akamai.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom