Νέα

Lifting

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitrakis29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Για το παχος υπαρχει λυση παιδες. Περπατημα και γυμναστικη. Και μενα μου αρεσει η μασα και πινω και πολυ αλλα δεν αφηνω τον εαυτο μου. Ζυγιζομε ταχτικα και οταν βλεπω οτι χανω τον ελεγχο το ριχνω καμια 10ρια μερες στη διαιτα και επανερχομε. Ειμαι 1,80 και δεν εχω περασει ποτε τα 90 κιλα. Και ειμαι και 40 χρονων. Τα αλλα περι βαψηματος μαλιων πλαστικων κτλ κτλ τα θεωρω χαζομαρες.  Τελιωνοντας θα πω το εξης. Διπλα απο τη δουλεια μου υπαρχει ενας πουστης γυρω στα 45. Βαφει συνεχεια το μαλι μαυρο και απ' οτι μου λεει η δικια μου εχει κανει πλαστικη στα χειλια και κατι στα ματια. Εγω δεν το ειχα προσεξει οι γυναικες τα προσεχουν αυτα. Οταν μου το ειπε η δικια μου αρχισα να τον παρατηρω καλυτερα και οντως η φατσα του εχει γινει καπως περιεργη εχει κατι το αφυσικο θα ελεγα. Για αυτο προσοχη με αυτες τις μαλακιες.
Μ' αυτα και μ'αυτα μου ανοιξε και η ορεξη....ας παω να χτυπησω κανα ουζακι με κανα ψαρο-μεζε και τα λεμε βραδακι.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
α  ναι του πασχαλη η μπογια στο κεφαλι φαινεται απο 10κμ... αλλα νομιζω ειναι το τελευταιο που τον απασχολει αυτη τη περιοδο χα χα χα
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ειμαι 40 χρονων, οι μισες τριχες μου εχουν ασπρισει, εχω 2 - 3 χαλασμενα δοντια που ολο λεω να παω να φτιαξω και ολο το αναβαλω, παρολο που γυμναζομε το σωμα μου δεν ειναι οπως πριν απο 20 χρονια, καπνιζω μαυρο και πινω μπυρες ή κρασι καθημερινα, μπορει να μεινω αξυριστος για βδομαδες. Δεν θα αλλαζα τιποτα στο σωμα για κανεναν/καμια, ισως μονο στη συμπεριφορα μου, και δεν μου εληψαν ποτε οι γυναικες.
φυλε μου μου θυμισες οταν ημουνα Ελλαδα που σχεδον καθε απογευμα περναγα μπροστα απο μια καφετερια για να παω για τη φιλης και χαιρεταγα τους γνωστους και τους προτεινα να παμε μαζι φιλης να γαμισουμε!και μου απανταγανε εμεις γαμαμε!τωρα πως γαμανε αφου καθονται στα καφενεια απο το πρω'ι' μεχρι το βραδι και πινουνε καφε και ουζο!δεν το εχω καταλαβει!εγω απο το πρω'ι' μεχρι το βραδυ τρεχω και καμακωνω για να εχω μουνακια!και Λιφτινγκ θα κανω οταν γινω 48-50 για να μπωρω να συνεχισω να καμακωνω.και να βγαζω γκομενες.για αυτο και ρωταω και αρχιζω να παιρνω πληροφωριες.οταν εχεις ενα προβλημα πρεπει να προσπαθεις να το λυσεις και οχι να το κρυβεις!το να λες Π.Χ.αν σου εχουν πεσει τα μαλλια με το να λες δε με νοιαζει τα ξυριζω και ειναι καλητερα δεν λυνεις το προβλημα.ειναι σαν αυτο που λενε οι αραπαδες ΠΩΝΑΕΙ ΚΕΦΑΛΙ ΚΩΨΕΙ ΚΕΦΑΛΙ!!!
 

Επισκέπτης
φυλε μου μου θυμισες οταν ημουνα Ελλαδα που σχεδον καθε απογευμα περναγα μπροστα απο μια καφετερια για να παω για τη φιλης και χαιρεταγα τους γνωστους και τους προτεινα να παμε μαζι φιλης να γαμισουμε!και μου απανταγανε εμεις γαμαμε!τωρα πως γαμανε αφου καθονται στα καφενεια απο το πρω'ι' μεχρι το βραδι και πινουνε καφε και ουζο!δεν το εχω καταλαβει!εγω απο το πρω'ι' μεχρι το βραδυ τρεχω και καμακωνω για να εχω μουνακια!και Λιφτινγκ θα κανω οταν γινω 48-50 για να μπωρω να συνεχισω να καμακωνω.και να βγαζω γκομενες.για αυτο και ρωταω και αρχιζω να παιρνω πληροφωριες.οταν εχεις ενα προβλημα πρεπει να προσπαθεις να το λυσεις και οχι να το κρυβεις!το να λες Π.Χ.αν σου εχουν πεσει τα μαλλια με το να λες δε με νοιαζει τα ξυριζω και ειναι καλητερα δεν λυνεις το προβλημα.ειναι σαν αυτο που λενε οι αραπαδες ΠΩΝΑΕΙ ΚΕΦΑΛΙ ΚΩΨΕΙ ΚΕΦΑΛΙ!!!

Γαμαω γιατι εχω μονιμη σχεση. Γενικα ειμαι των σχεσεων και οχι του συνεχες κυνηγιτου. Δεν ειναι αυτο το θεμα ομως. Αυτο που ηθελα να σου πω ειναι οτι χωρις να ειμαι "Αδωνης" και χωρις ιδιαιτερο αγχος για την εμφανιση μου δεν ειχα ποτε προβλημα με τις γυναικες. Χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν εχω φαει χυλοπιτα ποτε. Αλλα δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα και ολες. Παντως δεν θα εκανα ποτε πλαστικη για να ριχνω γκομενες. Και κατι τελευταιο.....καλες οι γκομενες.... αλλα τη παρεα με τα φιλαρακια, τη κρασοκατανυξη, τη μπυροποσια και τη μαστουρα δεν τα αλλαζω για καμια. Μονο οταν ο οργανισμος μου δεν αντεχει αλλο.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Δέχομαι, αν μου πεις σε τι με βλάπτει!   ;)
δεν σε βλαπτει αλλα μονο ετσι θα κατανοησεις την δυσκολια μερικων ανθρωπων να αδυνατισουν και να λες ετσι απλα και κυνικα κοψε την μασα..
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Γαμαω γιατι εχω μονιμη σχεση. Γενικα ειμαι των σχεσεων και οχι του συνεχες κυνηγιτου. Δεν ειναι αυτο το θεμα ομως. Αυτο που ηθελα να σου πω ειναι οτι χωρις να ειμαι "Αδωνης" και χωρις ιδιαιτερο αγχος για την εμφανιση μου δεν ειχα ποτε προβλημα με τις γυναικες. Χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν εχω φαει χυλοπιτα ποτε. Αλλα δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα και ολες. Παντως δεν θα εκανα ποτε πλαστικη για να ριχνω γκομενες. Και κατι τελευταιο.....καλες οι γκομενες.... αλλα τη παρεα με τα φιλαρακια, τη κρασοκατανυξη, τη μπυροποσια και τη μαστουρα δεν τα αλλαζω για καμια. Μονο οταν ο οργανισμος μου δεν αντεχει αλλο.
συμφωνω απολυτα αν και η μαστουρα και να ειναι και καλης ποιοτητας οχι αλβανεζικη η λαδακι που δεν βρισκεις πλεον ανοιγει την ορεξη...
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Γαμαω γιατι εχω μονιμη σχεση. Γενικα ειμαι των σχεσεων και οχι του συνεχες κυνηγιτου. Δεν ειναι αυτο το θεμα ομως. Αυτο που ηθελα να σου πω ειναι οτι χωρις να ειμαι "Αδωνης" και χωρις ιδιαιτερο αγχος για την εμφανιση μου δεν ειχα ποτε προβλημα με τις γυναικες. Χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν εχω φαει χυλοπιτα ποτε. Αλλα δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα και ολες. Παντως δεν θα εκανα ποτε πλαστικη για να ριχνω γκομενες. Και κατι τελευταιο.....καλες οι γκομενες.... αλλα τη παρεα με τα φιλαρακια, τη κρασοκατανυξη, τη μπυροποσια και τη μαστουρα δεν τα αλλαζω για καμια. Μονο οταν ο οργανισμος μου δεν αντεχει αλλο.
και εγω εχω μονιμες σχεσεις δε λεω καλες ειναι.χυλοπιτες ολοι τρωμε.και εγω σημερα στις ντισκο καμακωσα 3 και μονο οι 2 μου δωσανε τηλεφωνο η μια μου ειπε μαλακιες οτι εχει γκομενο!!!!η αλλη που καμακωσα στην εξοδο της ντισκο αυτη εφευγε ενω εγω εμπαινα στη ντισκο.μου εδωσε το τηλεφωνο της και μου ειπε να την παρω τη δευτερα στις 18:15 οταν θα ειναι χωρις το γκομενο της!!!!!ημουνα ντιμενος με την καφε στολη:ασπρες μποτες απο φιδι που ελαφρα καφετιζουνε.μπλε παντελονι με σκισηματα και κοματια απο υφασμα καφε και μαυρο.καφε πουκαμισο καομπο'ι'κο καικαφε ζωνη πωληχρωμη.ουτε εγω ειμαι αδωνης αλλα την εμφανιση μου την προσεχω παρα πολυ.ενω ειμαι 33.τα γκομενακια που καμακωσα σημερα ητανε 18-19.οταν καμακωνω προσπαθω να ειμαι γλυκος.βεβαια οταν γινω 48-50 μονο ενα καλο Λιφτινγκ θα με σωσει!!!!
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
δεν σε βλαπτει αλλα μονο ετσι θα κατανοησεις την δυσκολια μερικων ανθρωπων να αδυνατισουν και να λες ετσι απλα και κυνικα κοψε την μασα..

Μα τι θέλεις να σου γράψω, τρυφερότητες?
Αυτή είναι η ουσία, αυτό σου λέω.
Αν θέλεις να το πετύχεις, παρ' το απόφαση και κάν' το.
Θέλεις να σου πω πως? Υπάρχει μεθοδολογία, αλλά το πρώτο είναι το να το ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ.

Δε θέλεις? Δικό σου είναι το πρόβλημα, πάλι φίλοι είμαστε.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
και εγω εχω μονιμες σχεσεις δε λεω καλες ειναι.χυλοπιτες ολοι τρωμε.και εγω σημερα στις ντισκο καμακωσα 3 και μονο οι 2 μου δωσανε τηλεφωνο η μια μου ειπε μαλακιες οτι εχει γκομενο!!!!η αλλη που καμακωσα στην εξοδο της ντισκο αυτη εφευγε ενω εγω εμπαινα στη ντισκο.μου εδωσε το τηλεφωνο της και μου ειπε να την παρω τη δευτερα στις 18:15 οταν θα ειναι χωρις το γκομενο της!!!!!ημουνα ντιμενος με την καφε στολη:ασπρες μποτες απο φιδι που ελαφρα καφετιζουνε.μπλε παντελονι με σκισηματα και κοματια απο υφασμα καφε και μαυρο.καφε πουκαμισο καομπο'ι'κο καικαφε ζωνη πωληχρωμη.ουτε εγω ειμαι αδωνης αλλα την εμφανιση μου την προσεχω παρα πολυ.ενω ειμαι 33.τα γκομενακια που καμακωσα σημερα ητανε 18-19.οταν καμακωνω προσπαθω να ειμαι γλυκος.βεβαια οταν γινω 48-50 μονο ενα καλο Λιφτινγκ θα με σωσει!!!!
σε παραδεχομαι φιλε,τουλαχιστον εχεις ενα στυλ και ας φαινεται παραξενο
οι γυναικες παντα προτιμουν τους αντρες με στυλ και αυτοπεποιθηση :rockon:
ελπιζω καποια μερα να μας ποσταρεισ καμια φωτο με το ντυσιμο σου θα εχει ενδιαφερον να δουμε πως καμακωνοντε οι γκομενες στη ρωσια
και παλι ευγε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom