Νέα

Lifting

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitrakis29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
δηλαδη φιλε διμητρακη εμεις που ειμαστε 45ριδες ειμαστε πορνογεροι....μας προσβαλεις...οταν κατεβω ρωσσια θα σου κανω εμαιλ να συναντηθουμε και θα δουμε ποιος μετραει περισσοτερο...παντως μην αγχωνεσε απο τωρα στα 35 σου χρονια...μια χαρα εισαι και απ οτι φανταζομε περνας ονειρεμενα εκει κατω...και οι ρωσσιδες κοιτανε αλλα πραματα οχι μονο την εμφανιση ετσι δεν ειναι??? και οι 40ρες ρωσσιδες μια χαρα ειναι αν ειναι ομορφες οπως εγραψα και στον σταυρο και τα 25χρονα ομως....
οι Ρωσσιδες μετα τα 25 χαλανε.της 40αρες εδω ουτε της κοιταει κανεις!οι Ρωσσιδες στην εποχη μας κοιτανε πιο πολυ την εμφανιση.εγω μερικες γκομενες τοις χανω γιατι ειμαι πολυ εξαλος!παρα πολλες κομπλαρουνε γιατι οπου παμε κοιτανε εμενα και οχι αυτες.θυμαμαι που ειχα παει με μια γκομενα σε μια ντισκο 5-6 μηνες πριν και μια παρεα απο γκομενες με αναγνωρισανε απο το στριπτιζ που εκανα παλια αν και εχω να κανω στριπτιζ πανω απο ενα χρονο!η γκομενα κομπλαρε εντελως.η κανα χρονο πριν ημουνα σε ενα παρτι ενος DJ ντιμενος σαν καουμπο'ι'ς οπως ντυνομαι και οι γκομενες ξετραιλαθηκανε!με πλησιαζανε και ρωταγανε αν ειμαι απο το τεξας και αν εχω ραντσο!!!!λεγανε ειναι αληθινος και με πιανανε!!!!Ρωσσιδες μεχρι τα 25-27 μετα ειναι χαλια δε βλεπονται!!!! 
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
οπωσδηποτε το Λιφτινγκ δεν πετυχαινει παντα.αλλα πολλες φορες κανει θαυματα!ο ασφαλιστης μου στην Ελλαδα ειναι κοντα στα 65 εχει κανει 2 Λιφτινγκ και 2 μεταμοσχευσεις μαλλιων.ε,πανω απο 35-37 δεν τον κανεις!!η Αλικη Βουγιουκλακη για  παραδηγμα την εκανε κανεις 65!!!!το θεμα ειναι να γινει σε καλο γιατρο και οπως καταλαβα στο εξωτερικο.το κακο των Ελληνων ειναι οτι πολυ λιγοι παιρνουν το καμακι στα σοβαρα.για να καμακωσεις καλα πρεπει να ντυθεις με καθε λεπτομερια,και να ελεγχεις ολες της κινησεις σου.εγω εχω σπουδασει 2 χρονια ψυχολογια (μετα τη βαρεθηκα και πηγα στη νομικη).εχω φαει ωρες ατελοιωτες στον καθρεφτη να κοιταω τι θα φορεσω και να κανω προβα για το πως θα καμακωσω.και παλι εχω πολλα να μαθω.παντος αν στα 48 με 50 κανω ενα πετυχημενο Λιφτινγκ πιστευω θα συνεχισω να εχω επυτηχιες.η χρυση εποχη για τους ανρες ειναι μετα τα 30 μεχρι οσο διατηριται καλα στην εμφανιση.ουτε τα παιδακια θελουνε οι γυναικες ουτε και τους γερους.γραψτε καμια πληροφωρια οποιος εχει κανει Λιφτινγκ να μαθουμε και εμεις τιποτα!
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ρε σείς τι κάθεστε και συζητάτε ?
Αυτά τα κάνουν μόνο οι αδερφάρες...
Αφήστε τα μούτρα σας να παλιώσουν σαν το καλό κρασί και μην ξεχνάτε οτι οι άντρες όσο περνάνε τα χρόνια γίνονται και πιο sexy, σε αντίθεση με τις περισσότερες γυναίκες που γίνονται πατσαβούρες...
ξερεις τι μουνια κουβαλανε οι αδερφαρες!στις γυναικες αρεσουν οι γλυκοι αντρες.οταν παω να καμακωσω προσπαθω να κανω τη φωνη μου πιο γλυκεια.συμφωνω οτι μεχρι τα 40 οι αντρες γινονται πιο sexy μετα ομως χανουνε.εγω εχω πολυ περισσοτερες επυτηχιες απο οτι οταν ημουνα 20-22 που με κοιταγανε σαν παιδακι!!!!
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
οι Ρωσσιδες μετα τα 25 χαλανε.της 40αρες εδω ουτε της κοιταει κανεις!οι Ρωσσιδες στην εποχη μας κοιτανε πιο πολυ την εμφανιση.εγω μερικες γκομενες τοις χανω γιατι ειμαι πολυ εξαλος!παρα πολλες κομπλαρουνε γιατι οπου παμε κοιτανε εμενα και οχι αυτες.θυμαμαι που ειχα παει με μια γκομενα σε μια ντισκο 5-6 μηνες πριν και μια παρεα απο γκομενες με αναγνωρισανε απο το στριπτιζ που εκανα παλια αν και εχω να κανω στριπτιζ πανω απο ενα χρονο!η γκομενα κομπλαρε εντελως.η κανα χρονο πριν ημουνα σε ενα παρτι ενος DJ ντιμενος σαν καουμπο'ι'ς οπως ντυνομαι και οι γκομενες ξετραιλαθηκανε!με πλησιαζανε και ρωταγανε αν ειμαι απο το τεξας και αν εχω ραντσο!!!!λεγανε ειναι αληθινος και με πιανανε!!!!Ρωσσιδες μεχρι τα 25-27 μετα ειναι χαλια δε βλεπονται!!!! 
γιατι τα γραφεις αυτα για να μας τρελανεις...
 

Επισκέπτης
ξερεις τι μουνια κουβαλανε οι αδερφαρες!στις γυναικες αρεσουν οι γλυκοι αντρες.οταν παω να καμακωσω προσπαθω να κανω τη φωνη μου πιο γλυκεια.συμφωνω οτι μεχρι τα 40 οι αντρες γινονται πιο sexy μετα ομως χανουνε.εγω εχω πολυ περισσοτερες επυτηχιες απο οτι οταν ημουνα 20-22 που με κοιταγανε σαν παιδακι!!!!

ωραια τοτε να τον σπαμε τον καρπο για να γαμησουμε 10 περισσοτερες λες κ θα αλλαξει η ζωη μας εαν γαμησουμε 10 περισσοτερες...κ μετα μου λετε οτι ο αντρας πρεπει να τα εχει καλα με τον εαυτο του :jerking:...
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Φίλτατε, αν δεν το 'χεις το 500ρικο, κατα μείζονα λόγο ΔΕΝ θα το 'χεις και για να πας να το ΠΕΤΑΞΕΙΣ στα σοβατίσματα και τα φυτέματα... Άσε που για αυτά όχι 500ρικο δε φτάνει, ούτε 5χίλιαρο δε φτάνει!

Δε μιλάμε όμως γι' αυτό. Μιλάμε για την (υποθετική) περίπτωση που και οι δυό το έχουν το 500ρικο. Ο ένας πάει και το δίνει για σοβάτισμα, και ο άλλος για να κάνει τό (όποιο) κέφι του. ΠΟΙΟΣ θα κερδίσει? Ο δεύτερος, σε διαβεβαιώνω.

Τα άλλα που λες, για περουκίνια και βαψίματα, είναι για γέλια. Φαντάσου τη σκηνή, να την καταφέρεις, να την πας σπίτι σου/σπίτι της/hotel, για να αρχίσεις το ζμπρώξιμο με το περουκίνι. Ή θα το βγάλεις? Ή θα της πεις "Μήηηη, τα μαλλιά μου :uglystupid:" άμα πάει να στα τραβήξει? Σοβαροί να είμαστε.

Άνθρωποι είμαστε, φίλε μου, και σαν άνθρωποι, είμαστε παιδιά, έφηβοι στη συνέχεια, 30ρηδες, 40ρηδες, 50ρηδες, 60ρηδες, κλπ, και σου εύχομαι να τα 100στήσεις.
Αν δεν ΑΠΟΔΕΧΤΕΙΣ αυτό που είσαι κάθε φορά, δε τα πας καλά με τον εαυτό σου.
Και αν δε τα πας καλά με τον εαυτό σου, κατα μείζονα λόγο δε θα τα πηγαίνεις καλά και με τις γκόμενες. Όσα περουκίνια, μπογιές, botox, lifting, και κοιλιακούς και αν προσθέσεις. Το ζουμί δεν αλλάζει, και το ζουμί είσαι ΕΣΥ, το μέσα σου, και όχι το έξω σου.

Μην παίρνεις σαν παράδειγμα τις γκόμενες, αυτές τα κάνουν πρώτον γιατί ΚΑΜΜΙΑ δεν τα πάει καλά με τον εαυτό της (οι ελάχιστες που τα πάνε δεν κάνουν τέτοια), και δεύτερον γιατί έχουν δημιουργηθεί πρότυπα που σε μας αρέσουν, και αυτά πάνε να μιμηθούν. Θα διάβασες ίσως, εδώ, συναγωνιστή που δήλωσε "Εμένα πάντως με φτιάχνει η άβαφτη μαύρη ρίζα στο μαλλί της ξανθιάς". Δίκιο έχει (και μένα με φτιάχνει) αλλά δεν είμαστε το ίδιο με τις γκόμενες.

Και τέλος, ρίξε μια ματιά στο κανάλι της Βουλής, στη συνεδρίαση. Δες ΠΟΣΟΙ απ' τους γελοίους βάφουν τα μαλλιά τους. Δε φαίνεται αυτό ακόμα και μέσα απ την κάμερα? Πως δε θα φαίνεται το δικό σου? Εγώ τουλάχιστον όταν βλέπω άντρα με βαμμένα μαλλιά, τον καταλαβαίνω από την πρώτη ματιά. Η γκόμενα λες να μην το καταλαβαίνει?
εμενα παντος το οτι το μαλλι μου ειναι βαμενο δεν φενεται μονο την πρωτη μερα.οσο για το μεσα και το εξω σου.θυμιθηκα ενα φιλο μου Ρωσσο που ειναι ξανθος 26 χρονων και του εχουνε πεσει και τα μαλλια και για να βγαλει γκομενα πρεπει να καμακωσει παρα πολυ!και εχει τρομερες αποτυχιες!δυστηχως η εμφανιση ειναι το πρωτο που κοιταει μια γκομενα!!!!!για αυτο και πρεπει να ημαστε εμφανησιμοι!!!!
 

Επισκέπτης
η χρυση εποχη για τους ανρες ειναι μετα τα 30 μεχρι οσο διατηριται καλα στην εμφανιση.ουτε τα παιδακια θελουνε οι γυναικες ουτε και τους γερους.

Μεσα στο παραληρημα του και τον ολο χαβαλε ο Δημητρακης πιστυεω ειπε και κατι αρκετα σοβαρο που πιστευω οτι ισχυει σε γενικες γραμμες.
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Μεσα στο παραληρημα του και τον ολο χαβαλε ο Δημητρακης πιστυεω ειπε και κατι αρκετα σοβαρο που πιστευω οτι ισχυει σε γενικες γραμμες.
αυτο ηταν το resume της υποθεσης!εσυ παντος φιλε μου ειδες της φοτογραφιες μου απο της Ντισκο (δεν θυμαμαι αν σου ειχα στηλει τις φοτο μου με τη Φουστανελα)και πιστευω ξερεις καλητερα απο τους αλλους που μονο διαβαζουνε αυτα που γραφω χωρις να με εχουνε δει.....
 

Επισκέπτης
αυτο ηταν το resume της υποθεσης!εσυ παντος φιλε μου ειδες της φοτογραφιες μου απο της Ντισκο (δεν θυμαμαι αν σου ειχα στηλει τις φοτο μου με τη Φουστανελα)και πιστευω ξερεις καλητερα απο τους αλλους που μονο διαβαζουνε αυτα που γραφω χωρις να με εχουνε δει.....

Ναι οντως ετσι ειναι.Θυμαμαι.
Η φοτο με την φουστανελα ηταν ολα τα λεφτα.Ο Δημητρακης τελικα οτι λεει το κανει οσο απιστευτο και αν ακουγεται!
 

Επισκέπτης
Δημητρακη ξεκολα και μην πας κοντρα στη φυση. Δες πως καταντησε ο Μαικλ Τζαξον με τις πλαστικες τα μποτοξ και τα λιφτινκ.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
οπωσδηποτε το Λιφτινγκ δεν πετυχαινει παντα.αλλα πολλες φορες κανει θαυματα!ο ασφαλιστης μου στην Ελλαδα ειναι κοντα στα 65 εχει κανει 2 Λιφτινγκ και 2 μεταμοσχευσεις μαλλιων.ε,πανω απο 35-37 δεν τον κανεις!!η Αλικη Βουγιουκλακη για  παραδηγμα την εκανε κανεις 65!!!!το θεμα ειναι να γινει σε καλο γιατρο και οπως καταλαβα στο εξωτερικο.το κακο των Ελληνων ειναι οτι πολυ λιγοι παιρνουν το καμακι στα σοβαρα.για να καμακωσεις καλα πρεπει να ντυθεις με καθε λεπτομερια,και να ελεγχεις ολες της κινησεις σου.εγω εχω σπουδασει 2 χρονια ψυχολογια (μετα τη βαρεθηκα και πηγα στη νομικη).εχω φαει ωρες ατελοιωτες στον καθρεφτη να κοιταω τι θα φορεσω και να κανω προβα για το πως θα καμακωσω.και παλι εχω πολλα να μαθω.παντος αν στα 48 με 50 κανω ενα πετυχημενο Λιφτινγκ πιστευω θα συνεχισω να εχω επυτηχιες.η χρυση εποχη για τους ανρες ειναι μετα τα 30 μεχρι οσο διατηριται καλα στην εμφανιση.ουτε τα παιδακια θελουνε οι γυναικες ουτε και τους γερους.γραψτε καμια πληροφωρια οποιος εχει κανει Λιφτινγκ να μαθουμε και εμεις τιποτα!
καλα θα κανεις να πας για λιφτινγκ στο γιατρο του πασχαλη
εκτος απο το οτι θα σε κανει να δειχνεις παντανεος θα σου δωσει και κατι χαπια που θα γκαστρωνεις γκομενες με το που θα τον ακουμπας πανω τους.
:rockon: :rockon: :rockon:
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Λοιπόν, τα διάβασα όλα όσα έχετε γράψει, και μάλλον δεν έχω τίποτε άλλο να προσφέρω.

ΜουΑρέσειΗμουνίλα, στο από κάτω εδώ ποστ σου,
σταυρο πολυ ωραια τα ειπες κ εχεις απολυτο δικιο μια διευκρινηση θελω να μου κανεις καθως ειμαι πιτσιρικας εγω κ ισως θελω περισσοτερο εξηγηση απο τους αλλους εαν θελεις βεβαια...οταν λες στα πρωτα σου ποστ οτι το κριτηριο κατα καποιο τροπο για να εισαι μεσα στα κολπα με τις γκομενες ειναι να εχεις το 50ευρω το 500ευρω κλπ κλπ κ να την πηγαινεις ταξιδια οποτε της καυλωσει δηλαδη στηριζεις τις ανθρωπινες σχεσεις σε σχεσεις ανταλαγης δηλαδη σου δινω το μουνι μου μου δινεις τα ταξιδια τα κοσμηματα κλπ κ μετα αναφερεις οτι αυτοι που βαφουν το μαλλι τους δεν τα εχουν καλα με τον εαυτο τους κ επομενως κ με τις γκομενες κ οταν λες οτι οι γκομενες που τα κανουν δεν τα εχουν καλα με τον εαυτο τους κ γενικα μετα το ριχνεις στην ψυχοσυνθεση του ανθρωπου τελικα πιο απο τα δυο εχει σημασια..γιατι εαν εγω εχω τα χιλιαρικα η γκομενα θα ασχολειθει με το εαν τα εχω καλα με τον εαυτο μου?κ με το εαν γινομαι γελιος η οχι γιατι νταξει μικρος ειμαι αλλα εχω ματια κ βλεπω κ μια χαρα βλεπω τυπους να κυκλοφορουν με βαμμενα μαλακια κ μια χαρα τους βλεπω να ειναι με τις γκομενες κ μαλιστα τις καλυτερες ενω αλλους που ειναι νορμαλ τους βλεπω να ειναι μεσα στα ψυχολογικα προβληματα...τελικα τι ειναι αυτο που παιζει ρολο γιατι δεν καταλαβα....
Η απάντηση είναι:      Δεν πειράζει.

Και μπράβο στον συναγωνιστή που ανέφερε τον Πασχάλη.
Τον τύπο δεν τον ήξερα (δεν ακούω τέτοια μουσική), τον έμαθα τώρα που τον βγάζανε κάθε μέρα στα κανάλια λόγω του παιδιού.

Πέσ' τε μου ρε γαμώτο, αυτός ο τύπος, δεν κάνει  Μ Π Α Μ  από ένα χιλιόμετρο ότι ρίχνει καραμπογιά στο κεφάλι του?
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δημητρακη ξεκολα και μην πας κοντρα στη φυση. Δες πως καταντησε ο Μαικλ Τζαξον με τις πλαστικες τα μποτοξ και τα λιφτινκ.
ειπαμε να κανω Λιφτινγκ για να βελτιωθω.οχι να γινω και σα το Μα'ι'κλ τζαξον!!!αυτος αλλαξε το DNA του!!!απο αραπης εγινε λευκος!!!!αν ημουνα μαυρος και ειχα πολλα λεφτα ισως σκεφτομουνα να προσπαθισω να γινω λευκος!!ευτυχως που γεννηθηκα Ελληνας και πρεπει να κανω μονο Λιφτινγκ οταν γερασω!!!!
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
εμενα παντος το οτι το μαλλι μου ειναι βαμενο δεν φενεται μονο την πρωτη μερα.οσο για το μεσα και το εξω σου.θυμιθηκα ενα φιλο μου Ρωσσο που ειναι ξανθος 26 χρονων και του εχουνε πεσει και τα μαλλια και για να βγαλει γκομενα πρεπει να καμακωσει παρα πολυ!και εχει τρομερες αποτυχιες!δυστηχως η εμφανιση ειναι το πρωτο που κοιταει μια γκομενα!!!!!για αυτο και πρεπει να ημαστε εμφανησιμοι!!!!
δημητρακι θα συμφωνησω μαζι σου... αν  και κακως δεν προσεχω την εμφανιση μου 110 κιλα ειμαι..45ρης εργενης..δεν μπορω να αδυνατισω εχω παει μεχρι σε ειδικα ινστιτουτα εχω αδυναμια στο πολυ καλο φαγητο παω τουρκια συχνα γι αυτο το λογο ...και στις ωραιες γυναικες..   ρωσσιδες φιλες μου ειχαν κανει παραπονο για την εμφανιση μου...εχω την εντυπωση οτι οι ρωσσιδες προσεχουν την εμφανιση υπερβολικα και εχεις επιρεαστει.. οπως και οι υπολοιπες ανατολικες...οι ευρωπαιες γερμανιδες αγγλιδες οχι τοσο πολυ..φυσικα συζηταμε για γκομενικη σχεση οχι πουτανες οι οποιες λογικο δεν τις νοιαζει η εμφανιση αλλα η δουλεια τους..οχι υπερβολες ομως απο τα 34 χρονακια σου λιφτινγκ...μια χαρα εισαι..τι να πω εγω..προς το παρων λιγο βαψιμο στα μαλια μου τιποτα αλλο..ρωσσια μοσχα που ειχα παει πριν 6 χρονια ειχα χασει παντως 6 κιλα διοτι τα φαγητα τους δεν μου αρεσαν και κυκλοφορουσα με μια γκομενα που με εβαζε να περπαταω πολυ στα μουσεια κλπ..και λιγη διαιτα προσπαθω να κανω οπως σημερα το πρωι που χτυπησα εναν μπακλαβα πολιτικο ...με τον καφε μου αλλα χωρις καιμακι ..ετσι για να παει καλα η μερα
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
ειπαμε να κανω Λιφτινγκ για να βελτιωθω. οχι να γινω και σα το Μα'ι'κλ τζαξον!!!
Και αυτός για να βελτιωθεί το έκανε το lifting. Όχι για να χειροτερέψει!
Και σκέψου, ότι με τα λεφτά του Jackson έχεις όλους τους γιατρούς των ΗΠΑ στα πόδια σου, όχι σαν και σένα που θα μετράς το κόστος...


κακως δεν προσεχω την εμφανιση μου 110 κιλα ειμαι..45ρης εργενης..

Δεν είναι θέμα εμφάνισης, φίλε. Είναι θέμα υγείας πλέον (στα 45 σου).
Δε μας λες όμως το ύψος σου. Γιατί άλλο 110 και 1,90, άλλο 110 και 1,65.

Όσο για το "δεν μπορώ", εγώ "δεν το πιστεύω".
Κόψε τη μάσα, απλό είναι.
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
δημητρακι θα συμφωνησω μαζι σου... αν  και κακως δεν προσεχω την εμφανιση μου 110 κιλα ειμαι..45ρης εργενης..δεν μπορω να αδυνατισω εχω παει μεχρι σε ειδικα ινστιτουτα εχω αδυναμια στο πολυ καλο φαγητο παω τουρκια συχνα γι αυτο το λογο ...και στις ωραιες γυναικες..   ρωσσιδες φιλες μου ειχαν κανει παραπονο για την εμφανιση μου...εχω την εντυπωση οτι οι ρωσσιδες προσεχουν την εμφανιση υπερβολικα και εχεις επιρεαστει.. οπως και οι υπολοιπες ανατολικες...οι ευρωπαιες γερμανιδες αγγλιδες οχι τοσο πολυ..φυσικα συζηταμε για γκομενικη σχεση οχι πουτανες οι οποιες λογικο δεν τις νοιαζει η εμφανιση αλλα η δουλεια τους..οχι υπερβολες ομως απο τα 34 χρονακια σου λιφτινγκ...μια χαρα εισαι..τι να πω εγω..προς το παρων λιγο βαψιμο στα μαλια μου τιποτα αλλο..ρωσσια μοσχα που ειχα παει πριν 6 χρονια ειχα χασει παντως 6 κιλα διοτι τα φαγητα τους δεν μου αρεσαν και κυκλοφορουσα με μια γκομενα που με εβαζε να περπαταω πολυ στα μουσεια κλπ..και λιγη διαιτα προσπαθω να κανω οπως σημερα το πρωι που χτυπησα εναν μπακλαβα πολιτικο ...με τον καφε μου αλλα χωρις καιμακι ..ετσι για να παει καλα η μερα
το ιδιο προβλημα το εχω και εγω πολυ δυσκολα χανω βαρος και πολυ ευκολα παιρνω!η ΡΩΣΣΙΚΗ ΚΟΥΖΙΝΑ ειναι η πιο απαισια που υπαρχει!!!τα φαγητα τους δεν τρωγονται!!!!!Λιφτινγ θα κανω μετα τα 45.απλως το συζηταω και παιρνω πληροφοριες.Τουρκια εχει φανταστικο φαγητο.εγω επητιδες δεν παω γιατι απο 85 κιλα θα παω 185!!!!το φα'ι' ειναι απολαυση!!!παντος σιγα σιγα με τρομερη προσπαθεια χανω βαρος.απο 93 εφτασα 85.μεχρι το 1997 ημουνα 67 κιλα!αλλα συνεβη το τρομερο ηρθα στην Ελλαδα για 5-6 μηνες και υπηρχε ο φοβος οτι θα καθομουνα για παντα και δε 6 μηνες πηγα 93 κιλα απο το αγχος!!!!!εγω οταν αγχωνομαι τρωω σα γουρουνι.συην Ελλαδα δεν μπορεις να αντισταθεις στο φανταστικο φα'ι'!!!!!!παντος προσπαθω να αδυνατισω!!!
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Και αυτός για να βελτιωθεί το έκανε το lifting. Όχι για να χειροτερέψει!
Και σκέψου, ότι με τα λεφτά του Jackson έχεις όλους τους γιατρούς των ΗΠΑ στα πόδια σου, όχι σαν και σένα που θα μετράς το κόστος...


Δεν είναι θέμα εμφάνισης, φίλε. Είναι θέμα υγείας πλέον (στα 45 σου).
Δε μας λες όμως το ύψος σου. Γιατί άλλο 110 και 1,90, άλλο 110 και 1,65.

Όσο για το "δεν μπορώ", εγώ "δεν το πιστεύω".
Κόψε τη μάσα, απλό είναι.
φιλε μου σταυρο θα κανουμε μια συμφωνια ...θα περιορισεις το σεχ για κανενα εξαμηνο και εγω θα περιορισω την μασα δεχεσε.??..επισης λεω στους φιλους που καπνιζουν κοψε το τσιγαρο και θα κοψω το φαγητο...μονο ετσι θα με καταλαβετε...το υψος μου ειναι 1,72 μαυρα χαλια ειμαι...αλλα δεν μπορω να αδυνατισω το εχω αποφασισει κατεβαινω στα 100 και ξαναεβαινω στα 110...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
καθολου ευκολο κ απλο δεν ειναι το αδυνατισμα ειδικα για εναν ανθρωπο 45 χρονων, θελει πολλη δυναμη κ κουραγιο κ υπομονη, ειναι εξαρτηση  πολλες φορες το φαγητο οπως το τσιγαρο κ το αλκοολ κλπ

πρεπει να το παρεις αποφαση κ να καταλαβεις οτι το μεγαλυτερο προβλημα ειναι οτι κανεις κακο στην υγεια σου με τοσα κιλα παραπανω, κ οχι η εμφανιση σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom