Νέα

Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 405K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
85
Κριτικές
15
Like
607
Πόντοι
290
Καλά εσύ είσαι εύκολο χρήμα...

Δεν το συζητώ! Μαρέσει να πηγαίνω στο Κηφησίας για να έχω άνεση χρόνου και τελικά δεν ξεπερναώ σχεδόν ποτέ το 25λεπτο. Τι να κάνω? Έχω κλάψει τόσα λεφτά που για να ξεκινήσω να πάω πλέον σε μασατζίδικο πρέπει να με έχει στραβώσει η καύλα.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.222
Πόντοι
4.280
παιζει και μονη της η τζουλια οποιος εχει το τηλ της μπορει να κανει κονε
 

Tomr

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2019
Μηνύματα
15
Like
16
Πόντοι
0
Κ τώρα.... Καλά ξεπουτσιασματα!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Er2019

Tomr

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2019
Μηνύματα
15
Like
16
Πόντοι
0
.. Καυμένο κορίτσι...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Er2019

Es65

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2019
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Αλήθεια ε;; Σε ποια γειτονιά;;; ;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Er2019

odyr16

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2007
Μηνύματα
74
Like
82
Πόντοι
0
Φωτογραφίες απο τις κορασίδες του εν λόγο ελαιοτριβείου υπάρχουν..?
της Αλίσιας ας πούμε..
ψάχνω αλλά δεν.. ίσως δεν έχω ψάξει αρκετά..
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.222
Πόντοι
4.280
Φωτογραφίες απο τις κορασίδες του εν λόγο ελαιοτριβείου υπάρχουν..?
της Αλίσιας ας πούμε..
ψάχνω αλλά δεν.. ίσως δεν έχω ψάξει αρκετά..
δεν υπαρχουν πας απο κει και παιρνεις τσιμπλα
 
  • Like
Αντιδράσεις: odyr16

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
85
Κριτικές
15
Like
607
Πόντοι
290
σε ευχαριστώ πολύ ... βέβαια εως ότου έλθω Αθήνα μπορεί να έχουν φτιάξει κ ιστοσελίδα.. χαχαχα

Να δω την κα Λιούντα πίσω αο PC να ανανεώνει το ημερήσιο ρόστερ και θα αποσυρθώ απο το χώρο γεμάτος εμπειρίες!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.488
Πόντοι
41.447
Να δω την κα Λιούντα πίσω αο PC να ανανεώνει το ημερήσιο ρόστερ και θα αποσυρθώ απο το χώρο γεμάτος εμπειρίες!!

και ποιος σου ειπε οτι δεν το κανει ηδη???  :afro:

σημερα ηταν εκει οι

Αλεξανδρα, με κολαν κολαση μωβ και με μαλλι κανθο ισιο που της παει
Μαρια, Ξανθο ρωσικο πιπινι γαλακτος παρα πολυ ομορφο μινιον
Κατια, Ρωσιδα μελαχρινη με λιγο στρογγυλο προσωπο, ωραιο σωμα και πολυ καλη σε ολα (δοκιμασμενη)
Αλισια, Ρωσιδα 30 ετων με καστανο σπαστο μαλλι, γιαλια μυωπιας και κοκκινο σεξυ φορεμα Δοκιμασα Αλισα, παρα πολυ καλη
 

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
85
Κριτικές
15
Like
607
Πόντοι
290
Η γνωστή Μαρία η καυλίτσα που ήταν εκεί για λίγες εβδομάδες πριν απο μερικούς μήνες με το αγγελικό πρόσωπο??? Τρελανέ με τώρα να πάρω το αμάξι και να πάω άρων άρων...
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.222
Πόντοι
4.280
περασμα απ το ιδρυμα το μεσημερι .......
3 κοπελες διαθεσιμες αλεξανδρα με μαυρο φορεμα και κοκκινα εσωρουχα ,αλισια με γυαλια μυωπειας κοκκινο φορεμα και η κατια .
περασα με αλεξανδρα με οδηγησε στο μπανιο και αναμενα να ερθει το μωρο.
μασαζ αρκετα καλο σε ρωταει αν θες δυνατο η απαλο μου εκανε σε πλατη αυχενα ποδια χερια ωμους .
Συνεχισε ετσι για λιγο και αρχισε να με χαιδευει ερωτικα με γυρισε και αρχισε να μου χαιδευει τα παπαρια με τα νυχια της .
γδυθηκε και αρχισαμε να χαμουρευομαστε στα ορθια δε σταματησα να χουφτωνω την κωλαρα της που ειναι το δυνατο της σημειο .
tumblr_oqmly7qkMk1shhqv9o1_500.gifv

Με ρωτησε αν θελω πιπα με λαστιχο η χωρις καναμε 69 πανω στο μασαζοκρεβατο δε σταματαγα να της ρουφαω τη κλειτοριδα και να της βαζω το δαχτυλο στο κωλο.
Εβαλε λαστιχο και με καβαλησε σε σταση cowgirl αναποδα και εβλεπα την κωλαρα της να ανεβοκατεβαινει ενω γαμουσα τη μουναρα της .
εκατσε ανασκελα μετα εβαλε τα ποδια της στους ωμους και τη γαμουσα δυνατα μεχρι να σηκωθει ορθια και να τη γαμησω πισωκολητα
δε τη βολευε ετσι γιατι πηγα να της τον βαλω στο κωλο καταλαθος  :takethis: :takethis: :takethis: :takethis:
tumblr_inline_ppldxoPtNl1s9o5g2_540.gif

την εστησα στο μασαζοκρεβατο στα τεσσερα και ετσι αδειασα  
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.488
Πόντοι
41.447
περασμα απ το ιδρυμα το μεσημερι .......
3 κοπελες διαθεσιμες αλεξανδρα με μαυρο φορεμα και κοκκινα εσωρουχα ,αλισια με γυαλια μυωπειας κοκκινο φορεμα και η κατια .
περασα με αλεξανδρα με οδηγησε στο μπανιο και αναμενα να ερθει το μωρο.
μασαζ αρκετα καλο σε ρωταει αν θες δυνατο η απαλο μου εκανε σε πλατη αυχενα ποδια χερια ωμους .
Συνεχισε ετσι για λιγο και αρχισε να με χαιδευει ερωτικα με γυρισε και αρχισε να μου χαιδευει τα παπαρια με τα νυχια της .
γδυθηκε και αρχισαμε να χαμουρευομαστε στα ορθια δε σταματησα να χουφτωνω την κωλαρα της που ειναι το δυνατο της σημειο .

την εστησα στο μασαζοκρεβατο στα τεσσερα και ετσι αδειασα 


giphy.gif

 

Tomr

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2019
Μηνύματα
15
Like
16
Πόντοι
0
Κύριοι συντονιστες της σελίδας,
ανέβασα χθες μια κριτική για την υπεροχη ομολογουμενως, Αλισια...
Ερωτηση: Γιατί δεν δημοσιευτηκε;;;
 

Es65

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2019
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Αν κ παλιά καραβάνα, τις μέχρι τώρα εμπειρίες μου στο χωρο του μασαζ, τις κρατούσα για τον εαυτό μου η τις μοιραζομουν κε καλούς φίλους.
Αφορμή γιαυτη τη δημόσια τοποθέτηση μου είναι η τελευταία ανάρτηση με τίτλο "Άλλη μια ήττα" και συγκεκριμένα η βαθμολογία κ το "επιεικώς 5" για την Αλισια. Μόλις λίγα 24ωρα πριν είχα τη τύχη κ την έμπνευση να περάσω από το συγκεκριμένο κατάστημα...
Διαβάζοντας τις κριτικές, ένα όνομα είχε καρφωθεί στο μυαλό μου... Αλισια.
Γυναίκα ομορφη, χαμογελαστη, ευγενέστατη με φοβερό τύπο κ πολυ σεξυ.. (για το υπεροχο σώμα, το τελειο στρογγυλό κολο κ τις πολλές καβλιαρικες ελιτσες στη κοιλιά της θα μιλήσω αργότερα)
Χώρος αρκετά ικανοποιητικος, υποδοχή κ παρουσίαση όπως πρέπει.
Θερμή χειραψία ανταλλαγή φιλιών κ γρηγορα στο ντουζ, ακολουθώντας τις οδηγίες υγιεινής που μου έδωσε...!!
Το μασάζ της πολύ καλό με εναλλαγές, χαλαρό ξεκίνημα, δυνατό στη συνέχεια κ όταν έγινε αισθησιακό η καβλα έφτασε στα κόκκινα.
Αφού με καπελωσε πήρε.. τη κατάσταση στο στόμα της.. Πιπα ρουφηχτη με γλώσσα, έδειχνε να το απολαμβάνει πολυ, ειδικά όταν άρχισα να την χαϊδεύω, γρήγορα το όμορφο καθαρό  μουνακι της βρέθηκε στο στόμα μου κ έτσι με 69 που νομίζω της άρεσε πολύ, μετά από λίγο εχυσα.
Ήταν  κ εκείνη πολύ καβλωμενη γιατί αμέσως ήρθε κ έκατσε γονατιστή.. στο πρόσωπο μου όπου με τη βοήθεια της γλώσσας μου κ του χεριού της, τελείωσε με δυνατές φωνές κ με ένα χαμόγελο που δεν θα ξεχάσω ποτέ..
Εγώ πάντως έβαλα 9 για την One woman show.. Αλισια!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.246
Κριτικές
28
Like
20.121
Πόντοι
5.946
δηλαδή πίπα με λάστιχο και μετά από λίγο τέλειωσες; Στο λάστιχο;
Εξαιρετική συνεδρία...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Pngls7

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom