Νέα

Λειτουργίες / Ανανεώσεις του site

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 527
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.976
Πόντοι
1.486
Τι θες να σου πω, ψέμματα? Δεν ξέρω, δεν το χρησιμοποιώ, αυτό σου λέω.
Και σου λέω πως δουλεύω εγώ. Με βολεύει περισσότερο.
Ο κ. προϊστάμενος διαβάζει τι γράφουμε εδώ, οπότε θα κάνει ότι πρέπει.
Κε προϊστάμενε ακούς??????ΦΤΙΑΧΤΟ σε παρακαλούμε,θα ρίξω exocet στα "ΝΕΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ"!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
ρε αντισθενη σουταρε ενα μαλακα εχει ξεμπουρδελεψει ολο το φορουμ με κατι μαλακιες
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Δε μπορει να κανει τπτ. Ο dimitrakis29 εχει εισχωρησει στη ρουσικη μαφια.
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
Όταν λες "να το παρακολουθείς" εννοείς να σταματήσουν να έρχονται ειδοποιήσεις στο e-mail σου?
Σταύρος σου έχω στείλει σχετικό πμ, μου φαίνεται πως δεν έω δυνατότητα να ξεκινήσω νέο θέμα. Θα περίμενα να υπάρχει επιλογή στις ενέργειες στο προφίλ μου. Κάνω λάθος; Αν ναι που βρίσκεται. Συγγώμηξ για το  :offtopic:, και ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
No PM από bakouliskos, τουλάχιστον από το Μάρτιο και μετά.
Τώρα τα κοίταξα.
Αλλού το έστειλες.
Μαλακία μου έχεις δίκιο, τώρα θυμάμαι ότι απλά σε είχα πετύχει σε κάποιο ψιλοσχετικό θέμα και σε είχα ρωτήσει με παράθεση/απάντηση. Παρά ταύτα αν μπορούσες να με διαφωτίσεις στο θέμα πολύ θα το εκτιμούσα. Φιλικά.
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Σταύρος σου έχω στείλει σχετικό πμ, μου φαίνεται πως δεν έω δυνατότητα να ξεκινήσω νέο θέμα. Θα περίμενα να υπάρχει επιλογή στις ενέργειες στο προφίλ μου. Κάνω λάθος; Αν ναι που βρίσκεται. Συγγώμηξ για το  :offtopic:, και ευχαριστώ προκαταβολικά.



στη περίπτωση που για κάποιο λόγο δεν μπορείς να ξεκινήσεις νέο θέμα άλλος πρέπει να βοηθήσει.
τώρα για τη περίπτωση που δεν έχεις βρει τον τρόπο ακόμη, στη μπάρα πάνω, δεξιά πατάς Forum σε οδηγεί σε πίνακα με τις κατηγορίες θεμάτων του forum, επιλέγεις υποκατηγορία ανάλογη του θέματος σου, π.χ κοινότητα και εκεί επάνω, έχει με κάπως αχνά γράμματα:
Σελίδες: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 13  Κάτω                       Σήμανση ως αναγνωσμένο  |  Ειδοποίηση  |  Νέο θέμα  |  Νέα ψηφοφορία

επιλέγεις νέο θέμα, γράφεις τίτλο και τυχόν σημείωση και ξεκίνησε.

αν ήμουν χρήσιμος θα ήταν ευχάριστο, διαφορετικά αγνόησε το μνμ.
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
στη περίπτωση που για κάποιο λόγο δεν μπορείς να ξεκινήσεις νέο θέμα άλλος πρέπει να βοηθήσει.
τώρα για τη περίπτωση που δεν έχεις βρει τον τρόπο ακόμη, στη μπάρα πάνω, δεξιά πατάς Forum σε οδηγεί σε πίνακα με τις κατηγορίες θεμάτων του forum, επιλέγεις υποκατηγορία ανάλογη του θέματος σου, π.χ κοινότητα και εκεί επάνω, έχει με κάπως αχνά γράμματα:
Σελίδες: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 13   Κάτω                        Σήμανση ως αναγνωσμένο  |  Ειδοποίηση  |  Νέο θέμα  |  Νέα ψηφοφορία

επιλέγεις νέο θέμα, γράφεις τίτλο και τυχόν σημείωση και ξεκίνησε.

αν ήμουν χρήσιμος θα ήταν ευχάριστο, διαφορετικά αγνόησε το μνμ.

Τουλάχιστον τώρα ξέρω ότι δε φταίει η στραβωμάρα μου (ούτε η ηλιοθιότητά μου  ;) καθώς δεν υπάρχουν οι επιλογές που υποδεικνύεις (Νέο Θέμα - Νέα Ψηφοφορία). Θα στείλω πμ σε κάποιο διαχειριστή, μάλλον έχει να κάνει με το ότι διέγραψα και επανενεργοποίησα το λογ/σμό. Ευχαριστώ πολύ πάντως :thumbsup:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Τουλάχιστον τώρα ξέρω ότι δε φταίει η στραβωμάρα μου (ούτε η ηλιοθιότητά μου  ;) καθώς δεν υπάρχουν οι επιλογές που υποδεικνύεις (Νέο Θέμα - Νέα Ψηφοφορία). Θα στείλω πμ σε κάποιο διαχειριστή, μάλλον έχει να κάνει με το ότι διέγραψα και επανενεργοποίησα το λογ/σμό. Ευχαριστώ πολύ πάντως :thumbsup:



παρακαλώ και καλή σου νύχτα.
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
908
Like
119
Πόντοι
6
με δειχνει παντα ονλινε ρε παιδια,ακομα και οταν κανω αποσυνδεση!!Τι να κανω επιτελους???
 

Deep ocean

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2013
Μηνύματα
50
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
με δειχνει παντα ονλινε ρε παιδια,ακομα και οταν κανω αποσυνδεση!!Τι να κανω επιτελους???
Το ιδιο προβλημα εχω και εγω, καποιος διαχειριστης να μας πει τι πρεπει να κανουμε
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ο "rocco83"  βλεπω τωρα οτι ειναι αποσυνδεμενος. Σε εμενα γιατι δεν γινεται αυτο οταν κανω αποσυνδεση
ειπαμε σβηστε τα κουκις.....αλλα ετσι κι αλλιως για λιγη ωρα μετα που βγαινουμε φαινομαστε συνδεδεμενοι ακομη,αυτο ειναι αλλο θεμα...
 

Deep ocean

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2013
Μηνύματα
50
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
ειπαμε σβηστε τα κουκις.....αλλα ετσι κι αλλιως για λιγη ωρα μετα που βγαινουμε φαινομαστε συνδεδεμενοι ακομη,αυτο ειναι αλλο θεμα...
Τι ειναι κουκις; και πως τα σβηνω
 

Deep ocean

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2013
Μηνύματα
50
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Τωρα δεν μπορω να μπω στον λογαριασμο μου
 

Deep ocean

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2013
Μηνύματα
50
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Ακυρο. παλι τα ιδια με κανει, μονο μια φορα με αποσυνδεσε χωρις να φαινεται πανω δεξια  "παραθεση" συνδεθηκα, αποσυνδεθηκα και παλι μου το βγαζει.  :headbang:
 

pepe(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
Πως γίνετε να πηγαίνω στο πρωτο αδιάβαστο μήνυμα...να θυματε δηλαδη που είχα σταματήσει την τελευταία φορά που ήμουν στο συγκεκριμένο θέμα που παρακολουθώ;;;
 

theiislostinme

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Υπαρχει καποιο προβλημα με τα pms; Γιατι εχω στειλει 1-2 και δεν τα βλεπω στα απεσταλμενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom