Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 692 45,5%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 220 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,6%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 381 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.520

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Ποια version του κυκλοφορεί τώρα? Είναι που τον μπανάρουμε όλοι οι μοντ στη σειρά!

Το όζον είδες τι κάνει ε?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ποια version του κυκλοφορεί τώρα? Είναι που τον μπανάρουμε όλοι οι μοντ στη σειρά!

Το όζον είδες τι κάνει ε?
ειναι το νο5 νομιζω
:2funny:
οτι νουμερο και να βαλει παραμενει ο τυπος που ολοι θαυμασαμε και αγαπησαμε
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
ειναι το νο5 νομιζω
:2funny:
οτι νουμερο και να βαλει παραμενει ο τυπος που ολοι θαυμασαμε και αγαπησαμε
:2funny: :2funny: :2funny:

Λες να πηγαίνει όπως το Ι στο στρατό?
Να του δώσουμε το νούμερο 100 τιμής ένεκεν!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
αν φτασει ως εκει πρεπει να του δωθει ελευθερας να λεει οτι θελει
θαχει αποδειξει την αξια του
:2funny:

Σάμπως τώρα δε το χει το ελευθέρας! Την αξία του την έχει αποδείξει εδώ και καιρό! Έχει πείσει και τον πλέον κακόπιστο θα έλεγα!
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Γιατί δε τους δίνουν οι ίδιοι τα δικά τους? Ή να τους δόσουνε χρήματα για το ενοίκιο! Δηλαδή να βάλουν άλλους να πληρώσουν για αυτά που θέλουν αυτοί! Ωραίοι είναι!

Να σε ρωτήσω κι εσένα, αλλά κι όλους όσους είναι ενάντια στους μετανάστες..
Είσαι Χριστιανός..;
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Να σε ρωτήσω κι εσένα, αλλά κι όλους όσους είναι ενάντια στους μετανάστες..
Είσαι Χριστιανός..;

Εγώ που δεν είμαι μπορώ να συνεχίσω να είμαι ενάντια (στους ΛΑΘΡΟμετανάστες) ;

Αν και όλοι οι εν ελλάδι υποστηρικτές τους μάλλον άθεοι είναι και αυτοί...


Ωστόσο, για να καταλάβουμε την τρικυμία εν κρανίω των υποστηρικτών των λαθρομεταναστών, δεν αντιλαμβάνοναι ότι οι πρώτοι που γαμιούνται από την ανεξέλγκτη εισροή είναι οι ίδιοι οι μετανάστες, νόμιμοι και παράνομοι!
Οι υποδομές φιλοξενίας τους δεν τους χωρούν , κατοικίες δεν μπορούν να βρεθούν, δουλειές το αυτό και έτσι εξαθλιώνονται ακόμη περισσότερο όλοι...

Πότε κάποιοι θα ξεκολλήσουν το μυαλό τους και θα δουν το αυτονόητο: Μεταναστευτική πολιτική τώρα, για να ζήσουν καλά έλληνες και ξένοι...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Να σε ρωτήσω κι εσένα, αλλά κι όλους όσους είναι ενάντια στους μετανάστες..
Είσαι Χριστιανός..;

Θα σου απαντήσω. Εγώ ναι είμαι και δεν έχω λόγο να το κρύψω. Αλλά το πως λειτουργούν οι θεσμοί και πως διαμοιράζεται ο κρατικός προυπολογισμός είναι άλλο θεμα. Δε θέλω το κράτος να λειτουργεί "χριστιανικά". Επομένως δε θέλω τις πεποιθήσεις μου να τις επιβάλλω κάπου , άμα θέλω να πράξω κατά τις πεποιθήσεις μου ή την ιδεολογία μου θα το κάνω ιδιωτικά. Και έχω καλή άποψη για μετανάστες. Καλύτερη από τους ντόπιους. Αυτό που είπα δε το είπα για κακό, το είπα όντως να το πράξουν.

Άνετα μπορούν να συστηθούν αστικές εταιρείες ιδιωτικού δικαίου που να στηρίζουν μετανάστες. να γίνει ένας εθελοντικός κορβανάς. Ή ακόμη ( όπως και γίνονται) κέντρα υλικής στήριξης ( παροχή νομικών συμβουλών, υπηρεσιών υγείας, διδασκαλίας ντόπιας γλώσσας κλπ).
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Εγώ που δεν είμαι μπορώ να συνεχίσω να είμαι ενάντια (στους ΛΑΘΡΟμετανάστες) ;

Αν και όλοι οι εν ελλάδι υποστηρικτές τους μάλλον άθεοι είναι και αυτοί...


Ωστόσο, για να καταλάβουμε την τρικυμία εν κρανίω των υποστηρικτών των λαθρομεταναστών, δεν αντιλαμβάνοναι ότι οι πρώτοι που γαμιούνται από την ανεξέλγκτη εισροή είναι οι ίδιοι οι μετανάστες, νόμιμοι και παράνομοι!
Οι υποδομές φιλοξενίας τους δεν τους χωρούν , κατοικίες δεν μπορούν να βρεθούν, δουλειές το αυτό και έτσι εξαθλιώνονται ακόμη περισσότερο όλοι...

Πότε κάποιοι θα ξεκολλήσουν το μυαλό τους και θα δουν το αυτονόητο: Μεταναστευτική πολιτική τώρα, για να ζήσουν καλά έλληνες και ξένοι...

κ το άλλο... Από πότε η ανθρωπιά μπαίνει σ' εισαγωγικά..;

Κι εγώ άθρησκος είμαι, αλλά πιστεύω στην προστασία των  ανθρωπίνων δικαιωμάτων, εσύ..;
Δεν κατάλαβα ακριβώς, τί προτείνεις..;
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Η αλοίωση της Ελλάδας ειναι ανευ προηγουμένου. Οτι πετύχαμε τους τελευταίους 2 αιώνες, να δημιουργήσουμε μια Ελληνικη πατριδα για εμας ανατρέπεται σημερα απο τους εθνοπροδότες πολιτικους της δημοκρατείας. Βγδελυρο πολίτευμα. Κύριοι χανουμε την πατρίδα μας και θα εγερθούν αξιώσεις και απαιτήσεις τα επόμενα χρόνια.
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Να σε ρωτήσω κι εσένα, αλλά κι όλους όσους είναι ενάντια στους μετανάστες..
Είσαι Χριστιανός..;
Τι άλλο θα διαβάσουμε εδώ μέσα? :headbang:

Αρχίζω και καταλαβαίνω γιατί έχει γίνει απαραίτητο το site σε πολύ κόσμο τελικά. Είναι μοναδικές οι στιγμές που λέει και το φτωχόπαιδο απ' τη Νίκαια. :2funny:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Η αλοίωση της Ελλάδας ειναι ανευ προηγουμένου. Οτι πετύχαμε τους τελευταίους 2 αιώνες, να δημιουργήσουμε μια Ελληνικη πατριδα για εμας ανατρέπεται σημερα απο τους εθνοπροδότες πολιτικους της δημοκρατείας. Βγδελυρο πολίτευμα. Κύριοι χανουμε την πατρίδα μας και θα εγερθούν αξιώσεις και απαιτήσεις τα επόμενα χρόνια.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: ;)
 

darkroom

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
650
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Την πατρίδα σου δεν θα τη χάσεις γιατί ποτέ δεν την είχες, πατριώτη....!!!!

Πάντα πουτανάκι[sup]*[/sup]  ήταν στους φραγκάτους..  :kissass:

Και σίγουρα δεν θα τη χάσεις από πλανόδιους φουκαράδες..

Ήρθαν ντυμένοι φίλοι αμέτρητες φορές οι εχθροί μου..


[size=8pt][sup]*[/sup] Και τι πουτανάκι.. Του 15ευρου στο Μετάξι. Αν και στα νιάτα της λένε ότι έπαιζε CT[/size]
 

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
43
Like
1.716
Πόντοι
3.425
Και εν τέλει για τι μιλάμε; Όπως έλεγε και ο αειμνηστος Βασίλης Ραφαηλίδης. Τί είναι η πατρίδα; Σύνολο οικοπέδων εντός συνόρων; Γιατί αυτή δεν την έχουμε πράγματι. Ανήκει κατά 90% στους Παπάδες και το υπόλοιπο στους φραγκάτους (Το ποσοστό είναι αυθαίρετο)...
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Η αλοίωση της Ελλάδας ειναι ανευ προηγουμένου. Οτι πετύχαμε τους τελευταίους 2 αιώνες, να δημιουργήσουμε μια Ελληνικη πατριδα για εμας ανατρέπεται σημερα απο τους εθνοπροδότες πολιτικους της δημοκρατείας. Βγδελυρο πολίτευμα.

Όταν χρησιμοποιείς άγνωστες σε σένα λέξεις, τουλάχιστον τσέκαρε πρώτα. Σεβάσου το γεγονός ότι δεν είμαστε όλοι αμόρφωτοι σαν εσένα

 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Όταν χρησιμοποιείς άγνωστες σε σένα λέξεις, τουλάχιστον τσέκαρε πρώτα. Σεβάσου το γεγονός ότι δεν είμαστε όλοι αμόρφωτοι σαν εσένα
Πως τυχαίνει το μεγαλύτερο ποσοστό των φασιστοειδών, να είναι ανορθόγραφοι; Λες ο κάλος στον εγκέφαλο να προέρχεται από την μηδαμινή λήψη παιδείας;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom