Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,4%
  • Οχι

    Ψήφοι: 688 45,5%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 220 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,6%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 378 25,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.513

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.610
Like
7.703
Πόντοι
2.306

Συνελήφθησαν οι 3 Πακιστανοί που λήστεψαν ζευγάρι και βίασαν τη γυναίκα στην Αχαΐα​

Στα χέρια της Αστυνομίας βρίσκονται από χθες το βράδυ τα 3 άτομα που απήγαγαν ζευγάρι, τους λήστεψαν και στη συνέχεια βίασαν τη γυναίκα στη Δυτική Αχαΐα.

Οι δράστες, πακιστανικής καταγωγής, άρπαξαν το ζευγάρι με καταγωγή από το Βιετνάμ και αφού τους οδήγησαν σε άγνωστη τοποθεσία, πρώτα τους άρπαξαν 450 ευρώ και στη συνέχεια βίασαν την άτυχη γυναίκα, ηλικίας 30-35 ετών.

Το ζευγάρι πήγε να καταθέσει μήνυση στην αστυνομία, δίνοντας σημαντικές πληροφορίες και οι αρχές κατάφεραν να τους εντοπίσουν. Σύμφωνα με το tempo24, τα θύματα αναγνώρισαν τους δράστες, αλλά και το ΙΧ που χρησιμοποίησαν.

Η γυναίκα εξετάστηκε σε νοσοκομείο και οι γιατροί διαπίστωσαν σημάδια σεξουαλικής κακοποίησης.

Άλεξ71, σύμφωνα με το Νομικό Πλαίσιο, οι δράστες θα παραμείνουν στην χώρα, ή προβλέπεται η απέλασή τους;
Να μείνουν γιατί είναι θύματα της λευκής πατριαρχίας αρχηγέ μου
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.844
Κριτικές
25
Like
10.329
Πόντοι
4.746
ότι έτσι έχουν μάθει στις ζούγκλες του μπαλαδόρου Εμπαπέ.


ΨΨ @satov1 πρόσεχε εσύ με τη μεικτή ΑφροΓαλλίας :confused:
Γουσταρω σκηνικο δικε μου .Απο ποια χωρα ειναι απο τι βλεπω μαλλον για Γιοχάνεσμπουργκ ναι 100% απο εκει ειναι .
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.610
Like
7.703
Πόντοι
2.306
Μια και μιλάμε για τις Ιταλίδες και τι πορνες είναι, πετυχαίνω χτες Ιταλίδα από Σικελιά, ωραία γυναίκα , 37 πλέον με κάποιες ρυτίδες, που μπιφτεκωσα 3 φορές το 2021.

Μαζί της ίσως η πιο άσχημη Γερμανίδα που έχω δει , με χαλκά στη μούρη. Γνωστός και των δυο μας μου λέει μετά ότι η Γερμανίδα είναι η γκομενα της εδώ και έξι μήνες και τους έλεγε η Ιταλίδα ότι ήταν μια εμπειρία που ήθελε να δοκιμάσει.

Δε ξέρω τι να πω με αυτές
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.694
Κριτικές
165
Like
25.774
Πόντοι
34.538
Γουσταρω σκηνικο δικε μου .Απο ποια χωρα ειναι απο τι βλεπω μαλλον για Γιοχάνεσμπουργκ ναι 100% απο εκει ειναι .
Σε ενα σοβαρο κρατος ο αστυνομικος θα εβγαζε το τιζερ αι θα εκανε τον αραπα καρβουνο....
Αλλα....
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.844
Κριτικές
25
Like
10.329
Πόντοι
4.746
Σε ενα σοβαρο κρατος ο αστυνομικος θα εβγαζε το τιζερ αι θα εκανε τον αραπα καρβουνο....
Αλλα....
Σε ενα σοβαρο κρατος δεν θα υπηρχαν λαθρομεταναστες και δεν θα γινοταν το κεντρο των Αθηνων αφρικανικη πρωτευουσα, αλλα με τους βουρβουλακες πολτικους που εχουμε μπλεξει απο τον Μαυροκορδάτο και τον Κωλέττη στον ολετήρα Κουλη
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.323
Κριτικές
2
Like
16.789
Πόντοι
3.556
Μια και μιλάμε για τις Ιταλίδες και τι πορνες είναι, πετυχαίνω χτες Ιταλίδα από Σικελιά, ωραία γυναίκα , 37 πλέον με κάποιες ρυτίδες, που μπιφτεκωσα 3 φορές το 2021.

Μαζί της ίσως η πιο άσχημη Γερμανίδα που έχω δει , με χαλκά στη μούρη. Γνωστός και των δυο μας μου λέει μετά ότι η Γερμανίδα είναι η γκομενα της εδώ και έξι μήνες και τους έλεγε η Ιταλίδα ότι ήταν μια εμπειρία που ήθελε να δοκιμάσει.

Δε ξέρω τι να πω με αυτές
έτυχες στην περίπτωση ,βαρέθηκε τα :zfuck: και το ΄ριξε στα ψαλιδάκια

Πάντως από δυτική ευρώπη οι ιταλίδες είναι από τις πλέον συντηρητικές στο μ.ο. βέβαια
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.323
Κριτικές
2
Like
16.789
Πόντοι
3.556
Απονομή υπηκοότητας άμεσα, ειτε από Κούλη είτε από Μέγαροκουκουβαγια.
την κουκουβάγια την ξεχάσαμε.... πρότυπο...εικόνα της χώρας :confused:

katerina-sakellaropoulou.jpg
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.610
Like
7.703
Πόντοι
2.306
έτυχες στην περίπτωση ,βαρέθηκε τα :zfuck: και το ΄ριξε στα ψαλιδάκια

Πάντως από δυτική ευρώπη οι ιταλίδες είναι από τις πλέον συντηρητικές στο μ.ο. βέβαια
Τύπε έχω την αντίθετη εμπειρία.

Έχω πάει με πολλές Ιταλίδες και σχεδόν όλες κερατώνανε τον γκόμενο τους μαζί μου. Γενικά ,πολλά ψυχολογικά. Σιχαμένες, αλλα αυτές που είναι χειρότερες είναι οι αραβικές μουσουλμάνες.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.323
Κριτικές
2
Like
16.789
Πόντοι
3.556
Τύπε έχω την αντίθετη εμπειρία.

Έχω πάει με πολλές Ιταλίδες και σχεδόν όλες κερατώνανε τον γκόμενο τους μαζί μου. Γενικά ,πολλά ψυχολογικά. Σιχαμένες, αλλα αυτές που είναι χειρότερες είναι οι αραβικές μουσουλμάνες.
οι αράβισες όπως οι αφρικανές δεν έχουν ψυχολογικά , προφανώς σε γουστάρανε και σου κάθονταν
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.878
Κριτικές
18
Like
17.355
Πόντοι
4.546

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.323
Κριτικές
2
Like
16.789
Πόντοι
3.556
Δηλαδή τύπε μου, προτιμάς την λαθρολάγνα υπουργό που κάποτε ορκίστηκε με κολλάν;
έχουμε δεί του κόσμου τα παρατράγουδα από την "αριστερή" στάνη ...
Η πλάκα είναι πως ακόμη κι αυτές που φοράνε κάποια ας απούμε αποδεκτά ρετάλια είναι θεόμπαζα στον εγκέφαλο...
όπως η θείτσα Θεανώ που ορκίστηκε υπουργίνα και
μέσα στη καλή χαρά έκανε σαν πρώτη δήλωση μπανάστασης "να τρώμε γεμιστά, πολύ φτηνά τρώει μια οικογένεια με το γεμιστό..":2funny:
απίθανα πράματα ...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.188
Κριτικές
1
Like
32.080
Πόντοι
8.006

Συνελήφθησαν οι 3 Πακιστανοί που λήστεψαν ζευγάρι και βίασαν τη γυναίκα στην Αχαΐα​

Στα χέρια της Αστυνομίας βρίσκονται από χθες το βράδυ τα 3 άτομα που απήγαγαν ζευγάρι, τους λήστεψαν και στη συνέχεια βίασαν τη γυναίκα στη Δυτική Αχαΐα.

Οι δράστες, πακιστανικής καταγωγής, άρπαξαν το ζευγάρι με καταγωγή από το Βιετνάμ και αφού τους οδήγησαν σε άγνωστη τοποθεσία, πρώτα τους άρπαξαν 450 ευρώ και στη συνέχεια βίασαν την άτυχη γυναίκα, ηλικίας 30-35 ετών.

Το ζευγάρι πήγε να καταθέσει μήνυση στην αστυνομία, δίνοντας σημαντικές πληροφορίες και οι αρχές κατάφεραν να τους εντοπίσουν. Σύμφωνα με το tempo24, τα θύματα αναγνώρισαν τους δράστες, αλλά και το ΙΧ που χρησιμοποίησαν.

Η γυναίκα εξετάστηκε σε νοσοκομείο και οι γιατροί διαπίστωσαν σημάδια σεξουαλικής κακοποίησης.

Άλεξ71, σύμφωνα με το Νομικό Πλαίσιο, οι δράστες θα παραμείνουν στην χώρα, ή προβλέπεται η απέλασή τους;
Πλέον προβλέπεται.
Θα απελαθούν δικαστικά μετά την έκτιση της ποινης τους.
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.377
Κριτικές
7
Like
3.113
Πόντοι
786
πάντα απελαύνονταν.
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.377
Κριτικές
7
Like
3.113
Πόντοι
786
η κράτηση είναι κράτηση είναι κράτηση
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
416
Like
1.426
Πόντοι
201
Διοικητικώς.
Τωρα λεμε δικαστικώς.
Άσε ρε Άλεξ τα νομικίστικα.
Θα απαλλαχθεί η χώρα από την φυσική τους παρουσία στο έδαφός της;
Nαι ή όχι;

Αφού ξέρεις ότι οι ίδιοι θύτες μετά από μήνες θα απασχολήσουν ξανά με νέο έγκλημα απλά αυτή τη φορά σαν "παράνομα διαμένοντες στη χώρα".
Και ο άλλος ο κατσικογάμης που έσφαξε τον αστυνομικό στη Γερμανία, δικαστικώς είχε απελαθεί...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.188
Κριτικές
1
Like
32.080
Πόντοι
8.006
Άσε ρε Άλεξ τα νομικίστικα.
Θα απαλλαχθεί η χώρα από την φυσική τους παρουσία στο έδαφός της;
Nαι ή όχι;

Αφού ξέρεις ότι οι ίδιοι θύτες μετά από μήνες θα απασχολήσουν ξανά με νέο έγκλημα απλά αυτή τη φορά σαν "παράνομα διαμένοντες στη χώρα".
Και ο άλλος ο κατσικογάμης που έσφαξε τον αστυνομικό στη Γερμανία, δικαστικώς είχε απελαθεί...
Ειπαμε, ναι. Υπαρχει καποιος λογος να μην εκτελεσθει η δικαστικη απελαση που θα επιβληθει?
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
416
Like
1.426
Πόντοι
201
Ειπαμε, ναι. Υπαρχει καποιος λογος να μην εκτελεσθει η δικαστικη απελαση που θα επιβληθει?

Ας μείνουμε στο γεγονός ότι δεν εκτελούνται στην πράξη οι δικαστικές απελάσεις και τους λόγους βρες τους μόνους σου.
Γράφεις λες και θα τους βάλουν σε αεροπλάνο για το πακιστάν ή θα τους στείλουμε στην τουρκία.

Η ουσία είναι ότι οι δικαστικές απελάσεις πολύ σπάνια εκτελούνται.
Και αυτό δε συμβαίνει μόνο στην Ελλάδα.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.935
Κριτικές
180
Like
41.364
Πόντοι
21.896
Ας μείνουμε στο γεγονός ότι δεν εκτελούνται στην πράξη οι δικαστικές απελάσεις και τους λόγους βρες τους μόνους σου.
Γράφεις λες και θα τους βάλουν σε αεροπλάνο για το πακιστάν ή θα τους στείλουμε στην τουρκία.

Η ουσία είναι ότι οι δικαστικές απελάσεις πολύ σπάνια εκτελούνται.
Και αυτό δε συμβαίνει μόνο στην Ελλάδα.
Άμα δεν βγει κονδύλιο για αεροπλάνο ,μπορεί να καθίσουν κ τρία χρόνια
Το έχω ζήσει τομ2013
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
416
Like
1.426
Πόντοι
201
Άμα δεν βγει κονδύλιο για αεροπλάνο ,μπορεί να καθίσουν κ τρία χρόνια
Το έχω ζήσει τομ2013
Μα θέλει και διακρατική συμφωνία και να κερδίσεις τις ενστάσεις των ακτιβιστών και των δικηγορικών γραφείων που θα τους υπερασπιστούν.
Εδώ οι άλλοι οι βλαμμένοι πηγαίνουν και εμποδίζουν ακόμη και τις ελάχιστες περιπτώσεις απέλασης και γίνονται και ήρωες από τα βοθροκάναλα...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom