Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,4%
  • Οχι

    Ψήφοι: 688 45,5%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 220 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,6%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 378 25,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.513

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
33.072
Κριτικές
62
Like
42.092
Πόντοι
8.530
Για όλα αυτά που συμβαίνουν φταιει ο Αμερικανος ο οποίος ανοίγει μέτωπα και πολέμους εκεί κατω με σκοπό να προωθήσει τα σκοτεινά συμφέροντα του. Σίγουρα υπάρχουν χώρες που χρειάζονται βοήθεια τα γυναικόπαιδα και μόνο αυτα σαν θύματα πολέμου, μα οι άλλοι πχ από Μαρόκο μέχρι το Μπαγκλαντές τι δουλειά έχουν στην Ευρώπη χωρίς επίσημα έγγραφα. Από την άλλη δεν έχω καταλάβει γιατί η αριστερά(που εν μέρη τη σέβομαι) τι δουλειά έχει με τους ισλαμοφασιστες κ δε μπορεί να δει ξεκάθαρα ότι αυτό που έρχεται είναι ένα τσουνάμι λθρ εποικιστων που σταδιακά θα αλλάξει την ιστορία της Ευρώπης -αν δεν σταματήσουν οι παράνομες εισροές. Αλλά δυστυχώς είναι μια καλοστημένη μπίζνα κ όλοι είναι στο κόλπο ανεξάρτητου πολιτικού χρώματος. Όμως μεθαύριο κλαινε που λένε.
Περίμενε λίγες εβδομάδες να πιάσει δουλειά στο Ελυζε η Μαρινάρα και θα ματώσουν πολλά λαθρολαγνικα κωλαρακια...θα τους ακούμε να τσιριζουν που θα αρχίσουν να αραιώνουν οι λαθροboy friend τους...ας αρχίσουν να φροντίζουν κανα αδεσποτακι τουλάχιστον ...έχουν ψυχή και αυτά.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.610
Like
7.703
Πόντοι
2.306
Περίμενε λίγες εβδομάδες να πιάσει δουλειά στο Ελυζε η Μαρινάρα και θα ματώσουν πολλά λαθρολαγνικα κωλαρακια...θα τους ακούμε να τσιριζουν που θα αρχίσουν να αραιώνουν οι λαθροboy friend τους...ας αρχίσουν να φροντίζουν κανα αδεσποτακι τουλάχιστον ...έχουν ψυχή και αυτά.
Αμφιβάλω . Και από τη Μελονι περιμέναμε πράγματα και τρίχες. Τυπική Ιταλίδα πατσαβούρα τόσες και τόσες έχω πάρει , τις ξέρω
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.188
Κριτικές
1
Like
32.080
Πόντοι
8.006
Αμφιβάλω . Και από τη Μελονι περιμέναμε πράγματα και τρίχες. Τυπική Ιταλίδα πατσαβούρα τόσες και τόσες έχω πάρει , τις ξέρω
Εχω την εντυπωση οτι αλλο Μελονι, άλλο Λεπεν.
Η Μελονι ειναι μια απατη, η Λεπεν ειναι διαφορετικη ιστορια
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
33.072
Κριτικές
62
Like
42.092
Πόντοι
8.530
Αμφιβάλω . Και από τη Μελονι περιμέναμε πράγματα και τρίχες. Τυπική Ιταλίδα πατσαβούρα τόσες και τόσες έχω πάρει , τις ξέρω
Περιμένει να γίνει ένα ευρω-μετωπο ...δεν μπορεί να πρωτοπορήσει η Μελονι που...έχει γκόμενο ΑΡΙΣΤΕΡΟ!!:confused::headbang:
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.610
Like
7.703
Πόντοι
2.306

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.188
Κριτικές
1
Like
32.080
Πόντοι
8.006
Έχασα επεισόδια;
Μπορούμε να μάθουμε περισσότερα;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.644
Like
13.984
Πόντοι
3.656
Δεν προωθούν όλες οι ευρωπαικες χώρες τη λαθρομετανάστευση.
Υπάρχουν χώρες που δεν βλέπεις μουσλίμι ούτε ζωγραφιστό,γιατί αυτό επέλεξαν οι λαοί αυτοί
και ανέδειξαν τους αντιστοιχους πολιτικούς.
Δεν είναι όλοι οι Ευρωπαίοι μπάφος,manu chao,μούσια και πουστρίλα
μην στέκεσαι στις εξαιρέσεις
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
33.072
Κριτικές
62
Like
42.092
Πόντοι
8.530

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.323
Κριτικές
2
Like
16.789
Πόντοι
3.556
στο μεταξύ οι μόνοι ασφαλείς στο Αιγαίο είναι οι ισλαμοκάφροι που μας στέλνουν τα τούρκικα δουλεμπορικά κυκλώματα
και τρέχει το Λιμενικό μας να τους μπάσει εντός της χώρας

Για τους έλληνες ψαράδες πέρα βρέχει....

 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.855
Κριτικές
9
Like
2.874
Πόντοι
736
Να λοιπόν ένας - από τους πολλούς λόγους - ότι ο διάλογος με αλληλεγγύης αλληλέγγυους τον παίρνει ο διάολος:


Διαβάστε πώς δικαιολογεί τα αδικαιολόγητα κάνοντας την πάπια για τα σκουπίδια και τη λίγδα: είναι κακό να χορεύουν;

Κι εδώ οι άλλοι εισαγωγής ξεκαύλωναν, ε ας ρίξουμε και κανένα βαρελότο για το κέφι


όμως που δικαιοσύνη;
Βάλε τα φράγματα κωλόπαιδα να πληρώσουν τα έξοδα της πυρόσβεσης μπας και τους τσούξει λίγο...
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.323
Κριτικές
2
Like
16.789
Πόντοι
3.556
Να λοιπόν ένας - από τους πολλούς λόγους - ότι ο διάλογος με αλληλεγγύης αλληλέγγυους τον παίρνει ο διάολος:


Διαβάστε πώς δικαιολογεί τα αδικαιολόγητα κάνοντας την πάπια για τα σκουπίδια και τη λίγδα: είναι κακό να χορεύουν;

Κι εδώ οι άλλοι εισαγωγής ξεκαύλωναν, ε ας ρίξουμε και κανένα βαρελότο για το κέφι


όμως που δικαιοσύνη;
Βάλε τα φράγματα κωλόπαιδα να πληρώσουν τα έξοδα της πυρόσβεσης μπας και τους τσούξει λίγο...
μάθαν πως μαμιόμαστε πλακώσαν και οι Καζακστανοί :confused:
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.855
Κριτικές
9
Like
2.874
Πόντοι
736
μάθαν πως μαμιόμαστε πλακώσαν και οι Καζακστανοί :confused:
Έτσι ακριβώς, τα φραγκάτα (κι όχι φράγματα γαμώ το κωλοκινητό) συμπεριφέρθηκαν πάντως πολιτισμένα και δεν έχεσαν στις παραλίες. Να κι άλλο ένα παράδειγμα αριστερής κωλοτρυπίδας:


Έχουμε κάποια υποχρέωση να εκπολιτίσουμε το κάθε ζώο του πλανήτη; Εντάξει δεν είμαστε στο Μεσαίωνα, από μόνοι τους δεν μπορούν να βελτιωθούν παίρνοντας θετικά στοιχεία; Τη μπαγαμποντιά όμως την ξέρουν πολύ καλά.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.323
Κριτικές
2
Like
16.789
Πόντοι
3.556
Έτσι ακριβώς, τα φραγκάτα (κι όχι φράγματα γαμώ το κωλοκινητό) συμπεριφέρθηκαν πάντως πολιτισμένα και δεν έχεσαν στις παραλίες. Να κι άλλο ένα παράδειγμα αριστερής κωλοτρυπίδας:


Έχουμε κάποια υποχρέωση να εκπολιτίσουμε το κάθε ζώο του πλανήτη; Εντάξει δεν είμαστε στο Μεσαίωνα, από μόνοι τους δεν μπορούν να βελτιωθούν παίρνοντας θετικά στοιχεία; Τη μπαγαμποντιά όμως την ξέρουν πολύ καλά.
Καλαμάτα μου είπαμε ..οι αριστεροί είναι οι λοστρόμοι λεκανατζούδες...οι χρήσιμοι ηλίθιοι
Οι καπετάνιοι που λαθροεποικίζουν την Ευρώπη δεν είναι αριστεροί ούτε δημοκράτες ....κατ΄επίφαση βέβαια είναι απ΄όλα και ανθρωπιστές είναι :confused::2funny:
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.855
Κριτικές
9
Like
2.874
Πόντοι
736
Καλαμάτα μου είπαμε
ότι έτσι έχουν μάθει στις ζούγκλες του μπαλαδόρου Εμπαπέ.


ΨΨ @satov1 πρόσεχε εσύ με τη μεικτή ΑφροΓαλλίας :confused:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.644
Like
13.984
Πόντοι
3.656

Συνελήφθησαν οι 3 Πακιστανοί που λήστεψαν ζευγάρι και βίασαν τη γυναίκα στην Αχαΐα​

Στα χέρια της Αστυνομίας βρίσκονται από χθες το βράδυ τα 3 άτομα που απήγαγαν ζευγάρι, τους λήστεψαν και στη συνέχεια βίασαν τη γυναίκα στη Δυτική Αχαΐα.

Οι δράστες, πακιστανικής καταγωγής, άρπαξαν το ζευγάρι με καταγωγή από το Βιετνάμ και αφού τους οδήγησαν σε άγνωστη τοποθεσία, πρώτα τους άρπαξαν 450 ευρώ και στη συνέχεια βίασαν την άτυχη γυναίκα, ηλικίας 30-35 ετών.

Το ζευγάρι πήγε να καταθέσει μήνυση στην αστυνομία, δίνοντας σημαντικές πληροφορίες και οι αρχές κατάφεραν να τους εντοπίσουν. Σύμφωνα με το tempo24, τα θύματα αναγνώρισαν τους δράστες, αλλά και το ΙΧ που χρησιμοποίησαν.

Η γυναίκα εξετάστηκε σε νοσοκομείο και οι γιατροί διαπίστωσαν σημάδια σεξουαλικής κακοποίησης.

Άλεξ71, σύμφωνα με το Νομικό Πλαίσιο, οι δράστες θα παραμείνουν στην χώρα, ή προβλέπεται η απέλασή τους;
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2024
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Πριν λίγες μέρες, μέρα μεσημέρι, έκλεψαν από έναν φίλο μου το σταυρό από το μετρό Μοναστηράκι. Ήταν από πίσω του ένας μαύρος και τον τράβηξε.
Έτρεξε αλλά δεν τον πρόλαβε. Ήταν πιο γρήγορος μου είπε. Για κάποια βοήθεια ούτε λόγος. Ούτε μια σπρωξια ούτε μια τρικλοποδιά.
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: j 1973

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.323
Κριτικές
2
Like
16.789
Πόντοι
3.556
ότι έτσι έχουν μάθει στις ζούγκλες του μπαλαδόρου Εμπαπέ.


ΨΨ @satov1 πρόσεχε εσύ με τη μεικτή ΑφροΓαλλίας :confused:

φαντάζεσαι να βουτήξεις τον Κούλη κ τον Κασελάκη και να τους παρατήσεις μέρα χωρίς αστυνομική προστασία σε αυτές τις περιοχές-γκέτο ?
και μετά το σοκ να τους υποχρεώσεις να μείνουν βράδυ πέριξ της Ομόνοιας ?
όχι τίποτε άλλο αλλά για να νιώσουν λίγο τις λαλακίες τους και να καταλάβουν γιατί ο κόσμος στρέφεται στην "ακροδεξιά"
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.881
Κριτικές
18
Like
17.357
Πόντοι
4.546
ότι έτσι έχουν μάθει στις ζούγκλες του μπαλαδόρου Εμπαπέ.


ΨΨ @satov1 πρόσεχε εσύ με τη μεικτή ΑφροΓαλλίας :confused:
Απονομή υπηκοότητας άμεσα, ειτε από Κούλη είτε από Μέγαροκουκουβαγια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom