Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 154 άτομα (0 μέλη και 154 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 692 45,5%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 220 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,6%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 381 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.520

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.719
Κριτικές
183
Like
43.865
Πόντοι
21.896
Βολκανο δεν χωράνε τα καροτσάκια των επενδυτών στην λαθροstreet & επεκτείνεται στην Πατησίων..
:confused: :confused: :confused:
Απαράδεκτο ......βρωμάει κατουρλιλας ....... κίνδυνος για τη δημόσια υγεία κ απορώ πως οι ενοικιαστές δε τραβάν μήνυση για τη ώριμος εκεί ....δεν φταίνε οι μαύροι ή οι Πακιστανοί αλλά αυτοί που τους φέραν κ αυτοί που τους κρατάν εκεί ή κάνουν τα στραβά ματια
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.194
Κριτικές
26
Like
11.143
Πόντοι
4.746
Υ.Γ ___ Η ΦΟΛΙ-ΦΟΛΙ Η ΕΞΑΔΕΛΦΗ ΚΟΥΛΗ, Ο ΤΟΥΡΚΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΤΣ ,ΜΙΑ ΜΚΟ, ΟΛΙΓΝΑΔΗΣ ΚΑΙ Η ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΙΑ …..
Quiz : Ποια είναι η σχέση της ξαδέλφης του Μητσοτάκη, Νίκης Λυμπεράκη, με τον Λιγνάδη, το δίκτυο παιδεραστίας, μία ΜΚΟ, την Folli Folli και ένα Συνταγματολόγο;;; ΥΠΟΝΟΜΟΣ.!!
Δεν μου απαντά στο τηλέφωνο και η Ελένη Κούρκουλα που θέλω κάτι να την ρωτήσω. Καταιγιστικές εξελίξεις…Η ΜΚΟ που παρείχε προσφυγόπουλα στον Λιγνάδη είναι η Solidarity Now με επικεφαλής την Μαργαρίτα Λυμπεράκη, ξαδέρφη του Μητσοτάκη.
Οι Μητσοτάκηδες συμμετείχαν μαζί με την Folie Folie και τον όμιλο Κοτς στον διαγωνισμό πώλησης του Αστέρα Βουλιαγμένης. Τελικά αυτός κατάληξε σε ένα σχήμα συνεργασίας των Kuwait Investment Fund, του Abu Investment fund και της τουρκικής Dogus, εταιρίας συνδεδεμένης με την οικογένεια Κοτς, που έχει αγοράσει από το 13 τις κυριότερες ελληνικές μαρίνες εκτός της Μυτιλήνης, που ανήκει σε εταιρικό σχήμα της Folie Folie με τον όμιλο Κοτς.

Μια οικογένεια alles tsouzamen.

Ο Ali Koc, o νεώτερος, εκτός από super γκόμενος και συμφοιτητής της Μαρεβα στο Harvard, συμμετέχει μαζί της στο διεθνές επενδυτικό όχημα Endeavor, αυτό που χρηματοδότησε τον Κουτσολιούτσο τον νεώτερο ανιψιό για να κάνει τον farmer.

Βασικός μέτοχος η Fosun (18,7%) στην Thomas Cook, αυτή που χρεοκόπησε!!!



Γι αυτο τον εφαγαν τυχαιο δεν νομιζω
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.475
Πόντοι
8.006

τυπε μπραβο στην ΝΔ:hi:
Δεν ειναι ντροπη να παραδεχομαστε το λαθος μας:sad2::confused::confused::confused:
Επρεπε να τους αφησουμε να πνιγουν τύπε ή να τους αφησουμε νηστικους?
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.714
Κριτικές
6
Like
11.152
Πόντοι
3.936
Aς θαυμασουμε λιγο μπολιασμα πολυπολιτισμικοτητας. Ενας ..άφλας μεσηλικας μουσουλμανος με ενα ρωσακι πετροκερασο στη σταση του μετρο στο συνταγμα
 

Συνημμένα

  • IMG-20220923-WA0003.jpg
    IMG-20220923-WA0003.jpg
    204,7 KB · Εμφανίσεις: 43
Εγγρ.
29 Αυγ 2022
Μηνύματα
326
Like
667
Πόντοι
81
Τι είναι η αντικατάσταση πληθυσμών;

Ένα εξαιρετικό βίντεο από τον Επικροτο.

 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
ΕΡΤ 1 δημοσιογραφος Μαρια Σταθοπουλου.
Υπαρχει μεγαλη ελλειψη εργατικων χεριων στον αγροτικο τομεα. Και οσοι εχουν απομεινει, ζητουν αυξημενο μεροκαματο, 45 ευρω, Εξαιτιας αυτου, το κοστος παραγωγης εκτιναχθηκε.
Ζητηθηκε επι του θεματος και η γνωμη του αρμοδιου υπουργου για το μεταναστευτικο Μηταρακη, οπου ειπε οτι μια λυση θα ηταν η λελογισμενη εισροη μεταναστων για να καλυψουν τα κενα.

Μαλιστα. Η κυβερνηση θα φερει μεταναστες για να αντιμετωπισει αυτο το σοβαρο προβλημα.
Οι λαθρομεταναστες-μεταναστες-προσφυγες που ειναι ηδη εδω, δεν τους κανουν; Ολοι εχουν δουλεια; Ολοι οι Αφγανοι, οι μουσουλμανες με τις μαντηλες, οι μαυρες που ολες γυρνανε στην Κυψελη με τα παιδια τους, οι μαυροι που αραζουν ολη μερα στις πλατειες, ολοι σε παραγωγικη ηλικια προς εργασια, αυτοι δεν κανει να δουλεψουν στα χωραφια; Απαγορευεται;
Τοτε τι σοι μεταναστες ειναι, που θα χρειαστει να φερουν αλλους;
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.351
Κριτικές
1
Like
35.415
Πόντοι
6.256
ΕΡΤ 1 δημοσιογραφος Μαρια Σταθοπουλου.
Υπαρχει μεγαλη ελλειψη εργατικων χεριων στον αγροτικο τομεα. Και οσοι εχουν απομεινει, ζητουν αυξημενο μεροκαματο, 45 ευρω, Εξαιτιας αυτου, το κοστος παραγωγης εκτιναχθηκε.
Ζητηθηκε επι του θεματος και η γνωμη του αρμοδιου υπουργου για το μεταναστευτικο Μηταρακη, οπου ειπε οτι μια λυση θα ηταν η λελογισμενη εισροη μεταναστων για να καλυψουν τα κενα.

Μαλιστα. Η κυβερνηση θα φερει μεταναστες για να αντιμετωπισει αυτο το σοβαρο προβλημα.
Οι λαθρομεταναστες-μεταναστες-προσφυγες που ειναι ηδη εδω, δεν τους κανουν; Ολοι εχουν δουλεια; Ολοι οι Αφγανοι, οι μουσουλμανες με τις μαντηλες, οι μαυρες που ολες γυρνανε στην Κυψελη με τα παιδια τους, οι μαυροι που αραζουν ολη μερα στις πλατειες, ολοι σε παραγωγικη ηλικια προς εργασια, αυτοι δεν κανει να δουλεψουν στα χωραφια; Απαγορευεται;
Τοτε τι σοι μεταναστες ειναι, που θα χρειαστει να φερουν αλλους;
Αυτα που γραφεις τα κανει γαργαρα ο αλεξ και ρωταει αν τους αφηναμε να πνιγουν ή νηστικους στη Λέρο,
Για την αθηνα που ειναι γεματη λαθρο δε λεει τιποτα, γι αυτους που δεν πηραν ασυλο αλλα σουλατσαρουν ελλαδα δε λεει τιποτα,
Δε λεει γιατι δε συμφερει το κομμα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.475
Πόντοι
8.006
Πάτωσε η προπαγάνδα του άντρα της ακρίδας στον ΣΚΑΪ.

Πιο βαρετό σηριαλ δεν εχω ξαναδει στη ζωη μου. Προβλεπω να κοβεται συντομα. Ανεξαρτητως απο το αντικειμενο που εχει, ειναι μια αηδια και μιση.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτα που γραφεις τα κανει γαργαρα ο αλεξ και ρωταει αν τους αφηναμε να πνιγουν ή νηστικους στη Λέρο,
Για την αθηνα που ειναι γεματη λαθρο δε λεει τιποτα, γι αυτους που δεν πηραν ασυλο αλλα σουλατσαρουν ελλαδα δε λεει τιποτα,
Δε λεει γιατι δε συμφερει το κομμα.
Γιατι δεν "συμφερει το κομμα"?
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Πιο βαρετό σηριαλ δεν εχω ξαναδει στη ζωη μου. Προβλεπω να κοβεται συντομα. Ανεξαρτητως απο το αντικειμενο που εχει, ειναι μια αηδια και μιση.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Γιατι δεν "συμφερει το κομμα"?
Ειδα λιγο Σμυρνη αγαπημενη στον ΑΝΤ1. Καλο ειναι. Μου εκανε εντυπωση αυτο που ειπωθηκε, οταν σφαγες γινονταν τα προηγουμενα χρονια σε αλλες πολεις εναντιον Αρμενιων, αλλα και Ελληνων <Στη Σμυρνη δεν θα γινει ποτε αυτο. Εδω ειναι και τοσοι ξενοι, Λεβαντινοι, γεματο δυτικα εμπορικα πλοια το λιμανι, θα μας προστατευσουν. Δεν θα γινει ποτε τιποτα σε μας.>
 
Εγγρ.
29 Αυγ 2022
Μηνύματα
326
Like
667
Πόντοι
81
Πιο βαρετό σηριαλ δεν εχω ξαναδει στη ζωη μου. Προβλεπω να κοβεται συντομα. Ανεξαρτητως απο το αντικειμενο που εχει, ειναι μια αηδια και μιση.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Γιατι δεν "συμφερει το κομμα"?
Δεν ξέρω αν είναι βαρετό ή όχι ξέρω όμως ότι είναι 100% ατόφια προπαγάνδα γραμμένη από έναν κύριο του οποίου η γυναίκα αποκαλούσε δημοσίως βοθροκαναλο τον ΣΚΑΪ αλλά όταν είδε το χρήμα να έρχεται την έκανε την κωλοτουμπα για ακόμη μια φορά. Είπαμε καλά τα σχόλια στο φβ αλλά τα αποκουμπια στο Λονδίνο θα τα αγοράσουμε με τα λεφτά από τα βοθροκαναλα ε ακρίδα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: dCorso

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Υ.Γ ___ Η ΦΟΛΙ-ΦΟΛΙ Η ΕΞΑΔΕΛΦΗ ΚΟΥΛΗ, Ο ΤΟΥΡΚΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΤΣ ,ΜΙΑ ΜΚΟ, ΟΛΙΓΝΑΔΗΣ ΚΑΙ Η ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΙΑ …..
Quiz : Ποια είναι η σχέση της ξαδέλφης του Μητσοτάκη, Νίκης Λυμπεράκη, με τον Λιγνάδη, το δίκτυο παιδεραστίας, μία ΜΚΟ, την Folli Folli και ένα Συνταγματολόγο;;; ΥΠΟΝΟΜΟΣ.!!
Δεν μου απαντά στο τηλέφωνο και η Ελένη Κούρκουλα που θέλω κάτι να την ρωτήσω. Καταιγιστικές εξελίξεις…Η ΜΚΟ που παρείχε προσφυγόπουλα στον Λιγνάδη είναι η Solidarity Now με επικεφαλής την Μαργαρίτα Λυμπεράκη, ξαδέρφη του Μητσοτάκη.
Οι Μητσοτάκηδες συμμετείχαν μαζί με την Folie Folie και τον όμιλο Κοτς στον διαγωνισμό πώλησης του Αστέρα Βουλιαγμένης. Τελικά αυτός κατάληξε σε ένα σχήμα συνεργασίας των Kuwait Investment Fund, του Abu Investment fund και της τουρκικής Dogus, εταιρίας συνδεδεμένης με την οικογένεια Κοτς, που έχει αγοράσει από το 13 τις κυριότερες ελληνικές μαρίνες εκτός της Μυτιλήνης, που ανήκει σε εταιρικό σχήμα της Folie Folie με τον όμιλο Κοτς.

Μια οικογένεια alles tsouzamen.

Ο Ali Koc, o νεώτερος, εκτός από super γκόμενος και συμφοιτητής της Μαρεβα στο Harvard, συμμετέχει μαζί της στο διεθνές επενδυτικό όχημα Endeavor, αυτό που χρηματοδότησε τον Κουτσολιούτσο τον νεώτερο ανιψιό για να κάνει τον farmer.

Βασικός μέτοχος η Fosun (18,7%) στην Thomas Cook, αυτή που χρεοκόπησε!!!



Γι αυτο τον εφαγαν τυχαιο δεν νομιζω
μαγκες ο ανθρωπος ειναι πολυ ενημερωμενος Προσυπογραφω ολα οσα ειπε Για να συμπληρωσω για την Κουρκουλα ( με το κοντο μαλι και οποιος καταλαβε ) ηταν παντρεμενη με τον Παναγιωτακη ιδιοκτητη του Action24 ( φουλ μητσοτακικο) ο οποιος Παναγιωτακης ανεβασε θεατρικο με το Λιγναδη με ασυνοδευτα προσφυγοπουλα
Βεβαια απο την αλλη ο ασχετος Τσιπρας και οι κουμουνιστες εν ετη 2022
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Ασε τι κανω εγω. Εσυ πες μου τι προτεινεις. Επρεπε να τους αφησουμε νηστικους? Ναι ή οχι? Απαντησε.

Τί με νοιάζει εμένα,πρόβλημά μου είναι;Nα πανε να τους ταίσουν οι γονείς τους στη χώρα τους.Όπως γίνεται με όλα τα παιδιά του πολιτισμένου κόσμου.Όχι να εισβάλουμε σε ξένες χώρες και να περιμένουμε να μας ταίσουν
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.304
Πόντοι
10.336
Πιο βαρετό σηριαλ δεν εχω ξαναδει στη ζωη μου. Προβλεπω να κοβεται συντομα. Ανεξαρτητως απο το αντικειμενο που εχει, ειναι μια αηδια και μιση.
δεν μπορω να δω ελληνικα σιριαλ πλεον. Τα παλαιοτερα εχουν βαλει τον πηχη πολυ ψηλα, και αυτος ο ηδη υψηλος πηχης εχει εκτοξευθει πλεον με το ιντερνετ που βλεπεις τσαμπα και on demand σε δευτερολεπτα, σιριαλ με ηθοποιαρες σεναριαρες κτλ, σοβαρες δουλειες τρελου μπατζετ.

Ειναι τοσες πολλες οι καλες σειρες του εξωτερικου που πραγματικα αδυνατω να διαθεσω χρονο για να δω οτιδηποτε ελληνικο το οποιο μοιαζει στα ματια μου με "οικογενειακες ιστοριες", και σεναριακα και συχνα απο αποψη ηθοποιιας. Μονη εξαιρεση ισως το "εταιρος εγω", και αυτο γιατι εχω μια οικιοτητα με τις φυσιογνωμιες των ηθοποιων που ορισμενους εχω δει πολλακις στο θεατρο.

Το οτι η ερτ εδειχνε το peaky blinders ενα φεγγαρι, σημαινει οτι και τα αλλα καναλια μπορουν να παρουν ξενες και σοβαρες σειρες να προβαλουν στον κοσμο που δεν ειναι εξοικιωμενος με το ιντερνετ, αλλα αποτι φαινεται προτιμουν να κανουν αρπαχτες με σαπιες σειρες και κακους ηθοποιους.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.475
Πόντοι
8.006
Τί με νοιάζει εμένα,πρόβλημά μου είναι;Nα πανε να τους ταίσουν οι γονείς τους στη χώρα τους.Όπως γίνεται με όλα τα παιδιά του πολιτισμένου κόσμου.Όχι να εισβάλουμε σε ξένες χώρες και να περιμένουμε να μας ταίσουν
Παμε παλι. Επρεπε να τους αφησουμε νηστικους ναι ή οχι?
Γιατι φοβασαι να απαντησεις? Η ερωτηση ειναι πολυ συγκεκριμενη. Οταν ξεκινας μια μαλακια, να εχεις το θαρρος ειτε να την υποστηριξεις, ειτε να πεις συγνωμη ειπα μαλακια. Λοιπον. Ναι ή οχι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom