Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 692 45,5%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 220 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,6%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 381 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.520

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
Μαγκες διαβασατε για το κυκλωμα παρανομων Ελληνοποιησεων??
Εμπλεκονται μεταξυ αλλων κι ενα ζευγαρι αστυνομικων


Αλλου ειναι το θεμα ομως...


Γκουγκλαρετε να δειτε την γυναικα... :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.869
Like
4.178
Πόντοι
506
Στην Αττική ένα τζαμί εχει κι αυτο χωρις μιναρέ

Τωρα αν υπαρχουν παρατυπα τζαμιά σε παρκινγκ και διαμερισματα δεν μας αφορά
Aυτο οφείλεται στην μπαχαλοτητα του ελληνικου κρατους οχι στη ΝΔ. Οπως και οτι δεν υπαρχει chinatown
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.362
Κριτικές
1
Like
35.431
Πόντοι
6.256
εφαγε και τον Κουρτς το αδελφατο της Ε.Ε. οπως και τον Σαλβινι.
Ιταλια μπαινουν πιο πολλοι και απο οσους βαζει ο Μητσοτακης απο το παραθυρο,Αυστρια που αντιστεκοταν καπως σε 3 μηνες θα χει γινει Αχαρνων :confused: :confused: :confused:
Ναι πως, ολο αντισταση ειναι οι ευρωπαιοι, εχει γεμισει η ευρωπη γιαχαμπιμπια που σουλατσάρουν στην ευρωπη με σουηδεζικα διαβατηρια, γερμανικα κλπ
Και φυσικα η ελιτ περναει και απο το μπουρδελο της εε για 'καριέρα ' στο λαθρεμποριο πρεζας τσιγαρων ανθρωπων
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.362
Κριτικές
1
Like
35.431
Πόντοι
6.256
Μαγκες διαβασατε για το κυκλωμα παρανομων Ελληνοποιησεων??
Εμπλεκονται μεταξυ αλλων κι ενα ζευγαρι αστυνομικων


Αλλου ειναι το θεμα ομως...


Γκουγκλαρετε να δειτε την γυναικα... :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
Παντως δε θα συλλαβουν οσους πηραν παρανομα χαρτια, δε θα τους φυλακισουν δε θα τους απελασουν,
Απ τα κλεμμενα οι μπατσοι θα λαδωσουν θα μεινουν λιγο φυλακη και μετα Χαβάη, και θα παιρνουν και τη συνταξάρα.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.163
Κριτικές
2
Like
9.061
Πόντοι
2.456
Μαγκες διαβασατε για το κυκλωμα παρανομων Ελληνοποιησεων??
Εμπλεκονται μεταξυ αλλων κι ενα ζευγαρι αστυνομικων


Αλλου ειναι το θεμα ομως...


Γκουγκλαρετε να δειτε την γυναικα... :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
Τύπε έμπαινες;
:confused: :confused::confused:
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Γιουνάνια σας έχω κουράσει αλλά θα σας το ξαναπώ άλλη μια φορά λιανά και άπταιστα Ελληνικά :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

Κούλι αγκαπαει Αραβότουρκο
Κούλι δεν αγκαπαει Γιουνάνια
Κούλι εμβολιάσει γιουνάνια :alivedick::alivedick::alivedick:
Κούλι αφήσει Αραβότουρκο ελεύθερο :smitten::smitten::smitten:
γιουνανι

αντε και να βγαλετε και εναν χομεινι εκλεγμενο στην αθηνα
 

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
226
Κριτικές
52
Like
2.227
Πόντοι
4.461
Καλημέρα φίλοι
Επειδή είναι βροχερή μέρα και κάθομαι σπίτι κάνοντας ανάγνωση στο μπου, έπεσε το μάτι μου στο θέμα.
Λοιπόν για όσους δεν το γνωρίζουν όλες οι εποχιακές εργασίες που γίνονται από ανειδίκευτους αργάτες (και ειδικά οι αγροτικές), γίνονται κατά 90% από λαθρομετανάστες. Αρχικά ήταν οι αλβανοί μετά οι βούλγαροι ακολούθησαν ιρακινοί, αφγανοί και τώρα είναι οι πακιστανοί. Δεν είμαι υπέρ των λαθρομεταναστών, αλλά η πικρή αλήθεια είναι ότι χωρίς αυτούς δεν γίνονται κάποιες δουλειές. Π.χ. τώρα που είναι η εποχή της συγκομιδής των ελαιόδεντρων, υπάρχει πρόβλημα, η αστυνομία γυρνάει και μαζεύει τους πακιστανούς (γιατί έχει πέσει διαταγή), αποτέλεσμα κινδυνεύει η παραγωγή.
έχω επισκέψεις θα συνεχίσω αργότερα
 

gizaha

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2011
Μηνύματα
28
Like
89
Πόντοι
0
Καλημέρα φίλοι
Επειδή είναι βροχερή μέρα και κάθομαι σπίτι κάνοντας ανάγνωση στο μπου, έπεσε το μάτι μου στο θέμα.
Λοιπόν για όσους δεν το γνωρίζουν όλες οι εποχιακές εργασίες που γίνονται από ανειδίκευτους αργάτες (και ειδικά οι αγροτικές), γίνονται κατά 90% από λαθρομετανάστες. Αρχικά ήταν οι αλβανοί μετά οι βούλγαροι ακολούθησαν ιρακινοί, αφγανοί και τώρα είναι οι πακιστανοί. Δεν είμαι υπέρ των λαθρομεταναστών, αλλά η πικρή αλήθεια είναι ότι χωρίς αυτούς δεν γίνονται κάποιες δουλειές. Π.χ. τώρα που είναι η εποχή της συγκομιδής των ελαιόδεντρων, υπάρχει πρόβλημα, η αστυνομία γυρνάει και μαζεύει τους πακιστανούς (γιατί έχει πέσει διαταγή), αποτέλεσμα κινδυνεύει η παραγωγή.
έχω επισκέψεις θα συνεχίσω αργότερα
Αν τους μαζέψουν, "ενθαρρύνεται" το να έρθουν νόμιμοι μετανάστες, να έρθουν Έλληνες ή να αυξηθούν τα μεροκάματα (προσφορά).
Αν δεν τους μαζέψουν, "ενθαρρύνεται" το να έρθουν κι άλλοι λαθρομετανάστες και θα έρθουν.
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
Βαλτε λινκ να τσεκαρουμε


 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.741
Like
2.025
Πόντοι
456

καλό
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.812
Πόντοι
3.556

ωνασουγα δυνατο το ξανθο με το μαγιο μπομπα:bigdick::undecided::undecided::undecided:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.794
Πόντοι
24.596
Ναι πως, ολο αντισταση ειναι οι ευρωπαιοι, εχει γεμισει η ευρωπη γιαχαμπιμπια που σουλατσάρουν στην ευρωπη με σουηδεζικα διαβατηρια, γερμανικα κλπ
Και φυσικα η ελιτ περναει και απο το μπουρδελο της εε για 'καριέρα ' στο λαθρεμποριο πρεζας τσιγαρων ανθρωπων
επι Σαλβινι τυπε κοβοταν και κανα πλοιαριο,τωρα στα Ιταλικα υδατα κουμαντο κανουν Γερμανικες ΜΚΟ με φεμιναζι vegan λεσβιες που ξεφορτωνουν κατα χιλιαδες καθε μερα λαθρο απο το πιο απιθανο μερος του χαρτη.
Αυστρια ο Κουρτς τους σταματουσε καπως,σε λιγο τα Πατησια θα ειναι παραδεισος μπροστα στην Βιεννη:zombie::confused::confused::confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.721
Κριτικές
183
Like
43.868
Πόντοι
21.896
επι Σαλβινι τυπε κοβοταν και κανα πλοιαριο,τωρα στα Ιταλικα υδατα κουμαντο κανουν Γερμανικες ΜΚΟ με φεμιναζι vegan λεσβιες που ξεφορτωνουν κατα χιλιαδες καθε μερα λαθρο απο το πιο απιθανο μερος του χαρτη.
Αυστρια ο Κουρτς τους σταματουσε καπως,σε λιγο τα Πατησια θα ειναι παραδεισος μπροστα στην Βιεννη:zombie::confused::confused::confused:
Θα μας τρελάνουν ρε πουστη μου

Οι Αφρικανοί αραοαδες μπαίνουν εδώ στο Ελλάδα δίχως διαβατηριακος έλεγχο από ευζώνους μέσω Σερβίας
Αφρική - Κωνσταντινούπολη Βελιγράδι ή Σκόπια κ μετά Ελλάδα και εγώ για μια βίζα σε σκατοαφρικανικοτριτοκοσμικη χώρα μού ζηταν
Yellow health vaccination
Pcr test
Διαβατήριο.
Green certificate covid vaccination
Bank statement
Application e visa
Greek id
Payment of visa
Λευκο ποινικό μητρωο :confused: :confused: :confused:
Δεν τρολλαρω
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.860
Like
17.907
Πόντοι
3.656
Καλημέρα φίλοι
Επειδή είναι βροχερή μέρα και κάθομαι σπίτι κάνοντας ανάγνωση στο μπου, έπεσε το μάτι μου στο θέμα.
Λοιπόν για όσους δεν το γνωρίζουν όλες οι εποχιακές εργασίες που γίνονται από ανειδίκευτους αργάτες (και ειδικά οι αγροτικές), γίνονται κατά 90% από λαθρομετανάστες. Αρχικά ήταν οι αλβανοί μετά οι βούλγαροι ακολούθησαν ιρακινοί, αφγανοί και τώρα είναι οι πακιστανοί. Δεν είμαι υπέρ των λαθρομεταναστών, αλλά η πικρή αλήθεια είναι ότι χωρίς αυτούς δεν γίνονται κάποιες δουλειές. Π.χ. τώρα που είναι η εποχή της συγκομιδής των ελαιόδεντρων, υπάρχει πρόβλημα, η αστυνομία γυρνάει και μαζεύει τους πακιστανούς (γιατί έχει πέσει διαταγή), αποτέλεσμα κινδυνεύει η παραγωγή.
έχω επισκέψεις θα συνεχίσω αργότερα

Γιατί δεν στέλνουν ανέργους του οαεδ να κάνουν αυτές τις δουλειές;Τουλάχιστον όσους δεν έχουν υψηλή μόρφωση.Κι όποιος δεν πάει,να του κόβουν την κάρτα ανεργίας.Κάποια στιγμή πρέπει να γίνει αυτό.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.860
Like
17.907
Πόντοι
3.656
Θα αφησει ο Ελληνας το φρεντο και το κινητο να παει για ελιες! Ρε σε ποιον πλανητη ζειτε

Ε ναι,όσο του πληρώνουν άλλοι το φρέντο και το κινητό,σιγά μην πάει στις ελιε΄ς
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.362
Κριτικές
1
Like
35.431
Πόντοι
6.256
Ε ναι,όσο του πληρώνουν άλλοι το φρέντο και το κινητό,σιγά μην πάει στις ελιε΄ς
Ναι, ξαφνικα θα γινουν αγροτες οι άνεργοι, οικοδομοι υλοτόμοι και αν εχει ελλειψη η nasa θα στειλει ανεργους ο οαεδ στο διαστημικο σταθμό για επάνδρωση
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Γιατί δεν στέλνουν ανέργους του οαεδ να κάνουν αυτές τις δουλειές;Τουλάχιστον όσους δεν έχουν υψηλή μόρφωση.Κι όποιος δεν πάει,να του κόβουν την κάρτα ανεργίας.Κάποια στιγμή πρέπει να γίνει αυτό.
Καταναγκαστική εργασία δηλαδη. Μαλιστα. Ωραια ιδεα. Ωχ μωρε τι κριμα, την απαγορευουν τα συνταγματα ολης της Ευρωπης εδω και δυο αιωνες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom