Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 692 45,5%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 220 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,6%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 381 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.520
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Nα πω την αλήθεια,τουλάχιστον όσο αφορά τη Βαυαρία,οι φεμινίστριες που σπάνε αρχίδια περί toxic masculinity είναι μια μικρή γραφική μειοψηφία.
Οι υπόλοιπες μια χαρά γουστάρουν αρρενωπότητα και αποδέχονται το ρόλο τους.

Αυτό που μπορείς να καταλογίσεις σε μεγάλο αριθμό γυναικών,είναι η θετική στάση τους στον ερχομό εκείνων που τις βιάζουν.

Εγώ έχω επέμβει και θα επεμβαίνω πάντα.
Γιατί αν το καλοσκεφτείς,τι φταίει ένα κοριτσάκι που το έχουν προπαγανδίσει από το μικρό με refugees welcome παπαριές..

Εχω δει ένα ντοκιμαντέρ από Σουηδία που η προπαγάνδα είναι τόσο μεγάλη,που γυναίκες παραδέχτηκαν ότι έκατσαν σε αφρικανοασιάτες
γιατί όταν τους απέρριψαν αρχικά,τις εγκάλεσαν σαν ρατσίστριες και μετά αυτές ενέδωσαν γιατί ένιωθαν ενοχές...
Μιλάμε για μεγάλες στιγμές του δυτικού πολιτισμού.
ΚΑΙ Η ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, δείχνει την αιτία χάρη στην οποία οι γυναίκες τη γλυτώνουν ΠΑΝΤΑ. Αμέσως, ΑΥΘΟΡΜΗΤΑ, προσπάθησες να τις υπερασπίσεις. ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΑΥΤΕΣ, που έκατσαν στους Αφρικανούς - Ασιάτες, αν και δεν πολυγούσταραν, φταίει η προπαγάνδα. Που είναι η αυτόνομη, ενδυναμωμένη γυναίκα η οποία ΑΠΑΙΤΕΙ τις ανώτατες θέσεις και τα αξιώματα της Κοινωνίας; Όπως είδες η Φον Ντερ Λάιν έκατσε σαν κότα στον καναπέ που την έβαλε ο Ερντογάν, και μετά κατηγορούσανε το Βέλγο που την υπεράσπισε, ΚΑΝΕΝΑΣ δεν διανοήθηκε να ψελλίσει πως η ίδια απέδειξε με τη στάση της πως είναι θείτσα. Ποτέ, ΜΑ ΠΟΤΕ δεν φταίει κάποια γυναίκα , ότι και να συμβεί, δεν έχει ευθύνη. Ψέματα θα λέμε τώρα;
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Όπως τότε,όπως παλιά..



Φίλε δεν πολυ μπαίνω πια εδώ,
Δεν έχει νόημα
Πλέον οποιος μένει κέντρο Αθήνας εχει να πει τα καλύτερα και για την πόλη και για το δήμαρχο.
Η Αθήνα άλλαξε προσωπο
Τύπε μην είμαστε αχάριστοι..
Η πλατεία λαθρολαγνου κ ο μεγάλος περιδρομος άφησαν ιστορία..
:confused: :confused: :confused:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.318
Κριτικές
1
Like
35.364
Πόντοι
6.256
μια φορα ομως ο λαθρολαγνος μας πριν παει στο δικαστηριο με το κοστουμακι του, θα πρεπει να περπατησει στην πλατεια αμερικης βικτωριας και περιξ, να ψωνισει κατι να πιει ενα καφεδακι, να κανει καμια γνωριμια, να νιωσει λιγο ελληνας ( παραπανω απ οτι ειναι )

το βραδακι θα μας ενημερωσει οτι ολες οι ευρωπαικες πολεις εχουν γειτονιες με λαθρο,
εμεις στο ελλαντα πρεπει να μιμουμαστε μονο τα κακά των ξενων, τα καλα τους ποτέ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006

αυτες τις μαλακιες κανει ο Συριζα και δεν προκειται να ξαναβγει
Σωπα καλε...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
μια φορα ομως ο λαθρολαγνος μας πριν παει στο δικαστηριο με το κοστουμακι του, θα πρεπει να περπατησει στην πλατεια αμερικης βικτωριας και περιξ, να ψωνισει κατι να πιει ενα καφεδακι, να κανει καμια γνωριμια, να νιωσει λιγο ελληνας ( παραπανω απ οτι ειναι )

το βραδακι θα μας ενημερωσει οτι ολες οι ευρωπαικες πολεις εχουν γειτονιες με λαθρο,
εμεις στο ελλαντα πρεπει να μιμουμαστε μονο τα κακά των ξενων, τα καλα τους ποτέ
Τι δουλεια εχω στην πλατεια αμερικης και στην βικτωρια?
Απο το Μαρουσι κατεβαινω, λεωφορο κυμης και φτανω γαλατσι, τουρκοβουνια και δικαστηρια.
Ναι, καθε ευρωπαικη πολη εχει και τις σκατογειτονιες.
Τωρα το εμαθες?
Αν σου ξινιζουν, να τις αποφευγεις.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Τι δουλεια εχω στην πλατεια αμερικης και στην βικτωρια?
Απο το Μαρουσι κατεβαινω, λεωφορο κυμης και φτανω γαλατσι, τουρκοβουνια και δικαστηρια.
Ναι, καθε ευρωπαικη πολη εχει και τις σκατογειτονιες.
Τωρα το εμαθες?
Αν σου ξινιζουν, να τις αποφευγεις.
Yπάρχει και η επιλογή να τις καθαρίσεις,κάνοντας μαζικές απελάσεις και κλειστά κέντρα κράτησης,
αλλά πάλι θα μας πεις ότι θα μας κάνει η Ευρώπη τα μούτρα κρέας...

Όπως τα έκανε σε Πολωνία,Τσεχία,Σλοβακία,Ουγγαρία...
Τους απείλησε με κυρώσεις και τελικά τους έκλασε τ'αρχίδια
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Σε άλλα νέα,μερικές χιλιάδες βρωμιάρηδων εισέβαλλαν χθες σε ευρωπαϊκό έδαφος,
αλλά όπως έγραψε ο Άλεξ δε θα περνάμε από τις γειτονιές τους,ούτε θα παίρνουμε ΜΜΜ
και όταν έρθουν στη δική μας γειτονιά,θα φύγουμε να πάμε αλλού..

 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Προς το χειρότερο θ αλλάξει, αλλά θα επιζήσουν με επιδόματα οι εκμαυλθσμενοι νεοέλληνες, όπως έχω γράψει αλλού

Αυτο που θελω να τονισω ειναι η διαφορα των μεταναστων βασει εθνικοτητας.
Απο οσο εχω ασχοληθει με τον λαο της Ινδιας, εχω βγαλει πολυ καλα συμπερασματα και προσωπικα θα ηθελα μεταναστες απο εκεινη την χωρα, να ερθουν ομως για δουλεια, με χαρτια, κλπ
Οπως θελω και μεταναστες απο την Αλβανια με τον τροπο που ερχονται, εργαζομενοι στα χωραφια, νοικιαζοντας σπιτια, και ζωντας αξιοπρεπως
Οπως θελω και μεταναστες απο Ελβετια, Γερμανια, Σουηδια που ερχονται και αγοραζουν σπιτια και περνανε τον μισο χρονο εδω απολαμβανοντας τη συνταξη τους κατω απο τον ηλιο

Ξαναλεω πως οι Ινδοι ειναι ενας φιλειρηνικος και εργατικος λαος που θελει να προκοψει. Οσους Ινδους γνωριζω δουλευουν σαν σκυλια ειναι καλοι οικογενειαρχες. Κανενας δε ζει απο επιδοματα, δεν ειναι καν στη φιλοσοφια τους.

Ριξε μια ματα και σε αυτο το αρθρο, που περιγραφει γιατι οι Ινδοι πετυχαινουν στην Αμερικη (2,7 εκατομμυρια μεταναστες):


Αντιθετα, οπως και ολοι σας φανταζομαι, δε θελω μεταναστες στη χωρα μου που ξεκινανε με το καλημερα τα ψεματα για την ηλικια τους, την εθνοτητα τους, την ταυτοτητα τους, ακομα και το ονομα τους, και εχουν ως αποκλειστικο σκοπο να φυτοζωουν με επιδοματα χωρις να δουλευουν και επιπλεον αυτου να εχουν και μεγαλη ροπη προς το εγκλημα, που εν μερει πηγαζει και απο τις θρησκευτικες τους πεποιθησεις.

Και ακομα ενα αρθρο που βρηκα για τους υπαρχοντες Ινδους στην Ελλαδα, που υποστηριζει τα λεγομενα μου:


"Ως επί το πλείστον διάγουν αυστηρά φυτοφαγική και υγιεινή ζωή και με τις οικονομίες τους βοηθούν τις οικογένειές τους στην Ινδία τις οποίες πολλές φορές κάνουν χρόνια να τις δουν. Η κοινότητα των Σιχ είναι ιδιαίτερα αγαπητή στην Ελλάδα για τη φιλήσυχη ζωή και τις ηθικές αρχές που τη διακατέχουν. Οι Σιχ φημίζονται για την εργατικότητα και την εντιμότητά τους, και σε αντίθεση με άλλες μεταναστευτικές κοινότητες, η εγκληματικότητα στον χώρο τους είναι σχεδόν μηδαμινή."

Οποιος εχει περισσοτερη εμπειρια με Ινδους, ας πει την αποψη του, συμφωνη η αντιθετη.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.318
Κριτικές
1
Like
35.364
Πόντοι
6.256
Σε άλλα νέα,μερικές χιλιάδες βρωμιάρηδων εισέβαλλαν χθες σε ευρωπαϊκό έδαφος,
αλλά όπως έγραψε ο Άλεξ δε θα περνάμε από τις γειτονιές τους,ούτε θα παίρνουμε ΜΜΜ
και όταν έρθουν στη δική μας γειτονιά,θα φύγουμε να πάμε αλλού..

Κάτω απ το χαλί,
Η νδ πάντα είχε μεγάλο χαλί και τα έβαζε απο κάτω,
Όπως τότε το καλοκαίρι του 19 που νόμιζε ότι οι λάθρο θα φοβόντουσαν τον τσιπροκούλη και κατήργησαν το υπουργειο λαθρομεταναστευσης και παράνομου ασύλου, και μετα το έκαναν άρον άρον, και δε ζήτησαν και συγνω.μη απ την κυρα Τασία ,
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Yπάρχει και η επιλογή να τις καθαρίσεις,κάνοντας μαζικές απελάσεις και κλειστά κέντρα κράτησης,
αλλά πάλι θα μας πεις ότι θα μας κάνει η Ευρώπη τα μούτρα κρέας...

Όπως τα έκανε σε Πολωνία,Τσεχία,Σλοβακία,Ουγγαρία...
Τους απείλησε με κυρώσεις και τελικά τους έκλασε τ'αρχίδια

Εκεί είναι φασίστες και ναζί :grin:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Nα ανεβάσω δηλώσεις αβραμόπουλου για το Βίζενγκραντ,το φράχτη και τους λάθρο;
Aλλά όπως θα έλεγε και αυτός:"Eγώ έχω φρουρά,μένω σε πλούσια γειτονιά,τα παιδιά μου
είναι καβαντζωμένα,τι δουλειά έχω στο κέντρο,
στα αρχίδια μου σας γράφω φτωχάντζες των Πατησίων και της Κυψέλης".
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.318
Κριτικές
1
Like
35.364
Πόντοι
6.256
Τι δουλειά εχω σε πλατεια αμερικης και βικτωρίας, μαρούσι μένω,

Τι με νοιάζει που στην αποθήκη του σπιτιού μου εχει ποντίκια και κατσαρίδες,
Εγω στην κουζίνα τρώω στο υπνοδωμάτιο κοιμάμαι και στο σαλόνι αράζω.
Τι με νοιάζει τι γίνεται στην αποθήκη.

Μορφωμένος απο τα λιντλ
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Τι δουλεια εχω στην πλατεια αμερικης και στην βικτωρια?
Απο το Μαρουσι κατεβαινω, λεωφορο κυμης και φτανω γαλατσι, τουρκοβουνια και δικαστηρια.
Ναι, καθε ευρωπαικη πολη εχει και τις σκατογειτονιες.
Τωρα το εμαθες?
Αν σου ξινιζουν, να τις αποφευγεις.

Όταν τα ακους αυτά από κάτοικο Αθηνών,δεν είναι τυχαίο που η Αθήνα κατάντησε έτσι όπως κατάντησε

Για εκεί πάει και η Θεσσαλονίκη,λέει ο άλλος 'τί δουλειά έχω στη Μοναστηρίου, το Βαρδάρη και τη Ροτόντα;'Και κάπως έτσι θα φτάσει να κυκλοφορεί μόνο μέχρι την Τσιμισκή.Αλλά τον Κούλη και τον Τσίπρα θα τους ψηφίζει :jerking:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Τι δουλεια εχω στην πλατεια αμερικης και στην βικτωρια?
Απο το Μαρουσι κατεβαινω, λεωφορο κυμης και φτανω γαλατσι, τουρκοβουνια και δικαστηρια.
Ναι, καθε ευρωπαικη πολη εχει και τις σκατογειτονιες.
Τωρα το εμαθες?
Αν σου ξινιζουν, να τις αποφευγεις.
Σ αυτες τις γειτονιες μενω εγω. Να μετακομισω λες; Οχι, δε προκειται. Αλλα γιατι να ειναι ετσι αυτες οι γειτονιες, ντε και καλα; Να κανει αυτο που πρεπει η κυβερνηση, δεν υπαρχει ως επιλογη; Μαλλον οχι. Δε θα υπαρχει ως επιλογη να ξαναψηφισουμε ΝΔ, με αυτες τις επιλογες που κανει.
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
Χαιρομαι που οι γιουνάνιδες μπλέκονται όλο και λιγότερο στα πόδια μας. Βασικά μας είναι άχρηστοι και δεν προσφέρουν τίποτα. Το επιδομα να πέφτει και όλα καλά. Έχουμε τα μαγαζιά μας, τα σπίτια μας απο το κράτος και μια ολόκληρη οικονομιά μεταξύ μας και στέλνουμε και λεφτά στις χώρες μας.
Σιγά σιγά όλο και περισσότερες γειτονιές θα γίνονται δικές μας όσο εσείς μειώνεστε και εμείς πληθαίνουμε με κάθε τρόπο ραγδαία.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ave.

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.318
Κριτικές
1
Like
35.364
Πόντοι
6.256

Altinho

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
434
Κριτικές
10
Like
88
Πόντοι
1.992
Σ αυτες τις γειτονιες μενω εγω. Να μετακομισω λες; Οχι, δε προκειται. Αλλα γιατι να ειναι ετσι αυτες οι γειτονιες, ντε και καλα; Να κανει αυτο που πρεπει η κυβερνηση, δεν υπαρχει ως επιλογη; Μαλλον οχι. Δε θα υπαρχει ως επιλογη να ξαναψηφισουμε ΝΔ, με αυτες τις επιλογες που κανει.
Έχει πολύ μάσα η όλη φάση και οι πρώτοι που τρώνε είναι οι μητσοτάκηδες ...
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Χαιρομαι που οι γιουνάνιδες μπλέκονται όλο και λιγότερο στα πόδια μας. Βασικά μας είναι άχρηστοι και δεν προσφέρουν τίποτα. Το επιδομα να πέφτει και όλα καλά. Έχουμε τα μαγαζιά μας, τα σπίτια μας απο το κράτος και μια ολόκληρη οικονομιά μεταξύ μας και στέλνουμε και λεφτά στις χώρες μας.
Σιγά σιγά όλο και περισσότερες γειτονιές θα γίνονται δικές μας όσο εσείς μειώνεστε και εμείς πληθαίνουμε με κάθε τρόπο ραγδαία.
Τύπος είσαι βαρετός, έγραψες 5-6 μλκιες, κάνε τώρα την μαϊμού γιατί δεν γελάει κανένας..
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456

Altinho

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
434
Κριτικές
10
Like
88
Πόντοι
1.992
Τι δουλεια εχω στην πλατεια αμερικης και στην βικτωρια?
Απο το Μαρουσι κατεβαινω, λεωφορο κυμης και φτανω γαλατσι, τουρκοβουνια και δικαστηρια.
Ναι, καθε ευρωπαικη πολη εχει και τις σκατογειτονιες.
Τωρα το εμαθες?
Αν σου ξινιζουν, να τις αποφευγεις.
Η μεγαλύτερη βοθρο γειτονιά πάντως είναι η Ευελπίδων. Ότι σαπάκι και λαμόγιο υπάρχει εκεί μαζεύεται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom