Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 692 45,5%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 220 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,6%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 381 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.520

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ταξιδιωτική οδηγία by Glock Perfection  προς όσους συμπατριώτες μένετε σε πολυπολιτισμίκές πόλεις της δυτικής Ευρώπης κυρίως αλλά και για όλες τις πόλεις που έχουν μετρό!!!!
Ποτέ δεν περιμένετε τον συρμό στην άκρη της αποβάθρας όσο βιαστικοί,σκεπτικοί και αφηρημένοι κι αν είςτε!!!Αν όχι κολητά στο τοίχο τουλάχιστον πάντα πίσω απο τους πρώτους!Αυτό ίσχυε πάντα και πολύ περισσότερο τώρα που έχουν πολλαπλασιαστεί τα ψυχάκια , οι σχιζοφρενείς  και οι ισλαμο-Ταλιμπάν ...
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.107
Πόντοι
1.496
Ταξιδιωτική οδηγία by Glock Perfection  προς όσους συμπατριώτες μένετε σε πολυπολιτισμίκές πόλεις της δυτικής Ευρώπης κυρίως αλλά και για όλες τις πόλεις που έχουν μετρό!!!!
Ποτέ δεν περιμένετε τον συρμό στην άκρη της αποβάθρας όσο βιαστικοί,σκεπτικοί και αφηρημένοι κι αν είςτε!!!Αν όχι κολητά στο τοίχο τουλάχιστον πάντα πίσω απο τους πρώτους!Αυτό ίσχυε πάντα και πολύ περισσότερο τώρα που έχουν πολλαπλασιαστεί τα ψυχάκια , οι σχιζοφρενείς  και οι ισλαμο-Ταλιμπάν ...
Λες μετα τους βιασμους των γυναικων από τους λαθρομετανάστες που δικαιολογουν οι βρωμιάρηδες οι αριστεροι,το καψιμο της σημαιας που δεν ειναι εθνικο συμβολο,να δικαιολογουν οι αρρωστοι και το σπρώξιμο στο μετρο από τους μουσουλμάνους;Ας μη καθόσασταν ακρη ακρη είναι ικανοι  να πουν.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.107
Πόντοι
1.496
Πριν μια εβδομαδα,μολις εμπαιναν οι γονεις μου στο σουπερμάρκετ,στο κατωφλι ερχεται ο Αλβανογυφτος που επαιτει συνεχεια απ εξω και πεφτει πανω τους ασκώντας πιεση τοση οση να χασουν προς στιγμην την ισοροπια τους χωρις να πεσουν όμως ουτε να παθουν τιποτα.Δηθεν κατά λαθος.Η μητερα μου που της ειχε τυχει κατι παρομοιο στο τρενο και ειχε αποσωβησει τη κλοπη,του εβαλε τις φωνες.Εκεινος απομακρυνθηκε με γοργο βημα.Μπαινουν στο σουπερμάρκετ,κανουν λιγα βηματα και ο πατερας μου διαπιστωνει ότι τους λειπανε τα 40 ευρω από τη τσεπη του μπουφαν.Ο κλεφτης προφανως δουλευε τα χερια του.Ερχεται ο υπεύθυνος και λεει ότι τον αφηνουν να επαιτει, του δινουν πολλα τροφιμα,του δι νουν και οι πελατες.Κοντος,χοντρος από το πολύ δωρεαν πλουσιοπαροχο φαγητο και με ένα μικρο παιδι κοντα του.Παρενθεση,μολις πηγα την επομενη μερα στο σουπερμάρκετ τους ειπα ότι δεν είναι σωστο να αφηνουν επαιτες κολλητα στην εισοδο,με ότι συνεπαγεται αυτό.Του είχαμε κανει παρατηρηση να πηγαινει πιο περα αλλα εκεινος δεν υπακουε,ηταν η απαντηση.Και γιατι δε περνατε τηλεφωνο την αστυνομια να του κανει εκεινη τη συσταση;Καλουν οι γονεις μου αμεσως το 100 και ερχονται μοτοσυκλετες.Εντωμεταξυ εξω από το σουπερμάρκετ ειχε ειδοποιηθεί και ειχε πιασει βαρδια ως επαιτης ενας άλλος,προφανως φιλος του προηγουμενου.Πιο ψηλος και αυτος με παιδι κοντα του.Προχωραει σε προσαγωγες η αστυνομια και πιανει και τον επαιτη.Του κανει καποιες ερωτήσεις και λεει ο ενας αστυνομ ικος,Να του κανουμε προσαγωγη,να τα πει στο τμημα τι ξερει.Και απανταει ο διπλανος,Αστον,δε βλέπεις,εχει και παιδι μαζι του.Αν δε τον ανακρινει τι γνωριζει που επαιτουν  μαζι με τον κλεφτη εξω από το σουπερμάρκετ,εξω από την εκκλησια κάθε Κυριακη και τους δινει λεφτα ο κοσμος,και πιθανον να ξερει και που  είναι το σπιτι του,πως θα γινει δουλεια;Λενε οι αστυνομικοι στη μητερα μου,πηγαινετε στο αστυν ομικο τμημα να τα πειτε κι εκει για το περιστατικο.Παιρν ουν ταξι, πηγαινουν.Μ ε τα ποδια πανω στο γραφειο ο αστυνομικος,τους λεει ένα απλο,Αμα τον δειτε τον κλεφτη παρτε τηλεφωνο το 100 να ερθει,κι εξω απ τη πορτα.Ο κλεφτης δε ξαν αφανηκε εκτοτε,ηταν εξυπνος.Εχω παντως το νου μου.
 

dinn

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
726
Like
41
Πόντοι
6
Επαναφορά θανατικής ποινής.Θάνατος χωρίς χάρη και εκτελεστή θανατική ποινή.

Σκατιαρης ''προσφυγας'' που εδερνε μικρο παιδακι...εξοικιωμενος με assault rifles και οπλισμο
Ερωτηση...σε ενδεχομενο μπαμ -τζιχαντ υποκινουμενο απο Ερντογαν  πως πιστευετε -ολοι οι λαθρολαγνοι- πως θα φερθει στα δικα σας παιδια ο ''ταξικος σας αδερφος''οταν σαδιστικα κοπαναει τα δικα του ο υπανθρωπος ισλαμιστης ανατολιτης?
 

Συνημμένα

  • ScreenHunter_69 Dec. 14 13.34.jpg
    ScreenHunter_69 Dec. 14 13.34.jpg
    44,3 KB · Εμφανίσεις: 18

sexdreamer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2014
Μηνύματα
389
Κριτικές
83
Like
447
Πόντοι
361
Αφού ρε παιδιά όλα είναι σχέδιο με το στανιό να τους φέρουν εδώ. Άμα δεν θέλανε δεν θα τους είχαν ούτε σε χοτ σποτ ούτε πουθενά. Έτσι δεν θα έρχονταν. Άμα θες να κλείσεις τα σύνορα σου και υπάρχει πραγματική βούληση γιαυτό είναι πολύ εύκολο να το κάνεις. Απλά δεν θέλουν. Αυτό που θέλουν είναι να καταστρέψουν τις ευρωπαϊκές και δυτικές κοινωνίες και να προκαλέσουν παγκόσμια αναρχία μέσω των λαθρομουσλιμιών.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αφού ρε παιδιά όλα είναι σχέδιο με το στανιό να τους φέρουν εδώ. Άμα δεν θέλανε δεν θα τους είχαν ούτε σε χοτ σποτ ούτε πουθενά. Έτσι δεν θα έρχονταν. Άμα θες να κλείσεις τα σύνορα σου και υπάρχει πραγματική βούληση γιαυτό είναι πολύ εύκολο να το κάνεις. Απλά δεν θέλουν. Αυτό που θέλουν είναι να καταστρέψουν τις ευρωπαϊκές και δυτικές κοινωνίες και να προκαλέσουν παγκόσμια αναρχία μέσω των λαθρομουσλιμιών.
Tυπε μηπως να βρεις ενα γκομενακι,να σταματησεις να τον παιζεις,για να μην λες μαλακιες;
 

sexdreamer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2014
Μηνύματα
389
Κριτικές
83
Like
447
Πόντοι
361
Έχεις να πεις κάτι σοβαρό ή μόνο να βρίζεις ξέρεις? Εγώ δεν σε έβρισα. Αν δεν έχεις να πεις κάτι τράβα αλλού γιατί δεν έχω όρεξη.
 
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
454
Κριτικές
4
Like
18
Πόντοι
1
Tυπε μηπως να βρεις ενα γκομενακι,να σταματησεις να τον παιζεις,για να μην λες μαλακιες;

δεν πας να γαμηθεις και να μας φερεις και την εισπραξη?αντε παλιομαλακα εσυ και οι ομοιοι σου
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Παιδια τι ειναι αυτη η χειρονομια που κανουν οι φανταροι μας; Εχει σχεση με την αεροπορια; :think:

13524572_301798370155390_2449540308561179527_n.jpg
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Παιδια τι ειναι αυτη η χειρονομια που κανουν οι φανταροι μας; Εχει σχεση με την αεροπορια; :think:

13524572_301798370155390_2449540308561179527_n.jpg
Νομίζω πως όχι! Βέβαια αυτά είναι θλιβερά Γιωτόμπαλα που θα έπιαναν χώρο ακόμα και στον Καιάδα...


:vomit: :vomit: :vomit:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Δεν καταλαβα. Κατι ξενους βλεπω στο βιντεο. Εχουν καποια σχεση με τους φανταρους μας; Που τους εκπαιδευουμε να πολεμησουν για την πατριδα;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
δεν πας να γαμηθεις και να μας φερεις και την εισπραξη?αντε παλιομαλακα εσυ και οι ομοιοι σου
Γαμω εσενα και την αριστερα και την δεξια και την ομαδα σου βρωμοπουστα.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Έχεις να πεις κάτι σοβαρό ή μόνο να βρίζεις ξέρεις? Εγώ δεν σε έβρισα. Αν δεν έχεις να πεις κάτι τράβα αλλού γιατί δεν έχω όρεξη.
Μα τι να απαντησω στην ασυναρτησια που ειπες ρε μαν.Γελαω απλα.
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Δεν καταλαβα. Κατι ξενους βλεπω στο βιντεο. Εχουν καποια σχεση με τους φανταρους μας; Που τους εκπαιδευουμε να πολεμησουν για την πατριδα;

Όταν αρχικά το είδα νόμισα πως κάνανε τον δικέφαλο...

Είναι επίσης χειρονομία που έχει σχέση με την Αλβανία επειδή έχουν ένα μαύρο δικέφαλο στη σημαία τους.

Παρεπιπτόντως Squiperija είναι η Αλβανία στα Αλβανικά, το έμαθα από ένα χάρτι του Πλαισίου, οπότε γίνεται να καταλάβει κανείς τι ξένους δείχνει το βίντεο.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Παοκτζηδες ειναι δηλαδη! Οποτε ασχετο το βιντεο με τους αλλοδαπους.
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Παοκτζηδες ειναι δηλαδη! Οποτε ασχετο το βιντεο με τους αλλοδαπους.

Από το αγγλικό το βίντεο δείχνει διάσημους αλβανούς. Μάλλον με αυτή τη χειρονομία δείχνουν την αγάπη τους για τη πατρίδα...
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346

Καλα που ηρθες μαστερακο, οι υπολοιποι λαθρολαγνοι
πνιγηκαν απο το μπουκακε
Εφερες τον αναπνευστηρα σου?
:2on1:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Καλα που ηρθες μαστερακο, οι υπολοιποι λαθρολαγνοι
πνιγηκαν απο το μπουκακε
Εφερες τον αναπνευστηρα σου?
:2on1:
H βλακεια σου ειναι τοσο ανικητη που με θεωρεις λαθρολαγνο,ενω εχω δηλωσει απειρες φορες οτι θα προτιμουσα να μην υπαρχει στην Ελλαδα ουτε ενας.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Έρχονται οι νέοι Έλληνες από το Χαλέπι.

Υπομονή!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom