Νέα

Laserline

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Δυστυχώς το παλιό thread έχει πολύ λίγες πληροφορίες και το παρόν thread το γάμησε η μουνίτσα με την κάψα της για τους καράφλες.

Τελικά από μεταμόσχευση βλέπω ότι αξίζει η dhi σύμφωνα με όσα διάβασα, αλλά όταν έχουν "απλώς" αρχίσει να αραιώνουν ίσως μία φαρμακευτική λύση να είναι καλή. Έχω ακούσει θετικά για τη fairhair, την έχει δοκιμάσει κανείς;
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ε ναι αλλωστε εγω ασχοληθηκα πρωτη με το θεμα αν πηδανε καλα οι καραφλες ή οχι :grin: αη κουρεψου ρε τοντοκ μου.....
 

ivan36

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
103
Like
1
Πόντοι
1
Παντως ενας φιλος που εχει κομπλεξ με την καραφλα του εσκασε 2 χιλιαρικα(που δεν του περισσευανε) και καραφλας ηταν και καραφλας παραμενει.Ασε που σου λενε για ενα διαστημα να μην λουστεις
 
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Μπα, προτιμώ να πάρω το avodart παρά να καταντήσω καράφλας. Έτσι κι αλλιώς έχω ξεγράψει το τι γουστάρουν οι γκόμενες ελευθέρας βοσκής και προτιμώ να έχω μαλλιά παρά να με λένε οι γκόμενες πηδήκουλα.

ivan36, μήπως η καράφλα του οφειλόταν σε άλλα αίτια;
 

tin_kanw_sfentona

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
176
Κριτικές
17
Like
8
Πόντοι
11
billara22 και εγω εχω ενα ψιλοπροβληματακι αραιωσης..Ποια φαρμακα σου προτεινε εσενα ο γιατρος σου?Αφηστε ρε μαγκες εμενα μου την εχει δωσει αυτο το ζητημα... :-
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
καλημερα

η καλυτερη ειναι η dhi. οι αλλες εκτος απο την bergman (που επισης ειναι καλη )χρησιμποποιουν παλιες μεθοδους.
εχω παραγγειλει απο Γαλλια ενα καινουργιο φαρμακο που λεγεται οτι ειναι το μοναδικο που κανει δουλεια.
θα δω αποτελεσματα και θα σας πω.
εκτος απο την κληρονομικοτητα το αγχος μια απο τις κυριες αιτιες.
 
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
leonidas, μήπως αυτό το φάρμακο είναι το dutasteride ή το finasteride;
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
34
Πόντοι
1
παιδιά στα laserline μετά τη μεταμόσχευση παίζει και φραπεδιά;
χαχαχα
 

MATURELOVERR

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
321
Like
3
Πόντοι
1
ενας φιλος μου πηγε στη laserline εδωσε 4000 ευρω και εμεινε ευχαριστημενος.πηγαινε για κανα-δυο βρομαδες και τον ελουζαν εκει.
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
παιδιά στα laserline μετά τη μεταμόσχευση παίζει και φραπεδιά;
χαχαχα

ετσι νομισε ενας συναδελφος, τον βαλαν κατω και του καναν αποτριχωση στο στηθος!!! (οχι δεν ηταν ο Βασος)
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
ενας φιλος μου πηγε στη laserline εδωσε 4000 ευρω και εμεινε ευχαριστημενος.πηγαινε για κανα-δυο βρομαδες και τον ελουζαν εκει.

4000 ειναι αρκετα παντως.Ο φιλος ειχε μεγαλο προβλημα?
Περιπου για να αρχισουμε να βγαζουμε κοστολογιο αναλογα την περιπτωση.
 

Επισκέπτης
πανοοοοο!!μαζευε λεφτα,κοψε τους καφεδες και βουρ για μεταμοσχευση  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Εγώ? Μάλλον εσύ κόβεις Αντριάνες, Πίτσιες και λοιπές και βούρ για laserline (που θα κάνουν και φραπέ σε εκλεκτούς ;)) για εμφύτευση :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
α ωστε ετσι ε?? :2funny: :2funny:!!μιλας εσυ παλιοαλεπου που εχεις τοσες λιγες τριχες που τις εχεις βαφτισει!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Εγώ ρε Αλώπηξ? τουλάχιστον κάτι έχω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Εσύ είσαι skull τόπος και μας την λές απο πάνω :cheesy: :cheesy: :cheesy: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing:
εγω το ξυριζω το κεφαλι μου μην τα μπευρδευεις τα πραγματα  ;) ;)!!!και αλλωστε η φαλακριτσα μου τι σημαινει??σημαινει εμπειρια,σοβαροτητα,τεστοστερονη!! ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Για την ακρίβεια όχι τεστοστερόνη αλλά διυδροτεστοστερόνη  :'(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom