Νέα

Λάρνακα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mr24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 464K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Fk4Fn

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2018
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Κοπελιά μου δοκίμασε την κάποιος ;;
Piga ego autes tis meres. Diamerisma palio ala ok. Prosopo ke bizia gia tin ylikia orea, apo ti mesi ke kato fenonte arketa ta xronia. Sinenoisi eukoli, eugeniki ke xamogelasti, mpouki xoris plastiko bathi ke me kalipsi tis giro perioxis. Gia to telioma ton entise. Gia 50 euro kali gia ena ksezoumigma
 

Mar3

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Piga ego autes tis meres. Diamerisma palio ala ok. Prosopo ke bizia gia tin ylikia orea, apo ti mesi ke kato fenonte arketa ta xronia. Sinenoisi eukoli, eugeniki ke xamogelasti, mpouki xoris plastiko bathi ke me kalipsi tis giro perioxis. Gia to telioma ton entise. Gia 50 euro kali gia ena ksezoumigma
Είναι όπως της φωτογραφίες?
 

giorgosnic

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
483
Like
656
Πόντοι
81

Καλημερα συναγωνιστες
ειπα να κανω τον κασκαντερ μιας και ειχα καβλες και αλλες δεν απαντουσαν οι δεν βολεβαν οι ωρες ετσι πηγα στην Ανδρεα
οταν πηγα στο δωματιο ακουσα και αλλες γυναικιες φωνες και τοτε την ρωτησα αν κανι duo μου απαντησε ναι ειχαμε σηφωνιμενα 80 ευρω το 30 ωρο εδωσα 150 και για της δυο η φιλη της μια ξανθη που ειχε πιασηματα μπορω να πω πολυ θετικη χωρης παραπονα η ανδρεα πολυ ξηνη μεχρη που μου ειπε δεν ειμαι η σκηλα σου χωρης να της συμπεριφερτο καπος κακος οταν την ειχα ιεραποστολικο και πηγα να ανεβασο λιγο στροφες αρχισε να ουριαζη και να μου λεει να αταματισω στο τελος
το αποτελεσμα χαμενα λεφτα οτι κανι το κανι για να παρι τα λεφτα δεν της αρεση καθολου ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΚΡΙΑ
σ αυτή πήγα πριν 2-3 χρόνια. είδα και έφυγα κάτι μου έλεγε ότι ήταν φόλα.. έκανα και κριτική αν θυμάμαι καλά
 

Mar3

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0

Estile kapios
 

Akapotos1

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
25
Like
6
Πόντοι
0
Μην με παρεξηγήσετε αλλά αγανακτησα. Όλο μη Ευρωπαίες ή Ευρωπαίες που θέλουν 200+ για μια ώρα ή με αρνητικά σχόλια. Έχει κάποια που χρεώνει ως τα 150 την ώρα και να περάσατε πραγματικά καλά; Με φιλιά, γλυψιματα, πίπα χωρίς;
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
385
Like
771
Πόντοι
81
Μην με παρεξηγήσετε αλλά αγανακτησα. Όλο μη Ευρωπαίες ή Ευρωπαίες που θέλουν 200+ για μια ώρα ή με αρνητικά σχόλια. Έχει κάποια που χρεώνει ως τα 150 την ώρα και να περάσατε πραγματικά καλά; Με φιλιά, γλυψιματα, πίπα χωρίς;
Για να τα βρεις αυτά δε θέλει 150ρια.
Θέλει σωστή προσέγγιση και καλό στόχο. Αν βρεις κάποια που έχετε χημεία, και με 60€ θα περνάς ζάχαρη.
Εγώ είχα μια Ουκρανή για πολύ καιρό στη Λάρνακα και για 60€ γλυφαμε ο ένας τον άλλο από πάνω μέχρι κάτω, γαμησια σε ο,τι στάση θες, φιλιά, ακαπωτες πιπες κλπ χωρίς να κοιτάει ρολόι.
Και όχι καμία θειτσα, μαξ 30 χρονών.
Αλλά έχει να έρθει πολύ καιρό.
 

Akapotos1

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
25
Like
6
Πόντοι
0
Για να τα βρεις αυτά δε θέλει 150ρια.
Θέλει σωστή προσέγγιση και καλό στόχο. Αν βρεις κάποια που έχετε χημεία, και με 60€ θα περνάς ζάχαρη.
Εγώ είχα μια Ουκρανή για πολύ καιρό στη Λάρνακα και για 60€ γλυφαμε ο ένας τον άλλο από πάνω μέχρι κάτω, γαμησια σε ο,τι στάση θες, φιλιά, ακαπωτες πιπες κλπ χωρίς να κοιτάει ρολόι.
Και όχι καμία θειτσα, μαξ 30 χρονών.
Αλλά έχει να έρθει πολύ καιρό.
Ευχαριστώ για την πληροφορία... Πιο παλιά είχα κι εγώ κάποιες που περνούσα ζάχαρη. Τώρα τι έχει;
 

XeenGR

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
45
Like
41
Πόντοι
0
Καλησπέρα , ψάχνω το φόρουμ για να δώ αν υπάρχει πρωηγούμενη ανάρτηση για την Maya αλλά δεν βρίσκω .. Γνωρίζει κανείς τίποτε ;
 

arcanis

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2024
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα , ψάχνω το φόρουμ για να δώ αν υπάρχει πρωηγούμενη ανάρτηση για την Maya αλλά δεν βρίσκω .. Γνωρίζει κανείς τίποτε ;
Καλησπέρα, πρώτο ποστ. Και θα απαντήσω για την Μάγια. Είναι Μολδαβή, νεαρή με ωραίο κορμί, οι φωτογραφίες είναι δικές της. Ορεξάτη σε αυτό που κάνει. Καλό πάιξιμο και συμμετέχει. Λίγο σίκλα, αλλά ξέρει τι κάνει στο κρεβάτι. Τι βλέπω όποτε έρχεται Λευκωσία.
 
  • Like
Αντιδράσεις: XeenGR

Active_kok

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2023
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Piga ego autes tis meres. Diamerisma palio ala ok. Prosopo ke bizia gia tin ylikia orea, apo ti mesi ke kato fenonte arketa ta xronia. Sinenoisi eukoli, eugeniki ke xamogelasti, mpouki xoris plastiko bathi ke me kalipsi tis giro perioxis. Gia to telioma ton entise. Gia 50 euro kali gia ena ksezoumigma
Συμφωνώ απόλυτα!
 

koullourka

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2024
Μηνύματα
16
Like
12
Πόντοι
0
Ρε guys αλήθεια δεν έχει να προτείνει κανένας καμιά Ασιάτισσα?
Απο τις δυο επιλογές που εχει Λαρνακα στο Παζαρακι μόνο η May αδερφε. Η Λίλλυ ειναι δυο κινέζες ασχημούλες που κάνουν και παρτούζα αλλα δεν θα τις πρότεινα αυτές.
 

arcanis

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2024
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Απο τις δυο επιλογές που εχει Λαρνακα στο Παζαρακι μόνο η May αδερφε. Η Λίλλυ ειναι δυο κινέζες ασχημούλες που κάνουν και παρτούζα αλλα δεν θα τις πρότεινα αυτές.
Την Λίλη της Λάρνακας δέν την γνωρίζω ούτε την φίλη της. Είναι νεαρές σαν την May? Μπορείς να πείς λίγα λόγια παραπάνω παρακαλώ.
 

koullourka

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2024
Μηνύματα
16
Like
12
Πόντοι
0
Την Λίλη της Λάρνακας δέν την γνωρίζω ούτε την φίλη της. Είναι νεαρές σαν την May? Μπορείς να πείς λίγα λόγια παραπάνω παρακαλώ.
Όχι ειναι πιο μεγάλες σε ηλικία ~35-40, με τα κιλάκια της η μια. Σχεδόν καθόλου αγγλικά, ελάχιστα ελληνικά. Στον αγώνα ήταν βιαστική. Έκανε την πράξη τελοσπάντων αλλα δεν το απόλαυσα και πολυ εγω προσωπικά.
Δέν ήτανε χάλια αλλά δεν θα ξαναπήγαινα εγω.

Αν βρείτε τίποτα καλό στείλτε μου κανενα μήνυμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom