Νέα

Λάρνακα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mr24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 452K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mar3

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0

Kapetanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Έχει 2 μαύρες για παρτουζα και 2 Ασιάτισσες για παρούσα πήγε κανενας;
 

Mar3

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
Σε εμένα δεν απαντησε περιμενο
 

Anonimous1982

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2022
Μηνύματα
108
Like
78
Πόντοι
1

Καλημερα συναγωνιστες
ειπα να κανω τον κασκαντερ μιας και ειχα καβλες και αλλες δεν απαντουσαν οι δεν βολεβαν οι ωρες ετσι πηγα στην Ανδρεα
οταν πηγα στο δωματιο ακουσα και αλλες γυναικιες φωνες και τοτε την ρωτησα αν κανι duo μου απαντησε ναι ειχαμε σηφωνιμενα 80 ευρω το 30 ωρο εδωσα 150 και για της δυο η φιλη της μια ξανθη που ειχε πιασηματα μπορω να πω πολυ θετικη χωρης παραπονα η ανδρεα πολυ ξηνη μεχρη που μου ειπε δεν ειμαι η σκηλα σου χωρης να της συμπεριφερτο καπος κακος οταν την ειχα ιεραποστολικο και πηγα να ανεβασο λιγο στροφες αρχισε να ουριαζη και να μου λεει να αταματισω στο τελος
το αποτελεσμα χαμενα λεφτα οτι κανι το κανι για να παρι τα λεφτα δεν της αρεση καθολου ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΚΡΙΑ
 

KingKong1

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2024
Μηνύματα
7
Like
10
Πόντοι
0

Καλημερα συναγωνιστες
ειπα να κανω τον κασκαντερ μιας και ειχα καβλες και αλλες δεν απαντουσαν οι δεν βολεβαν οι ωρες ετσι πηγα στην Ανδρεα
οταν πηγα στο δωματιο ακουσα και αλλες γυναικιες φωνες και τοτε την ρωτησα αν κανι duo μου απαντησε ναι ειχαμε σηφωνιμενα 80 ευρω το 30 ωρο εδωσα 150 και για της δυο η φιλη της μια ξανθη που ειχε πιασηματα μπορω να πω πολυ θετικη χωρης παραπονα η ανδρεα πολυ ξηνη μεχρη που μου ειπε δεν ειμαι η σκηλα σου χωρης να της συμπεριφερτο καπος κακος οταν την ειχα ιεραποστολικο και πηγα να ανεβασο λιγο στροφες αρχισε να ουριαζη και να μου λεει να αταματισω στο τελος
το αποτελεσμα χαμενα λεφτα οτι κανι το κανι για να παρι τα λεφτα δεν της αρεση καθολου ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΚΡΙΑ
Την παλιόπουτανα
 

ATIC007

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0

Αυτή ξέρεται αν είναι ψεύτικη? Κάνω reverse image search και δεν βρίσκει κάτι
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom