Νέα

Λάρνακα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mr24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 454K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Milfakias87cy

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2020
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
H mulana είναι καλή... Πάρε τηλ και κλείσε μασαζακι πιπα 50€ καλή.. Ουκρανη δηλώνει
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Βάλτε λινκ παιδιά.
Δεν ξέρω για ποιές λέτε.

Αλλά να ξέρετε 50€ μόνο για μασάζ+πίπα τα θεωρώ πεταμένα λεφτά.

Παλιά με 50€ έσπρωχνες για 30 λεπτά.
Και τώρα παρακαλάμε να βρούμε με 60€ για 20λεπτά και έχεις κάτι καριολες να λένε όχι, 80-90€ μίνιμουμ.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
[quote author=xenitemenos1 link=undefined date=undefined]Αυτή την αγγλιδα την δοκίμασε κανείς;
]

Λοιπόν ξεφτίλα. Να δίνεις 60€ και να παίρνεις υπηρεσία ρουμανας στα 50€...
Ζήτησα να κάνω μπάνιο και μου είπε ότι μετράει ο χρόνος ήδη. Στο τρέξιμο δηλαδή. Μετά στον αγώνα, πρώτη κουβέντα, μην ακουμπάς στο μουνι, μην πιάνεις το καβλι σου όταν το βάζεις...

Τόση ξενερα, είχα θέμα να μου σηκωθεί. Ακόμα δεν ήταν όρθιος και πάλευε να βάλει την καποτα.Πιεστηκα να τελειώσω να φύγω από την χαμουρα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Τι έγινε ρε τύποι;
Τώρα που γύρισαν οι Ρωσίδες, σταματήσατε να γράφετε και να γαματε;; :confused:

Επιτέλους Σκάσανε κάποια καλά κομμάτια.
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Παιδιά ίσως με πείτε οπισθοδρομικό, στο δασάκι Άχνας υπάρχει μια μιτρομανης η κουτσομαρια έχει καιρό που ψάχνω το τηλεφωνώ της υπάρχει κανένας που το ξέρει ή ξέρει καμία πληροφορία για αυτήν; στείλτε μου προσωπικό μήνυμα ευχαριστώ
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
φενετε ενδιαφερον τουτη αματερ φαση, αν και δεν μενο λαρνακα, δοκιμασε κανις ?
Σιγά μην είναι ερασιτέχνης .
Φαίνεται ξένη και με αγγελία σε τέτοιο site υπάρχει γραφείο από πίσω.

Μου θυμίζει μια Σλοβακα που επισκέφτηκα πριν 10 μέρες αλλά από κοντά είχε λίγο περίεργη φάτσα και χαιρέτησα και έφυγα.
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Την κουτσομαρια από την Άχνα την ξέρει κανείς;
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Ας ξυπνήσει λίγο το σάιτ της Λάρνακας πολύ ύπνος έπεσε , λοιπόν σήμερα Κυριακή ερχόμουν από Αγία Νάπα με πολλές κάβλες αποφάσισα να πάω Λάρνακα για ψάξιμο πουτανας πήρα κάποιες από bazaraki αλλά έπαιζαν κλειστά μιλάμε η ώρα 9 το πρωί οπόταν αποφάσισα να κάνω ότι και στην Λεμεσό, γύρα με το αυτοκίνητο να βρω βίζιτες σκέφτηκα το πάρκο δίπλα από το ταχυδρομείο παλιά είχε πολύ υλικό εκεί πήγα είχε κάτι μαυρες (Έχω αδυναμία στις μαυρες) ρώτησα διακριτικα για την ταρίφα και παρολίγον να φάω ξύλο, μετά πέτυχα σχιστοματες το γνωστό παζάρι σου αρχίζουν με 50€ τις κατεβάζεις στα 20€ ζητάς πίπα χωρίς προφυλακτικό σου λένε 30€ τους δείχνεις το είκοσαρι και λένε οκ από εκεί και πέρα αν δεν έχεις χώρο δικό σου υπολόγισε ακόμη 20€ το ξενοδοχείο, έγω όμως ήθελα μαύρη με έπιασε η κάβλα της μαύρης, έπρεπε όμως να ψάξω το θέμα αφού δεν γράφετε τίποτα στο σάιτ της Λάρνακας, άρχισα βόλτες φοινικουδες, Ερμού, American academy και τους γύρω δρόμους δεξιά και αριστερά πέτυχα κάποια καλά κομμάτια σχιστοματες αλλά προσοχή δεν πάνε όλες έχουν τον τρόπο που ντύνονται , βάφονται και συμπεριφέρονται αυτές που πάνε, έγω ήθελα μαύρη , πήρα τον δρόμο που παλιά ήταν τα καμπαρέ τον κεντρικό δρόμο (στην ουσία πήγαινα στα τυφλά αφού κάνεις δεν γράφει στο σάιτ της Λάρνακας) ξαφνικά βλέπω μια μαύρη όμορφη σέξυ υπολόγισα ότι πάει μέχρι όμως να κάνω επαναστροφη την είχε πάρει άλλος, πιο κάτω πέτυχα άλλη μια στο ραουνταμπαουτ όπου την είχαν πάρει και αυτήν, μετά έκοψα κάποιες βόλτες μέχρι που πήρα την απόφαση να επιστρέψω Λεμεσό όπου ξέρω που κινούνται αν και μαυρες μια ξέρω αλλά ξέρω όλα τα κατατοπια, κοντά στο American academy πέτυχα μια μαύρη γεματουλα δεν θα την συστηνα δεν είχε τίποτα σπουδαίο εκτός από μεγάλα βίζια αλλά ήθελα μαύρη, τελικά 30€ αυτή 20€ το ξενοδοχείο έγινε η δουλειά, ρε παιδιά άνοιξτε το στόμα σας γμτ δεν γαματε; δώστε πληροφορίες που γίνετε πιάτσα, πρωί, βράδυ, Κυριακή να ξέρουμε, Λεμεσό έχει στον μόλο και στην γύρω περιοχή της βιβλιοθήκης, δώστε πληροφορίες
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Καλά εδώ δεν γράφουν για νορμάλ γκόμενες,.περιμένεις να βρεις καλές πληροφορίες για μαύρες κλπ που θέλει να είσαι και πιο πολύ στα κόλπα;

Πάντως βλέπω στις αγγελίες τιγκαρε πάλι στις ρουμάνες η Λάρνακα.
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Καλά εδώ δεν γράφουν για νορμάλ γκόμενες,.περιμένεις να βρεις καλές πληροφορίες για μαύρες κλπ που θέλει να είσαι και πιο πολύ στα κόλπα;

Πάντως βλέπω στις αγγελίες τιγκαρε πάλι στις ρουμάνες η Λάρνακα.
ρε φίλε εδώ ξέρω ένα μουνι από Άχνα είναι μιτρομανης έχει χρόνια που γαμιετε δωρεάν πάντα, έχει 4 χρόνια που ψάχνω σε διάφορα σάιτ που μπαίνουν κυπρεοι να βρω το τηλέφωνο της κανένας μα κανένας δεν δίνει ούτε μια πληροφορία δεν ξέρει κανένας; δεν νομίζω όλο και κάτι ξέρουν εκεί στην περιοχή αλλά δεν μιλούν μάλλον θα τους φάμε την γκόμενά λες και θα την παντρευτούν, πριν καιρό είχα μια εύκολη από Λευκωσία έδωσα το τηλ της σε φίλους όπου όλοι τν γαμησαν όλα δωρεάν, έκανα το μεγάλο λάθος και έδωσα το κινητό της σε κάποιον από εδώ μέσα που πιάσαμε υποτίθεται φιλία, η γκόμενά αυτή όταν έχει σχέση δεν πάει με άλλον , και πήγε το κολοπαιδο και έπιασε σχέση μαζί της ή έτσι την έκανε να νομίζει, πολλοί δεν δίνουν πληροφορίες λες και θα τις παντρευτούν δεν μπορώ να τους καταλάβω πως σκέφτονται ειλικρινά
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Κάτι παίζει τελευταίες μέρες.
Ξαφνικά έσκασαν 5-6 καινούριες αγγελίες με τρελά μουνια, κάποιες όμως έχουν κοινές περιγραφές κιόλας.

Ή ξαφνικά κάποιος προαγωγος έφερε πολύ πράγμα με νέες κοπέλες ή κάποιες γκόμενες βγάζουν ψεύτικες αγγελίες.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Το θέμα έχει πεθάνει, αλλά να ρωτήσω μήπως ξέρει τίποτα κανείς για αυτήν εδώ.


Δηλώνει Ρωσίδα και είναι στις αγγελίες πάνω από 2 μήνες. Ξέρει κανείς τίποτα παραπάνω;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Το θέμα έχει πεθάνει, αλλά να ρωτήσω μήπως ξέρει τίποτα κανείς για αυτήν εδώ.


Δηλώνει Ρωσίδα και είναι στις αγγελίες πάνω από 2 μήνες. Ξέρει κανείς τίποτα παραπάνω;

Μαύρο και ψεύτικη αγγελία τελικά.

Καλά τι γίνεται με την Λάρνακα;
Μία από τις λίγες πόλεις χωρίς καραντίνα και δεν κουνιέται τίποτα.
Κανείς δεν γαμάει πια εδώ;
 

Andreas_32

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2017
Μηνύματα
89
Like
14
Πόντοι
0
Καλημέρα αδέλφια

Παίζει κάτι καλό στη λάρνακα να προτείνεται?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom