Νέα

Λάουρα Μωραΐτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AssFiller
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Λάουρα Μωραΐτη


«Το να σε παίρνουν από πίσω είναι άλλη φάση, σκέτη καύλα. Θα προτιμούσα να με παίρνουν πάντα από κει».

Είναι απλώς μια 19χρονη Ελληνοδομινικανή μοντέλα που δουλεύει στο Motel (βλέπε κλαμπ στου Ψυρρή). Όταν η Λάουρα άρχισε να μιλάει για σεξ, μας ήρθε να βάλουμε τα κλάματα. Γιατί, πολύ απλά, τα είπε όλα μόνη της, ευνουχίζοντας τη δημοσιογραφική διαστροφή μας, καθώς δεν είχαμε τι άλλο να τη ρωτήσουμε. Το καλό είναι ότι μάθαμε το «καυλώνω» σε όλες του τις παραλλαγές.

Μιας και μας είπες ότι πριν έρθεις για τη συνέντευξη έκανες σεξ, ποιο είναι το καλύτερο πήδημα που έχεις κάνει;

Έχω δοκιμάσει πολλές φορές με γυναίκα. Έχω και μια φίλη που είναι “μόνιμη”.
Στα 17 μου, που πήγα για πρώτη φορά με γυναίκα. Εκείνη ήταν 30 χρονών, μου την έπεσε στην ψύχρα, με πήγε σπίτι της, μου έκανε μπάνιο, με άλειψε κρεμούλες, και τα λοιπά. Άλλη φάση! Βλέπεις, από μικρή έψαχνα να πάω με γυναίκα και δεν έβρισκα.

Άρα είσαι bisexual ή μήπως λεσβιόνι;
Τίποτα από τα δύο. Έχω δοκιμάσει πολλές φορές με γυναίκα. Έχω και μια φίλη που είναι «μόνιμη». Όταν δεν βρίσκουμε άλλες που να μας «φτιάχνουν», το κάνουμε μεταξύ μας.

Έχεις αφήσει ποτέ σου γκόμενο δικό σου να σας παρακολουθεί όταν παίζετε με τη φίλη σου;
Ναι. Του την έχω δώσει κιόλας. Έπαιξε φάση όπου εκείνος ήθελε τη φίλη μου αλλά αυτή δεν γούσταρε εκείνον, ήθελε εμένα, οπότε κάθισα να με πάρουν και οι δυο τους.

Έκανες την καρδιά σου πέτρα, που λέμε. Φαντάζομαι ότι μετά ο τύπος σ’ το ζητούσε συνέχεια.
Όχι, αντιθέτως, το ζητούσα εγώ. Τελικά το ξανακάναμε αρκετές φορές. Το πιο ωραίο είναι δύο γυναίκες με έναν άντρα. Μου έχει συμβεί και το αντίστροφο, αλλά δεν μου αρέσει, με ξενερώνει.

Αυτά που μας λες ακούγονται απίθανα για κάποιον νορμάλ. Πόσο συνήθη είναι τελικά τα τριολέ στον κύκλο σου;
Δεν έχω λόγο να λέω ψέματα. Ή μήπως σε χαλάει που είμαι ειλικρινής; Είμαστε είκοσι άτομα (δεκαπέντε γυναίκες και πέντε άντρες) που παίζουμε πολύ και συχνάζουμε όλοι στο Motel, εκεί όπου δουλεύω. Το μάξιμουμ που έχει παίξει φάση είναι δύο άντρες και οι υπόλοιπες γυναίκες.


MAXIM 2006 Ιαν.

 

Συνημμένα

  • 82_6.jpg
    82_6.jpg
    35,4 KB · Εμφανίσεις: 160

Επισκέπτης
Πο....καθως πρεπει!Επαγγελματιας με τα ολα της!
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
τσσσσσσσ.κωστακη μη μιλας ετσι για το κοριτσι.απλα εχει λεφτα αισθηματα δεν ειναι πουτανα!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Σιγά μην τρελαθούμε κιόλας! :rolleyes:
Ας βάλει σιλικόνη κι ας ξαναπεράσει για αξιολόγηση. :rockon:
Όχι ότι με χάλαγε εννοείται... :grin:
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.355
Πόντοι
506
Εμένα μου φαίνεται για κωλοχαρακτήρας..
 

Επισκέπτης
τσσσσσσσ.κωστακη μη μιλας ετσι για το κοριτσι.απλα εχει λεφτα αισθηματα δεν ειναι πουτανα!

ναι την αθωα παιδουλα!Το καημενο προσπαθει να ανακαλυψει τα μυστικα του σεξ και το ειπαμε και επαγγελματια πο...!Μια απελευθερωμενη κοπελα καθως πρεπει ειναι!
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Αυτη δεν ηταν σημερα στο Tv Star την εκπομπη που παρουσιαζουν εκπομπες? Ειδα μια που της εμοιαζε!

Αυτη η δηλωση της με τον κωλο ολα τα λεφτα!

Σωστη η τυπισσα παντως, αν και μου κανουν για μαρκετιστικα τρικ ολα αυτα, αλλα εστω και τα μισα να ισχυουν, παει να πει πως η ροδελα της ειναι αρκουντως δουλεμενη και αβασανιστα προθυμη, οποτε αυτο μας φτανει !  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
5
Like
66.907
Πόντοι
12.056
Μαλακιες.. :jerking:
Για να μαζεψει κοσμο το μαγαζι που δουλευει... :2funny: :2funny: :2funny:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Λάουρα:
«Το να σε παίρνουν από πίσω είναι άλλη φάση, σκέτη καύλα. Θα προτιμούσα να με παίρνουν πάντα από κει».

Τί είπε ρε η γκόμενα...πρέπει να είναι πολύ καυλιάρα.......
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Ρε μη μασατε τις μαλακιες που λεει η/ο καθε τιποτα προσπαθωντας να γινει καποιος/καποια.
 

averel_dalton

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2007
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
άμα μου έδινε τον κώλο της εμένα δεν θα ήταν έτσι τώρα...από τα καβλιά θα της τον είχα κρεμάσει..μαλακίες λένε ...φρου φρου και αρώματα. :jerking: :jerking:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Λόγια, λόγια, λόγια, λόγια... :jerking:
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
λαουρα η χταποδιαρα!!! :boobies: :jerking:
 

Alitarxis

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Συμφωνώ με τους παίκτες παραπάνω!!!Παραμύθι η όλη κατάσταση για να φάνε χόρτο οι  :jerking:

Μου θυμίζει κάτι τύπους που λένε έχω γαμήσει 100000 μουνία, έχω κάνει παρτούζες και... και... και....

Βασικός κανόνας: Αυτός που γαμάει δεν μιλάει (Αναφέρεται σε γαμάω γκόμενες)

 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Είναι απλώς μια 19χρονη Ελληνοδομινικανή μοντέλα, που δουλεύει στο club Motel (στου Ψυρρή, Ρήγα Παλαμήδου & Σαρρή 11, τηλ. 210-3238970).

Όταν η Λάουρα άρχισε να μιλάει για σεξ, μας ήρθε να βάλουμε τα κλάματα. Το καλό είναι ότι μάθαμε το «καυλώνω» σε όλες του τις παραλλαγές.
Τα είπε όλα μόνη της, ευνουχίζοντας τη δημοσιογραφική διαστροφή μας, καθώς δεν είχαμε τι άλλο να τη ρωτήσουμε.
(από Maxim Team)


(ΕΡ) Μιας και μας είπες ότι πριν έρθεις για τη συνέντευξη έκανες σεξ, ποιο είναι το καλύτερο πήδημα που έχεις κάνει;
   
(ΑΠ) Έχω δοκιμάσει πολλές φορές με γυναίκα. Έχω και μια φίλη που είναι “μόνιμη”.
Στα 17 μου, που πήγα για πρώτη φορά με γυναίκα.
Εκείνη ήταν 30 χρονών, μου την έπεσε στην ψύχρα, με πήγε σπίτι της, μου έκανε μπάνιο, με άλειψε κρεμούλες, και τα λοιπά. Άλλη φάση! Βλέπεις, από μικρή έψαχνα να πάω με γυναίκα και δεν έβρισκα.


(ΕΡ) Άρα είσαι bisexual ή μήπως λεσβιόνι;

(ΑΠ) Τίποτα από τα δύο. Έχω δοκιμάσει πολλές φορές με γυναίκα. Έχω και μια φίλη που είναι «μόνιμη». Όταν δεν βρίσκουμε άλλες που να μας «φτιάχνουν», το κάνουμε μεταξύ μας.


(ΕΡ) Έχεις αφήσει ποτέ σου γκόμενο δικό σου να σας παρακολουθεί όταν παίζετε με τη φίλη σου;

(ΑΠ) Ναι. Του την έχω δώσει κιόλας. Έπαιξε φάση όπου εκείνος ήθελε τη φίλη μου αλλά αυτή δεν γούσταρε εκείνον, ήθελε εμένα, οπότε κάθισα να με πάρουν και οι δυο τους.


(ΕΡ) Έκανες την καρδιά σου πέτρα, που λέμε. Φαντάζομαι ότι μετά ο τύπος σ’ το ζητούσε συνέχεια.

(ΑΠ) Όχι, αντιθέτως, το ζητούσα εγώ. Τελικά το ξανακάναμε αρκετές φορές. Το πιο ωραίο είναι δύο γυναίκες με έναν άντρα. Μου έχει συμβεί και το αντίστροφο, αλλά δεν μου αρέσει, με ξενερώνει.


(ΕΡ) Αυτά που μας λες ακούγονται απίθανα για κάποιον νορμάλ. Πόσο συνήθη είναι τελικά τα τριολέ στον κύκλο σου;

(ΑΠ) Δεν έχω λόγο να λέω ψέματα. Ή μήπως σε χαλάει που είμαι ειλικρινής; Είμαστε είκοσι άτομα (δεκαπέντε γυναίκες και πέντε άντρες) που παίζουμε πολύ και συχνάζουμε όλοι στο Motel, εκεί όπου δουλεύω. Το μάξιμουμ που έχει παίξει φάση είναι δύο άντρες και οι υπόλοιπες γυναίκες...
 

Συνημμένα

  • LauraMoraiti.jpg
    LauraMoraiti.jpg
    24 KB · Εμφανίσεις: 70

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom