Νέα

Κύπριες φοιτήτριες στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα corfugreece2018
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
επειδή εχω ζήσει κύπρο θα ελεγα οτι ειναι πολύ ευκολες τωρα βεβαια το ευκολο και το δύσκολο για τον καθένα ειναι υποκειμενικό. ισως επειδή ημουν καλαμαράς? τι να πω :think:
Είναι μια αναβάθμιση για αυτές....αλλά με τις μαυροτσουκαλες τι βρίσκετε ήθελα να 'ξερα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
πηγή:

Τέτοια σπάνια εμπεριστατωμένη ανάλυση ΑΞΙΖΕΙ....
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.935
Like
7.665
Πόντοι
2.356

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Αν θες να δεις πως είναι οι κυπριες δες την Άννα από το. Μπιγκ μπραδερ.. Χάλια και σε. Εμφάνιση και σε χαρακτήρα, μέχρι και οι ελινιδες καλύτερες φαινονται?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.935
Like
7.665
Πόντοι
2.356
αν πας κύπρο ειναι πολυ πιο ευκολο να γαμήσεις μουνάρα κυπρια απο μουνάρα ελληνίδα εδω
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.935
Like
7.665
Πόντοι
2.356
Μια φορα στο ταξι ειχε μπει μια οικογενεια απο κυπρο μαμα-μπαμπας-κορη...η δε κόρη ηταν τοσο μουναρα που παραλίγο να τρακάρω την εβλεπα απο τον καθρεφτη και ειχα τρελαθει..ο πατέρας της να μου χει πιασει τη πάρλα εκει για τα δικά του και γω να ειμαι έτοιμος να τη βγάλω εξω να τη παίξω επιτοπου
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Για διαβάστε ελογα τα νήματα για την Κύπρο.. Εγώ διάβασα το νήμα της Λεμεσού και λέω καλά τρελή αγαμια έχουν αυτοί οι κουμπάροι, οι κυπριες πιο πιθανόν είναι να γαμιουνται με αραπαδες στα λονδινα πάρα με κυπριους??.. Τρελή πείνα γιαουνι στη Κύπρο, ρε λέω μπας και βρούμε καμία γκομενα να πάμε Κύπρο να κάνουμε το νταβατζη, θα τα κονομησουμε λέμε, και βαράμε και καλές τιμές με αυτούς τους πείνα λες εκεί κατω❤️???
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.872
Πόντοι
3.846
αν πας κύπρο ειναι πολυ πιο ευκολο να γαμήσεις μουνάρα κυπρια απο μουνάρα ελληνίδα εδω
Τι είναι; πολλές φαντασιώσεις έχεις.
Στην Κύπρο οι ντόπιες δεν σου μιλάνε καν αν δε σε συστήσει κοινός γνωστός. Άσε που οι περισσότερες έχουν τρίχα και μύτη αετού.

Μόνο καμία χωρισμένη ίσως μιλφαρα να είναι πιο ορεξατη.
Για αυτό ακόμα και οι κύπριοι που έχουν μυαλό ασχολούνται με ρουμάνες, Ρωσίδες κλπ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.935
Like
7.665
Πόντοι
2.356
Τι είναι; πολλές φαντασιώσεις έχεις.
Στην Κύπρο οι ντόπιες δεν σου μιλάνε καν αν δε σε συστήσει κοινός γνωστός. Άσε που οι περισσότερες έχουν τρίχα και μύτη αετού.

Μόνο καμία χωρισμένη ίσως μιλφαρα να είναι πιο ορεξατη.
Για αυτό ακόμα και οι κύπριοι που έχουν μυαλό ασχολούνται με ρουμάνες, Ρωσίδες κλπ.
ε τι φαντασιώσεις ρε τύπε τοσο καιρο έμενα κύπρο λες να μη ξέρω τι γράφω? και οπως εχω ξανα πει το ευκολο και το δυσκολο για τον καθένα ειναι υποκειμενικό
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Τι είναι; πολλές φαντασιώσεις έχεις.
Στην Κύπρο οι ντόπιες δεν σου μιλάνε καν αν δε σε συστήσει κοινός γνωστός. Άσε που οι περισσότερες έχουν τρίχα και μύτη αετού.

Μόνο καμία χωρισμένη ίσως μιλφαρα να είναι πιο ορεξατη.
Για αυτό ακόμα και οι κύπριοι που έχουν μυαλό ασχολούνται με ρουμάνες, Ρωσίδες κλπ.
Ρε Τυπε ποια Ρωσίδα θα γυρίσει να κοιτάξει Κύπριο αν αυτός δεν έχει λεφτά.. Είναι πολύ άσχημοι σαν λαός γενικά.. Αν θες οπωσδήποτε κυρία βρες καμία από αραβική χώρα αιγυπτια Συρία μοιάζουνε πολύ...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δε λεω οτι ειναι ευκολο...λεω απλα οτι ειναι πιο ευκολο απο ελλαδα
Ναι γιατί ο μέσος Έλληνας είναι πιο ωραίος άντρας από τον μέσο Κύπριο μη κοιτάς που οι ελεεινιολες δεν μας εκτιμάνε Τυπε έχεις πάρει ποτέ Γεωργιανη η άλλη μου έλεγε τι όμορφος που είμαι αφού λέω με τρολαρει αυτη??
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
638
Like
238
Πόντοι
26
Κυπρεςκαο ροδιτισες οι πιο άσχημες ελλεινιδες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom