Νέα

Κύμα ανατιμήσεων σε βασικά αγαθά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.215
Like
72.374
Πόντοι
12.756
Tι μαλακια ειναι αυτη ρε:confused::confused::confused:Να παιξει καμια τρεντια και με αμμοχαλικο να κονομησει και κανενας αλλος:confused::confused::confused:
εσυ δηλαδη το πρωι δεν τρως αβοκαντο με μουσλι , κουακερ , βαλβολινη , παραφλου, κοτζυ μπερυ , μουρα , βατομουρα , σε στρογγυλο μπολ ? τι πλεμπα εισαι ρε πουστη μου και εσυ
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.491
Like
20.313
Πόντοι
6.056
Τα άτομα υψηλής συναισθηματικής ευφυίας δεν επιτρέπουν στον εαυτό τους να νευριάσει και περισσότερο να εκφράσει το θυμό του. Πρέπει να δουλέψεις λίγο με τον εαυτό σου. :undecided:
Tι σχεση εχει ο Ατενεζος με τετοια ατομα:think::confused::confused::confused:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.164
Like
50.911
Πόντοι
12.756
εσυ δηλαδη το πρωι δεν τρως αβοκαντο με μουσλι , κουακερ , βαλβολινη , παραφλου, κοτζυ μπερυ , μουρα , βατομουρα , σε στρογγυλο μπολ ? τι πλεμπα εισαι ρε πουστη μου και εσυ
τα μπερυ γαμανε....
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.712
Κριτικές
90
Like
36.339
Πόντοι
25.467
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
τυπε στ αρχιδια μας ο σολωμος , δεν αρεσει σε κανεναν , φουσκα ηταν που εσκασε, τωρα ειμαστε ολοι στο αβοκαντο , μεχρι να ακριβυνει και αυτο και να μην μπορουμε να καταλαβουμε γιατι το ετρωγε ο κοσμος
Καλά ρε πούστη μου, πόσο φορτώ είσαι για να μην έχεις πάρει μυρωδιά ότι η τιμή του έχει πάει στο Θεό; :think:
Ιστορικό υψηλό 24 ετών μιλάμε.

Σε ιστορικά υψηλά βρέθηκαν οι τιμές του αβοκάντο στις ΗΠΑ σύμφωνα με δείκτη του Bloomberg - Σε τι οφείλεται η αύξηση των τιμών σύμφωνα με τους αναλυτές
H τιμή του αβοκάντο εκτινάχθηκε σε 20ετές ιστορικό υψηλό λόγω της μείωσης της προσφοράς από τον κύρια εξαγωγέα του φρούτου, Μεξικό.
Ο δείκτης του Bloomberg ο οποίος παρακολουθεί την περιοχή-επίκεντρο της παραγωγής αβοκάντο, Michoacan, κατέγραψε άνοδο της τάξης του 81% στα $38 ανά 9 κιλά, τιμή-ρεκόρ από το μακρινό 1998.
Σύμφωνα με τον αναλυτή της Radobank, David Magana «η μειωμένη προσφορά και ο πληθωρισμός κρύβονται πίσω από την αύξηση αυτή».

 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.215
Like
72.374
Πόντοι
12.756
Περίεργο.

Ένεκα των "γούστων" σας, περίμενα να σας αρέσουν τα Pink Lady. :)
Σεσκουλας δεν εχει μπει ακομα εδω ... δεν τον εχει παρει χαμπαρι , γιατι μολις γραφει γραφω στα καπακια για να μην τον δειχνει στην λιστα της πρωτης σελιδας σαν τελευταιο μηνυμα
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.164
Like
50.911
Πόντοι
12.756
Καλά ρε πούστη μου, πόσο φορτώ είσαι για να μην έχεις πάρει μυρωδιά ότι η τιμή του έχει πάει στο Θεό; :think:
Ιστορικό υψηλό 24 ετών μιλάμε.

Σε ιστορικά υψηλά βρέθηκαν οι τιμές του αβοκάντο στις ΗΠΑ σύμφωνα με δείκτη του Bloomberg - Σε τι οφείλεται η αύξηση των τιμών σύμφωνα με τους αναλυτές
H τιμή του αβοκάντο εκτινάχθηκε σε 20ετές ιστορικό υψηλό λόγω της μείωσης της προσφοράς από τον κύρια εξαγωγέα του φρούτου, Μεξικό.
Ο δείκτης του Bloomberg ο οποίος παρακολουθεί την περιοχή-επίκεντρο της παραγωγής αβοκάντο, Michoacan, κατέγραψε άνοδο της τάξης του 81% στα $38 ανά 9 κιλά, τιμή-ρεκόρ από το μακρινό 1998.
Σύμφωνα με τον αναλυτή της Radobank, David Magana «η μειωμένη προσφορά και ο πληθωρισμός κρύβονται πίσω από την αύξηση αυτή».

5,85 εκανε ποσο πηγε τωρα γαμω το σπιτι τους;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτά, σίγουρα. Για εσένα δεν είμαι και τόσο σίγουρος τελευταία. :)
ε θα σε γαμησω
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.215
Like
72.374
Πόντοι
12.756
Καλά ρε πούστη μου, πόσο φορτώ είσαι για να μην έχεις πάρει μυρωδιά ότι η τιμή του έχει πάει στο Θεό; :think:
Ιστορικό υψηλό 24 ετών μιλάμε.

Σε ιστορικά υψηλά βρέθηκαν οι τιμές του αβοκάντο στις ΗΠΑ σύμφωνα με δείκτη του Bloomberg - Σε τι οφείλεται η αύξηση των τιμών σύμφωνα με τους αναλυτές
H τιμή του αβοκάντο εκτινάχθηκε σε 20ετές ιστορικό υψηλό λόγω της μείωσης της προσφοράς από τον κύρια εξαγωγέα του φρούτου, Μεξικό.
Ο δείκτης του Bloomberg ο οποίος παρακολουθεί την περιοχή-επίκεντρο της παραγωγής αβοκάντο, Michoacan, κατέγραψε άνοδο της τάξης του 81% στα $38 ανά 9 κιλά, τιμή-ρεκόρ από το μακρινό 1998.
Σύμφωνα με τον αναλυτή της Radobank, David Magana «η μειωμένη προσφορά και ο πληθωρισμός κρύβονται πίσω από την αύξηση αυτή».

τυπε ο πολεμος θα τα στρωσει ολα , τωρα που οι μουναρες ρωσσιδες με τα ινσταγκραμ που δεν θα εχουν δεν θα μπορουν να τα φωτογραφίζουν στο πρωινο τους , θα πανε οι τιμες στο κανονικο τους

ΥΓ ουτε που πηρα χαμπάρι ποσο πηγαν , δεν κοιταω αναλυση στα ψωνια τυπε , και 20 ευρω να παει ο τελευταιος που θα το παρει ειδηση θα ειμαι
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.491
Like
20.313
Πόντοι
6.056
Σεσκουλας δεν εχει μπει ακομα εδω ... δεν τον εχει παρει χαμπαρι , γιατι μολις γραφει γραφω στα καπακια για να μην τον δειχνει στην λιστα της πρωτης σελιδας σαν τελευταιο μηνυμα
Εσκασα στα γελια μονο διαβαζοντας τις πρωτες 3-4 λεξεις:2funny::confused::confused::confused:
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.574
Κριτικές
3
Like
11.127
Πόντοι
3.936
Χθες μολις ανακοινωθηκε οτι θα γινουν τελος Ανοιξης 2023, οπως ηταν και το αναμενομενο δηλαδη. Μετα τα μεσα Μαιου να υπολογιζεις, προφανως θα ανακοινωθουν μετα το Πασχα που ειναι στις 16 Απριλιου

ρε μαλάκες 2 κονσερβες ριο μαρε τόνος 7,60 ?????????? με ελικοπτερο τον ψαρεψαν τον τόνο ???
να σου γαμησω , δεν ειχα ιδέα πόσο κάνει , ειναι ειδος προς εξαφάνιση ο τόνος ?
Μίκρυνε κ η ποσότητα τύπε
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.215
Like
72.374
Πόντοι
12.756
Μίκρυνε κ η ποσότητα τύπε
ε να τους γαμησω, θα κανω πισινα μονο και μονο για να την γεμίσω τόνους ... θα παρω και ενα ψαροντουφεκο να εχω να τα πετυχαινω απο πανω εγω οταν εγω όρεξη για τόνο
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.574
Κριτικές
3
Like
11.127
Πόντοι
3.936
θα παω και εγω τυπε :rockon::rockon::rockon::rockon::rockon: , γκολντεμ ομως , να δωσω και κανα 20αρικο εισιτηριο, μην ειμαι με την πλεμπα
ΥΓ αν δεν εχει βγει σε κανα kodi να το δω αραχτος σπιτι στο home cinema
Αργεί λίγο. Βολέψου με spider man
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.491
Like
20.313
Πόντοι
6.056
5,85 εκανε ποσο πηγε τωρα γαμω το σπιτι τους;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ε θα σε γαμησω
Eιδες τελικα που εχεις καιρο και την πεφτεις σε μεσηλικα ανθρωπο?:confused::confused::confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.215
Like
72.374
Πόντοι
12.756
Αργεί λίγο. Βολέψου με spider man
τέλος Μαιου δεν ειναι ? Σπαιντερ μαν δεν βλεπω και τετοιες μαλακίες , μονο αληθινη ζωη :rockon::rockon: 60χρονων πιλότος που γαμάει μουνάρες και σκοτωνει ολους τους ρωσσους μονος του
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.574
Κριτικές
3
Like
11.127
Πόντοι
3.936
ρε μαλάκα τωρα αν αυτο δεν ειναι ''σας γαμαω οπου σας βρω μουνοπανα'' τι μπορει να ειναι

7,60 τα πουλαει χωρις την προσφορα ο ΑΒ , πες οτι ληγει η προσφορα και παει στο 7,60 , ο αλλος το πουλαει χωρις προσφορά 4,85 δηλαδη 56% παραπανω αυξηση τιμης ο ΑΒ !!!! ΠΟΣΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΓΑΜΗΜΕΝΟΣ ΤΟΝΟΣ ????? ποσο τον αγοραζει ο ΑΒ γαμω το σπιτι του !! και ο μαλακας που τον πουλαει 4,85 πόσο τον πηρε ? ρε με κατι μαλάκες που μπλεξαμε

ΕΚΤΟΣ !!! αν ειναι πλασματικη η προσφορα του ΑΒ και θελει γαμησι μεχρι την κωλοτρυπιδα του τελευταίου υπαλληλου εκει μεσα
Θα καθαρίσει ο Άδωνις. Τώρα ειπε θα κυνηγάει κ τα σουβλατζιδικα
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.574
Κριτικές
3
Like
11.127
Πόντοι
3.936
τέλος Μαιου δεν ειναι ? Σπαιντερ μαν δεν βλεπω και τετοιες μαλακίες , μονο αληθινη ζωη :rockon::rockon: 60χρονων πιλότος που γαμάει μουνάρες και σκοτωνει ολους τους ρωσσους μονος του
Ένας ήταν αυτός που περιγράφεις τύπε και άφησε ιστορία.
200.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom