Νέα

Κρουαζιέρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billis23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
8
Like
32.215
Πόντοι
6.536
Τύποι το ταξίδι αυτό ενδείκνυται για σκληρούς γκρανάδες όπως ο @argyrotoxos
Εσύ τύπε πάρε μια γεύση...
Happy Old Lady GIF by UdG
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.899
Πόντοι
9.297
Τύπε μου μόλις ήρθαν οι κρέπες έχω δίπλα και μία κόκα κόλα του ενάμιση λίτρου και βλέπω Παρτιζάν Ρεάλ
Χωρίς Ηaig μισή δουλειά κάνεις....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τύποι το ταξίδι αυτό ενδείκνυται για σκληρούς γκρανάδες όπως ο @argyrotoxos
Εσύ τύπε πάρε μια γεύση...
Happy Old Lady GIF by UdG
Με έφτιαξες...:happy:
 
OP
OP
B

billis23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
39
Κριτικές
9
Like
368
Πόντοι
280
Εισαι μελος απ το 2018 και νομιζεις οτι θα γαμησεις σε κρουαζιεροπλοιο;
Εκτος και αν εισαι ο καπετανιος του κρουαζιεροπλοιου
Δεν έχω πάει ποτέ κρουαζιέρα ρε φίλε κ ρώτησα τι παιζει. Οπουδήποτε γαμαω και παίζω παιχνίδι,οχι επί πληρωμης
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τύπε έχω πάει κρουαζιέρες πολλές φορές προτίμησε μεγάλα κρουαζιερόπλοια και αν μπορέσεις ιταλικές εταιρείες πχ Costa cruises,το σπορ είναι ακριβό δεν είναι φθηνό, από την εμπειρία μου θα σου πω ότι θα βρεις σίγουρα τετράδες γυναικών από όλες της ηλικίες και από πολλές ευρωπαϊκές χώρες, γίνεται και καλό παιχνίδι με τραγουδίστριες και χορεύτριες που δουλεύουν στο πλοίο. Αν τελικά δεν γαμησεις θα ευχαριστηθείς τη κρουαζιέρα. Τύπε καλά αρμενισματα!!!
Ευχαριστώ φίλε μου για την απαντηση
 

economy man

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2012
Μηνύματα
517
Κριτικές
18
Like
1.652
Πόντοι
1.296
Δεν έχω πάει ποτέ κρουαζιέρα ρε φίλε κ ρώτησα τι παιζει. Οπουδήποτε γαμαω και παίζω παιχνίδι,οχι επί πληρωμης
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ευχαριστώ φίλε μου για την απαντηση
Το θεωρώ καλή φάση αν κάποιος έχει τη δυνατότητα να το κάνει
Θέλει και χρόνο και χρήματα
Τώρα για το αν παίζει κάτι μέσα εκεί δεν έχω ιδέα
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
276
Like
288
Πόντοι
21
κρουαζιέρα σημαίνει: εκπληκτικό χώρο να μείνεις ένα μικρό διαμερισματάκι (όχι καμπίνα), καταπληκτικό φαγητό, ιδιωτικό γυμναστήριο, μασαζ ,μασάζ πολύ μασάζ....πολλές δραστηριότητες και στάσεις σε διαφορετικά νησιά (3? 4?5?) είναι κάτι που ακόμα για τον προχωρημένο σε όλα Έλληνα είναι ξένο.Κρουαζιέρα θα πας να ξεκουραστείς εσύ ο σκληρά εργαζόμενος με τη γυναίκα που δεν έχεις τις αντοχές να δεις μαζεμένα 3-4 νησιά σε μια βδομάδα....
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.052
Like
28.798
Πόντοι
5.956
Είναι καλή ιδέα μόνο αν πρόκειται για κρουαζιέρα με swingers!
Οργανώνονται συνηθως το καλοκαίρι για τα νησιά του Αιγαίου, πληροφορίες θα βρεις στα σχετικά σαιτ!
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
982
Like
3.146
Πόντοι
446
Τυπε αμα πας και εχει καλα γκρανια στειλε μου να ερθω κ εγω μπας κ γαμησουμε καμια 60χρονη :rockon::headbaning1::headbaning1::fuck2::zfuck:
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.657
Like
10.876
Πόντοι
3.556
Εγώ τύποι έχω κάνει κρουαζιέρες αρκετές φορές όπως ανέφερα και πιο πίσω, οι καλύτεροι μήνες είναι Ιούλιος Αύγουστος χαρακτηριστικά θυμάμαι ότι ήμουν στο Costa Victoria πέντε χιλιάδες επιβάτες και χίλια πεντακόσια πλήρωμα, μιλάμε για τεράστιο πλοίο με 13 καταστρώματα σαν μια μικρή πόλη,το 70% ήταν Ιταλοί όπου και αν πήγαινες έβλεπες παντού παρέες με Ιταλίδες υπήρχαν βέβαια και Αγγλίδες και Ισπανίδες και Αμερικανες, μαγαζιά για ποτό δεκάδες και κάθε μέρα πρωί και βράδυ event τα πρωινά στη πισίνα και το καλό πέσιμο γινόταν στο βραδυνό δείπνο όπου σκαγαν οι κύριες και οι δεσποινίδες με τουαλέτες,και εγώ με το σκούρο κουστούμι Αρμάνι και τη ρολεξια μού να κάνω παιχνίδι για μετά. Οι Ευρωπαίοι τη κρουαζιέρα την έχουν σε μεγάλη υπόληψη σε σχέση με εμάς του Έλληνες που είμαστε ευκαιριακοι
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.441
Κριτικές
1
Like
7.406
Πόντοι
2.306
Εγώ τύποι έχω κάνει κρουαζιέρες αρκετές φορές όπως ανέφερα και πιο πίσω, οι καλύτεροι μήνες είναι Ιούλιος Αύγουστος χαρακτηριστικά θυμάμαι ότι ήμουν στο Costa Victoria πέντε χιλιάδες επιβάτες και χίλια πεντακόσια πλήρωμα, μιλάμε για τεράστιο πλοίο με 13 καταστρώματα σαν μια μικρή πόλη,το 70% ήταν Ιταλοί όπου και αν πήγαινες έβλεπες παντού παρέες με Ιταλίδες υπήρχαν βέβαια και Αγγλίδες και Ισπανίδες και Αμερικανες, μαγαζιά για ποτό δεκάδες και κάθε μέρα πρωί και βράδυ event τα πρωινά στη πισίνα και το καλό πέσιμο γινόταν στο βραδυνό δείπνο όπου σκαγαν οι κύριες και οι δεσποινίδες με τουαλέτες,και εγώ με το σκούρο κουστούμι Αρμάνι και τη ρολεξια μού να κάνω παιχνίδι για μετά. Οι Ευρωπαίοι τη κρουαζιέρα την έχουν σε μεγάλη υπόληψη σε σχέση με εμάς του Έλληνες που είμαστε ευκαιριακοι
σε καταλαβαινω απολυτα και μεις ειχαμε φανταστικα events στο κρουαζιεροπλοιο, λιγο στριμωγμένα βεβαια και πιο casual ντυσιμο αλλα αγαπη να υπαρχει.
A268AD63-7BCE-40AE-938D-6E1E07913C7B.jpeg
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.051
Κριτικές
9
Like
12.996
Πόντοι
3.836
- Ας αρχίσουμε από τα βασικά: Τι κρουαζίερα έχεις κατά νου; Βόρεια Θάλασσα, Μεσόγειο, Αμερική, Ελλάδα;
- Για τι budget μιλάμε; Μήπως είναι καλύτερο να πας διακοπές μόνος σου ή σεξοτουρισμό;
- Στην κρουαζιέρα και μόνος σου να πας θα γνωρίσεις κόσμο, γιατί στο τραπέζι κάθεστε όλοι μαζί, υπάρχουν πολλές ομαδικές δραστηριότητες, όλοι βαριούνται όλη μέρα στο καράβι (φαντάσου εσύ...), το θέμα είναι ποιους θα γνωρίσεις; Ένα μεγάλο μέρος είναι γέροι και γριές με φράγκα. Σε παντρεμένες μιλφάρες δεν πλησιάζεις γιατί είναι συνέχεια με το σύζυγο. Μητέρες με παιδιά δύσκολος στόχος γιατί κάπως θα πρέπει να απασχολήσουν τα παιδιά. Άρα η μόνη σου ελπίδα είναι ελεύθερες γυναικες. Που προφανώς δεν ταξιδεύουν μόνες αλλά σε παρέες. Δηλαδή και πάλι έχεις λίγες πιθανότητες. Άντε στην καλύτερη να κάνεις γνωριμία με καμία μασέζ ή ανιματέρ από το προσωπικό του πλοίου.
- Όταν θα πιάνετε λιμάνι θα είσαι στη στεριά για λίγες ώρες οπότε και tinder να παίξεις ,άντε για κανένα καφέ με το ρολόι στο χέρι.
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
276
Like
288
Πόντοι
21
κρουαζιέρα πας όταν έχεις λύσει το σεξουαλικό και θέλεις να αλλάξεις ποιοτικά παραστάσεις με φοβερές παροχές.
Δεν είναι διακοπές ούτε για τον υπάλληλο του Λιντλ ,ούτε του Μασούτη ,ούτε όμως για τον πλούσιο αγρότη κτηνοτρόφο που δεν μπορεί να εκτιμήσει κάποια πράγματα...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.730
Πόντοι
7.885
Καλησπέρα συνοδοιπόροι. Σκέφτομαι το καλοκαιράκι να πάω μια κρουαζιέρα για λίγες ημέρες μόνος μου να χαλαρωσω.Σκεφτομαι πως πάνω στο καράβι θα υπάρχουν κορασια τα οποία θα μπορώ να χτυπήσω και να καμακωσω ωστε να περάσουμε ωραίες στιγμες,αλλά ένας φιλαράκι μ ειπε ότι συνήθως σ κρουαζιέρες μαζεύονται γιαγιάδες κ όχι νέαρος κόσμος. Έχετε καμιά ιδέα?
Τυπε σου κάνω αντιπρόταση να πας cap d agde, πολύ καλύτερες οι πιθανότητες από ένα κρουαζιερόπλοιο.
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
437
Κριτικές
9
Like
2.527
Πόντοι
481
Σε κρουαζιερες υπαρχουν τρελες μιλφαρες που γουσταρουν πουτσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom