Νέα

Κοροβάγκου 5 (Villa Privé)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gamias_Tis_Geitonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 979
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SHREKOYLHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Επ , γεια σου κοντε  :grin: Τι εγινε , εβγαλες το μαυρο βρακι του πενθους και πηρες φορα ?
Η Περεσια που λες μαλλον ηταν αυτη που ειδα κι εγω , πολυ γλυκια και χαλαρη , αλλα την προτειμω ορθια και ντυμενη  :P
Οσο για το μαλλι μου , το ενεκρινε η Καρμεν οποτε δε με νοιαζει αν δε σου αρεσω εσενα  :grin:

Παραθετω  το αποσπασμα του ημερολογιου και καλο Πασχα αν δε τα ξαναπουμε :tits2:

... γειά σου και σε σένα jo ... ναι είπα να πετάξω το μαύρο βρακί ... αλλά ... έχω το ίδιο πρόβλημα με σένα ... εγώ μπορεί να θέλω αλλά το πουλί μου ... αρνείται  :uglystupid:... τέλος πάντων ... θα στρώσει και αυτό  :s&m_3: ... Η "Περεσία" ήταν πρωινή, ξανθό κοντό, υπέροχο χαμόγελο, κορμί λαμπάδα και βλέμα σπυνθηροβόλο ...

... όσο για την κριτική σου δεν έχω να πω τίποτα ... τα λέω στην κριτική σου ... απλά ήθελα να επισημάνω κάτι από όλα αυτά που έγραψες ...

... έπαιζε ο Αγγελάκας και δεν πήρα χαμπάρι ;;;;;;;;;;; ... ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ... μαμώ το κοντό αδύνατο σώμα μου μέσα ...  :headbang: :headbang: :headbang: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ουφ ηρέμησα τώρα...  :grin:
Αν και με προβληματίζει λίγο το κλτ, ήξερα το "κτλ" και το "κλπ", φαντάζομαι είναι το ίδιο...  :cheesy:
Και γω την ειχα κατα νου αυτην ας ερεθι με το καλο και (αν δε πουστρεψω στο τελος) θα δοκιμασω  :grin:
Δεν παντρευτηκε ('η σταματησε ή γκαστρωθηκε) και λοιπες τσατσαδιες
:cool2:



Όλα τα λεφτά η εισαγωγή με τη στιχομυθία με το ημερολόγιο... Μου έκανε κάτι σε αρχαία ραψωδία!

Άνδρα μοι ένεπε, πουτσα δύστροπον…  :cheesy:

562486_416297688469365_1267661894_n.jpg
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
... γειά σου και σε σένα jo ... ναι είπα να πετάξω το μαύρο βρακί ... αλλά ... έχω το ίδιο πρόβλημα με σένα ... εγώ μπορεί να θέλω αλλά το πουλί μου ... αρνείται  :uglystupid:... τέλος πάντων ... θα στρώσει και αυτό  :s&m_3: ... Η "Περεσία" ήταν πρωινή, ξανθό κοντό, υπέροχο χαμόγελο, κορμί λαμπάδα και βλέμα σπυνθηροβόλο ...

... όσο για την κριτική σου δεν έχω να πω τίποτα ... τα λέω στην κριτική σου ... απλά ήθελα να επισημάνω κάτι από όλα αυτά που έγραψες ...

... έπαιζε ο Αγγελάκας και δεν πήρα χαμπάρι ;;;;;;;;;;; ... ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ... μαμώ το κοντό αδύνατο σώμα μου μέσα ...  :headbang: :headbang: :headbang: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang:

Εγκεφαλικο ειναι και μπουρδελο-κορεστικο , εχει χαθει το σασπενς και η χαρα της ανακαλυψης. Φυσιολογικη φθορα  :dunno: (εκτος αν εισαι σεξ μασιν σαν τον τον game)

Ο Αγγελακας ναι επαιζε εκει κοντα στο τσιρκο , εδω μπορεις να δεις πληροφοριες για μελλοντικες εμφανισεις ,εχει και βιντεακια απο προχθες
facebook.com/pages/ΓΙΑΝΝΗΣ-ΑΓΓΕΛΑΚΑΣ/117500908273303
Ωραια ηταν , μετα τα μαυρα μαλλια της Καρμεν τα ασπρα του Γιαννη κανανε καλη αντιθεση  :grin:
 

SHREKOYLHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Εγκεφαλικο ειναι και μπουρδελο-κορεστικο , εχει χαθει το σασπενς και η χαρα της ανακαλυψης. Φυσιολογικη φθορα  :dunno: (εκτος αν εισαι σεξ μασιν σαν τον τον game)

Ο Αγγελακας ναι επαιζε εκει κοντα στο τσιρκο , εδω μπορεις να δεις πληροφοριες για μελλοντικες εμφανισεις ,εχει και βιντεακια απο προχθες
facebook.com/pages/ΓΙΑΝΝΗΣ-ΑΓΓΕΛΑΚΑΣ/117500908273303
Ωραια ηταν , μετα τα μαυρα μαλλια της Καρμεν τα ασπρα του Γιαννη κανανε καλη αντιθεση  :grin:

Σωστός !!!! ... Thanks για όλες τις πληροφορίες !!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Villa Prive

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
748
Like
318
Πόντοι
26
Στο forum πλέον θα μπορείτε να βρείτε και το Villa Privé (Κοροβάγκου 5) για πιο άμεση επαφή και ενημέρωση.  :orchestra:
 

Villa Prive

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
748
Like
318
Πόντοι
26
Συμβάλλοντας κι εμείς στην προσπάθεια που κάνουν τ' αδέλφια μας για τη βελτίωση των υπηρεσιών που προσφέρουμε, ανοίγουμε μέσω του forum ένα κανάλι επικοινωνίας μαζί σας για όσο το δυνατόν καλύτερη ενημέρωση.
 

Villa Prive

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
748
Like
318
Πόντοι
26
Αλλά όσοι δεν μας έχετε επισκευτεί ακόμα, παρακαλούμε δείτε το παρακάτω.
 

Συνημμένα

  • Villa Prive_presentation.gif
    Villa Prive_presentation.gif
    781,3 KB · Εμφανίσεις: 52

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
169
Like
8.675
Πόντοι
10.326
Συμβάλλοντας κι εμείς στην προσπάθεια που κάνουν τ' αδέλφια μας για τη βελτίωση των υπηρεσιών που προσφέρουμε, ανοίγουμε μέσω του forum ένα κανάλι επικοινωνίας μαζί σας για όσο το δυνατόν καλύτερη ενημέρωση.
Παντα ειχατε καλη ενημερωση.( :hi:) Ξερω θα βγαλετε καμια φοτο live παραπανω και ολα οκ, για την ενημερωση παντα. Αν θελετε να κανετε μια σοβαρη καινοτομια ριξτε τις τιμες και ανακοινωστε το απο εδω! :hi:
 

Villa Prive

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
748
Like
318
Πόντοι
26
Παντα ειχατε καλη ενημερωση.( :hi:) Ξερω θα βγαλετε καμια φοτο live παραπανω και ολα οκ, για την ενημερωση παντα. Αν θελετε να κανετε μια σοβαρη καινοτομια ριξτε τις τιμες και ανακοινωστε το απο εδω! :hi:

Φίλε mpouxos, νομίζεις ότι εμείς δεν θα θέλαμε να ρίξουμε τις τιμές;  Αν το κάναμε, δεν θα προσελκύαμε περισσότερους ενδιαφερόμενους;  Δεν θα είμασταν ένα βήμα μπροστά απ' τον ανταγωνισμό;  Η πικρή αλήθεια όμως είναι ότι αυτό δεν μπορεί να γίνει γιατί από κάπου θα πρέπει να κόψουμε γωνίες.  Αναρωτήσου, αν θέλεις, τι θα ήσουν διατεθειμένος να θυσιάσεις για να πληρώσεις λιγότερα;  Την καθαριότητα;  Το περιποιημένο περιβάλλον;  Τις ιατρικές εξετάσεις των κοριτσιών;  Τη γενική ποιότητα των υπηρεσιών;

Πίστεψέ μας, καταλαβαίνουμε πόσο δύσκολα βγαίνουν τα χρήματα, ειδικά στις μέρες μας.  Γι' αυτό προσπαθούμε να κρατήσουμε τις τιμές σε λογικό επίπεδο, όσο κι αν αυτό φαίνεται ακριβό, ενώ αποδίδουμε στον πελάτη τη μέγιστη δυνατή αξία για τα χρήματά του.
 

Villa Prive

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
748
Like
318
Πόντοι
26
Ξερω θα βγαλετε καμια φοτο live παραπανω και ολα οκ, για την ενημερωση παντα.

Οι live φωτογραφίες όμως έχουν την αξία τους και είναι αρκετός κόσμος που το ζητάει εδώ και πάρα πολύ καιρό.  Και γιατί όχι, άλλωστε;

Να λοιπόν η Ραΐσα που δουλεύει μέχρι τις 06:00.
 

Συνημμένα

  • Ραΐσα 03.jpg
    Ραΐσα 03.jpg
    92 KB · Εμφανίσεις: 69

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
169
Like
8.675
Πόντοι
10.326
Φίλε mpouxos, νομίζεις ότι εμείς δεν θα θέλαμε να ρίξουμε τις τιμές;  Αν το κάναμε, δεν θα προσελκύαμε περισσότερους ενδιαφερόμενους;  Δεν θα είμασταν ένα βήμα μπροστά απ' τον ανταγωνισμό;  Η πικρή αλήθεια όμως είναι ότι αυτό δεν μπορεί να γίνει γιατί από κάπου θα πρέπει να κόψουμε γωνίες.  Αναρωτήσου, αν θέλεις, τι θα ήσουν διατεθειμένος να θυσιάσεις για να πληρώσεις λιγότερα;  Την καθαριότητα;  Το περιποιημένο περιβάλλον;  Τις ιατρικές εξετάσεις των κοριτσιών;  Τη γενική ποιότητα των υπηρεσιών;

Πίστεψέ μας, καταλαβαίνουμε πόσο δύσκολα βγαίνουν τα χρήματα, ειδικά στις μέρες μας.  Γι' αυτό προσπαθούμε να κρατήσουμε τις τιμές σε λογικό επίπεδο, όσο κι αν αυτό φαίνεται ακριβό, ενώ αποδίδουμε στον πελάτη τη μέγιστη δυνατή αξία για τα χρήματά του.
εσυ τωρα θες να με πεις πως αν ριξεις τις τιμες, την επομενη μερα θα παψεις να λειτουργεις σωστα και θα κανεις παρατυπιες! Με λιγα λογια θα γινεις αντιεπαγγελατιας. Αυτο θες να πεις?
Να ξερετε οτι κρινεστε για αυτα που λετε και σας τα λεω με ολη την φιλικη διαθεση!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Φίλε mpouxos, νομίζεις ότι εμείς δεν θα θέλαμε να ρίξουμε τις τιμές;  Αν το κάναμε, δεν θα προσελκύαμε περισσότερους ενδιαφερόμενους;  Δεν θα είμασταν ένα βήμα μπροστά απ' τον ανταγωνισμό;  Η πικρή αλήθεια όμως είναι ότι αυτό δεν μπορεί να γίνει γιατί από κάπου θα πρέπει να κόψουμε γωνίες.  Αναρωτήσου, αν θέλεις, τι θα ήσουν διατεθειμένος να θυσιάσεις για να πληρώσεις λιγότερα;  Την καθαριότητα;  Το περιποιημένο περιβάλλον;  Τις ιατρικές εξετάσεις των κοριτσιών;  Τη γενική ποιότητα των υπηρεσιών;

Πίστεψέ μας, καταλαβαίνουμε πόσο δύσκολα βγαίνουν τα χρήματα, ειδικά στις μέρες μας.  Γι' αυτό προσπαθούμε να κρατήσουμε τις τιμές σε λογικό επίπεδο, όσο κι αν αυτό φαίνεται ακριβό, ενώ αποδίδουμε στον πελάτη τη μέγιστη δυνατή αξία για τα χρήματά του.

επειδη γνωριζω εναν ιδιοκτητη βιλλων στη θεσσαλια (ειναι παρα πολυ γνωστος μου) μπορω να πω με βεβαιοτητα γιατι εχω κανει πολλες συζητησεις μαζι του οτι οι νομιμοι οικοι ανοχης μπορει εν μερει να εχουν καποια πολλα εξοδα γιατι καθε εξι μηνες χρειαζεται να ανανεωσουν την αδεια τους με οτι αυτο συπαγεται λαδωματα σε πολιτικους και γενικα αρκετα εξοδα. αυτο δεν σημαινει ομως οτι δεν ειναι κοπτηρια χρηματων και κανουν απιστευτους τζιρους σε 8-10 ωρες λειτουργιας του οικου ανοχης μου εχει πει οτι σαββατο-κυριακο χτυπαει καθαρα ως και 2000 χιλιαρικα και η γυναικες που εργαζονται 800-1000 ευρω.
απλα πειτε οτι δεν θελετε να ριξετε τις τιμες και μην επικαλειστε τα πολλα λειτουργικα εξοδα παντα με ολη τη φιλικη διαθεση προς εσας σας τα λεω αυτα
 

nikos neapolitis38

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
5
Like
49
Πόντοι
1
Κλασική ΕΛΛΗΝΙΚΟΤΑΤΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!!! Αρα ρε παλικαρε δεν θες να παρεις απο 10 ατομα 5ευρω αλλα απο 5 ατομα 10ευρω! κλασικος ελληνας! Αν δεν θες να ριξεις το ποσοστο της εκαστοτε κοπελας ριξε το δικο σου ποσοστο που σου αναλογει και ετσι θα πεσει η τιμη για ολους εμας! Αλλα οχι προτιματε να κρατατε τις τιμες εκει που τις εχετε και λετε (ελα μωρε οποιος εχει λεφτα θα ερθει να ριξει και εναν). Και ετσι περιμενετε να πατε μπροστα? Ε ρε ποσο  :jerking: :jerking: :jerking: εχουμε στο κεφαλι μας!!!!
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Εγώ πάλι δεν ενδιαφέρομαι για μείωση τιμών στις βίλες. Θέλω απλά να κρατάτε ψιλά το επίπεδο των κοριτσιών, συγκριτικά με τα υπόλοιπα σπιτάκια. Δεν θα πληρώνουμε premium για πέρασμα σκούφου σε πεσμένο εργαλείο στα 20 δεύτερα. Ούτε γουστάρουμε οι μόνες υπηρεσίες (στα 40€) να είναι η πίπα και το "άνοιγμα ποδιών". Αλλιώς θα αγοράζαμε ένα ρομπότ και τελείωσε η υπόθεση. Αν κάποια δεν τα καταλαβαίνει αυτά παρατήρηση ή λήξη συνεργασίας.

Δεν λέω ότι αυτή είναι η επικρατούσα κατάσταση, ίσα ίσα αυτό το φαινόμενο είναι σπάνιο στις βίλες, απλώς δεν έχει εξαληφθεί εντελώς. Συγχαρητήρια και για την προσπάθεια επικοινωνίας.
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Συμβάλλοντας κι εμείς στην προσπάθεια που κάνουν τ' αδέλφια μας για τη βελτίωση των υπηρεσιών που προσφέρουμε, ανοίγουμε μέσω του forum ένα κανάλι επικοινωνίας μαζί σας για όσο το δυνατόν καλύτερη ενημέρωση.
Καλώς ήλθατε.
Εμένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει η μείωση τιμών.
Με ενδιαφέρει η ποιότητα στα κορίτσια. Μέσα σ' ένα χρόνο φύγαν Αντριάνα-Κάντυ-Κάρμεν-Νατάσσα-Άννα/Ρεβέκα και ούτε μία από αυτές δεν έχει αντικατασταθεί επάξια.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.638
Πόντοι
716
Συμφωνω κι εγω. Οποτε ερχεται κατι δυνατο απο Αθηνα για τουρνε, γινεται λαικο προσκυνημα. Δε μπορω να καταλαβω γιατι εχετε γεμισει με κοπελες μετριας εμφανισης. Και στην Αθηνα τα στουντιο εχουν 50 ευρω, αλλα βλεπουμε τις γυναικες που δουλευουν και μας πιανουν κλαματα
 

daemonr

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
+1 και από μένα . . . το 40άρι (ντεμέκ χαλαρό) με ένα κλικ παραπάνω παροχές και ποιοτικό κορίτσι δεν κοστίζει μη τρελαθούμε . . .
Το 40άρι όμως σε κομοδίνο με μπλαζέ υφάκι . . . διώχνει κόσμο . . .
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Κλασική ΕΛΛΗΝΙΚΟΤΑΤΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!!! Αρα ρε παλικαρε δεν θες να παρεις απο 10 ατομα 5ευρω αλλα απο 5 ατομα 10ευρω!
ωραία διαπίστωση φίλε αν και προφανής αλλά τι σου φαίνεται περίεργο ?
Επιχείρηση είναι δεν είναι φιλανθρωπικό ίδρυμα

Και επειδή χρόνια διαβάζω αυτή την καραμέλα για το 40αρι,στο πέρασμα των χρόνων η συγκεκριμένη επιχείρηση μεγαλώνει χρόνο με το χρόνο αντί να πέφτει η δουλειά της
Δεν υπήρξα ποτέ φανατικός πελάτης αυτής της αλυσίδας αλλά είναι μια πάρα πολύ οργανωμένη επιχείρηση που κατά καιρούς είχε πολύ δυνατές κοπέλες και αυτό προφανώς έχει εκτιμηθεί από πολύ κόσμο που δεν τους απασχολούν τα 10 ευρώ παραπάνω
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.450
Κριτικές
99
Like
12.338
Πόντοι
25.165
Επειδη εχω καταλαβει οτι συνεργαζεστε η μαλλον εχετε και αλλο μαγαζι αθηνα. Υπαρχει καμμια περιπτωση να μας ερθει η Αλισα απο εδω οπως εγινρ με την ζανετ λιγο καιρο πριν? Επισης αυτη η ραισα φαινεται δυνατο μωρο περισοτερες φωτογραφιες και ποτε δουλευει και τι υπηρεσιες εχει και τιμες θα ηταν καλο να της μοιραστειτε. Σιλικονατα εχει η φυσικο στηθος?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom